بهترین مارک ماسک موی کراتینه

ثبت درخواست " کراتینه مو بانوان "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
بهترین مارک ماسک موی کراتینه

بهترین مارک ماسک موی کراتینه کدام است؟

شاید برای شما هم سوال باشد که بهترین مارک ماسک موی کراتینه کدام است؟ و یا بهترین مارک ماسک موی کراتینه چه خصوصیاتی دارد؟ در اینجا ما به دنبال معرفی بهترین مارک ماسک موی کراتینه برای شما عزیزان هستیم. دلایل استفاده از این محصولات از بین بردن خشکی، شکنندگی و موخره است.

خشکی مو معمولا بعد از رنگ کردن مو به صورت متوالی اتفاق می‌افتد که موها رطوبت خود را از دست می‌دهند و به شدت شکننده و خشک می‌شوند. از این رو اکثر بانوان بعد از رنگ کردن متوالی مو به دنبال بهترین مارک ماسک مو کراتینه می‌گردند تا این خشکی را از بین ببرند و لطافت و نرمی قبل را ایجاد کنند.

بهترین مارک ماسک موی کراتینه

بهترین مارک ماسک موی کراتینه بهترین مارک ماسک موی خشک بهترین مارک ماسک موی کراتینه
 

 

معرفی بهترین مارک ماسک موی کراتینه 

در ادامه چند برند معروف ماسک موی کراتینه را معرفی می‌کنیم.

 

ماسک موی کرستاس Keratase 

یکی از برندهای خوب آبرسان موهای خشک و آسیب دیده این ماسک مو می‌باشد. این ماسک مو شامل گلوکز، پروتئین و لیپید بوده و برای موهای خشک مناسب است. این ماسک را پس ازخشک کردن موها با حوله باید روی موها زد و حدودا 5 دقیقه طول می‌کشد تا به ساقه‌ی مو نفوذ کند. موها تا چند روز پس از استحمام با استفاده از این ماسک می‌توانند نرم باشند و وزی نداشته باشند.

 

بهترین مارک ماسک مو

بهترین ماسک موی کراتینه  بهترین مارک ماسک مو بهترین ماسک موی کراتینه

 

ماسک مو ترِسِم TRESemme

یکی دیگر از بهترین ماسک موی کراتین برای موهای خشک این ماسک است که ظرف 3 تا 5 دقیقه به موها نفوذ کرده و باعث کم شدن وزی و نرمی موها می‌شود. تنها مقداری کمی از این ماسک مو کافی است تا تاثیر زیادی روی موها داشته باشد و کاملاً از لحاظ اقتصادی به صرفه است. این ماسک مو به دلیل وجود ویتامین E موهای آسیب دیده را ترمیم می‌کند.

 

ماسک مو کراتینه قیمت بهترین ماسک موی کراتینه بهترین مارک ماسک مو برای موخوره

 

بهترین مارک ماسک مو برای موخوره

در ادامه چند برند برطرف کننده موخره را معرفی می‌کنیم.

 

ماسک مو فولیکا

برای موهایی که تحت پروسه‌های شیمیایی قرار گرفته اند مناسب بوده و علاوه از بین بردن موخوره و آبرسانی مو، باعث درخشش آن می‌شود. نحوه استفاده از آن به این صورت است که مقداری ازماسک مو را بر روی موهای خیس مالیده و به آرامی ماساژ دهید. کف حاصله را به مدت 3 دقیقه بر روی موها نگاهداشته و سپس آبکشی نمایید.

بهترین ماسک موی کراتینه

بهترین ماسک موی موخره بهترین برند ماسک مو برای موهای خشک قیمت بهترین مارک ماسک موی کراتینه

 

 

 ماسک مو لورآل L’Oreal

از بهترین مارک ماسک موی کراتین برای موخوره ماسک موی لورال است. این ماسک مو قوی برای از بین بردن دو شاخگی یا موخوره انتهای موها مناسب است و موها را نرم و درخشان می‌کند. کمی ماسک مو را روی موها بمالید سپس موها را از ساقه تا انتهای آن‌ها ماساژ دهید و بعد از 5 دقیقه آن را به خوبی بشویید.

بهترین مارک ماسک مو برای موخوره

ماسک موی کراتینه بهترین ماسک مو برای مو‌خره معرفی ماسک موی کراتینه بهترین برند ماسک مو

 

بهترین ماسک مو برای موهای خشک

در زیر چند برند برای موهای خشک معرفی شده است.

 

ماسک موی نوتروجینا Neutrogena

این ماسک مخصوص موهای خشک و به شدت آسیب دیده است. این ماسک مو حاوی روغن زیتون است و بوی فوق‌العاده‌ای دارد. نحوه مصرف آن اینگونه است که باید کمی از آن را روی موهای خیس بزنید. پنج دقیقه صبر کنید و پس از آن ابکشی نمایید.

بهترین برند ماسک مو برای موهای خشک

بهترین ماسم مو برای موهای خشک بهترین ماسک مو کراتینه بهترین مارک ماسک مو برای موهای خشک موها

 

ماسک موی دکسون b82

ازسازنده بسیار قوی برای موهای آسیب دیده است که حاوی روغن آرگان جهت ترمیم بافت آسیب دیده و حاوی اسیدهای چرب ضروری برای مو, غنی از آنتی اکسیدان ویتامن E، رشد سلول‌های جدید را تسریع کرده و قدرت انعطاف مو را بالا می‌برد. این ماسک گره خوردگی موها را باز کرده و موها را حجیم، براق و نرم می‌کند. این برند از بهترین مارک ماسک کراتینه مو در بازار است.

روغن آرگان برای پوست و مو یک ماده ترمیمی طبیعی فوق العاده است که امروزه در تولید مواد بهداشتی و زیبایی برای پوست و مو بسیار کاربرد دارد. نوع طبیعی این روغن را با دستور مشخص و بر اساس نوع مو و پوستتان می‌توانید تهیه و استفاده کنید. 

 

بهترین برند ماسک مو برای موهای آسیب دیده

در ادامه مارک معروفی از ماسک مو برای موهای آسیب دیده معرفی شده است.

 

ماسک مو بایولاژ هیدراسورس Biolage Hydrasource

این ماسک مو قوی برای ترمیم موهای آسیب دیده مناسب است و تنها با یک بار شستشو تاثیر خود را نشان می‌دهد با استفاده از این ماسک مو، موها نرم شده و رطوبت در کوتیکول‌های مو محبوس می‌شود. ابتدا ماسک مو را روی موهای خیس بمالید 3 دقیقه صبر کنید آن را بشویید.

 

بهترین ماسک مو برای موهای آسیب دیده بهترین ماسک کراتینه مو ماسک کراتینه مو چیست ماسک موی دکسون b82

 

قیمت بهترین مارک ماسک موی کراتینه

یکی از پر مخاطب‌ترین پرسش‌ها، اطلاعات قیمتی ماسک‌ موی کراتینه است. ماسک موها قیمت‌‍‌های مختلفی دارند که این قیمت‌ها به کشور سازنده و مواد تشکیل دهنده و حجم آن بستکی دارد.

 

نکته آخر  بهترین مارک ماسک موی کراتینه

در مطالب بالا لیست بهترین مارک ماسک موی کراتینه را آوردیم و توضیحاتی راجع به آن‌ها دادیم اما گاهی موها با استفاده از این محصولات ترمیم نمی‌شوند و نیاز به مواد قوی‌تر از ماسک مو دارد که در این باره کراتینه مو پیشنهاد می‌شود. شما می‌توانید در خدمت از ما از خدمات مربوط به کراتینه مو با کیفیت عالی و نتیجه مطلوب استفاده کنید.

4.5 امتیاز از 1000 رای


کراتینه مو بانوان
برای سرویس کراتینه مو بانوان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین