تعمیر کولر گازی و اسپیلت در غرب تهران

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
تعمیر کولر گازی و اسپیلت در غرب تهران

تعمیر کولر گازی غرب تهران امروزه به یکی از اساسی‌ترین دغدغه‌های افراد خصوصاً در فصول گرم سال تبدیل شده است. از آنجایی که امروزه یکی از متداول‌ترین شیوه‌های خنک کردن منزل و محل کار استفاده از کولرهای گازی است، ما در این مطلب از مجله «خدمت از ما» علاوه بر بررسی و آشنایی با رایج‌ترین عیوب کولرهای گازی به عوامل موثر بر هزینه تعمیر کولر گازی غرب تهران نیز بپردازیم.

ازآنجایی که عیب یابی درست کولرهای گازی در نحوه عملکرد، کاهش هزینه و عدم دوباره کاری موثر است، بهتر است که تعمیر اسپیلت در غرب تهران را حتماً به متخصصین مجرب و کاردان بسپارید تا از بروز هرگونه مشکلات بعدی جلوگیری شود. 

علائم نیاز به تعمیر اسپیلت در غرب تهران

با وجود اینکه احتمال آسیب دیدن انواع کولرهای گازی نسبت به کولرهای آبی کمتر می‌باشد؛ اما گاهی ممکن است شما شاهد ارورهایی بر روی صفحه کولر گازی باشید و یا علائمی غیر معمول را مشاهده کنید. در صورت مشاهده ارورها کافی است به دفترچه راهنمای دستگاه مراجعه کنید تا به سادگی علت ارورها را متوجه شوید. 

اما در بسیاری از مواقع، کولر گازی قبل از خراب شدن علائمی از خود نشان می‌دهد که در صورت توجه نکردن به این علائم شما نیاز به تعمیر کولر گازی غرب تهران پیدا می کنید. موارد زیر از رایج‌ترین علائم خرابی و عیوب کولرهای گازی می‌باشد.

 • روشن شدن یا خاموش شدن ناگهانی دستگاه هستید که لازم است هرچه سریع‌تر به بررسی آن بپردازی.
 • خنک نکردن هوای محیط: می‌توانید در محتوای" دلیل خنک نکردن کولر گازی" به صورت کامل این مورد را بررسی کنید.
 • تولید سر و صداهای زیاد 
 • کار نکردن کولر گازی طبق دستوراتی که به آن می دهید که می تواند به دلیل خراب بودن برد باشد.
 • تمام شدن گاز کولر
 • معیوب شدن کمپرسور 
 • مسدود شدن سیم خروجی تخلیه آب 
 • روشن نشدن کولر گازی

(محتوای پیشنهادی:  علت پیچیدن صدای باد در کولر گازی)

 

تعمیر اسپیلت در غرب تهران

 

به یاد داشته باشید که بوی بد یا صدای بلند کولر گازی نشان از وجود مشکلی در قطعات آن می‌باشد. توصیه می‌شود که در صورت تمام شدن شارژ گاز اسپیلت یا کاهش سرمایش کولر سریعاً از یک تعمیرکار کولر گازی در غرب تهران کمک بگیرید تا بتوانید با برطرف کردن نقص دستگاه خود از هوای خنک آن لذت ببرید. 

 

هزینه تعمیر کولر گازی غرب تهران 

برای محاسبه قیمت تعمیر کولر گازی غرب تهران ابتدا باید بدانید که هزینه به عوامل بسیاری از جمله اجرت تعمیرکار کولر گازی، میزان خرابی دستگاه، قطعات مورد نیاز برای تعویض، کیفیت قطعات و میزان خدماتی که از تعمیرکار خود درخواست می‌کنید بستگی دارد. فراموش نکنید که بازار آنلاین «خدمت از ما» این فرصت را برای شما فراهم کرده است که بتوانید در کوتاه‌ترین زمان سفارش خود را به رایگان ثبت کنید و از مجرب‌ترین تعمیرکاران کولر گازی غرب تهران در کوتاه‌ترین زمان قیمت بگیرید.

شما می‌توانید پس از ارزیابی هر یک از متخصصین، بهترین را جهت تعمیر اسپیلت در غرب تهران انتخاب کنید. گاهی اوقات شما شاهد هستید که قطعات کولر گازی شما تنها دچار آسیب شده‌اند، در این صورت شما می‌توانید با مراجعه زودهنگام به تعمیرکار از رسیدن آسیب بیشتر به این قطعه و سایر قطعات جلوگیری کنید و تنها با هزینه ناچیزی به تعمیر آن بپردازید.

اما در کنار آن گاهی نیز شما شاهد از کار افتادن یک قطعه یا نقص در عملکرد آن هستید که در آن صورت بر طبق نظر متخصص خود، لازم است به تعویض آن قطعه بپردازید تا از بروز آسیب‌های بیشتر جلوگیری شود. 

 

عیب یابی و تعمیر کولر گازی غرب تهران

یک سری علت ها و خرابی هایی که در کولر گازی رایج هستند و در مطالب بالا به انها اشاره شد، به دلیل از کار افتادن و یا خرابی بعضی از قطعات بوجود می‌آید. گاهی اوقات این خرابی ها با بررسی های خود فرد و درست کردن مواردی قابل حل است و نیاز به حضور تعمیرکار نیست، اما گاهی اوقات عیب یابی آن نیاز به بررسی و تخصص بیشتری دارد.

در ادامه به بررسی بعضی از این مشکلات و دلایل آنها می‌پردازیم تا تعمیر کولر گازی غرب تهران و سایر بخش های دیگر راحت تر بررسی و انجام شود.

 

علت صدای عجیب از اسپیلت

هر زمان که شاهد صداهای غیر معمول از اسپیلت خود بودید به سرعت آن را خاموش کنید و در کوتاهترین زمان از یک متخصص برای عیب یابی و تعمیر کولر گازی در غرب تهران کمک بگیرید. از دلایل رایج سر و صدای کولر:

 • شل شدن پیج های قاب و پنل کولر گازی
 • شکستن پره های فن اسپلیت
 • تراز نبودن پنل خارجی کولر گازی
 • به دلیل درست نصب نشدن کولر گازی، قاب های پنل ن در سر جای خود قرار نگرفته ایند
 • کثیف شدن و گرفتگی فیلترهای اسپیلت (نحوه تمیز کردن فیلتر کولر گازی)

 

تعمیر کولر گازی در غرب تهران

 

دلایل باد گرم کولر گازی

از متدوال ترین دلایلی که باعث می‌شود کولر گازی باد گرم بزند این است که، گاز کولر گازی تمام شده است؛ در چنین شرایطی برای جلوگیری از خرابی قطعات بیشتر شما باید اقدام به شارژ گاز کولر کنید. از دیگر دلایل آن می‌توان به وجود مشکل در کمپرسور اشاره کرد.

همچنین اگر فیلترهای کولر گازی خراب یا کثیف باشند، به خوبی هوای خنک را منتقل نمی‌کنند، در نتیجه میزان هوای ورودی به محیط کم می‌شود و شما شاهد گرم شدن محیط هستید. اگر با بررسی موارد زیر مشکلاتان برطرف نشد، نیاز است که یک تعمیرکار کولر گازی غرب تهران، اسپیلت شما را بررسی کند.

(محتوای پیشنهادی: علت باد گرم کولر گازی)

 

علت بوی سوختگی از کولر گازی

در اغلب موارد بوی سوختگی کولر گازی به دلیل نیم سوز شدن و یا سوختن کمپرسور کولر گازی می‌باشد و گاهی اوقات هم این بو از بخش پنل خارجی کولر گازی می‌آید و علت آن هم سوختن فن بیرونی است. به هر حال برای بررسی و تعویض قطعات شما حتما نیاز به یک تعمیرکار اسپیلت در غرب تهران دارید.

لازم به ذکر است که انجام سرویس‌ کولر گازی به صورت دوره‌ای می‌تواند شما را از بروز چنین مشکلاتی و نیاز به تعمیر کولر گازی غرب تهران بی نیاز سازد.

اگر شما نیز جزء کسانی هستید که قصد دارند پیش از شروع فصول گرم سال به سرویس و تعمیر کولر گازی خود در غرب تهران بپردازید اما هنوز نتوانسته متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید هیچ نگران نباشید چرا که بازار آنلاین «خدمت از ما» با هدف ساده‌تر کردن دسترسی شما به مجرب‌ترین متخصصان در این حوزه در حال فعالیت می‌باشد.

 برای اطلاع از هزینه تعمیر اسپیلت در غرب تهران تنها کافی است که درخواست خود را در صفحه سفارش «خدمت از ما» ثبت کنید تا بتوانید با تعمیرکاران ماهر جهت تعمیر کولر گازی غرب تهران ارتباط بگیرید و بدون هیچ نگرانی کار خود را به آن‌ها بسپارید. 
 

4.3 امتیاز از 1680 رای


تعمیر کولر گازی و اسپلیت
برای سرویس تعمیر کولر گازی و اسپلیت از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین