نحوه عیب یابی یخچال فریزر ساید بای ساید

ثبت درخواست " تعمیر یخچال "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
نحوه عیب یابی یخچال فریزر ساید بای ساید

آموزش نحوه عیب یابی یخچال فریزر ساید بای ساید

یکی از پردرخواست ترین وسایل سرمایشی یخچال فریزر ساید بای ساید است. یکی از دلایلی که استفاده از یخچال فریزر ساید بای ساید طرفداران زیادی دارد زیبایی و کارکرد یخچال فریزر ساید بای ساید است. نحوه عیب یابی یخچال فریزرهای ساید بای ساید کمی مشکل‌تر از یخچال‌های معمولی است.

بنابراین گمان نکنید که با خواندن دفترچه راهنما و بررسی علت تعمیر یخچال سینجر مشکل را بر طرف کنید. در این مقاله شما را با نحوه عیب یابی یخچال فریزر ساید بای ساید آشنا می‌کنیم.

متداول ترین برندها که درخواست عیب یابی آن ها ثبت می شود؟

 

متداول ترین مشکلات اعلام شده هنگام ثبت درخواست:

 

نحوه عیب یابی یخچال فریزر ساید بای ساید

عیب یابی یخچال فریزر الکترواستیل  عیب یابی یخچال فریزر یخساران

 

مشکلات یخچال فریزر ساید بای ساید چیست؟

در این قسمت به برخی از مشکلات یخچال فریزر ساید بای ساید اشاره شده است و نحوه عیب یابی یخچال فریزر ساید بای ساید گفته شده است. با ما همراه باشید تا با نحوه عیب یابی یخچال فریزر ساید بای ساید بیشتر آشنا شوید.

بعضی مواقع که یخچال فریزر ساید بای ساید شما روشن نمی‌شود و کار نمی‌کند برای عیب یابی یخچال فریزر ساید بای ساید باید به چند نکته مهم توجه کنید که در ادامه برای شما توضیح داده خواهند شد.

 

1- یخچال فریزر کار نمی‌کند

قبل از هر چیز جریان برق متصل به یخچال فریزر ساید بای ساید را بررسی نمایید. مطمئن شوید که دوشاخه به برق متصل است در صورتی که دوشاخه به پریز وصل بود و بازهم یخچال فریزر شما کار نکرد باید پریز برق را با استفاده از فاز متر چک کنید. در صورتی که مشکل سخچال فریزر شما از برد و یا قطعات یخچال فریزر باشد بهتر است با یک تعمیرکار حرفه ای در خدمت از ما تماس حاصل فرمایید.

 

2- کمپرسوریخچال فریزر داغ می‌شود

در صورتی که مشکل به وجود آمده از در کمپرسور یا موتور یخچال باشد که داغ می‌شود یکی از موارد مهم است که در اثر خرابی فن خنک کننده، کمپرسور یا کندانسور مشاهده می‌شود. گرم شدن موتور یخچال فریزر ساید بای ساید موضوع طبیغی است اما در صورتی که حرارت این قسمت بیش از حد و غیر طبیعی باشد باید به آن مشکوک شد و و نسبت به بررسی و تعمیر موتور یخچال اقدام شود.

 

3- برفک زدن یخچال فریزر

یکی از مشکلات سرسام آور و آزاد دهنده وجود برفک در یخچال فریزر شماست. برفک زدن یخچال فریزر ساید بای ساید دلایل متفاوتی دارد که برخی از این دلایل می‌توان به هوای گرم و مرطوب محیط اطراف اشاره نمود. در صورتی که برفک یخچال فریر در اطراف در ان بیشتر باشد باید واشر درب یخچال را چک کرده و در صورت فرسودگی نسبت به تعویض لاستیک درب یخچال اقدام کنید.

در صورتی که نیاز به تعمیر یا تعویض داشت انجام دهید. اما در برخی موراد که متداول تر است علت برفک زدن یخچال فریزر کم بودن دمای یخچال است. بهتر است دمای یخچال فریزر را چک کنید.

 

علت یخ زدن داخل یخچال

کتاب عیب یابی یخچال فریزر  ترمیم ترک داخل فریزر

 

4- یخچال فریزر صدای زیادی می‌دهد

در برخی موارد مشکل به وجود آمده در یخچال فریزر شما صدای زیاد و غیر طبیعی یخچال فریزر ساید بای ساید می‌باشد که برای عیب یابی یخچال فریزر باید برخی نکات را در نظر بگیرید. یکی از دلایل صدای توید شده از یخچال فریزر ساید بای ساید برخورد پره‌های فن اوپراتور با برفک است.

یا کثیف شدن فن‌ها در اثر سرویس نکردن یخچال فریزر در طولانی مدت است.در صورتی که موارد قبلی را چک کردید و مشکل بر طرف نشد بهتر است موتور یخچال فریزر ساید بای ساید چک شود. ممکن است موتور یخچال در اثر فرسودگی و یا روغن کاری نشدن در طولانی مدت باشد. بنابراین بهتر است یخچال فریزر سرویس شود.

 

5- ایجاد بوی نامطبوع از یخچال فریزر

در برخی موارد یخچال فریزر بوی نامبوعی از خود منتشر می‌کند. در چنین مواردی قبل از هر چیز مواد غذایی فاسد و کپک زده را از یخچال خالی کنیم. برای عیب یابی یخچال فریزر و رفع آن باید یخچال را به صورت کامل تمیز کرده. می‌توانید به جای استفاده از بو گیر یخچال از جوش شیرین استفاده نمایید.

 

عیب یابی یخچال‌های ساید بای ساید

در این قسمت به برخی از مواردی که به شما در عیب یابی یخچال فریزر ساید بای ساید کمک می کند اشاره کرده ایم. اما بهتر است عیب یابی یخچال فریزر ساید بای ساید را به دست متخصص حرفه ای آن بسپارید.

 

1- یخ ساز کار نمی‌کند و آب سرد کن هم آب نمی‌دهد

یکی از مشکلاتی که درون یخچال ساید بای ساید به وجود می‌آید این است که یخ ساز و آب سرد کن کار نمی‌کند. عیب یابی یخچال ساید بای ساید اینگونه است که قبل از هر چیز شیر آب متصل به یخچال فریزر ساید بای ساید را بررسی نمایید. در صورت قطع بودن شیر آب آن را وصل کنید. در برخی موارد لوله آب متصل به یخ ساز و آب سرد کن مسدود شده است که باید آن را باز کنید.

علت یخ نزدن فریزر و همین طور مشکلات پیش آمده در مسیر راه اندازی یخساز از دیگر موارد پیش آمده در روند رفع این خطا در یخچال ساید بای ساید است.

 

عیب یابی یخچال فریزر هیمالیا

علت یخ زدن داخل یخچال  عیب یابی یخچال فریزر هیمالیا مشکلات یخچال فریزر هیمالیا  علت یخ نزدن فریزر ساید

 

2- دمای تنظیم شده با دمای واقعی متفاوت است

یکی از علت‌های عیب یابی یخچال ساید بای ساید تنظیم نبودن دمای یخچال است. در صورتی که یخچال فریزر شما به مدت زولانی مدت باز باشد به وجود امدن چنین مشکلی کاملا طبیعی است. برای رفع این مشکل از یخچال ساید بای ساید باید یخچال را به مدت 24 ساعت زیاد باز و بسته نکنیم و اجازه دهیم دمای یخچال فریزر شما تنظیم شود.

 

3- یخچال ساید بای ساید کار نمی‌کند

در صورتی که یخچال ساید باید ساید شما کار نمی‌کند. باید برخی از دلایل که باعث کار نکردن یخچال فریزر می‌شود را بررسی کنیم. از جمله می توان به پریدن فیوز یخچال ساید بای ساید، چک کردن کنترلرها، یخچال ساید بای ساید بر روی حالت نمایشگاه تنظیم شده است اشاره نمود. برای خارج کردن یخچال از حالت نمایشگاه کافی است یخچال را از برق جدا نمایید.

 

4- برفک‌های ریز روی بسته بندی‌ها

در برخی موارد متوج وجوده برفک ریز بر روی مواد غذایی بسته بندی شده می‌شوید که در این صورت برای عیب یابی یخچال ساید بای ساید باید بدانید که این اتفاق در اثر باز ماندن درب یخچال اتفاق می‌افتد. برای رفع برفک ریز روی بسته بندی مواد غذایی باید بدانید که علت باز ماندن درب یخچال چیست و این موضوع را برطرف نمایید.

 

5- چشمک زدن درجه یخچال ساید بای ساید

برای علت چشمک زدن درجه یخچال ساید بای ساید باید عیب یابی یخچال ساید بای ساید انجام شود تا علت آن را متوجه شویم. علت چشمک زدن درجه یخچال معمولا در اثر تغییر دما در صورت راه اندازی برای اولین بار و یا ریست کردن یخچال ساید بای ساید است.

4.5 امتیاز از 1645 رای


تعمیر یخچال
برای سرویس تعمیر یخچال از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین