خرید طرح ترافیک

خرید طرح ترافیک

خرید طرح ترافیک برای ورود به محدوده طرح ترافیک شهری، در ساعات محدود به طرح برای اتومبیل‌ها لازم است. طرح ترافیک حدودا ۴۰ سال است که در بیست مرحله اجرا شده است و هر ساله تبصره‌هایی برای بهبود شرایط به آن اضافه شده است، اما بیشتر تمرکز این طرح بر روی آلودگی هوا و کاهش ترافیک شهری است. خرید طرح ترافیک هم از طریق موبایل، هم فروش حضوری و هم آنلان انجام می‌شود. اگر به دنبال کسب اطلاعات در مورد ساده ترین راه خرید طرح ترافیک، قیمت خرید طرح ترافیک، خرید طرح ترافیک روزانه از عابر بانک، تهران من خرید طرح ترافیک هستید، با ما در ادامه همراه باشید. 

 

خرید طرح ترافیک روزانه ، تهران من خرید طرح ترافیک

 

تهران من خرید طرح ترافیک

در سال جاری، بهترین روش خرید طرح ترافیک، را باید سایت تهران من بدانیم. زیرا ساده‌ترین و راحت‌ترین روش ممکن است. سامانه تهران من یک درگاه اینترنتی و یک اپلیکیشن موبایلی است که می توانید با ثبت نام در آن، همیشه از مسیر بسیار ساده خرید طرح ترافیک، بهره مند شوید. خرید طرح ترافیک در هر زمان از سال امکان‌پذیر است، اما باید قبل از اولین ورودتان به محدوده طرح ترافیک، ثبت نام کرده باشید؛ در غیر اینصورت جریمه خواهید شد.

  • تهران من خرید طرح ترافیک: برای ثبت نام طرح ترافیک باید به سایت «تهران من» به نشانی my.tehran.ir مراجعه کنید.
  • پس از ثبت نام یک نام کاربری و کلمه عبور، شما دارای حساب کاربری شهروندی مخصوص به خود در سامانه تهران من خواهید شد.
  •  پس از آن می توانید از طریق بخش "داشبورد من" در حساب کاربری خود، روی گزینه "افزایش اعتبار" کلیک کنید و نسبت به شارژ حساب شهروندی خود به ریال اقدام کنید.
  • این اعتبار در حساب شهروندی شما می‌ماند و در صورت تردد در محدوده طرح ترافیک، به میزان لازم و متناسب از آن کاسته خواهد شد.

ساکنان محدوده طرح و مالکان خودروهای هیبریدی و برقی باید به صورت حضوری مراجعه کنند. امکان فروش یک‌جا و سالیانه طرح ترافیک وجود ندارد، چراکه نرخ عوارض براساس ساعت و همچنین معاینه فنی خودرو محاسبه می‌شود. در جمعه صبح‌ها، امکان خریداری روزانه طرح ترافیک را برای تمام روزهای هفته بعد در سایت وجود دارد باید توجه داشت تردد در ساعت اوج ترافیک، گران‌تر است.
ورود به محدوده طرح در روزهای پنج شنبه، جمعه و همچنین در همه تعطیلات رسمی کشور، آزاد است و نیاز به خرید طرح ترافیک ندارد. 

 

تهران من خرید طرح ترافیک

خرید طرح ترافیک روزانه از عابر بانک

 شما می توانید با مراجعه به عابربانک، اقدام به خرید طرح ترافیک نمایید. شهروندان برای پرداخت نمودن از طریق عابر بانک باید شماره موبایل خود را وارد کنند و سپس طرح مورد نظرشان (روزانه یا هفتگی) را خریداری می نمایند بعد از آن به واسطه همان شماره، باید شماره پلاک خودرویشان را به 20001818 پیامک نمایند و به این صورت در لیست افرادی که طرح را داشته اند، ثبت نام می‌گردند.

 

خرید طرح ترافیک هفتگی

برای خرید طرح ترافیک هفتگی، یعنی از روز شنبه تا چهارشنبه باید از صبح جمعه قبل از شنبه مورد نظر، به وب سایت تهران من مراجعه نموده و خرید هفتگی طرح را انجام دهید. شما می‌توانید هر تعداد روز از هفته را که نیاز دارید، خریداری کنید و ضرورتی برای خرید و رزرو هفته کامل وجود ندارد.

 

خرید طرح ترافیک ماهیانه

در قانون جدید طرح ترافیک سال جاری، آورده شده است که امکان خرید یک جای طرح ترافیک و به صورت ماهیانه یا سالیانه وجود ندارد به همین خاطر باید به صورت روزانه و یا هفتگی اقدام به خرید طرح ترافیک کنید.

 

خرید طرح ترافیک با موبایل؛ ساده ترین راه خرید طرح ترافیک

یک شیوه خیلی ساده و سریع‌ به جمع شیوه‌های خرید غیرحضوری طرح ترافیک روزانه اضافه شده است، این شیوه جدید خرید موبایلی طرح ترافیک روزانه بدون نیاز به اینترنت و یا اپلیکیشن است. بدین ترتیب تنها با شماره‌گیری #۱*۳*۱۳۷* بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی مستقیما از سازمان کنترل ترافیک تهران طرح ترافیک روزانه می‌خرید. یکی از ساده ترین راه خرید طرح ترافیک از طریق شماره گیری کد کد دستوری فوق است.

 

قیمت خرید طرح ترافیک

نرخ طرح ترافیک در سال 98 به محل سکونت مالک خودرو، اعم از این که در محدوده طرح ترافیک باشد یا خیر؛ و نیز به نوع معاینه فنی خودرو که برتر یا عادی باشد بستگی دارد. در صورتی که مالک خودرو در داخل محدوده طرح ترافیک سکونت داشته باشد، شامل 50% تخفیف خواهد شد. برای خرید طرح ترافیک روزانه، حداقل باید 36 هزار تومان شارژ داشته باشید؛ این مقدار حداکثر هزینه احتمالی برای یک روز تردد در محدوده است. برای پنج گروه مختلف، تخفیف طرح ترافیک درنظر گرفته شده است (معلولان، خبرنگاران، بیماری‌های خاص، آژانس‌ها، وانت بار) و هم‌چنین برای جانبازات بالای 25% مجانی است.

 

قیمت خرید طرح ترافیک ، تهران من خرید طرح ترافیک

 

سخن آخر

در مطالب فوق توضیحاتی راجع به خرید طرح ترافیک و ساده ترین راه خرید طرح ترافیک، تهران من خرید طرح ترافیک، خرید طرح ترافیک روزانه از عابر بانک، خرید طرح ترافیک روزانه با موبایل، اپلیکیشن خرید طرح ترافیک توضیحاتی داده شد. اما اگر به سلامت هوای شهر خود اهمیت می‌دهید، بهتر است که تا حد امکان از خودروی شخصی استفاده نکنید و از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید. با این کار هم به سلامت هوا و هم به کاهش ترافیک کمک می‌کنید.

 

در بازار آنلاین "خدمت از ما" برای تمامی خدمات، از چند متخصص به رایگان قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading