مهم‌ترین نکات نصب نرده استیل

ثبت درخواست " اجرا و ساخت نرده "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
مهم‌ترین نکات نصب نرده استیل

نصب نرده استیل از جمله اقداماتی هست که لازم است در صورت وجود بالکن یا راه پله در منزل، برای افزایش ایمنی مصرف کنندگان آن حتما انجام شود. توجه داشته باشید که  نرده استیل از اجزای مختلفی تشکیل می شود؛ که به آموزش روش نصب نرده استیل به صورت مرحله به مرحله خواهیم پرداخت.

پس اگر به دنبال نصب نرده استیل در منزل یا محل کار خود هستید؛ با ما همراه باشید تا در ادامه این مطلب از مجله اینترنتی "خدمت از ما" علاوه بر موارد گفته شده، نحوه نصب نرده استیل بالکن و پنجره را نیز به آسانی فرا بگیرید.

 

آموزش نحوه نصب نرده استیل راه پله مرحله به مرحله

 1. اولین گام مشخص کردن محل قرارگیری پایه‌ها بر کف پله‌ها می‌باشد. 

 2. محل‌های مشخص شده برای جایگذاری پایه‌ها را به وسیله دریل تا اندازه مناسب سوراخ کنید.

 3.  میل ترانس‌ها که در واقع ستون‌های نرده استیل هستند؛ در سومین مرحله از نصب نرده راه پله استیل، به وسیله پیچ و مهره در سوراخ‌ها نصب می‌شوند.

 4.  اگر پس از نصب میل ترانس‌ها قسمت اضافی را بر روی سطح پله مشاهده کردید، به بریدن آن‌ها اقدام کنید.

 5. در این مرحله نوبت به نصب هندریل اصلی بر روی پایه‌های نصب شده در مرحله قبل می‌باشد.

 6. باید هندریل‌ها را در محلی به نام چشمه پله به یکدیگر متصل کنید و سپس از اتصال آن‌ها توسط بغل لوله استیل به پایه استارت‌های موجود اطمینان حاصل کنید.

 7. پس از اطمینان از قرارگیری درست هندریل‌ها  در نصب نرده راه پله، لازم است توسط پیچ و حلقه شماره ۱۶ لوله های ۱۶ را بر روی پایه‌های آن‌ها به خوبی محکم کنید. 

 8. در آخرین مرحله نیز همانند نحوه نصب نرده استیل بالکن، تنها لازم است آخرین هندریل را در آخرین پاگرد به خوبی نصب کنید و تمامی پایه استارت‌ها را کامل کنید. 

 

 مهم‌ترین نکات نحوه نصب نرده استیل راه پله و بالکن

 •  اگر شیب کف پله‌ها و اندازه آن‌ها با یکدیگر یکسان نبود، لازم است با استفاده از وسیله‌ای به نام شمشه، به همراه نشانه گذاری اختلاف اندازه‌های میان و پله‌ها را با یکدیگر هماهنگ کنید.

 • محکم کردن میل ترانس‌ها در درون سنگ پله‌ها لازم است از چسب سنگ استفاده کنید.

 •  انجام کار نصب نرده استیل در اوج سادگی نیاز به مهارت و تجربه بالا می باشد؛ لذا از سپردن آن به افراد تازه کار جداً خودداری کنید.

 • از محکم بودن تمامی پایه ها و نصب هندریل ها در جای مناسب خود اطمینان حاصل کنید؛ چرا که لق بودن نرده ممکن است آسیب‌های جبران ناپذیری را به افراد استفاده کننده از آن وارد کند.

 •  لازم به ذکر است که نصب نرده استیل پنجره بسیار مشابه نصب نرده راه پله می باشد؛ با این تفاوت که که در آن دیگر نیازی به هماهنگ کردن اندازه میله ها و پایه‌ها نیست.

 • استفاده از استیل با کیفیت را در کنار ابزار و وسایل با کیفیت فراموش نکنید, چرا که استیل‌های بی کیفیت عمر کوتاهی دارد و به سرعت با قرارگیری در معرض  رطوبت جلوه خود را از دست می دهند.

 

مهم‌ترین نکات نحوه نصب نرده استیل راه پله و بالکن

 

قیمت نصب نرده استیل راه پله 

 عوامل بسیار متعددی می‌توانند بر قیمت نصب نرده استیل راه پله اثر بگذارند. از میان آن‌ها می‌توان به مدل نرده ای انتخابی، جنس استیل آن، محل اجرای نصب نرده استیل، متراژ کار، هزینه حمل و نقل و اجرت نصاب اشاره کرد. به این نکته توجه داشته باشید که افزایش کیفیت استیل مورد استفاده، رابطه مستقیمی با بیشتر بودن میزان نیکل در ترکیبات این آلیاژ می‌باشد؛ که اصطلاح گرید استیل را برای آن به کار می‌برند.

به عنوان مثال استیل ۳۰۴ به دلیل داشتن هشت درصد نیکل در ترکیب خود مزیت‌هایی چون مقاومت در برابر خوردگی، استقامت در برابر شرایط آب و هوایی مختلف را در کنار افزایش جلوه و ماندگاری رنگ استیل را به خود اختصاص می‌دهد.

 

 چند توصیه مهم نحوه نصب نرده استیل بالکن

امروزه در بسیاری از طراحی‌های دکوراسیون توجه به اقدامات مختلف در جهت بالا بردن ایمنی افراد ساکن در محل  جدید، بسیار مورد اهمیت واقع شده است. یکی از این راه ها نصب نرده استیل عمودی در مکان‌های لازم می باشد. لازم به ذکر است که نحوه نصب نرده استیل بالکن تفاوت چندانی با نصب نرده راه پله ندارد از این رو بهتر است است با نصب زودهنگام به آنها علاوه بر افزایش ایمنی مانع از ورود دیگر افراد به ساختمان از سمت بالکن شد.

در نصب نرده برای بالکن انواع متفاوتی وجود دارد. برخی از افراد از  رایج‌ترین مدل یعنی حفاظ های بوته ای استفاده می‌کنند؛ که علاوه بر افزایش ایمنی و امنیت به شیک تر به نظر رسیدن نمای ساختمان نیز کمک کند. نوع نرده استیل شاخ گوزنی نیز می تواند علاوه بر استفاده در بالکن روی فضاهای دیگر چون پنجره ها و بالای دیوار نیز مورد استفاده قرار گیرد. 

قیمت نصب نرده استیل بالکن نیز مانند آنچه در رابطه با راه پله خواندیم، به عوامل متعددی وابسته است و بیشتر از آن بر اساس نمونه نرده و مدل ساختمان تعیین می شود.

 

نحوه نصب نرده استیل بالکن و پمجره

 

نصب نرده استیل پنجره

 به طور معمول در خانه هایی که عموما در طبقه های اول یک ساختمان قرار دارند و پنجره های بزرگی را رو به محیط بیرون از خانه دارند؛ نصب نرده استیل پنجره بسیار صورت میگیرد. این نرده ها را می توانید در طرح ها و رنگ های مختلف با توجه به سایز پنجره‌های خود به کارگاه‌ها یا سرکت‌های سازنده آن سفارش دهید. 

در آخر بخوانید

 اقدام در جهت نصب نرده استیل برای افزایش امنیت جانی کسانی که به طور مداوم از راه پله‌ها استفاده می کنند امری بسیار ضروری می باشد. در کنار آن آشنایی با نحوه نصب نرده استیل بالکن به ساکنین این امکان را می‌دهد؛ که تا حد امکان از ورود سارقان به منزل خود از طریق بالکن آن ها جلوگیری کنند.

 دقت داشته باشید که نصب نرده راه پله کاری بسیار تخصصی می‌باشد؛ لذا حتماً آن را به افراد با تجربه و مهارت بالا بسپارید. علاوه بر آن بازارآنلاین "خدمت از ما" برای شما فرصتی را فراهم کرده است که شما می‌توانید که همین الان با ثبت درخواست خود در وب سایت یا اپلیکیشن آن، به رایگان از قیمت نصب نرده استیل راه پله مطلع شوید.

4.5 امتیاز از 1082 رای


اجرا و ساخت نرده
برای سرویس اجرا و ساخت نرده از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین