راهنمای انتخاب رنگ کمد دیواری

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
راهنمای انتخاب رنگ کمد دیواری

کمد دیواری دیگر فقط یک فضای ذخیره‌سازی برای لباس‌ها و لوازم جانبی ما نیست. آنها اکنون به عنوان یک المان برای زیبایی اتاق خواب یا سالن پذیرایی نیز تبدیل شده‌اند. این تغییر کاربرد در استفاده از کمد دیواری منجر به تغییر نگاه ما به ترکیب رنگ کمد دیوار اتاق خواب نیز شده است.

به این ترتیب، انتخاب بهترین رنگ برای کمد دیواری اتاق خواب یکی از مهم‌ترین‌ بخش‌های طراحی اتاق است. در این مطلب از خدمت ما، ترکیب رنگ کمد دیواری پرفروش و همیشه به روز را به شما معرفی می‌کنیم.

بهترین ترکیب رنگ برای کمد دیواری 

رنگ‌بندی کمد دیواری براساس سلیقه هر فرد متفاوت است. اگر می‌خواهید رنگ کمد دیواری، فضای اتاق را گرم نشان دهد، یا اگر به دنبال بزرگتر نشان دادن فضا هستید یا حتی اگر به دنبال رنگ‌های خنثی و سرد هستید، پس انتخاب ترکیب رنگ برای کمد دیواری اتاق خواب برای شما متفاوت خواهد بود.

 

1.       رنگ کمد دیواری که اتاق را صمیمی نشان دهد.

رنگ کمد لباس بسیار خاص که حال و هوای صمیمی را به اتاق اضافه می‌کند، را معرفی می‌کنیم.

 

ترکیب رنگ کمد دیواری اتاق خواب

 

2.      بهترین رنگ کمد دیواری که اتاق را بزرگتر نشان دهد.

اگر به دنبال رنگ کمد دیواری اتاق خواب هستید که فضا را بزرگتر نشان دهد و در عین حال سلیقه همگان را نیز به سمت آن جلب کند، رنگهای روشن و رنگ‌های خنثی و یا سفید گزینه‌های خوبی هستند. وقتی کمدها فضای قابل توجهی را در اتاق اشغال می‌کنند، رنگ کمد را به گونه‌ای انتخاب کنید که یکپارچه و براق به نظر برسد. علاوه بر این، ترکیب رنگ کمد دیواری اتاق خواب که سایه‌های خنثی در آن به کار رفته است، نور را منعکس کرده و اتاق را بزرگ نشان می‌دهد.

 

رنگ بندی کمد دیواری

 

3.    رنگ کمد دیواری که فضا را سرد و خنثی نشان دهد.

هر چه یک رنگ دارای ذرات بازتابنده بیشتری باشد، می‌تواند اتاق را سردتر و خنثی‌تر نشان دهد. رنگ سفید بیشترین بازتاب را دارد، بنابراین بهترین گزینه برای انعکاس نور و خنک نگه داشتن اتاق و همچنین ایجاد فضای سرد و خنثی است. با این حال، سبز کم رنگ و آبی کم رنگ نیز گزینه‌های عالی هستند.

 

رنگ کمد دیواری سرد

 

رنگ بندی کمد دیواری و انتخاب ترکیب رنگ خنثی

 

در ادامه به بررسی ترکیب رنگ کمد دیواری اتاق خواب برای زوجین، اتاق خواب معمولی، اتاق خواب کودکان پرداخته و تصاویر مختلفی گردآوری کرده‌ایم.

 

رنگ کمد دیواری اتاق خواب زوجین

در میان هرج و مرج زندگی روزمره، اتاق خواب می‌تواند بهترین فضای امن باشد. با ترکیب رنگ کمد دیواری رمانتیک، فضای رویایی مورد نظر خود را خلق کنید.

 

شماره 1: مونوکروم بهترین رنگ کمد دیواری اتاق خواب زوجین

مونوکروم و رنگ های خاص می تواند بهترین رنگ برای کمد دیواری اتاق خواب باشد.

 

رنگ کمد دیواری اتاق خواب زوج

 

ترکیب رنگ مونوکروم برای کمد دیواری اتاق خواب زوج

 

شماره 2 : رنگ چوب و ترکیب آینه برای ترکیب رنگ کمد دیواری اتاق خواب زوج

رنگ چوب و آینه همیشه یک ترکیب برنده برای اتاق خواب زوجین بوده است.

 

ترکیب رنگ کمد دیواری چوب و آینه اتاق خواب

 

شماره 3: رنگ گرم و پرشور برای رنگ کمد دیواری اتاق خواب زوجین

رنگ های گرم را برای اتاق خواب زوج انتخاب کنید و حسی صمیمی و گرم را در فضا خلق نمایید.

 

بهترین رنگ برای کمد دیواری اتاق خواب زوج

 

رنگ کمد دیواری اتاق خواب زوج

 

بهترین ترکیب رنگ کمد دیواری اتاق زوج

 

رنگ بندی کمد دیواری اتاق زوج

 

رنگ کمد دیواری مونوکروم

 

بهترین ترکیب رنگ کمد دیواری برای اتاق خواب

برخی از بهترین ترکیب رنگ کمد دیواری از خانه‌هایی که مطمئناً چشم‌ها را جلب می‌کنند، را در زیر گردآوری کرده‌ایم.

 

شماره 1: ترکیب رنگ کمد دیواری با آینه

هنگامی که صحبت از سطوح آینه‌ای و نحوه تأثیر آنها بر ترکیب رنگ کمد دیواری اتاق خواب می‌شود، برقراری تعادل بسیار کلیدی است. این تعادل باید از نظر نسبت، بافت و رنگ برقرار باشد. در تصویر زیر نمونه‌ای از این ترکیب رنگ‌بندی به همراه آینه را می‌بینید.  

پرفروش ترین ترکیب رنگ کمد دیواری با آینه

ایجاد یک سایه تقریبا ملایم مانند رز کوارتز با رنگ‌های براق چوب یا حتی با رنگ سفید یا کرم‌ شگفتی خلق کرده و ترکیبی بی‌نظیر از تناژ رنگها را ایجاد می‌کند. این رنگ‌بندی کمد با سطح آینه‌ای برای ایجاد فضای آرامش‌بخش چه در اتاق خواب و حتی در سالن پذیرایی، یک انتخاب عالی است. از این رنگ کمد دیواری در اتاق خواب‌های کوچک یا جمع و جور استفاده کنید، زیرا رنگ‌های روشن‌تر توهم فضای بیشتری را در چشم بیننده ایجاد می‌کنند.

 

ترکیب رنگ کمد دیواری با آینه برای اتاق خواب

 

با استفاده از چند گزینه رنگی غیرمعمول و ترکیب آینه برای کمد دیواری، اتاق را به یک نمایشگاه خیره کننده تبدیل کنید. این ترکیب رنگ، هارمونی ایده‌آلی ایجاد می‌کند و جذابیت آن فورا تأثیری ماندگار بر جای می‌گذارد.

 

رنگ کمد دیواری جدید برای اتاق خواب

 

سانمیکا در هر رنگی (سفید، بژ یا بلوطی) همراه با اجزای آینه‌ای یک ترکیب باشکوه ایجاد می‌کند و عظمت کمد را افزایش می‌دهد.

 

رنگ کمد دیواری سفید با آینه

 

ترکیب رنگ مشکی برای کمد دیواری

 

شماره 2: رنگ کمد دیواری طرح چوبی

همه ما می‌دانیم که از قدیم از رنگ‌های طرح چوب به وفور استفاده می‌شده است. اکنون به ریشه‌های قدیم خود برگردیم و استفاده از رنگ‌های ارگانیک را ترند کنیم. این رنگ از کمد دیواری بسیار پرطرفدار و پرفروش است و بزرگترین حسن طرح چوب، همیشه مد بودن آن است.

ترکیب رنگ کمد دیواری طرح چوبی را با بقیه اتاق هماهنگ کنید، برای مثال رگه‌هایی از رنگ چوبی کمد دیواری را می‌توانید روی، میزهای کناری یا قاب آینه به کار گیرید، سپس معجزه را مشاهده کنید. ترکیب رنگ‌های ماهاگونی، گیلاسی و بلوط به رنگ کمد دیواری ساده، تغییر رنگ خاصی ایجاد می‌کنند. استفاده از چوب طرح دار و آینه‌ها زیبایی را بیش از پیش افزایش داده و در عین حفظ زیبایی طبیعی طرح چوب، براقیت آینه به اتاق فضای مدرنیته می‌بخشد.

 

رنگ کمد دیواری طرح چوبی

 

چوب یک ماده همه کاره است که به شما امکان می‌دهد طیف گسترده‌ای از الگوها و بافت‌ها را روی آن آزمایش کنید و جذابیت بصری یک کمد چوبی را افزایش دهید. یک کمددیواری ساده که به آن آینه شیک اضافه شده است، جذابیت رنگ کمد دیواری را افزایش می‌دهد. با در هم آمیختن ماهرانه شیشه و چوب برای ایجاد یک کمد خاص، ظاهر جذابی را در اتاق خواب خود ایجاد کنید. اتاق خواب به لطف درخشندگی شیشه، بزرگ به نظر می‌رسد و رنگ چوبی کمد، اصالت را نشان می‌دهد.

 

ترکیب رنگ چوب و آینه برای کمد دیواری اتاق خواب

 

اگر می‌خواهید راز و رمزی برای سلیقه خود داشته باشید، شیشه رنگی یا مات را برای زیبایی چشمگیر انتخاب کنید.

 

رنگ کمد دیواری براق

 

رنگ کمد دیواری با آینه و چوب

 

وقتی نوبت به انتخاب طرح‌های رنگی برای کمد دیواری می‌رسد، قهوه‌ای به‌عنوان یک گزینه قابل اعتماد که به راحتی با هر محیطی ترکیب می‌شود، در ذهن متصور می‌شود. رنگ قهوه‌ای با افزودن الگوها، بافت‌ها و رنگهای دیگر، بسیار زیبا خواهد شد. دو رنگ قهوه‌ای متفاوت به طرز ماهرانه‌ای در این اتاق به کار رفته است که به کمد لباس عمق و پرسپکتیو بخشیده است.

 

ترکیب رنگ کمد دیواری با طرح های چاپی

 

شماره 3: ترکیب رنگ کمد شیشه‌ای با رنگ سبز برای اتاق خواب

برای داشتن رنگ‌ بندی کمد دیواری زیبا، یک کمد شیشه‌ای سبز را برای اتاق خواب انتخاب کنید. وقتی نوبت به ترکیب رنگ دربهای کمد می‌رسد، به تخیل خود اجازه دخالت دهید. با استفاده از رنگ‌های تند و شاد آن را روشن کنید یا رنگ‌های سرد را با ترکیبی هوشمندانه از تناژها روی کمد دیواری اجرا کنید.

یکی از بهترین ایده‌های ترکیب رنگ کمد دیواری اتاق خواب می‌تواند همین خلاقیت ترکیب رنگ باشد.  

 

ترکیب رنگ کمد اتاق خواب شیشه ای با رنگ سبز

 

شماره 4: ترکیب رنگ کمد دیواری اتاق خواب با دو رنگ مدرن

در تصویر زیر ظاهر طرح کمد ساده با استفاده از ترکیب دو رنگ برجسته شده است. آبی به معنای واقعی کلمه رنگ را وارد طراحی می‌کند و این ترکیب به خوبی با بازی رنگ‌ها به فضای داخلی این اتاق خواب روح بخشیده است.

 

ترکیب رنگ کمد دیواری با دو رنگ مدرن طوسی و سبزآبی

 

ترکیب رنگ کمد دیواری با رنگ های متفاوت بنفش و کرمی

 

یک استراتژی فوق‌العاده برای انتخاب بهترین رنگ برای کمد دیواری اتاق خواب، ترکیبی از رنگ‌های جذاب است. شما می‌توانید با تکمیل رنگ زمینه با رنگهای متضاد، یک تعامل رنگی فوق العاده ایجاد کنید. به عنوان مثال، هنگامی که رنگ خاکستری براق با رنگ سفید براق ترکیب می‌شود، جنبه زیبایی خیره‌کننده‌ای به خود می‌گیرد. یا اتاق طوسی رنگ را با کمد لباس خاکستری و سفید روشن کنید. این طراحی تکمیل کننده در واقع همه را در حیرت فرو می‌برد. شما قطعا می‌توانید چیزی مشابه تصویر را انتخاب کنید یا ترکیب تازه را از ذهن خلاق خود طراحی کنید

 

بهترین رنگ اتاق خواب با رنگ های مدرن طوسی و نسکافه ای

 

ترکیب‌هایی مانند طوسی و دو تناژ سبز را انتخاب کنید که از رنگ‌های ملایم یا روشن و رنگ‌های عمیق و تند استفاده شده است تا ظاهر مدرن را در بر بگیرند.

 

رنگ کمد دیواری براق

 

از فضای آرامش‌بخش ایجاد شده توسط جفت‌ رنگ‌هایی مانند کرم با آبی کم‌رنگ و یا آبی سلطنتی نیز لذت ببرید.

 

ترکیب رنگ کمد دیواری با رنگ های ترکیبی مدرن

 

ترکیب رنگ کمد دیواری به سبک اروپایی

 

شماره 5: ترکیب رنگ کمد دیواری اتاق خواب با کالر بلاک

هیچ رنگی وجود ندارد که بتوان آن را به عنوان بهترین رنگ برای کمد دیواری در نظر گرفت، اما گزینه‌های کالر بلاک (به ترکیب چند رنگ با هم گفته می‌شود) همیشه مورد علاقه هستند! از چنین ترکیب‌های رنگی کمد لباس می‌توان برای افزودن فضایی خاص به اتاق یا حتی ظاهری ساده‌تر و ظریف‌تر استفاده کرد. هنگام انتخاب کالر بلاک، به یاد داشته باشید که از رنگ‌های مکمل استفاده کنید.

 

ترکیب رنگ کمد دیواری اتاق خواب با رنگ های گرم

 

هنگامی که از رنگ روشنی مانند زرد برای کمد لباس استفاده می‌کنید، آن را با رنگ‌های خنثی مانند سفید ست کنید.

 

ترکیب رنگ کمد دیواری زرد و خاکستری

 

ترکیب رنگ مدرن برای کمد دیواری اتاق خواب

 

ترکیب رنگ مدرن برای کمد دیواری

 

شماره 6: ترکیب رنگ سفید با حاشیه رنگی برای کمد دیواری

تمایلی به ترکیب دو رنگ برای طراحی کمد دیواری خود ندارید؟ چرا کمد دیواری تک رنگ با حاشیه‌های رنگی را انتخاب نمی‌کنید. حاشیه‌های رنگی یک کمد سفید را سرزنده‌تر و چشمگیرتر به نظر می‌رساند. این همان چیزی است که به آن مینیمالیسم با یک رنگ تیره می‌گویند! هنگام انتخاب رنگ پررنگ مانند قرمز برای ترکیب رنگ طراحی کمد، زمینه را ساده و روشن انتخاب کنید.

 

ترکیب رنگ سفید با حاشیه رنگی برای کمد دیواری

 

ترکیب رنگ کمد دیواری و رنگ بندی آن

 

شماره 7: ترکیب رنگ‌های کمد دیواری به صورت نیمه

آیا نمی‌دانید کدام رنگ برای کمد دیواری شما مناسب است؟ چرا وقتی می‌توانید دو رنگ را انتخاب کنید، یک رنگ را انتخاب می‌کنید؟ به سراغ رنگ‌ بندی کمد دیواری به صورت نیمه در رنگ‌های دلخواه خود بروید. منظور از نیمه این است که تنها یک‌بخش از کمد دیواری را با یک رنگ دیگر رنگ آمیزی کنید. اگر می‌خواهید کمد دیواری اتاق خواب ظاهری مدرن داشته باشد، یک ترکیب سیاه و سفید می‌تواند در اتاق خواب خیره کننده به نظر برسد. سیاه و سفید یک ترکیب کلاسیک است که در اتاق خواب‌ها در هر اندازه‌ای، یک ترکیب برنده هستن.  برای جلوگیری از ایجاد حالت غم انگیز و سنگین در اتاق خواب، به استفاده کمتر از رنگ مشکی در کمد فکر کنید. اکسسوری‌های طلایی زرق و برق دار را به کمد لباس سیاه و سفید اضافه کنید تا حسی از تجمل به آن اضافه کنید و به آن حالتی سلطنتی ببخشید.

 

ترکیب رنگ کمد دیواری سیاه و سفید

 

رنگ کمد دیواری اتاق خواب ترکیبی

 

رنگ کمد دیواری جدید برای اتاق خواب

 

کمد دیواری را تصور کنید که یک طرف آن یک رنگ سفید مایل به شیری و طرف دیگر یک رنگ خاکستری جذاب دارد. طرح رنگ ملایم و در عین حال مکمل این ترکیب رنگی کمد دیواری، جذابیت کلی اتاق را افزایش داده است.

 

ترکیب رنگ نیمه برای رنگ کمد دیواری

 

رنگ کمد دیواری به صورت ترکیبی و نیمه

 

بهترین ترکیب رنگ کمد دیواری سال

 

ترکیب رنگ کمد دیواری به صورت نصف نصف

 

شماره 8: تناژهای رنگ سفید برای رنگ کمد دیواری

اگر در مورد انتخاب بهترین رنگ برای کمد دیواری اتاق خواب خود گیج شده‌اید، رنگ سفید را انتخاب کنید. سفید یک رنگ کلاسیک است که با همه انواع فضای داخلی شگفت انگیز به نظر می‌رسد. علاوه بر این، انتخاب رنگ کمد دیواری سفید در یک اتاق خواب کوچک می‌تواند فضای آن را بزرگ‌تر نشان دهد. البته به جای رنگ سفید، می‌توانید از رنگ شیری، استخوانی و سایر تناژهای رنگی سفید استفاده کنید.

 

تناژ سفید برای رنگ کمد دیواری

 

با ترکیب رنگ‌های تک رنگ یا رنگ‌های مختلف، می‌توانید تخیل خلاق خود را آزاد کنید و یک کمد اتاق خواب خیره‌کننده بسازید.

 

ترکیب رنگ کمد دیوار با تناژ رنگ سفید

 

اگر می‌خواهید از رنگ‌های روشن در سایر عناصر اتاق استفاده کنید، هوشمندانه از آن بهره ببرید. به عنوان مثال، دیوارها را با این رنگ روشن رنگ آمیزی نکنید، زیرا به زودی از آن خسته خواهید شد. اما استفاده از آن برای تاج تخت، روتختی یا حتی فرش روحیه را بهبود می‌بخشد. استفاده از رنگ روشن یک ترکیب برنده برای ترکیب رنگ کمد دیواری اتاق خواب است!

 

رنگ کمد دیواری اتاق خواب با رنگ روشن

 

شماره 9: رنگ کمد دیواری براق

رنگهای براق و انعکاسی برای کمد دیواری باعث می‌شوند، اتاق خواب بزرگتر به نظر برسد، انتخاب تک رنگ براق می‌تواند به اندازه یک ترکیب رنگ دوگانه برای کمدها خیره کننده باشد. اگر سلیقه‌ مدرن دارید، رنگهای خنثی مانند خاکستری، بژ و سفید را انتخاب کنید. علاوه بر این، روکش‌های براق برای اتاق خواب‌های کوچک بهترین نقش را برای بزرگ نشان دادن فضا ایفا می‌کنند.

 

رنگ بندی کمد دیواری براق

 

رنگ کمد دیواری براق طوسی

 

شماره 10: رنگ کمد دیواری با رنگ‌های خنثی

وقتی صحبت از ایجاد فضایی دنج می‌شود، هیچ چیز به اندازه جذابیت انتخاب رنگ‌های خنثی برای کمد دیواری مناسب نیست. رنگ‌های خنثی به راحتی با سبک‌های دیگر ترکیب می‌شوند. حتی اگر تصمیم به تغییر دکور اتاق خود در آینده داشته باشید، رنگ کمد با رنگ‌های دیگر و با سبک جدید مطابقت خواهد داشت.

کمد دیواری که با دربهای شیشه‌ای لاکی سفید طراحی شده است، اگر حاشیه‌های خاکستری اضافه نمی‌شد، یکنواخت به نظر می‌رسید. طراحی کلی اتاق خواب از نظر رنگ‌بندی ساده و ظریف است. ترکیب رنگ خاکستری و سفید برای افزایش زیبایی رنگ کمد دیواری به کار رفته است.

 

ترکیب رنگ خنثی برای کمد دیواری اتاق خواب

 

فضای داخلی اتاق خواب زیر با گرمای رنگ‌های طبیعی و خنثی طراحی شده است. استفاده از ترکیب رنگ مکمل برای رنگ کمد این اتاق خواب کاملا منطقی است.

 

ترکیب رنگ خنثی و طبیعی برای کمد دیواری اتاق خواب

 

اگر ترجیح می‌دهید با رنگ‌های کمد دیواری خنثی بازی کنید و جسارت زیادی در رنگ آمیزی به خرج ندهید، پس باید به فکر جذاب جلوه دادن آن باشید. رنگ قهوه‌ای رنگی طبیعی که برای این کمد استفاده شده است، با استفاده از رنگ بژ، به میزان مناسبی برجسته شده است. ترکیب‌ این قبیل رنگ‌های خنثی معمولاً به سختی با سایر رنگ‌های دیگر تناسب دارند.

 

رنگ کمد دیواری اتاق خواب خنثی و سرد

 

شماره 11: ترکیب رنگ کمد دیواری: ترکیب رنگ روستیک

از یک رنگ مجزا و جذاب استفاده کنید که به خودی خود گویای زیبایی باشد و جذابیت اتاق خواب با تم روستیک را نشان دهد. بهترین ترکیب رنگ برای کمد دیواری اتاق خواب با سبک روستیک با رنگ قهوه‌ای تیره تکمیل می‌شود که به کل فضا، یک حس ظریف می‌بخشد.

 

ترکیب رنگ کمد دیواری به سبک روستیک

 

بهترین رنگ برای کمد دیواری اتاق خواب کودکان

بهترین رنگ برای کمد دیواری اتاق خواب کودکان رنگی است که حس خلاقیت کودکانه آن ها را برانگیزد. اجازه دهید ذهن کودکان در رنگ‌ها غرق شود.

 

شماره1: کمد اتاق خواب به رنگ آبی

آیا می‌خواهید یک ظاهر منحصر به فرد برای کمد دیواری اتاق کودکان داشته باشید؟ با رنگ کمد دیواری کم‌رنگ مانند آبی فضایی خاص خلق کنید. اگر اتاق خواب کوچکی دارید، کمد دیواری بدون دستگیره در رنگ‌های آبی یکی از بهترین گزینه‌ها برای شماست.

 

کمد دیواری چند رنگ برای اتاق خواب کودکان

 

شماره 2: طراحی کمد دیواری چند رنگ با الگوهای مختلف

برای اتاق خواب کودکان خود رنگ‌های کمد خنثی را انتخاب کنید و اتاقی را طراحی کنید که فرزندانتان برای مدت طولانی آن را دوست داشته باشند. برای مثال ترکیب رنگ کمد دیواری اتاق خواب را به گونه‌ای انتخاب کنید که خنثی و پاستیلی باشد.

 

رنگ بندی کمد دیواری اتاق خواب کودکان

 

ترکیب رنگ کمد دیواری اتاق کودکان با مونوکروم

 

شماره 3: ترکیب رنگ کمد دیواری یاسی و سفید

اگر به دنبال ترکیب دو رنگ مدرن برای رنگ کمد دیواری اتاق کودکان هستید، یاسی و سفید را انتخاب کنید. فرزندان شما مطمئناً عاشق این رنگ‌های منحصر به فرد خواهند شد. همچنین می‌توانید از یاسی به عنوان رنگ دیوار استفاده کنید تا ظاهر اتاق را چشم نوازتر کنید.

 

ترکیب رنگ کمد دیواری یاسی و سفید

 

شماره 4: رنگ کمد لباس آبی فیروزه‌ای برای کودکان

چه کسی این سایه خیره کننده آبی را دوست ندارد؟ با رنگ کمد دیواری آبی فیروزه‌ای، یک فضای خاص به اتاق خواب کودکان اضافه کنید.

 

بهترین رنگ کمد دیواری اتاق خواب کودکان

 

شماره 5: ترکیب رنگ کمد دیواری زرد و خاکستری

رنگ زرد می‌تواند فضای مثبتی برای فرزندان خلق کند. اگر از رنگ‌های صورتی و آبی خسته شده‌اید، پس به دنبال چیزی منحصربه‌فرد مانند ترکیب رنگ کمد دیواری اتاق خواب زرد و خاکستری باشید. چنین ترکیب رنگی همیشه مورد پسند کودکان خواهد بود.

 

ترکیب رنگ زرد و خاکستری کمد دیواری

 

شماره 6: ترکیب رنگ زرد و آبی برای کمد دیواری

کمد دیواری با ترکیبی منحصر به فرد از آبی و زرد می‌تواند رنگ روشنی را به اتاق خواب اضافه کند. وقتی صحبت از رنگ‌ها به میان می‌آید، به خصوص زمانی که سایر ‌بخش‌های اتاق با رنگ‌های سفید و خنثی پر شده است، بهترین گزینه برای رنگ‌ بندی کمد دیواری رنگ خاص و عمیق است. چه چیزی می‌تواند بهتر از آبی و زرد باشد؟ در عکس‌های زیر ببینید چگونه این رنگ کمد در اتاقی کاملا سفید ظاهری جسورانه ایجاد می‌کند. مربع‌های سرگرم کننده آبی تیره و زرد به یک کمد دیواری سفید ساده، روح می‌بخشند.

 

ترکیب رنگ کمد دیواری بلاک کلار

 

هنگام انتخاب ترکیب رنگ کمد دیواری اتاق خواب باید از چه اشتباهاتی اجتناب کرد؟

در هنگام انتخاب ترکیب رنگ برای کمد دیواری اتاق خواب باید به موارد زیر توجه کرد:

  • از انتخاب تعداد رنگ‌های بیش از حد برای ترکیب رنگ کمد دیواری اجتناب کنید، زیرا باعث می‌شود فضای اتاق خسته کننده و به هم ریخته شود.
  • مطمئن شوید که سبک رنگ کمد دیواری با سبک کلی اتاق مطابقت دارد.
  • در مورد اتاق‌های کوچک مراقب استفاده از رنگ‌های تند برای کمد دیواری باشید.
  • به یاد داشته باشید که بافت رنگ کمد دیواری را در نظر بگیرید و اینکه نور اتاق چه تاثیری بر رنگ‌های کمد دارد.
  • رنگی را برای کمد دیواری انتخاب کنید که متعلق به خانواده رنگی موجود در اتاق باشد.

اگر تصمیم به رنگ آمیزی کمد دیواری دارید، ما در این مقاله بهترین رنگ برای کمد دیواری اتاق خواب را به شما معرفی کردیم. همچنین اگر قصد طراحی و ساخت کمد دیواری دارید، ترکیب رنگ کمد دیواری اتاق خواب را از همین الان انتخاب نمایید. برای طراحی و ساخت کمد دیواری شما می‌توانید بهترین‌ متخصصین را در درب منزل خود فراخوانید، برای اینکار کافیست از اپلیکیشن یا سایت خدمت از ما درخواست خود را ثبت نمایید.

3.0 امتیاز از 1 رای


طراحی و ساخت کمد دیواری
برای سرویس طراحی و ساخت کمد دیواری از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین