کابینت آشپزخانه کوچک جدید

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
کابینت آشپزخانه کوچک جدید

داشتن آشپزخانه جمع‌وجور آخر دنیا نیست؛ مخصوصا اگر از یک مدل کابینت آشپزخانه کوچک استفاده کنید و دکور قلب خانه‌تان را هوشمندانه بچینید. در ادامه 27 طرح کابینت آشپزخانه کوچک با ایده‌های جدید را بررسی می‌کنیم، و به شما خواهیم گفت چطور از هر سانتی‌متر مربع از فضا بیشترین استفاده را ببرید!

مدل کابینت آشپزخانه کوچک

طراح‌های ماهر می‌دانند چطور باید برای فضاهای کوچک طرح‌های پویا و ارگونومیک کابینت طراحی کنند. اما اگر خودتان هم می‌خواهید نقشی را در این میان ایفا کنید، می‌توانید از این مدل‌های کابینت آشپزخانه کوچک برای ایده گرفتن استفاده کنید:

 

کابینت برای آشپزخانه کوچک در ترکیب با شلف

ما ایرانی‌ها عادت به داشتن قفسه و شلف و طاقچه در آشپزخانه‌مان نداریم. اما شاید حالا وقت انعطاف نشان دادن باشد. در طراحی کابینت آشپزخانه کوچک، شلف‌ها به چند طریق عمل می‌کنند. مثلا می‌توان از آنها برای ظرف‌های دکوری استفاده کرد.

علاوه بر آن، شلف‌ها برای ظرف‌هایی که هرروز از آنها استفاده می‌کنید عالی‌اند، بدون زحمت باز و بسته کردن مداوم درب کابینت و غیره. همچنین جای خیلی کمتری هم می‌گیرند و برای فضاهای پرت هم مناسب‌اند.

این چند مدل کابینت آشپزخانه کوچک در ترکیب با انواع شلف‌ها را ببینید تا منظورمان را متوجه شوید.

 

مدل کابینت آشپزخانه کوچک

 

کابینت برای آشپزخانه کوچک

 

طرح کابینت آشپزخانه کوچک

 

طراحی کابینت آشپزخانه کوچک

 

مدل کابینت ام دی اف برای آشپزخانه کوچک

 

کابینت آشپزخانه کوچک سفید

 

کابینت آشپزخانه کوچک بدون اپن

 

کابینت آشپزخانه کوچک جدید

 

کابینت آشپزخانه کوچک با کمدهای بلند و نزدیک به سقف

اگر آشپزخانه‌تان بزرگ نیست، به داشتن کابینت‌ها و کمدهایی فکر کنید که تا سقف می‌رسند، یا اینکه طوری طراحی شده‌اند که ردیف بالایی به سقف چسبیده باشد. در قفسه‌های بالایی این کمدها می‌توانید ظرف‌های و وسیله‌هایی را بگذارید که زیاد از آنها استفاده نمی‌کنید.

طرح کابینت آشپزخانه کوچک با چنین کمدهایی حالتی یکدست و منظمِ دلپذیر هم به فضا می‌دهد؛ و از کوچک‌تر به نظر رسیدن آن جلوگیری می‌کند. مثلا این مدل‌ها را ببینید:

 

کابینت آشپزخانه کوچک مدرن

 

کابینت آشپزخانه کوچک با اپن

 

کابینت آشپزخانه کوچک پنجره دار

 

کابینت آشپزخانه کوچک و باریک

 

یک خوبی دیگر طراحی کابینت آشپزخانه کوچک با این ایده‌ها این است که حتی اگر یک فضای 40-50 سانتی متری پرت هم داشته باشید، می‌توانید یک کمد باریک و بلند کاربردی را در آنجا قرار دهید. اگر فضایتان کوچک اما سقف آن بلند است، در استفاده از این مدل کابینت آشپزخانه کوچک درنگ نکنید.

 

طرح کابینت آشپزخانه کوچک به صورت مینیمال

یک ایده دیگری برای طراحی کابینت برای آشپزخانه کوچک، توجه به مدل‌های مینیمال است. منظورمان مدل‌های بسیار ساده‌ای است که طرح‌های شلوغ (یا ساده) و حتی دستگیره ندارند. این مدل‌ها اگر رنگ‌هایی خنثی و روشن هم داشته باشند، به شدت به فضا اجازه تنفس می‌دهند.

 

کابینت آشپزخانه کوچک هایگلاس

 

البته اگر نور فضا خوب باشد، می‌توانید سراغ کابینت برای آشپزخانه کوچک با رنگ‌های تیره هم بروید، مثل تصاویر زیر:

 

کابینت آشپزخانه کوچک شیک

 

مدل کابینت آشپزخانه کوچک مستطیلی

 

مدل کابینت آشپزخانه کوچک جدید

 

طرح کابینت آشپزخانه کوچک با کشوها و کمدهای متعدد

شاید داشتن کمدها و کشوهای زیاد برای آشپزخانه‌های کوچک جذاب به نظر نرسد، اما لزوما اینطور نیست. وقتی به اندازه کافی فضای ذخیره‌سازی جداسازی‌شده داشته باشید، بهتر و بدون کوچکترین می‌توانید وسیله‌ها و ظرف‌ها را در آشپزخانه جا دهید.

در ادامه چند مدل کابینت ام دی اف برای آشپزخانه کوچک با همین سبک را می‌بینید، که اصلا فضا را شلوغ و تنگ نمی‌کنند:

 

مدل کابینت آشپزخانه کوچک بدون اپن

 

کابینت جادار برای آشپزخانه کوچک

 

مدل کابینت آشپزخانه کوچک ال

 

مدل کابینت ام دی اف برای آشپزخانه کوچک

 

طرح کابینت آشپزخانه کوچک

 

این مدل کابینت آشپزخانه کوچک زیبا را ببینید. اینجا طراح میز نهارخوری را هم در فضای جمع‌وجور آشپزخانه ادغام کرده، و زیر آن چندین کشو قرار داده است.

 

طراحی کابینت آشپزخانه کوچک

 

طراحی کابینت آشپزخانه کوچک بدون ردیف بالا

یکبار دیگر نیازهایتان را مرور کنید و حجم ظروف و وسایل‌تان را بسنجید، شاید اصلا به ردیف بالایی کابینت‌ها احتیاج نداشته باشید. البته که همیشه هم می‌توان کمدهای ردیف بالا یا یکی دو شلف را به فضا اضافه کرد.

این مدل کابینت برای آشپزخانه کوچک هم فضا را به شدت بزرگ نشان می‌دهد، هم هزینه‌های ساخت و نصب را کاهش می‌دهد. منظورمان چنین ایده‌هایی است:

 

مدل کابینت ام دی اف برای آشپزخانه کوچک

 

کابینت برای آشپزخانه کوچک

 

اگر این نمونه‌ها برایتان جذاب است، توصیه می‌کنیم حتما از کشوهای مدرنِ عمیق و کاربردی هم در آنها استفاده کنید.

 

کابینت جادار برای آشپزخانه کوچک

 

کابینت آشپزخانه کوچک مدرن

 

گوشه‌ها را فراموش نکنید

گوشه‌های بدقلق را هم می‌توان با کمی خلاقیت به یک فضای کاربردی در آشپزخانه‌های کوچک تبدیل کرد. مانند چیزی که در تصویر زیر می‌بینید:

 

کابینت برای آشپزخانه کوچک

 

طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه کوچک

امیدواریم برای کابینت‌های آینده آشپزخانه‌تان از این ایده‌ها الهام گرفته باشید. تمام این طرح‌ها انعطاف‌پذیرند و می‌توانید از آنها برای ساخت مدل کابینت ام دی اف برای آشپزخانه کوچک و سایر متریال‌ها استفاده کنید.

برای پیدا کردن بهترین طراحان و کابینت‌سازانی که بتوانند ایده شما را به واقعیت تبدیل کنند، می‌توانید از طریق اپلیکیشن یا وبسایت «خدمت از ما» اقدام کنید.

4.5 امتیاز از 1237 رای


کابینت سازی و نصب کابینت
برای سرویس کابینت سازی و نصب کابینت از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین