درخواست نظافتچی به صورت آنلاین

ثبت درخواست " نظافت منزل "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
درخواست نظافتچی به صورت آنلاین

نظافتچی خود را همین حالا انتخاب کنید

نظافتچی، عموما کارهای نظافت منزل را بر عهده دارد و شما کارهای نظافتی خود را چه در بخش داخلی و چه در قسمت های داخلی منزل به آنها می‌سپارید. نحوه تميز كردن بخش‌های مختلف خانه و همچنین مناسب بودن مواد پاک کننده‌ مصرفی برای هر بخش‌ها از مهمترین مواردی است که یک نظافتچی کاربلد باید به خوبی بداند و اجرا کند.

نظافت محل کار از عهده نظافت چی آقا و نظافتچی خانم برمی‌آید، اما تجربه نشان داده که بهتر است نظافت ساختمان یا نظافت راه پله، را به نظافتچی آقا بسپارید، و نظافت شرکت و یا منزل را به نظافتچی خانم بسپارید.

برای دسترسی سریع به یک لسیت از نظافتچی های آقا و خانم فعال در شهر خود می‌توانید از طریق فرم زیر اقدام به ثبت سفارش در بازار آنلاین "خدمت از ما" کنید.

 

خدمات «نظافت منزل» خدمت از ما

عده‌ای باور دارند نظافتچی منزل مانند خودمان دلسوز نیست و خانه را آن‌طور که دوست داریم تمیز نمی‌کند. در واقع تعرفه نظافت منزل هر چقدر هم که هست، اتلاف پول است. در مقابل، گروهی قرار دارند که نظر دیگری درمورد استفاده از خدمات نظافت منزل و خانه دارند. خانم‌هایی که چند فرزند دارند و یا شاغل هستند، یا آقایان مجردی که وقت رسیدگی به تمیز کردن و نظافت منزل را ندارند در این گروه قرار می‌گیرند. به عقیده آن‌ها استخدام نظافتچی منزل برای 3 تا 4 ساعت، زمان طلایی را برایشان حفظ و ذخیره می‌کند.

 

نظافتچی

 

سوالات متداول مشتریان در رابطه با درخواست نظافتچی 

 • به چه صورت می‌توان درخواست نظافتچی داشت؟
 • نظافتچی آقا بهتر است یا نظافتچی خانم؟
 • هزینه نظافتچی آقا و نظافتچی خانم به چه صورت است؟
 • نظافتچی چه خدماتی را انجام می‌دهد؟
 • نحوه استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل به چه صورت است؟
 • انتظار می‌رود نظافتچی، چه برخوردی داشته باشد؟

 

نظافتچی آقا و نظافتچی خانم

ما در زمینه نظافت منزل با بهره‌گیری از نیروهای نظافتچی آقا و نظافتچی خانم این امکان را به مشتریان خود داده‌ایم که با توجه به نوع نیاز و صلاح دیدشان نظافتچی آقا یا خانم به منزلشان اعزام شوند. عموما در مورد منازل و خانه‌های مسکونی مشتریان نظافتچی‌ خانم را ترجیح می‌دهند. که این امر دلایل متعددی می‌تواند داشته باشد.

پروسه اقدامات نظافتی منزل خصوصا در آشپزخانه مثل از بین بردن لکه سیاه روی استیل، چربی زدایی و تميز كردن اجاق گاز لعابي، پاکسازی و تمیز کردن سینی فر بهتر است به نظافتچی خانم سپرده شود، اما این بدین معنا نیست که نظافتچی مرد از عهده انجام آن بر نمی‌آید. بنابراین در این زمینه آیتم‌های دیگری تعیین کننده این تفکیک در انتخاب خدمات آنلاین نظافت است. 

در مورد شرکت‌ها و ادارات و تمیز کردن ساختمان عمدتا نظافتچی آقا بیشتر مورد توجه است. این شرکت خدماتی در زمینه نظافت منزل و همچنین نظافت ساختمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها فعالیت جدی و گسترده دارد و بر اساس درخواست شما آماده است به تعداد مورد نیاز، نیروی نظافتچی آقا یا خانم در اختیار شهروندان قرار دهد.

 

درخواست نظافتچی

 

تعرفه نظافتچی منزل

تعرفه نظافت چی در "خدمت از ما" با در نظر گرفتن جنسیت (نظافتچی آقا یا خانم)، تعداد ساعات کاری و همچنین میزان کارها و خدمات اضافی که شما بخواهید تعیین می‌شود. فرقی نمی‌کند چه مسئولیتی بر عهده نظافتچی باشد. تمامی کارهای محول شده بر عهده آن‌ها با همان هزینه مشخص انجام می‌شود. معمولا هزینه نظافتچی خانم بیشتر از نظافتچی آقا است.

 

 نظافتچی آقا یا خانم چه خدماتی ارائه می‌دهند؟

 

چه زمانی برای رزرو نظافتچی مناسب‌تر است؟

لطفاً جزو آن دسته از افرادی که کارهای خود را به لحظه آخر موکول می‌کنند نباشید! معمولاً همه ما در پایان سال، مشغول خانه‌تکانی و نظافت می‌شویم؛ اما وقتی خانه و یا محل کارمان به‌طور منظم مورد نظافت قرار بگیرد، دیگر نیاز نیست در روزهای آخر سال باعجله به تمیز کردن زمین تا آسمان بپردازید!

این مطلب را نیز در نظر بگیرید که معمولاً در روزهای پایانی سال به دلیل زیادشدن افرادی که نیاز به نظافتچی دارند، تراکم درخواست و رزرو نظافتچی زیاد می‌شود. پس بنابراین بهتر است، نیروی نظافتچی موردنیاز خود را از قبل برای زمان موردنیاز از طریق سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" رزرو کنید تا به مشکلی برنخورید. همچنین می‌توانید، با انجام چند نوبت تمیزکاری در طول سال، استرس و فشارهای خانه‌تکانی پایان سال را تا حد زیادی کاهش دهید.

 

نظافتچی آقا

 

از یک نظافت چی چه انتظاراتی داریم؟

 • برخورد حرفه‌ای با کارفرما
 • رعایت سکوت تا حد امکان در محیط کار
 • پرهیز از مطرح کردن پرسش‌های بی‌جا و غیر مرتبط با کار
 • توجه دقیق به خواسته‌های کارفرما و اجرای آن
 • عدم تردد و رفت وآمدهای بی جا در محیط کار
 • امانت داری مادی و معنوی
 • پرهیز از درگیری‌های لفظی با کارفرما

 

معمولا کاربران در مورد نظافتچی به دنبال موارد زیر هستند:

 

آیا نیازی به پرداخت انعام به نیروی نظافتچی هست؟

همکاران ما در دوره‌های توجیهی آموزشی که شرکت کرده‌اند، کاملا توجیه شده‌اند که نباید طلب انعام کنند. ولی این موضوع که شما از قصد به کارگر نظافت منزل انعام پرداخت کنید کاملا شخصی است و مشکلی ندارد.

 

اگر شما هم به دنبال یک نظافت چی کاربلد و حرفه ای هستید، اما نمیدانید از کجا پیدا کنید، کافی است از طریق فرم بالا یا اپلیکیشن "خدمت از ما" یک ثبت درخواست انجام دهید، جنسیت، میزان ساعات مورد نظر و نوع خدمات را مشخص کنید و در نهایت زمان مد نظر خود برای حضور متخصص را هم تعیین کنید. چند دقیقه بعد 5 نظافتچی در نزدیکی محل زندگی شما، قیمت پیشنهادی خود را ارسال کرده. حالا شما باید به پروفایل هر متخصص رفته و میزان امتیاز، نظرات مشتریان قبلی و اطلاعات لازم را بررسی و بهترین فرد را انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1731 رای


نظافت منزل
برای سرویس نظافت منزل از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین