اپن آشپزخانه ایرانی؛ جدیدترین طرح‌ها

ثبت درخواست " دکوراسیون آشپزخانه "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
اپن آشپزخانه ایرانی؛ جدیدترین طرح‌ها

اپن آشپزخانه ایرانی را می‌توان نقطه عطف دکوراسیون و چیدمان آشپزخانه ایرانی در سبک‌های مختلف دانست. امروزه با توجه به اهمیت و نقش تاثیرگذار اپن آشپزخانه در طراحی‌های مختلف سبک‌های جدید و جنس‌های مختلفی در این خصوص ارائه شده است. اپن آشپزخانه گچی جدید، اپن آشپزخانه ام دی اف، طرح جدید اپن آشپزخانه ایرانی، اپن آشپزخانه ساده و مدرن و در نهایت طراحی پوشش برای اپن آشپزخانه سری خلاقیت‌های جدید در طراحی و ساخت اپن آشپزخانه ایرانی است. تلفیق سبک‌های مختلف طراحی و چیدمان آشپزخانه و الهام گرفتن از سبک کف پوش و کابینت برای طراحی اپن آشپزخانه ایرانی امروزه با استقبال قابل توجهی رو به رو شده است. انواع اپن و آرک آشپزخانه نشان دهنده اصل طرح و دکوراسیون آشپزخانه می‌باشند.

اهمیت به فضا و دکوراسیون آشپزخانه نسبت به گذشته با ارائه مدل‌های مختلف اپن آشپزخانه ایرانی رنگ و شکل تازه‌ای به خود گرفته است. به کارگیری سبک‌های جدید و قدیمی در ساخت اپن آشپزخانه ایرانی سبک و استایل خاصی به فضای خانه می‌بخشد.

 

انواع اپن و آرک آشپزخانه

 

اهمیت اپن آشپزخانه ایرانی در دکوراسیون

آشپزخانه اپن به معنای تقسیم کردن فضای آشپزخانه با دیگر قسمت‌های منزل و اهمیت بخشیدن تمیزی و طراحی داخلی آشپزخانه به اندازه دیگر قسمت‌های منزل است. استفاده از اپن آشپزخانه زیبا، کابینت‌های شیک، کف پوش‌های متناسب با دکوراسیون آشپزخانه و رنگ دیوارها از مهمترین نکاتی است که در یک آشپزخانه اپن باید رعایت شود.

 

اهمیت اپن آشپزخانه ایرانی در دکوراسیون

 

اپن آشپزخانه ایرانی با تاثیر زیادی که بر روی نمای بیرونی آشپزخانه دارد علاوه بر اهمیت آن در فضای داخلی در زیبایی ظاهری آشپزخانه نیز نقش ارزشمندی دارد. امروزه طرح‌های متنوعی برای اپن آشپزخانه ایرانی در راستایی زیبای و هماهنگی این بخش از منزل با دیگر فضاها ارائه و اعمال شده است.

 

اپن آشپزخانه ایرانی - اپن آشپزخانه ام دی اف

 

بیشترین تغییرات سبک دکوراسیون آشپزخانه در طراحی‌های داخلی جدید متوجه محل قرارگیری اپن آشپزخانه ایرانی و جنس و طرح آن است. در ادامه این مطلب برای معرفی طرح‌های جدید اپن آشپزخانه ایرانی با شما همراه خواهیم بود.

 

طرح جدید اپن آشپزخانه ایرانی

آشپزخانه محلی از منزل است که علاوه بر حساسیت و تمیزی آن، راحتی و زیبایی اش در فضای منزل نقش زیادی دارد. مدل‌های جدید اپن آشپزخانه ایرانی با هدف در کنار هم قرار دادن زیبایی طراحی، راحتی و خاص بودن ایجاد شده و قابل اعمال در ساختمان‌های جدید و بازسازی شده است. در همین خصوص به معرفی چندین مدل اپن آشپزخانه ایرانی در این قسمت می‌پردازیم.

 

طرح جدید اپن آشپزخانه ایرانی

 

اپن آشپزخانه ایرانی در نشیمن

از سبک‌های جدید طراحی آشپزخانه تلفیق بخشی از فضای نشیمن با آشپزخانه از طریق قرار دادن اپن آشپزخانه در مرز این دو اتاق است. بیشتر برای منازلی با فضای محدود در نظر گرفته می‌شود. در این حالت می‌توان بخشی از نشیمن را برای چیدن میز نهارخوری اختصاص داد. مدل‌های بینظیری از این سبک طراحی اپن آشپزخانه ایرانی در منازل مختلف اجرا شده است.

 

طرح جدید اپن آشپزخانه ایرانی - اپن آشپزخانه ایرانی در نشیمن

 

اپن آشپزخانه ایرانی در مرکز آشپزخانه

در این حالت اپن آشپزخانه ایرانی با فضایی پهن تر در مرکزی ترین بخش آشپزخانه قرار دارد. در این حالت با قرار دادن چندین صندلی پایه بلند و مخصوص اپن می‌توان از این فضا بعنوان میز سرو صبحانه و غذا استفاده کرد.

 

طرح جدید اپن آشپزخانه ایرانی -اپن آشپزخانه ایرانی در مرکز آشپزخانه

 

طراحی اپن آشپزخانه ایرانی به سبک کابینت

جدیدترین سبک‌های طراحی اپن را در آشپزخانه‌های ایرانی به خود اختصاص داده است. این مدل اپن بیشتر برای آشپزخانه‌هایی با فضای محدود برای استفاده از فضای زیر اپن برای چیدمان لوازم کاربرد دارد.

 

طرح جدید اپن آشپزخانه ایرانی -طراحی اپن آشپزخانه ایرانی به سبک کابینت

 

استفاده از قابلیت اپن آشپزخانه ایرانی بعنوان میز نهارخوری

این حالت از طراحی اپن نیز برای آشپزخانه‌هایی در نظر گرفته شده که فضای زیادی برای جای دهی میز غذاخوری نداشته و با این کار هم طراحی داخلی زیبایی به آشپزخانه بخشیده و هم از این قابلیت برای سرو غذا در آشپزخانه بهره مند می‌شوند.

 

استفاده از قابلیت اپن آشپزخانه ایرانی بعنوان میز نهارخوری

 

اپن آشپزخانه ایرانی به سبک مینیمال

در این حالت از پالت‌های رنگی و ساده برای طراحی آشپزخانه و اپن آن استفاده شده و فضای آشپزخانه به ساده ترین حالت ممکن طراحی می‌شود. در این سبک آشپزخانه‌ها شلوغی دیده نمی‌شود و اپن آشپزخانه ایرانی به طرز شیکی از لوازم ضروری، خاص و محدود پوشیده می‌شود.

 

اپن آشپزخانه ایرانی به سبک مینیمال

 

اپن آشپزخانه گچی جدید

از سبک‌های جدید اپن آشپزخانه ایرانی می‌توان به مدل‌های گچی اشاره داشت. از این طرح اپن می‌توان برای بسته تر کردن فضای آشپزخانه و کم کردن میدان دید دیگر فضاهای منزل بر روی آشپزخانه بهره برد. از این مدل اپن آشپزخانه ایرانی در طراحی‌های جدید منازل استفاده شده است.

 

اپن آشپزخانه گچی جدید

 

اپن آشپزخانه ام دی اف

استفاده از ام دی اف برای طراحی اپن آشپزخانه ایرانی یک جذابیت خاص به این محیط می‌بخشد. هماهنگی طرح و رنگ چوب ام دی اف اپن آشپزخانه با پارکت و دیگر بخش‌های منزل از مهمترین نکات این سبک طراحی اپن آشپزخانه ایرانی است.

 

اپن آشپزخانه ام دی اف

 

اپن آشپزخانه ساده و مدرن

اپن آشپزخانه ساده برای طراحی‌های داخلی خاص و ساده و یک رنگ و همین طور فضاهای جدید دکوراسیون داخلی آشپزخانه کاربرد زیادی دارد. علاوه بر این استفاده از انواع سنگ‌ها برای پوشاندن سطح اپن آشپزخانه ایرانی از جدیدترین سبک‌های مدرن برای اپن آشپزخانه است.

 

اپن آشپزخانه ساده

 

اگر به دنبال سبک‌های مدرن اپن آشپزخانه ایرانی هستید، از تلفیق سنگ و چوب در طراحی و دکوراسیون اپن در منزل بهره برده و با انتخاب رنگ‌های خاص جلوه مدرنی به فضای آشپزخانه خود ببخشید.

 

اپن آشپزخانه مدرن

 

پوشش برای اپن آشپزخانه ایرانی

اپن آشپزخانه ایرانی را می‌توان با روش‌های مختلفی طراحی و دیزاین کرد. هماهنگی بین بخش‌های داخلی آشپزخانه و محیط بیرونی آن از مهمترین نکات در هنگام انتخاب پوشش و یک طرح اساسی برای اپن آشپزخانه ایرانی است.اپن از جنس ام دی اف با پوشش سنگ و دیگر پوشش‌ها را می‌توان سبک خاصی از دکوراسیون آشپزخانه با پوشش برای اپن آشپزخانه ایرانی دانست.

 

پوشش برای اپن آشپزخانه ایرانی

 

اپن آشپزخانه ایرانی از مهمترین قسمت‌های آشپزخانه است که با یک طراحی و جای دهی خاص می‌تواند فضای زیبایی را به محیط ببخشد. بخش مهمی از هماهنگی آشپزخانه با نشیمن در منزل با طراحی اپن آشپزخانه امکان پذیر است.

4.5 امتیاز از 1333 رای


دکوراسیون آشپزخانه
برای سرویس دکوراسیون آشپزخانه از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین