قالیشویی

ثبت درخواست "قالیشویی"
قالیشویی

قالیشویی | بهترین قالیشویی | قیمت قالیشویی

قالیشویی شامل موادری همچون: لکه گیری، شستشو و غبار روبی می‌شود. در گذشته به دلیل وسعت خانه‌های قدیمی و نبود تکنولوژی و دستگاه قالیشویی، افراد به تنهایی اقدام به قالیشویی و شستشوی فرش با آب و صابون می‌کردند. امروزه برای پیشرفت تکنولوژی در امر قالیشویی و وجود دستگاه‌های قالیشویی شستشوی فرش راحت تر شده است. ضمن این که از بهترین مواد شوینده برای فرش استفاده می‌شود. در این مقاله می‌خواهیم به چند نکته درباره قالیشویی و همچنین قیمت قالیشویی اشاره کنیم. در دامه مقاله مقاله قالیشویی با ما همراه باشید. 

 

عوامل موثر در قیمت قالیشویی چیست؟ 

ثبت سفارش قالیشویی برای دریافت قیمت شستشوی فرش در نقاط مختلف شهر و قالیشویی‌های مختلف تفاوت دارد. علاوه بر اینکه خدمات تکمیلی و تشویقی که شرکت‌های قالیشویی ارائه می‌دهند تحت عنوان(قالیشویی تخفیف ویژه) موجب تغییر قیمت می‌شود، عوامل دیگری هم هستند که بر قیمت شستشوی فرش تاثیر گذار هستند. بر حسب ماشینی و دست باف بودن فرش و قالی و همچنین جنس مواد استفاده شده قالیشویی نیز بسیار مهم است. قالیشویی‌ها از روش‌های متنوعی جهت قالیشویی استفاده می‌کنند از جمله بخارشویی، خشک شویی و شستشوی فرش با استفاده از آب گرم می‌باشد. شرکت‌های حرفه ای قالیشویی علاوه بر شستشو فرش خدمات دیگری را نیز ارائه می‌کنند. 

 

آیا قالیشویی فرش نجس را پاک میکند

قیمت قالیشویی قالیشویی تبریز کارخانه قالیشویی قالیشویی در اصفهان قالیشویی فرش قرمز

 

یکی از مهمترین تخصص‌های نیروهای مشغول به کار در شرکت‌های قالیشویی، اطلاع آن‌ها از بهترین مواد شوینده برای فرش است که در برخی مواقع حساسیت بالایی دارد. شرکت‌های قالیشویی از شوینده‌های متنوع استفاده می‌کنند. البته اگر قالیشویی در محل خانه و یا توسط نیروی متخصص شرکت خدمات نظافتی انجام شود می‌توان بجای شوینده‌های شیمیایی و شامپو فرش از شوینده‌های ارگانیک و موادی مثل جوش شیرین نیز استفاده نمود. 

 

قالیشویی کار شما نیست! قالیشویی را به متخصصش بسپارید!

قالیشویی شیراز فارس قالیشویی آنلاین شیراز قالیشویی شیراز استان فارس، شیراز

 

عوامل موثر بر هزینه قالیشویی

در این قسمت برخی از مهمترین عوامل که بر قیمت قالیشویی موثر است اشاره می‌کنیم:

 

۱ابعاد بر اساس مترمربع

یکی از مهم ترین فاکتورها در برآورد قیمت برای شستشوی فرش در بهترین قالیشویی در تهران، مساحت آن است.

 

۲نوع فرش

عامل بعدی که در شستشوی فرش تاثیر گذار است میزان پر بودن گره‌های فرش است. در حقیقت هر چه شانه فرش بالاتر باشد، چون تار و پود فرش فشرده تر است، مقاومت فرش در مقابل پاک کردن لکه‌ها بیشتر است، در نتیجه شستشوی فرش نیز سخت تر است و هزینه شستشوی فرش نیز بیشتر است.

 

قالیشویی یکی از خدمات پر طرفدار

بهترین قالیشویی تهران از نظر مردم قالیشویی مادر قالیشویی کوراوغلی

 

۳لکه بری

لکه‌های با بوی بد مثل چربی و روغن، برای از بین رفتن، مواد خاص تر و زمان بیشتری را طلب می‌کنند. که این موضوع نیز یکی از عوامل موثر بر هزینه شستشوی فرش است و باعث بالا رفتن هزینه شستن فرش می‌شود.

 

۴شستشو فرش در محل (قالیشویی آنلاین)

اگر به بهترین قالیشویی در تهران یا سایر شهرها مراجعه کنید متوجه می‌شوید که این قالیشویی‌ها خدمات قالیشویی و شستن مبلمان را در محل هم انجام می‌دهند. در این شرایط مثلا تعداد اتاق‌ها برای شستشوی موکت‌ها مهم است یا شستن فرش‌های راه پله اجرت کار بالاتری دارد.

 

۵رفوگری

اگر فرش شما علاوه بر شستشو نیازمند ترمیم باشد؛ مانند: رفع سوختگی، پوسیدگی، پارگی، ترمیم ریشه و به طور کلی رفوگری است، لازم است هنگام ثبت سفارش قالیشویی این موارد را هم ذکر نمایید. ضمن این که هر کدام از این موارد موجب بالا رفتن هزینه‌های قالیشویی نیز می‌شود.

 

قالیشویی آنلاین چگونه است؟

قالیشویی آنلاین قیمت قالیشویی کارخانه قالیشویی قالیشویی تخفیف ویژه قالیشویی فرش قرمز

 

قالیشویی معتبر چه ویژگی‌هایی دارد؟

یک قالیشویی خوب، یا بهتر است بگوییم بهترین قالیشویی از نظر مردم، قالیشویی است که ضمن جلب رضایتمندی و مشتری مداری موارد زیر را در هنگام ارائه خدمات قالیشویی رعایت نماید فرقی نمی‌کند قالیشویی آنلاین یا قالیشویی سنتی و حتی کارخانه قالیشویی:

 • تحویل به موقع فرش به مشتری
 • استفاده بهترین مواد شوینده برای فرش
 • رعایت بهداشت از صفر تا صد قالیشویی
 • دارای مجوز از سمت اتحادیه قالیشویی
 • دریافت هزینه قالیشویی منصفانه و طبق نرخ اتحادیه قالیشویی
 • برخورد محترمانه پرسنل قالیشویی که با مشتری در ارتباط هستند.
 • ارائه رسید و فاکتور به صورت شفاف و واضح بعد اتمام قالیشویی
 • به کارگیری از پیشرفته ترین دستگاه‌های قالیشویی جهت بهبود عملکرد قالیشویی
 • استفاده از متخصصین قالیشویی حاذق در زمینه شستشوی فرش دستبافت و ماشینی
 • ارائه خدماتی همچون مبل شویی، موکت شویی، لکه گیری فرش، ترمیم ریشه فرش و همچنین رفع بید زدگی فرش

 

بهترین قالیشویی از نظر مردم کدام است؟

قالیشویی قالیشویی تهرانسر نرخ اتحادیه قالیشویی 98 قالیشویی نیاوران قالیشویی در نیاوران قالیشویی شیراز قالیشویی ستارخان قالیشویی کرج قالیشویی تهران قیمت قالیشویی ۹۸

 

انتخاب یک قالیشویی مطمئن و همچنین معتبر با دریافت قیمت قالیشویی مناسب از جمله دغدغه بسیاری از افراد در هنگام ثبت درخواست قالیشویی می‌باشد. مخصوصا در روزهای عید نوروز که به دلیل حجم بالای درخواست‌ها قالیشویی، متاسفانه برخی از کارخانه‌های قالیشویی کم کاری می‌کنند. استفاده از تجربه افراد و پرس و جو از افراد مورد اعتماد یکی از مطمئن ترین کارهایی است که می‌توان در هنگام ثبت درخواست قالیشویی انجام داد.

 

قالیشویی تمام اتوماتیک چیست؟

در روش قالیشویی تمام اتوماتیک که به آن قالی شویی مکانیزه نیز گفته می‌شود. تمامی مراحل از صفر تا صد شستشوی فرش توسط دستگاه مکانیزه قالیشویی و به صورت اتوماتیک انجام می‌شود و کارکنان تنها در زمان جابه جایی فرش اقدامات لازم را انجام می‌دهند.

در روش قالیشویی تمام اتوماتیک فرش را بر روی تسمه که روی دستگاه‌های مخصوص وجود دارد پهن نموده و خود دستگاه تا مرحله شستشوی فرش پیش می‌رود پس از آن فرش داخل دستگاه آبگیر به صورت لوله در آمده و آب اضافی آن گرفته می‌شود. در این مرحله فرش را توسط کارکنان قالیشویی به قسمت دستگاه اتوماتیک می‌برند و با استفاده از نور خورشید فرش را خشک می‌کنند. قالیشویی تمام اتوماتیک یکی از بهترین روش‌های قالیشویی است. 

 

قالیشویی تمام اتوماتیک

قالیشویی در کرج قالیشویی در تهرانسر بهترین قالیشویی در کرج قالیشویی در شیراز نرخ اتحادیه قالیشویی ۹۸ قالیشویی شیراز استان فارس، شیراز قالیشویی در تهران اپلیکیشن قالیشویی قالیشویی غرب تهران

 

نحوه ثبت سفارش و دریافت قیمت قالیشویی

جهت ثبت سفارش قالیشویی تنها کافی است درخواست قالیشویی خود را در سایت و یا از طریق اپلیکیشن خدمت از ما ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست قالیشویی توسط شما، قالیشویی‌های حاضر در خدمت از ما درخواست شما را مورد بررسی قرار می‌دهند. با توجه به درخواست قالیشویی شما و با توجه به نرخ قالیشویی برای شما قیمت پیشنهادی خود را برای قالیشویی ارائه می‌دهند. شما می‌توانید پس از دریافت قیمت قالیشویی که شاید برخی قالیشویی تخفیف ویژه داشته باشند.

به پروفایل هر یک مراجعه نموده و از میزان تخصص و مهارت آن‌ها در حوزه قالیشویی اطلاعات خوبی به دست آورید. همچنین می‌توانید با مشاهده نظرات مشتریان قبلی که از خدمات قالیشویی آنلاین استفاده نموده اند نیز بهره مند شوید و از نحوه عملکرد و برخورد قالیشویی نیز اطمینان حاصل نمایید. از بین بهترین قالیشویی‌ها بهترین قالیشویی خود را انتخاب نمایید. حتی بهترین قالیشویی از نظر مردم را ببینید سپس اقدام به ثبت نهایی درخواست قالیشویی خود نمایید. 

5.00 امتیاز از 24 رای

قالیشویی

برای سرویس قالیشویی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با قالیشویی

قالیشویی جنوب تهران
شستشوی موکت

مطالب مرتبط با قالیشویی

فرش شویی
قالیشویی در منزل

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading