روش‌های از بین بردن حشره ریز سفید گیاهان آپارتمانی

ثبت درخواست " نگهداری باغچه "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
روش‌های از بین بردن حشره ریز سفید گیاهان آپارتمانی

روش‌های از بین بردن حشره ریزر سفید گیاهان آپارتمانی

اگر شما به این مقاله رسیدید و اکنون مقاله گل‌های آپارتمانی را می‌خوانید. بنابراین شما هم عاشق گل و گیاه هستید. گیاهان به فضای خانه شما زندگی هدیه می‌کنند. گیاهان آپارتمانی زیبایی و تنوع منحصر به فردی را به فضای زندگی شما می‌آورند. اما با تمام زیبایی که گل‌های آپارتمانی دارند وجود پشه سفید ریز، شته سفید گیاهان و به طور کلی حشرات ریز سفید در خاک گلدان بسیار آزار دهنده است. نگران نباشید در ادامه مقاله با ما باشید تا شما را با روش‌های از بین بردن حشرات ریز سفید داخل گلدان که اصطلاحا پشه ریز سفید گلدان نامیده می‌شود آشنا کنیم. در پایان این مقاله از شر حشرات ریز سفید رنگ خانگی رها می‌شوید.

روش‌های از بین بردن حشرات ریز سفید گیاهان آپارتمانی

وجود حشرات ریز سفید داخل گلدان که روی گیاهان آپارتمانی می‌نشینند از معضلاتی است که در صورت عدم آگاهی در نحوه از بین بردن این حشرات به عدم استفاده از گیاهان زیبا و با رنگ‌های وصف ناپذیر می‌انجامد. ما در این مقاله به شما آموزش می‌دهیم که چطور این مشکل را با کمترین هزینه و کمترین ضرر بر طرف نمایید.

 

حشرات ریز سفید در خاک گلدان  حشرات ریز سفید گلدان  از بین بردن شته سفید  بهترین سم برای از بین بردن پشه گلدان

 

از بین بردن حشرات آپارتمانی به کمک سرکه

استفاده از سرکه یک راه آسان، ارزان قیمت و طبیعی است برای از بین بردن حشرات ریز سفید داخل گلدان تا بتوانید از زیبایی و آرامشی که گیاهان آپارتمانی به شما می‌دهند نهایت لذت را ببرید. ما به شما آموزش می‌دهیم چگونه از گیاهان خود در برابر حملات این حشرات موزی محافظت نمایید. استفاده از سرکه علاوه بر اینکه کاملا طبیعی است و به سلامت شما آسیب نمی‌زند باعث به وجود آمدن حساسیت به خصوص برای کودکان نمی‌شود. 


 

به کمک سرکه به جنگ حشرات سفید آپارتمانی می‌رویم

قبل از هر چیز بهتر است شما را با این حشرات موذی آشنا کنیم. مگس سفید یا همان حشره سفید آپارتمانی حدود 3 میلی متر است. این حشره از شیره ی درون گیاهان تغذیه می‌کند. یکی از اولین علایمی که می‌توانید متوجه حضور این حشرات در اطراف گیاهانتان شوید زرد شدن و ریختن برگ گیاهان است. مگس سفید آپارتمانی بیشتر در فصل گرمای تابستان به گیاهان شما حمله می‌کند و نرخ رشد بسیار بالایی دارد. در صورتی که این حشره به گلخانه شما حجوم بیاورد می‌تواند در یک روز بیش از 11 نسل در یک سال را تولید کند . خسارات زیادی به وجود آورد.

 

از بین بردن شته سفید گل  حشرات ریز سفید داخل گلدان  از بین بردن مگس سفید در خانه  حشره بسیار ریز سفید رنگ

 

از بین بردن حشرات آپارتمانی

در این قسمت شما را با سه روش از بین بردن حشرات آپارتمانی به کمک سرکه آشنا می‌کنیم. سرکه یک مایع رقیق اسیدی است که حاوی مقداری قند و نشاسته نیز می‌شود. سرکه به دلیل ویژگی‌های ضد عفونی کننده‌ای که دارد در پزشکی و داروسازی بسیار استفاده می‌شود. 

دلیل اینکه ما سرکه را به عنوان عامل اصلی از بین برنده حشرات آپارتمانی معرفی می‌کنیم موارد زیر می‌باشد:

  • قبل از هر چیز ارزان قیمت است و در دسترس عموم قرار دارد.
  • حشرات را به طور کامل از بین می‌برد و از خود لکه‌ای به جای نمی‌گذارد.
  • برای سلامتی شما و خانواده شما مضر نیست و به کودکان آسیب نمی‌زند.

 

جذب این حشرات شکمو به کمک سرکه

حشرات سفید آپارتمانی علاوه بر علاقه‌ای که به شیره درختان دارند به غذاهای ترش و خوشمزه نیز علاقه مندند. سرکه از آن دسته خوراکی‌هایی است که ترش و خوشمزه است که حشرات را به سمت خود جذب می‌کند. 

 

مراحل جذب حشرات به کمک سرکه

تله ساختن سرکه خیلی راحته کافیه سرکه را درون یک ظرف شیشه‌ای بریزید اما درب ظرف باید حتما پلاستیکی باشد تا بتوانید چند حفره ایجاد کنید که حشرات بتوانند وارد ظرف بشوند اما خارج نشوند. بعد تله سرکه ای خودتان را بر سر راه حشرات قرار دهید. اما در صورتی که ظرف شیشه ای نداشتید یا نتوانستید از این روش برای از بین بردن حشرات نتیجه بگیرید به شما پیشنهاد می‌کنم از یک خوراکی چسبناک در کنار سرکه استفاده نمایید. مانند ترکیب کره بادام زمینی و سرکه، با این ترکیب یک مخلوط چسبناک ایجاد می‌کنید که با نزدیک شدن حشرات به موادی که درست کرده اید هیچ راه فراری نخواهند داشت.

 

نکته پایانی:

به یاد داشته باشید که به محض رویت اولین علایم حشرات سفید رنگ که به گیاهان شما آسیب می‌زند. هر چه سریع‌تر اقدام به، به دام انداختن آن‌ها نمایید. زیرا همان گونه که گفتیم سرعت تکثیر این حشرات بسیار بالاست. 

4.5 امتیاز از 1648 رای


نگهداری باغچه
برای سرویس نگهداری باغچه از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین