کاشی سرویس بهداشتی

کاشی سرویس بهداشتی

کاشی سرویس بهداشتی و سرامیک سرویس بهداشتی بهترین گزینه برای نو کردن دکوراسیون است. شما می‌توانید با استفاده از کاشی سرویس بهداشتی یزد یا انواع کاشی سرویس بهداشتی ایرانی دکوراسیون سرویس بهداشتی خود را تغییر دهید. همچنین انتخاب نصاب کاشی برای تعویض کاشی سرویس بهداشتی بسیار اهمیت دارد. در ادامه این نوشته به انواع کاشی سرویس بهداشتی جدید، بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی و جدیدترین مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک ایرانی می‌پردازیم.

برای انتخاب کاشی سرویس بهداشتی احتمالا سوالات زیر برایتان پیش خواهد آمد:

  • کاشی سرویس بهداشتی جدید را از کجا بخریم؟
  • آیا کاشی سرویس بهداشتی قهوه ای مناسب است؟
  • بهترین مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک چگونه است؟
  • په چیزی را می‌توان به‌عنوان جایگزین کاشی سرویس بهداشتی انتخاب کرد؟
  • مزایا و معایب کاشی سرویس بهداشتی یزد؟
  • طراحی کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی به چه صورت است؟
  • بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی چیست؟
  • انواع مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک ایرانی؟

 

چگونه کاشی سرویس بهداشتی مورد نظرخود را انتخاب کنیم؟

شما باید بسته به متراژ، نوع رنگ و دکوراسیون سرویس بهداشتی، کاشی یا سرامیک مورد نظر خود را انتخاب نمایید. همچنین باید مراقب بودجه خود هم باشید. اگر مشکلی در زمینه بودجه پیش پا ندارید، پس به سراغ کاشی و سرامیک خارجی بروید. اما اگر در تامین بودجه دچار مشکل هستید، می‌توانید کاشی سرویس بهداشتی ایرانی را مورد استفاده قرار دهید. لازم به ذکر است از لحاظ کیفیت و زیبایی کاشی ایرانی رقیب سر سختی برای کاشی‌های خارجی است. به‌عنوان مثال می‌توان به کاشی سرویس بهداشتی یزد(tile bathroom) اشاره کرد که هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ مقاومت رقابت سختی در برابر کاشی‌های خارجی را دارد.

 

مورد بعدی که در انتخاب مدل کاشی سرویس بهداشتی و حمام باید توجه کنید مقاومت آنها در برابر لغزش است. اینگونه محیط‌ها که دائما مرطوب هستند، باید کاشی‌های داشته باشند تا موجب لیز خوردن افراد در حمام و دستشویی نشود.

 

جایگزین کاشی سرویس بهداشتی

کاشی سرویس بهداشتی کاشی سرویس جدید کاشی سرویس بهداشتی کاشی سقف سرویس بهداشتی بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی سرویس بهداشتی ایرانی

 

قیمت کاشی سرویس بهداشتی به چه صورت محاسبه می شود؟

 کاشی سرویس بهداشتی بر اساس نوع جنس، اندازه و زیبایی کاشی قیمت گذاری می‌شود. شما می‌توانید با یک پرس و جو ساده از قیمت کاشی سرویس بهداشتی همچنین از قیمت سرامیک سرویس بهداشتی مطلع شوید.

 

چه مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک ایرانی برای شما مناسب است؟

در زمان انتخاب مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک باید به چند مورد دقت کنید. اگر حمام و سرویس بهداشتی شما کوچک است، سعی کنید از کاشی‌های کوچک تر استفاده کنید و بلعکس اگر حمام‌تان بزرگ است سعی کنید از کاشی‌های سایز بزرگ استفاده کنید. اغلب کاشی‌های بزرگ سنگین‌تر هم هستند. در نتیجه باید دیوار و سقف حمام خود را چک کنید تا برای اینگونه کاشی‌ها مناسب باشند. ارتفاع سقف نیز یکی از مواردی خواهد بود که باید به آن توجه داشت باشید. اگر سقف فضای سرویس بهداشتی شما کوچک است، پس بهتر است از طرح‌های عمودی و ساده استفاده کنید تا فضای شما را بلندتر نشان دهد.

 

همچنین اگر فضای سرویس شما کم عرض است بهتر است از کاشی‌هایی با طرح‌های افقی استفاده کنید تا فضای شما را بزرگ‌تر نشان دهد. شما برای انتخاب مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک باید به رنگ کاشی و سرامیک نیز توجه کنید.

 

همان طور که گفته شد بهتر است برای انتخاب بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی‌های کوچک به سراغ کاشی‌هایی با رنگ‌های روشن و براق بروید تا علاوه بر ایجاد نمایی دلبازتر فضای شما را درخشان تر نشان دهند.

 

کاشی سرویس بهداشتی ایرانی

کاشی سرویس بهداشتی کاشی سرویس بهداشتی یزد تعویض سرامیک سرویس بهداشتی تعویض کاشی حمام کاشی ایرانی سرویس بهداشتی

 

ضرورت استفاده از نصاب حرفه ای کاشی سرویس بهداشتی چیست؟

طرح‌بندی و چیدمان مرتب و دقیق کاشی‌های حمام و سرویس بهداشتی، اولین و مهم‌ترین کاری است که باید در طول پروسه کاشی‌کاری با دقت بسیار زیاد انجام شود. اگر به این امر توجه نشود ممکن است نتیجه کار به چیزی که می‌خواستید نزدیک باشد اما هیچوقت کامل و عالی نخواهد بود. سعی کنید در انتخاب نصاب کاشی و سرامیک کاری دقت نمایید.

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی

در خانه‌های امروز ما ایرانیان، برخلاف گذشته کم‌ترین اهمیت به سرویس بهداشتی و حمام داده می شود، در صورتی که این موضوع در کشورهای دیگر با کیفیت و استانداردهای بهتری در حال طراحی و اجراست. شاید فکر کنید برای رسیدن به چنین کیفیتی حتما باید حمام و سرویس بهداشتی بزرگ داشته باشید و ماه‌ها هزینه زیادی بپردازید، اما برخلاف تصور، با یک رنگ آمیزی ساده در فضاهای خیلی کوچک می‌توانید حمام و سرویس بهداشتی مانند ژورنال های حرفه ای خلق کنید.

 

رنگ مناسب برای سرویس بهداشتی

 رنگ آبی، سبز، خاکستری، قرمز، زرد و ترکیب رنگ سفید و یخی بهترین رنگ‌ها برای استفاده در سرویس بهداشتی خواهند بود. شما می‌توانید با استفاده از یک رنگ و یا ترکیب چندین رنگ یک فضای رویایی در سرویس بهداشتی برای خودتان به ارمغان بیاورید.

کاشی‌ کاری و نصب کاشی
برای سرویس کاشی‌ کاری و نصب کاشی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading