سید رحیم حسینی

سید رحیم حسینی

4.3 ( از 109 نظر )
282 خدمت موفق
معرفی سید رحیم حسینی:

باسلام من بیشتر از ۱۶ سال است که در تعمیر ونصب انواع (( نصب کولر گازی*) - ((پکیج )) ((بخاری))-((شومینه))-((لوله کشی سرد و گرم ))-((لوله کشی پکیج))((تعمیر پمپ آب))-((اجاق گاز))((هود))هستم ودارای مدارک ی از سازمان فنی حرفه ای ایران هستم و کاری با کیفیت بالا ونازلترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن وبا زمانت ۶ ماهه واجناس اورجینال شرکتی به سما عزیزان خدمت رسانی میکنم و شما بزرگواران می توانید با یک تماس مشتری دائمی ما خواهید شد با سپاس (((خدمات فنی حسینی))*بیشتر

  • 23 سال سابقه کار
  • زمانت کار به مدت ۳ماه جنس خوب با فاکتور
مناطق تحت پوشش
  • تهران
نظرهای مشتریان

مشتریان به سید رحیم حسینی بابت رفتار محترمانه ، کیفیت انجام کار ، دستمزد منصفانه ، خوش قولی ، مهارت و تخصص امتیاز مثبت داده اند.

4.3
از 109 امتیاز
79%
7%
6%
1%
6%
negin

👌🏻

تعمیر آبگرمکن و سرویس آبگرمکن
پیام

کیفیت کار خوب بود

سرویس و تعمیر شومینه
علی

بسیار دقیق و حرفه ای و با وسایل کامل اومدن به طوری که نیاز نیست برای تعویض اون قطعه نیاز باشه وقت صرف خرید اون از بیرون کنید. قطعا من برای موارد احتمالی بعدی هم از ایشون کمک خواهم خواست.

نصب، سرویس و تعمیر بخاری
مهدی

کیفیت کار عالی بود. به موقع و سرتایم تشریف آوردند. کار رو تکمیل و بی کم و کاست انجام دادند و بسیار خوش برخورد و خوش اخلاق بودند.

تعمیر آبگرمکن و سرویس آبگرمکن
نرگس

سریع و با تجربه وتمیز کار وسرعت بالا کار و انجام دادن و قیمت مناسب و همراه داشتن وسایل کار وعیب یابی اصولی و تعمیر اصولی

تعمیر آبگرمکن و سرویس آبگرمکن
دانلود اپلیکیشن خدمت از ما
loading