تعمیر یخچال فریزر پارس

ثبت درخواست " تعمیر یخچال "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
تعمیر یخچال فریزر پارس

تعمیر یخچال پارس، برخلاف تصور عموم، متقاضیان زیادی دارد. این برند ایرانی قطعا رقبای قدری در بازار دارد، اما شایستگی‌های آن هم قابل چشم‌پوشی نیست. افراد زیادی در تهران و سایر شهرها یکی از همین دستگاه‌ها را دارند، و هرازگاهی به خدمات تعمیر یخچال فریزر پارس احتیاج پیدا می‌کنند.

اگر حس می‌کنید دستگاه‌تان مانند قبل کار نمی‌کند یا رسما ایرادی جدی بهم زده است، اینجا می‌توانید کلیه اطلاعات لازم درباره تعمیر یخچال فریزر پارس را پیدا کنید. اگر اوضاع اورژانسی است، همین حالا رایگان درخواست‌تان را ثبت کنید و با چند تعمیرکار یخچال پارس در شهرتان ارتباط بگیرید.

اما اگر چنددقیقه‌ای فرصت دارید، از شما دعوت می‌کنیم ادامه این مطلب را مطالعه کنید.

تعمیر یخچال فریزر پارس؛ نمایندگی یا تعمیرکار سیار؟

انتخاب از بین تعمیرکاری که به طور تخصصی برای عیب‌یابی و تعمیر دستگاه‌های یک برند آموزش دیده و متخصصی که دستی بر آتشِ تعمیر همه برندها دارد، کار دشواری نیست. بسیاری از مشتری‌ها گزینه اول را ترجیح می‌دهند. متقاضیان تعمیر یخچال پارس هم از این قاعده مستثنی نیستند، و ما هم به آنها حق می‌دهیم.

اگر به کمک یک تعمیرکار فریزر پارس احتیاج دارید و تاریخ گارانتی دستگاه نگذشته است، می‌توانید با خیال راحت از تعهدها و مزایای نمایندگی‌های رسمی استفاده کنید. حتی اگر تاریخ گارانتی تمام شده است یا برگه را پیدا نمی‌کنید، می‌توانید از خدمات پس از فروش نمایندگی استفاده کنید.

تکنسین‌های فعال در این مراکز با کلیه مدل‌ها و عیب‌یابی آنها کاملا آشنا هستند، و می‌توانند تعمیر یخچال پارس قدیمی را خوبی جدیدترین مدل‌ها انجام دهند. دسترسی به بهترین قطعات یدکی هم جای خود را دارد.

البته چون نمایندگی‌ها در روزها و ساعات خاصی فعال هستند، شاید گاهی نتوانید تا در دسترس بودن آنها صبر کنید. در برخی موارد هم افراد نمی‌توانند نمایندگی‌های این برند را در شهرشان پیدا کنند؛ چون متاسفانه نمایندگی فعالی در شهر آنها فعال نیست.

در آن صورت، می‌توانید از تعمیرکارهای مستقل کمک بگیرید. این متخصصان سریعا با تجهیزات و قطعات لازم در محل حاضر می‌شوند، و بدون ایجاد آشفتگی و کثیفی تعمیر فریزر پارس یا یخچال را انجام می‌دهند.

 

تعمیر یخچال فریزر پارس

 

استخدام تعمیرکار یخچال پارس با «خدمت از ما»

چه تصمیم بگیرید سراغ نمایندگی‌ها بروید چه تعمیرکاری سیار را استخدام کنید، «خدمت از ما» کار شما را ساده می‌کند.

تا این لحظه، خدمات تعمیر یخچال در 40 شهر ایران توسط «خدمت از ما» پوشش داده می‌شود. در هرکدام از این شهرها حداقل ده‌ها و حتی صدها متخصص روزانه در این بستر خدمات تعمیر یخچال فریزر پارس و سایر برندها را به متقاضیان ارائه می‌کنند.

برای اینکه به برترین متخصصان شهرتان وصل شوید، تنها باید درخواست‌تان را در اپلیکیشن یا وبسایت ما ثبت کنید و مدل دستگاه‌تان و مشکل آن را بنویسید، تا برای نزدیک‌ترین متخصصان به شما ارسال شود. اگر مایل باشید، حتی می‌توانید تصویر دستگاه و فایل صوتی هم آپلود کنید.

پس از آن با توجه به توضیحاتی که درج کرده‌اید، چند تعمیرکار یخچال پارس حدود هزینه را به شما اعلام می‌کنند. پس از آن می‌توانید تکنسین مدنظرتان را استخدام کنید. با مراجعه به پروفایل کاری آنها و بررسی مدارک آنها هم می‌توانید صددرصد مطمئن شوید که بر فرض مثال دارای مجوزهای لازم به عنوان نمایندگی تعمیر فریزر پارس هستند.

این پروسه کاملا رایگان است. البته توصیه می‌کنیم نظرات و امتیازات مشتریان قبلی را هم بررسی کنید، تا بتوانید روی بهترین تعمیرکار فریزر پارس دست بگذارید.

 

تعمیر فریزر پارس

 

تعمیر فریزر پارس و یخچال‌های آن در محل

زمانی که به تعمیر فریزر پارس قدیمی یا جدید احتیاج پیدا می‌کنید، ممکن است درباره جابه‌جایی آن نگرانی‌هایی داشته باشید. باید بگوییم که حمل‌ونقل دستگاه همان‌قدر که ممکن است برای شما خوشایند نباشد، به نفع مرکز تعمیر یخچال فریزر پارس هم نیست!

با توجه به توضیحاتی که گفتیم می‌توانید برای تعمیرکار درج کنید، متخصص ایده بسیار خوبی خواهد داشت که مشکل دستگاه کجاست، و برای تعمیر آن چه قطعات و تجهیزاتی لازم است. اگر هم مورد جدیدی در روند تعمیر یخچال پارس خود را نشان داد، به سرعت آن را تهیه خواهد کرد.

متخصصان این حوزه (چه نمایندگی چه سیار) همیشه تلاش می‌کنند تا دستگاه را در محل به سرعت و بدون ایجاد بی‌نظمی تعمیر کنند؛ حتی اگر کارگاه هم داشته باشند. شرایطی که باید وسیله را برای تعمیر فریزر پارس یا یخچال به کارگاه منتقل کرد، بسیار نادر است.

اما اگر لازم باشد، خود متخصص می‌تواند راهنمایی‌های لازم را به شما انتقال دهد. حتما در این صورت با یک تعمیرکار یخچال پارس مشورت کنید، چون جابه‌جایی غیر اصولی این لوازم می‌تواند مشکلات جدیدی را هم ایجاد کند.

 

هزینه تعمیرات یخچال پارس چقدر است؟

این دستگاه‌ها می‌توانند دچار اشکالات متعددی بشوند. هر قطعه و ایراد هم هزینه مربوط به خود را دارد. اما در حالت کلی، میانگین هزینه تعمیر یخچال فریزرها حدود چندصد هزار تومان است، از جمله تعمیر یخچال‌های همین برند.

برای برآورد دقیق‌تر هزینه، می‌توانید درخواست‌تان برای تعمیر یخچال پارس قدیمی یا جدیدتان را رایگان به همراه مشکل و مدل دستگاه ثبت کنید، تا چند تعمیرکار حدود مبلغ را برای شما ارسال کنند.

 

تعمیرکار یخچال پارس

 

تعمیر یخچال پارس قدیمی و جدید، یک راهنمای کوتاه

اگر با تعمیر لوازم خانگی آشنا هستید، شاید بتوانید تعمیرات یخچال پارس برای برخی ایرادات را خودتان انجام دهید. شاید هم مایل‌اید صرفا درک بهتری از سازوکار یخچال فریزرتان داشته باشید. در هردو حالت، این بخش کمک‌تان می‌کند.

 

چرا یخچال پارس صدا می‌دهد؟

یخچالی که اصلا صدا ندهد، احتمالا خودش به تعمیر فریزر پارس قدیمی یا مدرن احتیاج دارد. پس در نظر داشته باشید که حدی از صدا کاملا طبیعی است. اما اگر صدا جدا آزاردهنده است، باید احتمالات زیر را در نظر گرفت:

 • تراز نبودن یخچال
 • شل شدن اتصالات موتور
 • معیوب بودن فن اواپراتور (که صدایی تق‌تق مانند ایجاد می‌کند)

 

چرا یخچال پارس یکسره کار می‌کند؟

مواردی که خودتان می‌توانید بررسی کنید عبارت‌اند از:

 • گرم بودن محیط اطراف یخچال
 • درست بسته نشدن درب دستگاه
 • بیش از اندازه پر کردن یخچال فریزر با مواد غذایی

اگر مشکلی پیدا نکردید، با یک تعمیرکار فریزر پارس تماس بگیرید تا سلامت قطعات آن را یک‌به‌یک بررسی کند.

 

چرا مواد غذایی در یخچال یخ می‌زند؟

اگر می‌بینید خوراک‌های درون یخچال یخ می‌زنند، ابتدا باید تنظیمات دما را بررسی کنید. اگر آنجا اشکالی ندیدید، احتمال‌های زیر را در نظر بگیرید:

 • اگر این اتفاق برای غذاهای آبکی افتاده است، مطمئن شوید که آنها را در نزدیکی دریچه هوا قرار نداده‌اید.
 • شاید محیطی که یخچال را در آن نصب کرده‌اید بسیار سرد است. دماهای کمتر از 5 درجه سانتی‌گراد به ویژه این مشکل را به وجود می‌آورد.

اگر هیچ‌یک از این موارد صادق نیست، از متخصص‌های تعمیرات فریزر پارس کمک بگیرید.

 

تعمیر یخچال پارس قدیمی

 

چرا آبریز یخچال پارس نشتی دارد؟

این ایراد معمولا یا از قدیمی شدن فیلتر آب ناشی می‌شود، یا کم بودن فشار آب. فیلتر آب باید سالی دوبار عوض شود. اگر هم مشکل فشار آب باشد، لوله‌کش‌ها می‌توانند مشکل را برطرف کنند. در غیر اینصورت، شاید به تعمیر یخچال پارس احتیاج داشته باشید.

 

چرا یخساز کار نمی‌کند؟

ابتدا مطمئن شوید که درب یخچال بسته شده است، وگرنه یخساز کار نمی‌کند. همچنین، چک کنید که یخساز خالی نباشد. سپس، موارد زیر را بررسی کنید:

 • اگر برای مدتی طولانی از یخساز استفاده نکنید، قطعات یخ به هم می‌چسبند و نمی‌توانند از خروجی بیرون بیایند. یخساز را بررسی کنید و قطعات به هم چسبیده را از هم جدا کنید.
 • شیر آب ورودی به یخچال گرفته است.

مورد اول احتیاجی به تعمیر یخچال فریزر پارس ندارد، اما برای حالت دوم و سایر دلایل احتمالی (خرابی بخش‌های مختلف یخساز) باید از تعمیرکار کمک گرفت.

 

چرا کابین یخچال پارس رطوبت زیادی دارد؟

این مورد معمولا به تعمیر یخچال پارس به طور تخصصی احتیاجی ندارد، و تنها با رعایت چندنکته برطرف می‌شود، از جمله:

 • مدام باز و بسته کردن درب یخچال، که باعث ورود هوای گرم و رطوبت به داخل آن می‌شود
 • قرار دادن مواد غذایی بدون روکش در یخچال
 • درست بسته نشدن درب

اگر هیچکدام از مواد بالا صادق نیست، احتمالا دستگاه در محلی مرطوب نصب شده است.

 

چرا بدنه یخچال عرق کرده است؟

دلایل این اتفاق هم تقریبا مانند سناریوی قبل است. اگر با رفع موارد یادشده ایراد برطرف نشد، برای تعمیر یخچال فریزر پارس از یک متخصص کمک بگیرید.

 

تعمیرات یخچال پارس

 

توصیه‌های تعمیرکار یخچال پارس

برای اینکه کمتر به تعمیر یخچال پارس قدیمی یا حتی جدید احتیاج پیدا کنید، متخصصان این حوزه توصیه‌هایی دارند:

 • یخچال را دور از وسایل گرمازا و نور مستقیم خورشید نصب کنید. فاصله مناسب از دیوار را هم رعایت کنید.
 • مطمئن شوید یخچال روی زمین کاملا تراز است. و پیش از راه‌اندازی آن برای اولین بار حداقل دو ساعت صبر کنید.
 • ولتاژ برق ورودی دستگاه باید 220 ولت باشد. پس اگر برق منزل نوسان دارد، حتما از ترانس استفاده کنید.
 • پیش از قرار دادن مواد غذایی در یخچال، اجازه دهید با محیط بیرون هم‌دما شوند.
 • درب یخچال را تا حد امکان زیاد باز و بسته نکنید.
 • کویل‌های کندانسور را هر چندماه یکبار تمیز کنید.
 • و در آخر، یکبار دفترچه راهنمای فارسی یخچال پارس را کامل مطالعه کنید. این دفترچه اطلاعات بسیار خوبی دارد، از  تنظیم دما گرفته تا تعمیرات یخچال پارس.

 

تعمیرات فریزر پارس یا سرویس دستگاه؟

 اگر هرسال به طور منظم دستگاه خود را سرویس کنید، کمتر به تعمیر یخچال فریزر پارس احتیاج پیدا می‌کنید، عمر دستگاه بیشتر می‌شود، و هزینه کمتری را در طولانی‌مدت هم خواهید پرداخت.

در روند سرویس، تکنسین تمامی لوله‌ها، اتصالات موتور، شبکه انتقال گاز خنک‌کننده، میزان گاز سیستم و ... را بررسی می‌کند. صدا و میزان لرزش موتور هنگام کار کردن هم بررسی شده، و ایرادهای احتمالی برطرف خواهند شد.

حتی نوار دور درب یخچال، لولاها و … هم بررسی می شوند تا خاصیت خود را از دست نداده باشند، و سرمای تولیدشده فرار نکند.

چندکلیک تا خدمات پس از فروش یخچال پارس

مدل‌های مختلف یخچال فریزر پارس ویژگی‌های قابل توجهی دارند که آنها را به انتخابی محبوب تبدیل کرده است، از جمله:

 • استفاده از لاستیک‌های نانو برای تسمه دور درب یخچال،
 • جایگذاری فن در بالاترین قسمت کابین دستگاه برای بهبود جریان هوا و یکدست شدن داخل کابین آن،
 • نصب فیلتر بوگیر و ضد باکتری برای کاهش بوی نامطبوع، جلوگیری رشد باکتری‎ها و حفظ سلامت و تازگی مواد غذایی
 • و سیستم عیب یابی خودکار که ضمن روان‌تر کردن مراحل عیب‌یابی و تعمیر فریزر پارس، به مصرف‌کننده‌ها هم اجازه می‌دهد مشکل را پیدا کنند.

از طرف دیگر، اینها تنها قدم اول در جذب مشتری است. گام بعد ارائه خدمات پس از فروش حرفه‌ای است؛ که برند PARS با راه‌اندازی نمایندگی‌ها و به‌کارگیری متخصصان برتر و آموزش مداوم آنها، به خوبی نشان داده که این موضوع را می‌داند.

برای دریافت حرفه‌ای‌ترین خدمات تعمیر یخچال فریزر پارس درخواست‌تان را در اپ یا وبسایت «خدمت از ما» ثبت، و نمایندگی (یا تعمیرکار) مدنظر را انتخاب کنید.

پیش از استخدام می‌توانید رایگان قیمت را استعلام کنید؛ و به کمک نظر مشتریان و اطلاعات پروفایل هر متخصص، آنها و کیفیت کارشان را دقیق‌تر بشناسید.


 

سوالات متداول

 

 • روند استخدام تعمیرکار یخچال پارس در «خدمت از ما» چگونه است؟

درخواست‌تان را در اپلیکیشن یا وبسایت ثبت می‌کنید. مدل دستگاه و مشکل را می‌نویسید تا برای نزدیک‌ترین متخصصان ارسال شود. حتی می‌توانید تصویر دستگاه و فایل صوتی هم آپلود کنید. سپس چند تعمیرکار حدود هزینه را اعلام می‌کنند، و می‌توانید تکنسین مدنظرتان را استخدام کنید.

 

 •  هزینه تعمیر یخچال پارس چقدر است؟

میانگین هزینه تعمیر یخچال فریزرها حدود چندصد هزار تومان است. برای برآورد دقیق هزینه می‌توانید درخواست‌تان برای تعمیر یخچال پارس قدیمی یا جدید را رایگان ثبت کنید تا چند تعمیرکار حدود مبلغ را برای شما ارسال کنند.

 

 •  نمایندگی تعمیرات یخچال پارس را چطور پیدا کنم؟

یک ثبت سفارش رایگان در سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" انجام دهید، بعد از دریافت 5 پیشنهاد قیمت از سمت متخصصین، با مراجعه به پروفایل کاری هر متخصص مدارک و مجوزهای لازم به عنوان نمایندگی تعمیر فریزر پارس، نظرات کاربران قبلی و میزان تخصص هر کدام را بررسی کنید و بهترین فرد را در کمترین زمان انتخاب کنید.

 

 •  تعمیر یخچال فریزر پارس با «خدمت از ما» چه مزیتی دارد؟

خدمات تعمیر یخچال در 40 شهر توسط «خدمت از ما» پوشش داده می‌شود که در هرکدام حداقل ده‌ها و حتی صدها متخصص خدمات تعمیر یخچال فریزر پارس و سایر برندها را ارائه می‌کنند. استعلام رایگان هزینه و سیستم امتیازدهی توسط مشتریان را هم به این پوشش سراسری اضافه کنید.

4.1 امتیاز از 945 رای


تعمیر یخچال
برای سرویس تعمیر یخچال از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین