مدل موی کوتاه دخترانه

ثبت درخواست "«کوتاهی مو» بانوان"
مدل موی کوتاه دخترانه

مدل موی کوتاه دخترانه برای کسانی مناسب است که به دنبال تنوع در ظاهر هستند و از موهای بلند خسته شدند. مدل موی کوتاه دخترانه انواع مختلفی دارد که باید متناسب با فرم و زاویه صورت آن را انتخاب کرد. مدل‌های متنوع و شیکی از موی کوتاه وجود دارند که شما می‌توانید از این مدل‌ها ایده بگیرید و برای داشتن استایلی جدید از آن مدل‌ها استفاده کنید. مدل موی کوتاه بسیار مناسب برای فصول گرم سال است، به خصوص برای کسانی که مدت زمان طولانی‌تری را در بیرون از خانه هستند. اگر شما تمایل دارید سن تان کمتر نشان دهد و ظاهر جوان‌تری داشته باشید بهتر است مدل موی کوتاه دخترانه را امتحان کنید.

با مشاهده مطلب «مدل موی کوتاه دخترانه» نیازی به جستجو در مورد موارد زیر نیستید:

 • مدل موی کوتاه دخترانه 2019
 • مدل موی کوتاه دخترانه 2018
 • اسامی مدل موی کوتاه زنانه
 • مدل موی کوتاه دخترانه 2017
 • مدل کوتاهی مو 2019
 • اسامی مدل موی زنانه
 • مدل کوتاهی مو 2018
 • مدل کوتاهی موی بلند
 • مدل موی کوتاه زنانه صورت های کشیده ۲۰۱۸

 

مدل موی کوتاه دخترانه 2019

مدل موی کوتاه دخترانه 2019

 

مدل موی کوتاه دخترانه به چه کسانی می آید؟

یک روش وجود دارد که با کمک آن می‌توانید تشخیص دهید که مدل موی کوتاه به شما می‌آید یا نه!

 • یک مداد را به صورا افقی زیر چانه خود قرار دهید
 • خط‌کشی را جوری که زاویه 90 درجه درست مند زیر گوش قرار دهید
 • فاصله بین خط‌کش و مداد را اندازه بگیرید
 • اگر این فاصله کمتر از 5/5 سانتی متر بود نشان می‌دهد که موی کوتاه برای شما مناسب است.

 

مدل موی کوتاه دخترانه

 

مدل موی کوتاه دخترانه 2019 

مدل مو تاثیر زیادی در زیبایی و جذابیت ظاهری بانوان دارد از این رو بهتر است در هنگام انتخاب مدل مو کوتاه حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید. در انتخاب مدل موی کوتاه دخترانه باید به نوع شکل هندسی صورت توجه کنید و مدل موی کوتاه را با توجه به فرم صورت و سایر ویژگی های ظاهری خود انتخاب کنید تا عیب های موجود در صورت شما کمتر دیده شود.

 

مدل موی کوتاه دخترانه 2019 

مدل مو کوتاه دخترانه

 

مدل موی کوتاه دخترانه برای صورت کشیده:

اگر صورت کشیده ای دارید و از پیشانی بلندی بهره برده اید بهتر است مدل موی کوتاهی انتخاب کنید که کمی از قسمت جلوی مو مقداری از پیشانی را بپوشاند و روی پیشانی شما قرار گیرد.

 

مدل موی کوتاه دخترانه برای صورت کشیده

 

مدل موی کوتاه دخترانه برای گردن بلند:

اگر گردن شما بلند است پیشنهاد میکنیم که مدل هایی را انتخاب کنید که قسمتی از جلوی مو بلند تر از پشت آن باشد، این مدل مو‌ها باعث می‌شوند که گردن شما در ظاهر کوتاه تر نشان داده شود.


مدل موی کوتاه دخترانه برای گردن کوتاه:

اگر گردن شما کوتاه است مدل موی خیلی کوتاه دخترانه بسیار برای شما مناسب است، چراکه میزان بیشتری از گردن شما مشخص خواهد شد و این موضوع باعث می‌شود زیبایی شما دو چندان شود.

 

مدل موی کوتاه دخترانه برای صورت گرد:

صورت‌های گرد حالتی دارند که هر مدل مویی برای آن‌ها مناسب است، اگر موهای شما پرپشت است، بهتر است مدل‌هایی استفاده کنید که حالت تیکه تیکه دارند و باعث می‌شود که مقداری از حجم موهای شما توسط آن گرفته شده باشد و مقداری از گردی صورت‌تان کاسته شود.

 

مدل موی کوتاه دخترانه برای صورت گرد

 

مدل موی کوتاه دخترانه برای فرم اندام لاغر یا چاق:

اگر شما هیکلی لاغر و متناسب دارید مدل موی کوتاه به شما پیشنهاد می‌شود، ولی اگر هیکل شما چاق و گوشتی است بهتر است از مدل موی بلند استفاده کنید.

 

مدل موی کوتاه دخترانه برای صورت بیضی

افرادی که فرم صورت بیضی دارند، فرم صورتشان مانند یک دایره‌ای است که از دو طرف آن را کشیده باشند. فرم صورت بیضی، قسمت چانه و پیشانی کمی تیزتر است و قسمت گونه پهن‌تر. پیکسی کوتاه مدل موی کوتاه دخترانه برای صورت بیضی است و با چهره آن‌ها همخوانی دارد. 

 

مدل موی کوتاه دخترانه برای صورت بیضی

 

اسامی مدل موی کوتاه دخترانه

در ادامه اسامی جدیدترین مدل موی کوتاه دخترانه می‌پردازیم.

 

مدل موی باب

از مدل های بسیار معروف کوتاهی است. مدل باب یک مدل کلاسیک است که نیاز چندانی به مرتب کردن ندارد. به این مدل موها می توانید تنوع بدهید.

 

مدل موی باب

مدل موی کوتاه دخترانه باب

 

مدل موی کروکات و آندکارت

کسانی که می خواهند تغییر محسوسی به موهای خود بدهند و مشکلی با موهای زیاد کوتاه ندارند می توانند این مدل را امتحان کنند. در مدل آندرکات قسمت بالای موها کمی بلندتر است. 

 

مدل موی کروکات و آندکارت

مدل مو کوتاه دخترانه؛ مدل موی کروکات و آندکارت

 

مدل موی پیکسی

اگر نمی‌خواهید موهایتان را بیش از حد کوتاه کنید مدل پیکسی را امتحان کنید. این مدل موی اسپرت و زیبا به سبک فرانسوی برای خانم‌ها و آقایان مناسب می‌باشد. 

 

مدل موی هندسه ای

مدل موی هندسی به توجه و مراقبت زیادی نیاز دارند و کوچک ترین ایراد در آن بسیار مشهود می‌باشد. این مدل مو به افرادی که موهای منظم دوست دارند پیشنهاد می‌شود.

 

مدل موی هندسه ای

مدل موی کوتاه دخترانه با مدل موی هندسی

 

مدل موی چتری

چتری در مدل موی کوتاه دخترانه می‌تواند انتخاب خوبی باشد،چتری می‌تواند به صورت ضخیم، باریک، کوتاه یا بلند باشد. اما باید توجه داشت که مدل چتری را مناسب با فرم پیشانی خود انتخاب کنید.

 

مدل موی کوتاه دخترانه با چتری

 

سخن پایانی

در بالا با انواع مدل موی کوتاه دخترانه آشنا شدیم و موارد آن را بررسی کردیم. اگر شما هم قصد کوتاه کردن موهای خود را دارید می‌توانید با انتخاب آرایشگر حرفه‌ای از وبسایت "خدمت از ما" موهای خود را بدون دلهره به آرایشگران مجرب ما بسپارید تا آن‌ها را به مدل دلخواهتان دراورد.

«کوتاهی مو» بانوان
برای سرویس «کوتاهی مو» بانوان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading