آسان ترین روش تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت

ثبت درخواست " نصب درب ضد سرقت "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
 آسان ترین روش تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت

تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت یکی از مهم‌ترین کارهایی هست که در صورت اسباب کشی کردن به یک خانه یا دفتر کار جدید برای افزایش امنیت مکان خود لازم است انجام دهید. اگر شرایط تعویض چهارچوب برای شما مهیا نمی‌باشد؛ اصلا نگران نباشید چرا که می‌توانید به نصب درب ضد سرقت روی چهارچوب معمولی اقدام کنید.

 پس در این مطلب از مجله اینترنتی "خدمت از ما" با ما همراه باشید تا با مزایا و مراحل تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت آشنا شوید و با قرار دادن آن، با افزایش امنیت مکانتان آرامش را به خود هدیه دهید.

4 مزیت مهم تعویض درب ضد سرقت با درب قدیمی 

  • افزایش امنیت و مقاومت بسیار بالا
  • توانایی ساخت در ابعاد درخواستی
  • عایق در برابر صدا و انرژی گرمایی و سرمایی فضای داخلی
  • عمر زیاد به همراه دوام بالا، به دلیل اسکلت فولادی آن
  • زیبایی و لوکس بودن
  • عدم کندن چهارچوب قدیمی و جلوگیری از هزینه مجدد خرید آن

 

چند توصیه مهم جهت تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت 

اگر ساختمانی که به آن نقل مکان می‌کنید از قبل آماده شده است و درهای آن نصب شده، شما می‌توانید در صورت رعایت کردن اصولی مراحل و نکاتی که در ادامه گفته می‌شود، به نصب درب ضد سرقت روی چهارچوب قدیمی خود اقدام کنید. اولین و مهم‌ترین شرایطی که باید در این تعویض رعایت شود، تناسب و هم اندازه بودن درب ضد سرقت جدید با درب قدیمی می‌باشد؛ تا بتوان به آسانی درب جدید را درون چهارچوب درب قدیمی بدون هیچ مشکلی جای داد. بنابراین بهتر است به جای خرید درب ضد سرقت آماده، به سفارش درب با اندازه‌های مورد نیاز خود اقدام کنید.

توصیه مهم دیگر دقت بالا در تعویض و نصب این سازه می‌باشد؛ چرا که هرگونه فشار و ضربه وارده به درب ضد سرقت امکان نصب صحیح آن را از شما سلب خواهد کرد و زیبایی خود را نیز از دست خواهد داد. لذا حتما از فردی با دانش تخصصی جهت تعویض آن‌ها کمک بگیرید؛ تا علاوه بر نصب اصولی درب ضد سرقت، درب قدیمی نیز به درستی از چهارچوب خارج شود.

وب سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" برای شما این امکان را فراهم کرده است که در هر لحظه و هر کجا که هستید؛ با ثبت درخواست خود با حرفه ای ترین متخصصان ارتباط برقرار کنید و پس از گرفتن قیمت نهایی، بهترین و حرفه ای ترین متخصص را از میان آن‌ها انتخاب کنید.

 

نکات مهم نصب درب ضد سرقت روی چهارچوب معمولی

 

نصب درب ضد سرقت روی چهارچوب معمولی بدون تخریب

در صورت که درب ضد سرقت انتخابی شما اندازه‌های ناهماهنگی با چهارچوب قدیمی داشته باشد؛ تنها دو راه برای نصب آن پیش روی شما قرار خواهد داشت. اول آنکه اگر چهارچوب درب قدیمی کمی بزرگ‌تر از درب ضد سرقت باشد؛ بدون هیچ تخریبی و تنها با جوشکاری چهارچوب می‌توان به راحتی آن را جهت نصب درب ضد سرقت روی چهارچوب معمولی امکان‌پذیر ساخت.

در شرایطی که درب ضد سرقت کمی بزرگ‌تر از چهارچوب قبل قرار گرفته در جایگاه در باشد؛ تنها راه قرارگیری و نصب آن تعویض چهارچوب قدیمی با چهارچوب متناسب با درب جدید می‌باشد. لذا تاکید می‌شود درب جدید را حتماً با اندازه‌های متناسب چهارچوب تهیه کنید یا آن را با ابعاد مورد نظر جهت ساخت سفارش دهید تا از هزینه مجدد تخریب و ساخت چهارچوب جلوگیری کنید.

دقت داشته باشید که اگر چهارچوب بیش از ۳ سانتیمتر از ابعاد درب ضد سرقت کوچک‌تر باشد؛ دیگر به هیچ عنوان امکان تعویض و نصب درب جدید در آن ناحیه وجود نخواهد داشت. اگر درب ضد سرقت شما از نوع چینی باشد؛ لازم به ذکر است که فضای لازم برای نصب آن باید حدود نیم تا یک سانتی متر از ابعاد نهایی درب بزرگ‌تر باشد.

 

 آموزش تعویض درب ضد سرقت با درب قدیمی تنها در 4 مرحله

دقت کنید که انجام مراحل زیر باید کاملاً اصولی و دقیق انجام شوند تا نتیجه ی لذت بخشی برای شما حاصل شود.

 

اندازه گیری چهارچوب

 با وجود آنکه اکثر چهارچوب‌ها اندازه استاندارد دارند، اما باز هم برای اطمینان بیشتر اندازه گیری دقیق آن‌ها جهت سفارش برای درب جدید ضروری و مهم می‌باشد. در صورتی که قصد دارید به نصب درب ضد سرقت روی چهارچوب معمولی اقدام کنید؛ توصیه می‌شود که علاوه بر توجه به باز شدن در از سمت راست یا چپ، از یک متخصص مجرب بخواهید تا با بررسی چارچوب قدیمی شما امکان نصب درب جدید را بر روی آن تایید کند.

 

متناسب سازی چهارچوب

گاهی ممکن است درب جدید تنها کمی با چهارچوب اختلاف داشته باشد؛ در آن صورت می‌توانید با جوشکاری و یا برش چهارچوب قدیمی را با درب جدید متناسب سازی کنید؛ این کار را به دلیل حساسیت بالایی که با خود به همراه دارد، بهتر است حتما به یک متخصص بسپارید. 

 

آموزش مراحل تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت

 

مقاوم سازی چهارچوب

در صورت استفاده از چهارچوب قدیمی پیشنهاد می‌شود برای افزایش امنیت، در قسمت پشتی آن به وسیله مصالح و ملات مقاومت آن را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. بتن ریزی در پشت چهارچوب علاوه بر افزایش مقاومت آن موجب افزایش عایق بودن آن در برابر صدا، در کنار سرما و گرما خواهد شد.

 

نصب درب ضد سرقت بر روی چهارچوب

 پس از آماده سازی چهارچوب در این مرحله می‌توانید به تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت خود بپردازید. پس از اطمینان از نصب درب جدید، امکان زیبا سازی چهارچوب قدیمی به وسیله استفاده از روکوب‌هایی از جنس فلز یا چوب فراهم خواهد شد.

جمع بندی

اگر به تازگی به مکانی جدید نقل مکان کرده‌اید و در پی افزایش امنیت آنجا هستید؛ تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت اولین و مهم‌ترین گام برای شما خواهد بود. شما می‌توانید با  مشورت از متخصصان حرفه‌ای این زمینه در صورت مناسب بودن چارچوب قدیمی مکان خود به نصب درب ضد سرقت روی چهارچوب معمولی بپردازید و از هزینه‌های اضافی تخریب و تعویض چارچوب جدید پیشگیری کنید.

بازار آنلاین "خدمت از ما" این امکان را برای شما فراهم کرده تا به سادگی و با سرعت هرچه بیشتر، با مجرب‌ترین متخصص این زمینه ارتباط برقرار کنید.

4.5 امتیاز از 1100 رای


نصب درب ضد سرقت
برای سرویس نصب درب ضد سرقت از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین