نورپردازی اتاق خواب با ریسه

ثبت درخواست " روشنایی و نورپردازی "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
نورپردازی اتاق خواب با ریسه

اگر تمایل دارید زیبایی بیشتری به اتاقتان بدهید، نورپردازی اتاق خواب با ریسه‌ها یکی از بهترین و راحت ترین و درعین حال ارزان ترین راهها برای نورانی کردن و زیباتر کردن اتاق خواب شماست. مدل های مختلفی برای استفاده از ریسه ها وجود دارد. در این متن سعی داریم ایده های مختلف را برای اجرای ریسه‌ها در اتاق خواب توضیح دهیم.

 

تزیین اتاق با ریسه ال ای دی

تزیین اتاق با ریسه ال ای دی

 

نورپردازی اتاق خواب با ریسه‌ها در ایجاد حس خوشایند و آرامش تاثیر بسزایی دارد.  اگر نتوانید برای دکوراسیون اتاقتان با خرید وسایل دکوراسیون اتاق تان را عوض کنید، با نور پردازی اصولی و حرفه ای می‌توانید فضایی بسیار زیبا و رویایی خلق کنید. اتاق خواب یکی از اصلی ترین اتاق‌ها در خانه است که باید نورپردازی آن کاملا اصولی باشد و با استفاده از چند منبع مختلف نوری روشنایی اتاق را تامین کنید، اما تمام نورپردازی اتاق نباید با هدف تامین نور و روشنایی باشد. بعضی از مواقع نورپردازی اتاق خواب با ریسه‌ها برای زیبایی اتاق به کار می‌روند.با استفاده از ریسه ال ای دی تزئینی می‌توانید در این زمینه بسیار خلاق باشید و با ایده‌های مختلف اتاقتان را زیبا کنید.

تزیین تخت خواب: نورپردازی به وسیله ریسه‌های ال ای دی

تزئین تخت خواب با ریسه

 

یکی از ایده‌های خلاقانه نورپردازی اتاق خواب  ریسه‌ها، استفاده از ریسه‌ها در اطراف تخت خواب است. اگر تخت خواب ساده ای دارید میتوانید آن را تنها با استفاده از لامپ ال ای دی نواری به یک تخت خواب رویایی تبدیل کنید و دیگر هزینه ی گزاف بابت تخت خواب‌های گران قیمت نپردازید. انواع ریسه ال ای دی می تواند در شب علاوه بر داشتن ظاهری زیبا همانند ستاره‌ها اتاق تان را روشن کند و مانند چراغ خواب کاربرد داشته باشد، به همین دلیل در نورپردازی اتاق خواب نیز به شما کمک میکنند. به این شکل هیچوقت اتاق تان در تاریکی مطلق فرو نمی رود و همیشه چراغ ریسه ال ای دی ظاهری شاعرانه و رویایی به تخت خوابتان می دهند. از آن جهت که نوارهای ال ای دی گرمایی تولید نمی‌کنند، نصب آن‌ها در اطراف تخت خواب باعث گرما نمی‌شود و مشکلی ایجاد نمیکند. این روش برای اتاق خواب کودک نیز بسیار کاربردی است و باعث می‌شود نور کمی در اتاق باشد، و مانند چراغ خواب عمل کند.

 

نورپردازی اتاق خواب با ریسه و پرده حریر

تزئین پرده حریر با ریسه

 

برای داشتن پرده ای زیبا در اتاق خوابتان فقط کافیست آن را با نورپردازی اتاق خواب را با  ریسه‌ها انجام دهید. و برای اتاق زیبایی خاصی ایجاد کنید.
وسایل مورد نیاز برای تزئین پرده حریر در اتاق خواب

  •  میله پرده 
  •  ریسه ال ای دی با طولی بلندتر از طول میل پرده
  • پرده ای نازک مانند حریر که نور را از خود عبور می‌دهد.
  • چسبهای دوطرفه نواری شیشه ای 

ابتدا پرده را نصب می‌کنیم و بعد ریسه‌ها را که بلندتر از طول میله پرده هستند. به وسیله چسب‌های دوطرفه به میله پرده می‌چسبانیم. طوری ریسه‌ها را نصب می‌کنیم که از پست پرده هم نور بتاباند.

 

تزیین اتاق خواب با ریسه و نور و صدف

دکور ریسه با صدف

 

اگر به دنبال دکورهای خاص کوچک برای اتاقتان هستید، تنها به چند صدف و شیشه مربا و مقداری ریسه نیاز دارید. یک شیشه مربا را به وسیله چند صدف و مروارید‌های تزئینی پر می‌کنید و با ریسه‌های ال ای دی میکرو که لامپ آن‌ها در سایز خیلی کوچکتر است قرار می‌دهید و در شیشه را ببندید حالا تزئینی زیبا در اتاق خوابتان دارید که حتی به عنوان یک چراغ خواب کوچک قابل استفاده است. یا فقط با مقداری صدف و ریسه چراغ ریسه را تزئین کنید.

 

دیزاین اتاق خواب با عکس و ریسه

آلبوم عکس با ریسه

 

عکس‌ها خاطرات ما هستند و همیشه دوست داریم به این خاطرات سری بزنیم برای دیزاین اتاق می‌توان از این خاطرات استفاده کرد و حتی آن‌ها را زیباتر کرد.
برای این کار فقط به تعدادی عکس و ریسه ال ای دی و چند گیره نیاز دارید. ریسه‌ها را به دلخواه نصب کنید و عکس‌ها را به وسیله گیره به ریسه‌ها وصل کنید حال آلبوم خاطراتی زیبا در اتاقتان دارید.

 

نورپردازی اتاق خواب با ریسه و تابلو چوبی 

دکور قاب جوبی با ریسه

 

آیا قاب عکس چوبی در اتاقتان دارید که بلا استفاده مانده است؟ آن را دور نریزید! می‌توانید با کمی خلاقیت حس جنگل و چوب را به اتاق خواب خود بیاورید. تنها با  یک عدد قاب عکس چوبی به ابعاد دلخواه و چند شاخه باریک درخت و چسب چوب و ریسه ال ای دی می‌توانید قاب چوبی زیبایی را درست کنید.
شیشه و مقوای پشت قاب را خارج کنید و در صورت تمایل می‌توانید قاب را رنگ آمیزی کنید. سپس شاخه‌های باریک درخت را متناسب با ابعاد قاب بریده و با چسب چوب به داخل قاب بچسبانید و ریسه‌های ال ای دی را از مابین شاخه‌ها عبور دهید.

 

تزیین گل مصنوعی با ریسه

تزئین گل مصنوعی با ریسه

 

اگر گل مصنوعی در اتاقتان دارید و به آن حس خوبی ندارید می‌توانید با ریسه آن را زیباتر کنید و حال و هوای تازه ای را به اتاق ببخشید.
برای تزئین گل‌ها به  چند شاخه گل مصنوعی، سیم چین، چسب قطره ای، ریسه ال ای دی نیاز دارید.
ابتدا گل‌های مصنوعی را با سیم چین از شاخه جدا کرده و سپس گلبرگ‌های هر گل را پر پر کنید. هر لامپ را از سوراخ میان گلبرگ عبور دهید. پس از عبور دادن هر گلبرگ آن‌ها را با اندکی چسب قطره ای از نزدیکی مرکز گلبرگ به هم متصل کنید. حالا شما یک ریسه نوری از گل دارید که می‌توانید آن را از سقف یا دیوار بیاویزید یا  درون یک کیک خوری جای دهید.

 

تزیین اتاق خواب کودک با استفاده از ریسه  ال ای دی و توپ

دکور اتاق کودک با ریسه

 

اگر می‌خواهید اتاق خواب کودکتان را تزئین کنید بهتر است از ریسه‌های ال ای دی و توپ‌های رنگی یا تنیس استفاده کنید. به این صورت که شما به توپ تنیس یا لیوان کاغذی با رنگ‌های روشن، کاتر یا چاقو، ریسه ال ای دی سوزنی نیاز دارید.

تنها کافیست انتهای لیوان کاغذی یا روی توپ‌های تنیس به اندازه بزرگی سر لامپ یک شکل علامت + توسط کاتر برش دهید و لامپ ها را درون شیار توپ یا لیوانهای کاغذی قرار دهید.

در نهایت شما می‌توانید توسط راهکار‌های فوق با صرف کمترین هزینه و با ابتکار خودتان اتاق خواب رویایی کودکتان را خلق کنید. 

یا به وسیله نخ و یا کاموا و بادکنک و چسب چوب توپ‌های نخی درست کنید و چراغ‌های ریسه را درون آن بچسبانید.

4.5 امتیاز از 1470 رای


روشنایی و نورپردازی
برای سرویس روشنایی و نورپردازی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین