مدل کمد دیواری اتاق خواب کوچک

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
مدل کمد دیواری اتاق خواب کوچک

اخیرا هر مدل کمد دیواری اتاق خواب کوچک به یک شکل ترجمه می‌شود: کمدهایی با حداقل عمق و درب‌های کشویی. هرچند که همین مدل‌های ساده اما کاربردی اکثرا کار را راه می‌اندازند، اما کمد دیواری اتاق خواب کوچک می‌تواند اشکال خلاقانه‌تر و متنوع‌تری هم به خود بگیرد.

در ادامه ضمن معرفی چندین مدل کمد دیواری اتاق خواب کوچک، روش انتخاب مدل مناسب را هم با شما به اشتراک می‌گذاریم. 

مدل کمد دیواری اتاق خواب کوچک

در ادامه ایده‌هایی را می‌بینید که برخلاف کمدهای معمولی، می‌توانند فضای شما را به کلی متحول کنند؛ یا اینکه به گونه‌ای با آن آمیخته شوند که حضورشان را فراموش کنید!

 

با درب‌های آینه‌ای فضا را چندبرابر کنید

اتاق‌تان هرچقدر فراخ یا هرچقدر جمع و جور باشد، یک کمد دیواری برای اتاق خواب کوچک با درب‌های آینه‌ای می‌تواند آن را زیباتر و بزرگ‌تر نشان دهد. از طرف دیگر، با این مدل‌ها نیازی به آویزان کردن آینه به دیوار نخواهید داشت، و در فضا هم صرفه‌جویی می‌شود.

 

مدل کمد دیواری اتاق خواب کوچک

 

کمد دیواری اتاق خواب کوچک با درب آینه

 

البته که وقتی می‌گوییم کمد دیواری برای اتاق خواب کوچک با درب از جنس آینه، لزوما منظورمان آینه‌های تخت و بزرگ نیست. مثلا مدل زیر را ببینید.

 

مدل کمد دیواری اتاق خواب کوچک

 

روی درب را پارچه یا مخمل‌کوب کنید

این ایده می‌تواند برای افرادی که از کمدهای ساده راضی‌اند، اما می‌خواهند ظاهر آن را ارتقا دهند بسیار جالب باشد. ساده‌ترین مدل کمد دیواری اتاق خواب کوچک با اجرای چنین طرحی رسمیت خاصی به فضا می‌دهد. برای دکوری واقعا شیک، کافی است این پارچه را با سایر عناصر مهم اتاق ست کنید.

 

کمد دیواری برای اتاق خواب کوچک

 

مدل‌های بدون درب را امتحان کنید

برای اینکه کمد دیواری برای اتاق خواب کوچک ایده‌آلی داشته باشید، لزومی ندارد سراغ فشرده‌ترین مدل‌ها با بیشتری کشو بروید.

این کمد دیواری بدون درب، بسته به اینکه پرده‌اش را بکشید یا باز بگذارید، همزمان نقش یک کمد، یک انباری و چندین طاقچه را ایفا می‌کند! این مدل‌ها خشکی کمدهای معمولی را هم ندارند، و فضا را تلطیف می‌کنند.

 

کمد دیواری برای اتاق کوچک بدون درب

 

کمدهای سراسری همرنگ با دیوارها

بهترین کمد دیواری اتاق خواب کوچک همانی است که اصلا دیده نمی‌شود! منظورمان کمدهای سراسری هستند که همرنگ با سایر دیوارهای اتاق رنگ‌آمیزی شده‌اند. این کمدها می‌توانند ظاهری کاملا ساده و یکدست یا طرحی ظریف داشته باشند، مانند تصویر زیر:

 

مدلهای کمد دیواری اتاق خواب کوچک

 

اگر مایل باشید، می‌توانید همین کار را با برچسب‌ها و انواع کاغذ دیواری هم انجام دهید.

 

عکس کمد دیواری اتاق خواب کوچک

 

کمد دیواری اتاق خواب کوچک با طاقچه سرخود

 مدل‌هایی که سراسر دیوار را پوشش می‌دهند بسیار کاربردی‌اند، اما شما را از داشتن یک طاقچه برای نمایش اشیای دکوریِ زیبایتان محروم می‌کند.

کمد ام دی افی که در تصویر زیر می‌بینید، یک نمونه اعلا از این مدل کمد دیواری اتاق خواب کوچک است؛ که به لطف شیارهای ظریف و رنگ خاص‌اش، بسیار لوکس و گران‌قیمت هم به نظر می‌رسد.

 

مدل کمد دیواری برای اتاق خواب کوچک

 

از زاویه‌ها استفاده کنید

خوبی کمدهای دیواری این است که بسته به فضا و نیازتان می‌توانید هر سانتی‌متر آنها را سفارشی‌سازی کنید. پس اگر گوشه بلااستفاده یا پرتی دارید، می‌توانید یک کمد دیواری برای اتاق خواب کوچک را در آنجا جای دهید.

مثلا عکس زیر را ببینید. درهای کمد بدون دستگیره‌اند و همه‌چیز را ساده و تمیز نگه می‌دارند. خود کمدِ توکار هم کل دیوار را پوشانده است، و از تمام فضا استفاده می‌کند.

 

مدل کمد دیواری ریلی اتاق خواب کوچک

 

این یک نمونه کوچک‌تر از این مدل است:

 

مدل کمد دیواری در اتاق خواب کوچک

 

البته اینکار را می‌توانید با یک مدل کمد دیواری اتاق خواب کوچک ساده‌تر هم انجام دهید:

 

مدل کمد دیواری اتاق خواب کوچک شیک

 

طرح‌های مدرنِ کمد دیواری برای اتاق کوچک

شاید درحال صحبت درباره کمد دیواری برای فضاهای کوچک باشیم، اما می‌توان آنها را به چیزی فراتر هم تبدیل کرد، مثلا یک المان دکوری مدرن. چنین کمدهایی (که یک نمونه‌اش را در تصویر می‌بینید) آنقدر از نظر بصری جذاب‌اند، که در نگاه اول اصلا یک کمد دیواری برای اتاق خواب کوچک به نظر نمی‌رسند.

 

عکس کمد دیواری برای اتاق خواب کوچک

 

کمد دیواری با طرح سه‌بعدی به جای دستگیره

بهترین مدل‌های کمد دیواری برای اتاق کوچک به نحوی مینیمال هستند و خودشان را در فضا ادغام می‌کنند. این مدل یکی از همان‌هاست.

این مدل که با جای دستگیره از طرح‌های سه‌بعدی برای باز و بسته شدن کمک می‌گیرد، کل دیوار را پوشش داده است، و رنگ سپید آن هم فضا را دلبازتر نشان می‌دهد.

 

کمد دیواری برای اتاق کوچک

 

کمدها دیواری‌های چندمنظوره

اگر فضای بزرگی ندارید، چرا مدل کمد دیواری اتاق خواب کوچک را با المان‌های دیگر ترکیب نمی‌کنید؟ مثلا با میز آرایش‌تان:

 

مدل های کمد دیواری برای اتاق کوچک

 

کمد دیواری کوچک اتاق خواب

 

یا با یک میز کار جمع و جور:

 

طرح کمد دیواری اتاق کوچک

 

این مدل‌ها هم از فضا بهینه‌تر استفاده می‌کنند، هم ظاهر خلوت و مرتبی به اتاق می‌دهند.

 

مدل کمد دیواری اتاق خواب کوچک چندتکه

تصویر رایج کمد دیواری یک ردیف ساده از قفسه‌ها و کشوهاست. اما نجارها می‌توانند طرح‌های خلاقانه و ترکیبی دیگری را هم برای شما اجرا کنند، از جمله این کمد که از فضای بالا استفاده اطراف تخت استفاده می‌کند و با ظاهر ساده‌اش به خوبی در فضا حل شده است.

 

کمد دیواری برای اتاقهای کوچک

 

این هم یک نمونه مینیمال‌تر:

 

کمد دیواری جادار برای اتاق کوچک

 

این مدل کمد دیواری برای اتاق کوچک برای کودکان هم کاربرد دارد:

 

کمد دیواری برای اتاق کوچک کودک

 

کمد دیواری کشودار و مرتفع

اگر به دنبال مدل کمد دیواری اتاق خواب کوچک برای خودتان هستید و نه فرزندتان، یعنی با خیال راحت می‌توانید سراغ کمدهای مرتفع بروید. این مدل یکی از همین طرح‌هاست که با کشوهای جادار پایینی فضای زیادی را برای شما فراهم می‌کند.

 

ایده کمد دیواری برای اتاق کوچک

 

انتخاب و ساخت بهترین کمد دیواری جادار برای اتاق خواب کوچک

حدس می‌زنیم تا اینجا چند مدل کمد دیواری اتاق خواب کوچک را نشان کرده باشید. برای انتخاب بهترین مدل، ابتدا باید ارزیابی کنید که واقعا به چه چیزی نیاز دارید.

 

به این فکر کنید که بیشتر چه لباس‌هایی دارید؛ بیشتر به میله و چوب‌لباسی احتیاج دارید، یا کشو و قفسه؛ می‌خواهید کفش‌هایتان را هم در کمد بگذارید، یا اول قصد دارید همه لباس‌های تابستانه و زمستانه را در یکجا جای دهید؟

علاوه بر حجم و نوع لباس‌ها، هنگام انتخاب کمد دیواری برای اتاق کوچک به فضای لازم برای حوله، پتو و احیانا رختخواب هم فکر کنید. از آنجا به بعد می‌تواید فضای بیرونی کمد را با انواع ایده‌ها و درون آن را با انواع نظم‌دهنده‌ها شخص‌سازی کنید.

اگر هم برای ساخت هر مدل کمد دیواری جادار اتاق خواب کوچک به دنبال نجارهای کاردرست شهرتان بودید، می‌توانید به راحتی آنها را در «خدمت از ما» پیدا کنید.

4.1 امتیاز از 1116 رای


طراحی و ساخت کمد دیواری
برای سرویس طراحی و ساخت کمد دیواری از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین