ژل لاغری خانگی بسازید

ژل لاغری خانگی بسازید

ژل لاغری، قرص لاغری، رژیم لاغری، بهترین و قوی ترین ژل لاغری و انواع روش‌ها برای لاغری و زیبایی و تناسب اندام بحث داغ این روزهاست. ما در این جا یک روش عالی برای لاغری و لاغر ماندن شما معرفی می‌کنیم. ژل لاغری خانگی بسازید و از آن استفاده کنید. هم در هزینه‌ها صرفه جویی کنید و هم از ترکیب موادی که خودتان استفاده نموده اید مصرف کنید. ژل لاغری خانگی انواع مختلفی دارد. ژل لاغری فلفل خانگی، ژل لاغری خانگی با زنجبیل، ژل لاغری زیره، ژل لاغری 3 روزه خانگی از متداول ترین روش‌های ژل لاغری است. 

چگونه ژل لاغری فلفل و زنجبیل خانگی درست کنم

طرز تهیه ژل لاغری زنجبیل و طرز تهیه ژل لاغری فلفل و زنجبیل در خانه چگونه است؟ همه را برایتان می‌گوییم. با ما باشید تا با طرز تهیه ژل لاغری آشنا شوید. ژل لاغری خانگی را با مواد گیاهی و طبیعی بسازید تا دچار عوارض ناشی از مصرف ژل‌ها و مواد شیمیایی نشوید. استفاده از ژل لاغری برای کاهش وزن و از بین بردن چربی بدن که در مقابل زیبایی شما قد عمل کرده و مانع از دیدن زیبایی شما می‌شوند استفاده از ژل لاغری گیاهی بسیار مرسوم است. بهتر است تهیه ژل خانگی توسط خودتان و با موادیاولیه که خودتان تهیه نموده اید ساخته و استفاده شود. به دو دلیل یکی اینکه شما خودتان این مواد را تهیه نموده‌اید و می‌دانید که از چه ترکیبی استفداه نموده‌اید و دوم اینکه در هزینه‌ها نیز صرفه جویی قابل توجهی خواهید داشت.

 

طرز تهیه ژل لاغری خانگی مخصوص پوست‌های چرب:

مواد لازم ژل لاغری خانگی پوست‌های چرب:

 • 2 پیمانه آب
 • 1/4 فنجان نمک
 • یک فنجان پودر خاک رس سبز
 • دو قاشق سوپ خوری روغن زیتون

 

 

ژل لاغری گیاهی برای پوست‌های چرب را چگونه آماده کنیم:

 1. از یک ظرف متوسط برای تهیه ژل آلوورا استفاده کنید. دو پیمانه آب را بجوشانید. سپس به آب 1/4 نمک اضافه کنید و مخلوط را تا زمانی که نمک کاملا حل شود، مخلوط کنید.
 2. دو قاشق روغن زیتون را به مواد اضافه کنید و دوباره شروع به هم نمایید. همزمان پودر خاک رس سبز را که تهیه نموده ید به مواد اضافه کنید. سعی کنید میزان پودر خاک رس سبز و آب را طوری تنظیم کنید که مخلوط کرمی رنگی به دست آید. مواد را از روی حرارت بردارید و بگذارید به مدت سی دقیقه خنک شود. 
 3. نکته: برای اینکه از ژل لاغری خانگی که تهیه نموده اید بهترین تاثیگ ذاری را ببینید باید با آب ولرم حمام کنید تا منافذ پوستتان باز شوند.
 4. بعد از اینکه مطمئن شدید موادی که درست کرده اید به حالت ولرم درآمده است و و خیلی داغ نیست، روی بدن تان بمالید، در مناطقی که می‌خواهید به جنگ چربی‌های جمع شده بروید و مشکل دارید و می‌خواهید نتیجه را ببینید بمالید. اما به هیچ عنوان روی صورت خود استفاده نکنید این محلول برای صورت مناسب نیست.
 5. بعد از اینکه مواد را به طور کامل روی پوست خود مالیدید با استفاده از باندهای تمیز خودتان را باندپیچی کنید. سعی کنید خودتان را محکم ببندید. باندها باید به حدی محکم بسته شود که از روی بدن شما لیز نخورد و آنقدر محکم نباشد که جلوی گردش خون شما را بگیرد و یا مانع از تنفس راحت شما شود. بعد از این کار باید به مدت یک ساعت در همان حالت بمانید تا ژل لاغری خانگی شما به بدن شما نفوذ کند و کار چربی سوزی خود را انجام دهد. بعد از یک ساعت یک حمام با آب سرد بگیرید تا منافذ پوست شما بسته شود.

 

 

ژل لاغری گیاهی برای پوست‌های خشک را چگونه آماده کنیم: 

مواد لازم ژل لاغری خانگی پوست‌های خشک:

 • یک عدد آووکادو رسیده
 • یک فنجان خامه ترش
 • 1/4 فنجان آلوئه ورا (ژل)

 

ژل لاغری گیاهی آووکادو(مخصوص پوست‌ها خشک) را چگونه آماده کنیم:

قبل از هر چیز انرژی خود را روی آووکادوها خالی کنید. شروع کنید به له کردن آووکادوها می‌توانید از یک چنگال برای این کار کمک بگیرید. سپس آووکادو له شده را در درون یک ماهی تابه بریزید و خامه ترش را به آن اضافه کنید و مواد را به خوبی با هم مخلوط کنید. در مرحله بعد اضافه کردن گیاه جادویی یا همان ژل آلوئه است.

اگر متوجه شدید که ژل لاغری شما خیلی سفت شده است، می‌توانید خامه ترش بیشتری اضافه کنید. مخلوط به دست آمده را از روی حرارت بردارید و بگذارید خنک شود. نحوه استفاده از ژل لاغری گیاهی آووکادو نیز همانند ژل لاغری قبلی است. همان مراحل را تکرار کنید.

خوب است بدانید قرار نیست این ژل برای شما به تنهایی معجزه کند. و شما با استفاده از یک زل لاغری از شر تمام چربی‌های بدنتان خلاص شوید. حتما باید در کنار استفاده از ژل لاغری رژیم غذایی خوبی را در پیش بگیرید. اما این ژل به کمک مواد تشکیل دهنده ای که دارد موجب سفت تر شدن عضلات و پوست بدن شما می‌شود و در چربی سوزی بدن شما کمک زیادی می‌کند. همچنین باعث گردش خون و زیبایی و لطافت پوست بدن شما می‌شود.

 

نتیجه گیری ژل لاغری خانگی

آرزوی ما سلامتی شماست. جدای از دلایل زیبایی و تناسب اندام و حفظ اعتماد به نفس لاغر شدن به شما در حفظ سلامتیتان یاری می‌کند. داشتن اضافه وزن موجب به وجود آمدن بیماری‌های زیادی می‌شود از جمله چربی خون، فشار خون و مهمتر از آن بیماری‌های قلبی که برای پیشگیری و یا بهبود این موارد باید از شر چربی‌های اضافه بدن خلاص شوید.

در بازار آنلاین "خدمت از ما" برای تمامی خدمات، از چند متخصص به رایگان قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading