کمد دیواری اتاق خواب

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
کمد دیواری اتاق خواب

کمد دیواری اتاق خواب یکی از طراحی‌های صورت گرفته در دکوراسیون داخلی اتاق خواب محسوب میشود که در طراحی و ساخت آن خلاقیت و تنوع زیادی وجود دارد. این روزها با کوچک شدن متراژ خانه‌ها و به همین نسبت اتاق خواب‌ها داشتن کمدی که فضای کمی اشغال کند و جادار باشد بسیار اساسی است؛ کمد دیواری اتاق خواب بهترین گزینه برای اتاق خواب‌های خانه‌های امروزی می‌باشد. امروزه کمدهای جادار و زیبایی طراحی می‌شوند که به کمک آنها شما میتوانید در فضای کم  نظم را در اتاق کوچک خود داشته باشید.


طراحی داخل کمد دیواری اتاق خواب

 طراحی کمد دیواری اتاق خواب‌های جدید با گذشته کاملا فرق کرده است. در گذشته کمد دیواری ها فقط دو تا در داشتند. اما امروزه کمد دیواری ها به اشکال مختلف و متفاوت در رنگ و سایز بندی های متنوع و زیبا طراحی می شوند و برای هر وسیله ای در داخل آن جای مخصوصی تعبیه گردیده است. برای اینکه چیدمان وسایل داخل کمد دیواری مناسب‌تر باشد بهتر است که کمد دیواری اتاق خواب، قفسه بندی شده باشد تا جای هر وسیله مشخص شود. در کمد دیواری های جدید جای لباس های راحتی و منزلی با لباس های مجلسی و بیرونی و اداری جدا می باشد. برای کفش‌ها و کیف‌ها محل خاصی در نظر گرفته شده است و حتی برای جواهرات و وسایل قیمتی گاو صندوقی تعبیه شده است. برای کودکان نیز بوفه و قفسه‌های برای عروسک‌ها کتاب‌ها و اسباب بازی‌ها در نظر گرفته‌اند.

 

کمد دیواری اتاق خواب


انواع مدل کمد دیواری

مدل کمد دیواریاتاق خواب تنوع زیادی چه از لحاظ طراحی و مواد تشکیل دهنده آن دارند.


مدل کمد دیواری ریلی اتاق خواب

یکی از محبوب‌ترین کمد دیواری‌ اتاق خواب‌ها کمد دیواری ریلی است. این روزها فضای اتاق‌ها و خانه‌ها کوچک شده وکمد دیواری ریلی برای صرفه جویی در فضا بسیار مناسب است.


مدل کمد دیواری ام دی اف اتاق خواب

ورق های ام دی اف یکی از پرطرفدار ترین متریال‌ها برای ساخت کمد های دیواری می‌باشد زیرا بسیار مقاوم هستند و نسبت به چوب سبکتر و متنوع‌تر هستند.


مدل کمد دیواری اپن

در این مدل، در طراحی نشده است و محتویات داخل کمد مشخص می‌باشد. این مدل بیشتر برای کیف و کفش کاربرد دارد زیرا که بیشتر افراد ترجیح می‌دهند حریم خصوصی آن‌ها حفظ شود و محتویات داخل کمدشان مشخص نباشد. 

 

مدل کمد دیواری اپن


مدل کمد دیواری  کمد تختی

کمد تختی مدلی است که تخت تاشو در کنار کمد طراحی شده است که برای اتاق های کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرد.


مدل کمد دیواری هواگیر

کمد هوا گیر یک مدل دیگر  کمد لباس است که دارای درهای چوبی می‌باشد که هوا به داخلش راه پیدا میکند که استفاده‌هی خاصی دارد.


مدل کمد دیواری ممبران یا چوبی

 مدل‌های کلاسیک کمد دیواری معمولا  هم با چوب و هم با فناوری ممبران اجرا می‌شوند. این مدل کمد دیواری نسبت به سلیر کمد دیواری‌ها گران‌ترند.

 

کمد دیواری ممبران


مدل کمد دیواری رخت‌خوابی 

این مدل کمد در خانه‌های ایرانی کاربرد زیادی دارند و مخصوص قرار گرفتن رخت خواب هستند. کمدهای رخت خوابی اتاق، به صورت عمده دارای درب های لولایی هستن تا بتوانند به طور کامل باز شوند. این کمدها معمولا طبقه ندارند تا رختخواب ها را روی زمین قرارداد.

کمد دیواری اتاق خواب نوجوان

یکی از راه های تعیین مدل دلخواه دکوراسیون اتاق نوجوان انتخاب کمد دیواری است که در آن همه چی بر اساس روحیه و نشاط آنها تزیین شده است. نوجوانان علاقه زیادی به شخصی سازی فضایی دارند که متعلق به خودشان است. یکی از مهم ترین وسایل در دکوراسیون مدل کمد نوجوان و بخصوص کمد های ذخیره سازی لباس و لوازم نوجوانان است چرا که در این دوره نوجوان معمولا به اشیای زیادی علاقه پیدا می کند. هم‌چنین داشتن کمد لباس مناسب برای اتاق نوجوان از بهم ریختگی و شلختگی اتاق آنها هم جلوگیری می کند و اتاق آنها را تمیز نگه می دارد. بهترین انتخاب برای مدل کمد نوجوان انتخاب تخت و کمد نوجوان و کمدهای مدرن و ساده است که دکوراسیون اتاق نوجوان شما را شکیل‌تر می‌کند.

کمد دیواری اتاق خواب کوچک

یک کمد دیواری اتاق کوچک می تواند فضای قابل توجهی از اتاق را مصرف کند بنابراین در انتخاب کمد دیواری برای اتاق‌های کوچک باید بسیار دقت کرد مثلا از کمد دیواری‌هایی که درب آن‌ها آینه است استفاده کنید زیرا آینه خطای دید ایجاد می‌کند و این احساس را به ما می‌دهد که فضا دوبرابر است.

 

کمد دیواری اتاق خواب کوچک


ابعاد کمد دیواری اتاق خواب

کمد دیواری اتاق خواب معمولا در فرورفتگی دیوار یا یک ضلع اتاق در نظر گرفته می‌شود، ما باید ابعاد ارتفاع و عرض دیوار مورد نظر را یادداشت کنیم و با توجه به فرورفتگی یا درخواست مشتری عمق کمد را اندازه‌گیری کنیم. این اندازه ها باید استاندارد باشند و بتوان آن‌ها را اجرایی کرد.

کلام پایانی

تا اینجا با انواع کمددیواری اتاق خواب آشنا شدید. یکی از توصیه های مهم در تهیه کمد دیواری اتاق خواب این است که این کار را به کمدساز منصف و حرفه‌ای بسپارید. در خدمت از ما شما می‌توانید از نیروی متخصص و حرفه‌ای در این زمینه استفاده کنید و با خیال راحت کار ساخت طراحی را به متخصصین ما بسپارید.

طراحی و ساخت کمد دیواری
برای سرویس طراحی و ساخت کمد دیواری از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

Html->url(APP_WEBROOT.'/img/mag_banners/'.$magazine['Magazine']['id'].'.png') ?>
loading