کاشی سرویس بهداشتی

ثبت درخواست "کاشی‌ کاری و نصب کاشی"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
کاشی سرویس بهداشتی

کاشی سرویس بهداشتی بار اصلی زیبایی این فضا را به عهده دارد. علاوه بر آن تعویض کاشی سرویس بهداشتی بهترین گزینه برای نو کردن دکوراسیون است. شما می‌توانید با انتخاب انواع مدل‌های کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی، زیبایی آن را چندین برابر کنید. علاوه بر انتخاب سرامیک سرویس بهداشتی، انتخاب نصاب کاشی حرفه‌ای برای تعویض سرامیک سرویس بهداشتی نیز مهم است.

اگر قصد انتخاب و تعویض سرامیک سرویس بهداشتی را دارید، پیشنهاد می‌کنیم قبل از اقدام راهنمای زیر را مطالعه کنید. انتخاب بهترین کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی قلق‌های مخصوص به خود را دارد که در این مطلب آنها را با شما در میان می‌گذاریم، و درباره جایگزین کاشی سرویس بهداشتی هم صحبت خواهیم کرد.

انتخاب سرامیک سرویس بهداشتی؛ کدام مدل؟

شما باید بسته به متراژ، بودجه و دکوراسیون کلی کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی مدنظر خود را انتخاب نمایید. اگر برای انتخاب سرامیک سرویس بهداشتی محدودیتی ندارید، سراغ نمونه‌ها و محصولات خارجی بروید. اگر اینگونه نیست، انواع مدل‌های کاشی سرویس بهداشتی کوچک و بزرگ ایرانی گزینه بعدی شماست.

البته اصلا جای نگرانی نیست؛ باید یادآوری کنیم که از نظر کیفیت و زیبایی، انواع سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی رقیب سر سختی برای نمونه‌های خارجی هستند. به ‌عنوان مثال می‌توانیم به کاشی سرویس بهداشتی یزد (tile bathroom) اشاره کنیم که از همه نظر به خوبی با محصولات خارجی رقابت می‌کند. همان‌طور که احتمالا در جستجوهایتان هم دیده‌اید، کاشی سرویس بهداشتی یزد همواره توسط افراد مختلف جستجو می‌شود.

مورد بعدی که در انتخاب مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک و بزرگ باید به آن توجه کنید، مقاومت آنها در برابر لغزش است. اینگونه محیط‌ها که دائما مرطوب هستند، باید کاشی‌هایی داشته باشند تا باعث لیز خوردن افراد نشود.

 

جایگزین کاشی سرویس بهداشتی

انتخاب کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی کوچک

 

قیمت کاشی سرویس بهداشتی چقدر است؟

بررسی قیمت کاشی سرویس بهداشتی هم یک مرحله دیگر در پروسه انتخاب و تعویض کاشی سرویس بهداشتی است. قیمت کاشی سرویس بهداشتی اکثرا بر اساس برند، جنس (کیفیت و درجه‌بندی) و ابعاد آن مشخص می‌شود. حتی رنگ و طرح محصولات مختلف هم بر قیمت کاشی سرویس بهداشتی بی‌تاثیر نیستند. شما می‌توانید با یک جسنجوی ساده در اینترنت، آخرین قیمت انواع نمونه‌ها را پیدا کنید، و دقیق‌تر هزینه تمام‌شده تعویض کاشی سرویس بهداشتی را تخمین بزنید.

 

بهترین مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک کدام است؟

به دلیل کوچک‌تر شدن فضای زندگی و رواج آپارتمان‌نشینی، تقاضا برای مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک هم افزایش پیدا کرده است. در زمان انتخاب مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک باید به چند مورد دقت کنید. اگر حمام و سرویس بهداشتی شما کوچک است، سعی کنید از کاشی‌های کوچک‌تر استفاده کنید. به طور مشابه، اگر حمام‌تان بزرگ است، سعی کنید از کاشی‌های سایز بزرگ استفاده کنید.

البته هنگام اغلب خرید کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی فراموش نکنید که مدل‌های بزرگ سنگین‌تر هم هستند. در نتیجه باید دیوار و سقف حمام خود را چک کنید تا برای اینگونه کاشی‌ها مناسب باشند. ارتفاع سقف نیز یکی از مواردی است که باید به آن توجه داشت باشید. اگر سقف فضای سرویس بهداشتی شما کوچک است، از طرح‌های عمودی و ساده استفاده کنید تا فضای شما بلندتر به نظر برسد.

همچنین اگر فضای سرویس شما کم عرض است، پیشنهاد می‌کنیم از انواع سرامیک سرویس بهداشتی با طرح‌های افقی استفاده کنید تا فضای شما را بزرگ‌تر نشان دهد. شما برای انتخاب مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک باید به رنگ کاشی و سرامیک نیز توجه کنید. بهترین رنگ کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی هم نمونه‌های روشن و براق هستند که با جزئیات بیشتر در سرامیک کف مات بهتره یا براق به آن پرداخته‌ایم. انتخاب سرامیک سرویس بهداشتی با چنین رنگ‌هایی علاوه بر ایجاد نمایی دلبازتر (با انعکاس نور)، فضای شما را درخشان‌تر نیز می‌کنند.

 

کاشی سرویس بهداشتی ایرانی

تعویض و جایگزین کاشی سرویس بهداشتی یزد

 

چه چیزهایی جایگزین کاشی سرویس بهداشتی است؟

در ادامه چند گزینه جایگزین کاشی سرویس بهداشتی را معرفی می‌کنیم تا با درنظر داشتن تمام گزینه‌ها انتخاب سرامیک سرویس بهداشتی را انجام دهید.

 

بتن به جای کاشی سرویس بهداشتی

بتن هم برای دیوار سرویس بهداشتی مناسب است و هم کف آن، مخصوصا اگر طرفدار سبک‌ها صنعتی باشید. وقتی می‌گوییم بتن، منظورمان سطوح ناصاف و ترک‌خورده نیست. امروزه مدل‌های متعددی از بتن موجود است (مثلا بتن جیوه‌ای) که سطحی بسیار یکدست و یکپارچه دارند. با استفاده از جلای بتن هم سطح کاملا برای استفاده آماده می‌شود.

 

تعویض کاشی سرویس بهداشتی با رزین اپوکسی

این روزها اپوکسی دیگر تنها در سالن‌های ورزشی کاربرد ندارد، و راه خود را به فضاهای مسکونی نیز باز کرده است. رزین با رنگ‌ها متنوع و زیبایی ساده‌اش به سرویس بهداشتی شما ظاهری شیک و زیبا می‌دهد. این جایگزین کاشی سرویس بهداشتی را روی بتن هم می‌توان اجرا کرد.

 

انواع سنگ طبیعی به جای سرامیک سرویس بهداشتی

سنگ‌ها دیگر صرفا مخصوص آشپزخانه‌ها نیستند! سنگ‌های طبیعی و خصوصا مرمر یک جایگزین کاشی سرویس بهداشتی حقیقتا خیره‌کننده هستند. اگر محدودیت بودجه ندارید، در انتخاب این گزینه مجلل لحظه‌ای تردید نکنید.

 

پارکت ضد آب به‌عنوان جایگزین کاشی سرویس بهداشتی

کفپوش‌های چوبی و طرح چوب همواره انتخابی محبوب برای منازل هستند. گرمایی که این کفپوش‌ها به فضا می‌دهند را با هیچ نمونه دیگری نمی‌توان مقایسه کرد. امروزه می‌توان این محصولات را با لاک الکل پوشاند، از آنها در برابر آب و رطوبت حفاظت کرد و آنها را به جایگزین کاشی سرویس بهداشتی تبدیل کرد.

 

چرا باید از نصاب حرفه‌ای کاشی سرویس بهداشتی کمک گرفت؟

طرح‌بندی و چیدمان مرتب و دقیق کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی اولین و مهم‌ترین کاری است که باید در پروسه کاشی‌کاری با دقت بالا انجام شود. اگر به این امر توجه نشود، ممکن است نتیجه تعویض کاشی سرویس بهداشتی به چیزی که می‌خواستید نزدیک شود، اما کامل و درجه یک نباشد. بنابراین، سعی کنید در انتخاب نصاب کاشی دقت کنید، تا زحمات‌تان در انتخاب سرامیک سرویس بهداشتی هدر نرود.

رنگ مناسب برای سرویس بهداشتی و دکوراسیون آن

در ایران آنطور که باید و شاید به سرویس بهداشتی و حمام و دکوراسیون آنها توجه نمی‌شد (هرچند که این موضوع درحال کمرنگ شدن است). در صورتی که این فضای مهم در کشورهای دیگر با کیفیت و استانداردهای بسیار بالایی در حال طراحی و اجراست. شاید فکر کنید برای رسیدن به چنین کیفیتی حتما باید حمام و سرویس بهداشتی بزرگ داشته باشید و هزینه زیادی بپردازید. برخلاف تصور، با انتخاب درست کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی یا یک رنگ‌آمیزی ساده می‌توانید حمام و سرویس بهداشتی منزل‌تان را مانند ژورنال‌های حرفه‌ای کنید.

رنگ‌های آبی، سبز، خاکستری، قرمز، زرد و ترکیب رنگ سفید و یخی بهترین رنگ‌ها برای استفاده در سرویس بهداشتی هستند. شما می‌توانید با استفاده از یک رنگ و یا ترکیب چندین رنگ یک فضای رویایی در سرویس بهداشتی خلق کنید.

کاشی‌ کاری و نصب کاشی
برای سرویس کاشی‌ کاری و نصب کاشی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading