قفل کودک تلویزیون

ثبت درخواست "نصب تلویزیون"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
قفل کودک تلویزیون

قفل کودک تلویزیون یکی از قابلیت‌های جدید تعبیه شده در سیستم تلویزیون‌های پیشرفته است. با توجه به ورود تلویزیون های هوشمند و امکانات پیشرفته آنها مثل اشتراک گذاری فایل، محتوا، فیلم و موزیک و نرم افزارهای مختلف شرایط نگهداری این اطلاعات در گروه سنی مختلف سخت تر شده است.

قابلیت قفل کودک تلویزیون با هدف ایجاد یک حریم خاص بین کودکان و دیگر گروه‌های سنی استفاده کننده از تلویزیون طراحی و اجرا شده است. امکان ایجاد قفل کودک تلویزیون و شکستن قفل کودک تلویزیون ال جی تحت محیط مجهز به اینترنت فراهم می‌شود.

 

کاربرد قابلیت قفل کودک تلویزیون باید با یادگیری روش شکستن قفل کودک همراه باشد. در این میان توجه افراد به نحوه فعال سازی قفل کودک در تلویزیون ایکس ویژن، سامسونگ، سونی و ال جی به همراه روش شکستن قفل کودک تلویزیون ال جی و دیگر برندها در این زمینه بیش از دیگر موارد است.

 

قفل کودک تلویزیون ایکس ویژن

 

در این مطلب با معرفی مزیت‌های فعال سازی قفل کودک تلویزیون و روش‌های شکستن قفل کودک در مواقع ضروری با شما همراه خواهیم بود.

 

معرفی قابلیت قفل کودک تلویزیون

سیستم تلویزیون‌های هوشمند مجهز به نصب نرم افزارهایی مثل یوتیوب، نت فلیکس و موارد مشابه است. این امر به معنی دسترسی راحت به محتواهای مختلف منتشر شده در این فضا و دیگر قابلیت‌ها مثل بازی‌ها و نرم افزارهای محدود به گروه سنی خاص است.

از آنجایی که هر پیشرفتی نیازمند یک سری محدودیت‌هاست، بنابراین در این سیستم تلویزیون‌ها قابلیت قفل کودک تلویزیون برای محدود کردن فضای استفاده از این برنامه‌ها برای فرزندان است. در واقع شما می‌توانید با امکان قفل کودک تلویزیون بر روی تمام آنچه در تلویزیون شما ایجاد شده حریم دسترسی ایجاد کنید.

 

شکستن قفل کودک تلویزیون ال جی

 

امکاناتی مشابه قفل کودک تلویزیون در بیشتر مدل‌های هوشمند این دستگاه در برند‌های مختلف تعبیه شده است. در ادامه به نحوه فعال سازی قفل کودک در برخی از این مدل تلویزیون‌ها اشاره خواهیم داشت.

 

نحوه فعال سازی قفل کودک تلویزیون

استفاده از قابلیت قفل کودک تلویزیون همانند دیگر امکانات گنجانده شده در انواع تلویزیون هوشمند نیازمند انجام یک سری تنظیمات خاص است. بنابراین برای فعال سازی قفل کودک تلویزیون مراحل معرفی شده در این بخش را به دقت به خاطر بسپارید.

  1. ابتدا دکمه menu تعبیه شده بر روی ریموت کنترل تلویزیون را فشار دهید.
  2. در لیست منوی تلویزیون گزینه options را پیدا کرده و انتخاب کنید.
  3. قابلیت قفل کودک در بیشتر تنظیمات با عناوین lock child یا V-chip در بیشتر تلویزیون‌ها در نظر گرفته شده است.
  4. با انتخاب این گزینه امکان فعال سازی قفل کودک تلویزیون برای تمامی نرم افزارها و بازی‌ها و حتی شبکه‌ها فراهم می‌شود.

در ادامه به اشاره مختصری به نحوه فعال سازی قابلیت قفل کودک تلویزیون‌های مختلف خواهیم داشت.

 

قفل کودک تلویزیون ال جی

نحوه فعال سازی قفل کودک تلویزیون در تلویزیون ال جی همانند روش‌های معرفی شده است. با ورود به تنظیمات تلویزیون موردنظر، به راحتی می‌توانید به منوی فعال سازی قفل کودک در تلویزیون ال جی دسترسی داشته باشید.

 

قفل کودک تلویزیون ایکس ویژن

اجرای امکاناتی مثل قفل کودک در تلویزیون ایکس ویژن همانند دیگر برند‌های تلویزیون با یک سری مراحل همراه است. با ورود به منوی تنظیمات تلویزیون و جستجوی لیست امکانات می‌توانید به گزینه قفل کودک دسترسی پیدا کنید.

 

مراحل شکستن قفل کودک تلویزیون

 

قفل کودک تلویزیون سامسونگ

تلویزیون هوشمند سامسونگ نیز با قابلیت‌های بی نهایت کاربردی‌اش به امکان قفل کودک تلویزیون مجهز است. با این قابلیت حذف دسترسی کودکان به برنامه‌هایی که در ردیف سنی آنها قرار نداشته به راحتی امکان پذیر است.

مراحل شکستن قفل کودک تلویزیون

شکستن قفل کودک تلویزیون ال جی و دیگر برند‌های تلویزیون همانند روش فعال سازی آن با یک سری اقدامات همراه است. با ورد به قسمت تنظیمات تلویزیون گام‌های معرفی شده در این بخش را برای غیر فعال کردن قفل کودک اجرا کنید.

  • دکمه Menu را بر روی ریموت تلویزیون فشار دهید و گزینه Options را برگزینید.
  • گزینه Remove Child Lock را انتخاب کنید و سپس دکمه Enter را فشار دهید.
  • یک پنجره برای شما فعال شدن که باید کد چهار رقمی که در هنگام فعال کردن ویژگی قفل کودک استفاده کردید را وارد کنید. 
  • اگر شما نمیتوانید آن کد را به یاد بیاورید، تنها گزینه شما برای غیرفعال کردن قفل کودک، ریست کردن تلویزیون است. 
  • پس از وارد کردن کد چهار رقمی، با انتخاب گزینه Exit از منوی تلویزیون خارج شوید.
نصب تلویزیون
برای سرویس نصب تلویزیون از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading