سمپاشی گل و گیاه

ثبت درخواست " سمپاشی درختان "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
سمپاشی گل و گیاه

با سمپاشی گل و گیاه، روح تازه ای به آن‌ها ببخشید

رسیدگی، آبیاری و سمپاشی گل و گیاه ازجمله کارهایست که هر صاحب خانه باید برای گیاهان خود انجام دهد. چرا که این کارها باعث زنده ماندن آن‌ها می‌شود. همچنین با سمپاشی گل و گیاه و تهیه سم خانگی برای گیاهان از آفت زدنشان جلوگیری می‌شود. اکنون اگر برای سمپاشی گل و گیاه به دنبال یک شرکت معتبر می‌گردید پس روی ما حساب کنید. به محض درخواست برای سمپاشی گیاهان، می‌توانید خودتان بهترین شرکت‌ها را مشاهده و یکی را انتخاب کنید.

 

 

چرا سمپاشی گل و گیاه ضروری است؟

با افزایش زندگی شهری و آپارتمان نشینی، فاصله مردم با زندگی سرسبز و زیبا بیشتر شده که این خلاف فرهنگ زیبای ما ایرانیان است. همچنین گل و گیاه آپارتمانی موجب باصفا شدن و زیبایی محل کار و منازل می‌شود. اما فراموش نکنید که گل و گیاه هم موجودات زنده‌ای هستند که نیاز به توجه و مراقبت ویژه دارند. برای اینکه گل و گیاه سرحال و شادابی داشته باشیم، لازم است اصول مراقبت و نگهداری گیاهان، سمپاشی گل و گیاه، بهترین سم برای گیاهان آپارتمانی و همچنین سم خانگی برای گیاهان را شناخته و وقت و انرژی بگذاریم تا زندگی شاداب را به آنها هدیه دهیم.


 

سمپاشی گل و گیاه

 

قبل از سمپاشی گل و گیاه باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

شناخت گل و گیاهان، فصل مناسب آنها، خصوصیات و حساسیت‌ها موجب می‌شود در سم پاشی گل و گیاه و مراقبت از آنها عملکرد بهتری داشته باشیم. برای این کار دانش، تجربه و زمان لازم است. آیا دانش، تجربه و زمان کافی برای سم پاشی گل و گیاه خود دارید؟ برای تصمیم گیری درست و شناخت کافی ادامه مطلب را بخوانید.


 

بهترین سم برای گیاهان آپارتمانی

یکی از نکات مهم در نگهداری و سمپاشی گل و گیاه آپارتمانی استفاده از سم مناسب و سازگار با گیاه شما است. استفاده از آفت کش خانگی یکی از روش‌های راحت برای نابودی حشرات و آفت‌ها است ولی در مواردی آفت کش خانگی کار ساز نبوده و شما نیاز به فرمول روش سمپاشی گلهای آپارتمانی جدیدی دارید. در ادامه 2 نمونه از بهترین سم برای گیاهان آپارتمانی را به شما معرفی می‌کنیم.

سم دیازینون برای گیاهان آپارتمانی

از نظر کارشناسان گیاهان آپارتمانی سم دیازیتو بهترین سم برای گیاهان آپارتمانی است. این سم برای از بین بردن سوسک و شته بسیار مناسب است. البته انتخاب بهترین سم برای گیاهان آپارتمانی ممکن است بر اساس نوع و نژاد گیاه شما متفاوت باشد ولی سم دیازینو یازگاری خوبی با انواع گیاهان دارد به همین دلیل در دسته بندی بهترین سم برای گیاهان آپارتمانی قرار می‌گیرد.

سم مالاتیون برای گیاهان آپارتمانی

این نوع سم نیز معرفی شده به عنوان بهترین سم برای گیاهان آپارتمانی است. سم مالا تیون برای از بین بردن هزار پا و شپشک و به صورت کلی موجود و حشرات داخل خاک مناسب است. استفاده از سم مالاتیون باید مطابق با فرمول معرفی شده از سوی سازنده باشد تا هم به سرعت آفت‌ها را از بین ببرد و هم به گیاه‌ آسیبی وارد نکنذ.

 

چه زمان نیاز به انجام سمپاشی گل و گیاه داریم؟

بیشتر افراد برای خرید و نگهداری گل و گیاهان خود زمان، انرژی و هزینه زیادی صرف می‌کنند و برای نگهداری از آنان بهترین شیوه آبیاری، نوررسانی و... را پیاده سازی می‌کنند. حال اگر گیاهان شما در معرض یک آفت، شته، قارچ و یا پشه ریز گلدان قرار بگیرد؛ آن گیاه محبوبیت خود را از دست می‌دهد. پس به گلهایتان عشق بورزید و از آنها مراقبت کنید و با سمپاشی گل و گیاه به موقع به وضعیت آنها سامان ببخشید و از زیبایی بیش از پیش آنها لذت ببرید.

حال زمان مناسب سم پاشی گیاهان آپارتمانی بسته به نوع گل، شرایط اقلیمی محل و مکان مورد نظر گیاه متفاوت است. "خدمت از ما" با تیم حرفه‌ای خود از بهترین سم برای گیاهان آپارتمانی و باغچه استفاده کرده و گیاهان شما را در برابر بیماری و آفات در امان نگه می‌دارد.

 

ما چه خدماتی برای سمپاشی گل و گیاه برای شما ارائه می‌دهیم؟

متخصصان "خدمت از ما" تمامی خدمات مرتبط با سم پاشی گل و گیاه را با بهترین کیفیت برای شما انجام می‌دهند. بخشی از این خدمات را در زیر با هم مرور می‌کنیم:

 • سم پاشی گل و گیاه در باغ
 • سم پاشی گل و گیاه آپارتمانی
 • سم پاشی گل و گیاه در باغچه حیاط
 • حذف شته های گیاه با شته کش خانگی
 • انتخاب بهترین سم برای گیاهان آپارتمانی
 • سمپاشی گل و گیاه آپارتمانی با سم خانگی
 • تقویت و سم پاشی گل و گیاه تراس با سم خانگی
 • از بین بردن پشه ریز گلدان و سم پاشی گل و گیاه
 • از بین بردن و درمان عسلک گیاه با سم پاشی گل و گیاه
 • سمپاشی با سم دیازینون برای گیاهان آپارتمانی
 • سمپاشی با سم مالاتیون برای گیاهان آپارتمانی

 

سمپاشی گیاهان آپارتمانی

 

آیا روش سمپاشی گیاهان آپارتمانی متفاوت است؟

قبل از شروع سمپاشی ابتدا برای از بین بردن انواع آفات گیاهان آپارتمانی، بهترین سم برای گیاهان آپارتمانی انتخاب کنید. به طور کلی می‌توان سمپاش‌ها را به دو دسته سم شیمیایی و سم خانگی تقسیم کرد. سم‌های شیمیایی به شکل پودر و محلول در بازار وجود دارد. قبل از تهیه بهترین سم برای گیاهان آپارتمانی برگی را که دچار آسیب شده است را از گیاه قطع کنید و آن را به یک گل فروشی‌ها یا متخصص گیاهان نشان دهید تا سم و آفت‌کش مناسبی به شما معرفی کند. سپس سم را خریداری کنید و بر اساس دستورالعمل نوشته شده روی بسته‌بندی آن، عمل کنید.

 

مزایای سفارش سم پاشی گل و گیاه در "خدمت از ما" چیست؟

آفت‌های مختلف همواره زندگی گیاهان شما را تهدید می‌کنند. ما برنامه‌ای منظم برای معاینه گل و گیاه شما به خصوص گل و گیاه جوانتر (که دربرابر آفت ها بسیار حساس هستند) داریم. فراموش نکنید برای اجرای سمپاشی گل و گیاه اصولی وجود دارد که به آنها اشاره شده است:

 • اجرای اصولی کار
 • در دسترس بودن
 • صرفه جویی در زمان
 • اعزام بهترین متخصصان
 • قیمت مناسب و شفاف
 • تیم پشتیانی قوی و همراهی مداوم آنها
 • استفاده از بهترین سم برای گیاهان آپارتمانی
 • سم پاشی گل و گیاه آپارتمانی در خارج از منزل
 • نوع سم و شناخت کامل با ویژگی سم خانگی

 

برای سمپاشی گیاهان کدام سم بهتر است؟

کارشناسان و متخصصانی که خدمات باغبانی را ارائه می‌دهند؛ پس از بررسی گیاه، نوع آفت، قارچ یا باکتری آنها را مشخص کرده و در بازه مناسب سم پاشی گل و گیاه را انجام می‌دهند؛ همچنین میزان غلظت و اندازه سم بستگی به وضعیت گل و گیاه شما خواهد داشت. فراموش نکنید هر سمی مخصوص یک آفت بوده و استفاده اشتباه از آنها موجب پژمردگی گل و گیاه شما خواهد شد. همچنین در سمپاشی گل و گیاه باید دقت کرد که سم به همه جای آفت برسد و قسمت‌های سالم گیاه هم در امان باشند.

 

سمپاشی گیاهان

 

هزینه های مربوط به سمپاشی گل و گیاه چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه سمپاشی گل و گیاه بستگی مواردی مانند موارد زیر دارد:

 • مساحت و متراژ محل مورد نظر 
 • نوع سم مورد استفاده 
 • نوع آفت گل و گیاه شما

 

با اطمینان خاطر سم پاشی گل و گیاه خود را به متخصصان "خدمت از ما" بسپارید

نگران نباشید، ما در کنار شما هستیم. متخصصان ما با داشتن دانش و تجربه در زمینه سمپاشی گل و گیاه و همچنین مراقبت و نگهداری از آنها، در کنار شما هستند.
هر گل و گیاهی در معرض بیماری‌ها و آفت‌های مختلفی قرار دارد. برای مقابله با آنها ابتدا لازم است آفت‌ها را بشناسیم تا راه مقابله با آنها را بدانیم. شناخت انواع مختلف آفت گیاهی و شیوه سمپاشی گل و گیاه، از تخصص‌های ماست.

 

انواع آفت ها برای سمپاشی گل و گیاه

همانطور که اشاره شد شناخت نوع آفت برای عمل سمپاشی گل و گیاه بسیار مهم است. متخصصان ما با داشتن تجربه و دانش مناسب، عمل شناسایی آفت و سمپاشی گل و گیاه شما را به نحو احسن انجام می‌دهند.

آفت های مختلفی برای گل و گیاه وجود دارد که برخی از آنها عبارت است از :

 • انواع قارچ درختی
 • حلزون های درختی
 • شته و پشه ریز گلدان
 • کنه و شپشک‌ها
 • پشه قارچی
 • انواع قارچ درختی

از آنجایی که گل و گیاه موجود زنده است، از دست قارچ ها در امان نیست. قارچ ها به صورت انگل بر روی موجودات زنده دیگر زندگی و از آنها تغذیه می‌کنند. استفاده از قارچ کش به تنهایی برای مقابله با آن کافی نیست و حتی ممکن است قسمت های سالم گیاه هم دچار آسیب شود.

حلزون‌های درختی

اگر سطح گیاهان شما براق باشد نشان از وجود حلزون دارد. حلزون، شب ها بیرون می‌آید و با جویدن گل و گیاه شما، آنها تغذیه می‌کند و از خود مایعی ترشح می‌کند که موجب براقی گل و گیاه می‌شود.


شته و پشه ریز گلدان

شته‌ها و همچنین پشه ریز گلدان معمولا بر روی برگ‌های تازه وجود دارند. این آفت و پشه ریز گلدان شیره گل و گیاهان را می‌مکد و به آنها آسیب و خسارت وارد می کند. جهت از بین بردن این آفت‌ها از شته کش خانگی می‌توان استفاده نمود.


کنه و شپشک‌ها

کنه و شپشک موجودات ریزی هستند که با چشم دیده نمی‌شوند. شپشک‌ها آسیب‌های بسیار جدی به گل و گیاهان وارد می‌کنند.


پشه قارچی

پشه قارچی که با سوراخ کردن ریشه گل و گیاه به آنها آسیب وارد می‌کند. آفیدز هم یکی از آفت‌هاست. این آفت شپش مانند، به رنگ‌های مختلفی دیده شده است که در نوک و زیر برگ‌های گل و گیاه جمع شده و باعث متوقف شدن رشد گیاه می‌شوند.

برای مقابله با هر یک از آفت ذکر شده، روش سمپاشی گل و گیاه مختلف و متفاوتی وجود دارد. توجه داشته باشید که حساسیت کار بالاست و یک اشتباه کوچک موجب به روز خسارت مالی و آسیب دیدن گل و گیاه شما می شود. خسارت مالی از این بابت که ممکن است با اشتباه شما گل و گیاه از بین برود و تمام هزینه‌های شما هم هیچ شود.

سموم موجود در بازار برای سمپاشی گل و گیاه

برای هر آفت سموم مختلفی وجود دارد. که طرز کار با آنها هم متفاوت است. استفاده اشتباه از یک سم برای گل و گیاه مضر خواهد بود. برخی سموم عبارت اند از :

 • سم بنومیل
 • سم دیازینون
 • سم مالاتیون
 • سم اسنیپ

سم بنومیل

این سم یکی از راهکارهای مقابله با آفت قارچی است. یک قارچ کش قوی که برای مبارزه با آفت های قارچی به کار می‌آید.

سم دیازینون

سم دیازینون برای گیاهان آپارتمانی و برای آفت های مختلفی کاربرد دارد. از جمله آفت های مورد استفاده از سم دیازینون برای گیاهان آپارتمانی نظیر ساقه خوار، برگ خوار و آفت هایی که در خاک هستند.

سم مالاتیون

این سم معمولا برای مقابله با آفت هایی نظیر کنه ها و لاروها کاربرد دارد. نحوه استفاده از سم مالاتیون نیاز به تخصص و تجربه دارد.

سم اسنیپ

این نوع سم بیشتر بر علیه مگس خانگی کاربرد دارد. این سم را معمولأ با چیزی ترکیب نمی‌کنند و آن را در جاهایی که خیس است یا توسط ما خیس شده است می‌پاشند.

نکات مهم در سم پاشی گل و گیاه

برای سمپاشی گل و گیاه لازم است که موارد زیر را هم رعایت کنید:

 • دمای مناسب سم پاشی گل و گیاه
 • اندازه و فشار مناسب در سم پاشی گل و گیاه
 • خلوص آب در سم پاشی گل و گیاه

 

دمای مناسب سم پاشی گل و گیاه

برخی سم ها در دمای مثلا 18 تا 30 درجه عمل می‌کنند و در خارج از این دما مفید نیستند. یا در فصل گرم و تابستان بهتر است که در دمای گرم عمل سمپاشی گل و گیاه انجام نشود.

اندازه و فشار مناسب در سم پاشی گل و گیاه

دقت نمایید که طوری سمپاشی نشود که نصف گیاه باقی بماند و نصف دیگر سمپاشی شود.

خلوص آب در سم پاشی گل و گیاه

آب‌های آلوده یا آب‌های دارای املاح بالا بر سم ها اثر منفی خواهد داشت.

رعایت همه موارد ذکر شده و همچنین موارد دیگری که مجال اشاره به آنها نیست، در عمل سمپاشی گل و گیاه دارای اهمیت فراوان است. نگهداری از گل و گیاه یک علم است و نیاز به تخصص دارد. لذا بهتر است این کار را به کاردان سپرد. شرکت ما با داشتن تجربه مناسب و سابقه طولانی در این زمینه، همواره آماده است تا بهترین خدمات را در اختیار شما قرار دهد.

4.5 امتیاز از 1773 رای


سمپاشی درختان
برای سرویس سمپاشی درختان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین