عیب یابی آبگرمکن دیواری بوتان

ثبت درخواست "سرویس و تعمیر آبگرمکن"
عیب یابی آبگرمکن دیواری بوتان

آیا به دنبال عیب یابی آبگرمکن دیواری بوتان یا تعمیر آبگرمکن دیواری خود هستید؟ یا می‌خواهید بدانید علت گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری تان چیست؟ دیافراگم آبگرمکن دیواری بوتان را نمی‌شناسید؟ یا دنبال هواگیری آبگرمکن دیواری بوتان هستید؟ شاید هم شعله آبگرمکن خوب کار نمی‌کند و برای تنظیم شعله ابگرمکن دیواری بوتان خیلی کارها کرده‌اید؟

بعضی‌ها به دنبال آموزش رایگان تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان هستند و با سوالاتی مثل: آموزش تصویری تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان، فیلم آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان و حتی آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان pdf، گوگل را به فغان می‌آورند.
دانش خوب است اما قبول کنید که هر کس را بهر کاری ساخته‌اند. بنابراین اگر جایی نتوانستیم جواب خودمان را پیدا کنیم بد نیست به متخصص آن رجوع کنیم. یا چنانچه کماکان اصرار دارید خودتان جواب را بیابید می‌توانید بخش تعمیرات لوازم خانگی سایت را مطالعه فرمایید.

[مطلب پیشنهادی: نظافت منزل]

[مطلب پیشنهادی: نظافت منزل تهران]

عیب یابی آبگرمکن دیواری بوتان

 

بیشتر افراد برای عیب یابی آبگرمکن دیواری بوتان مطالب زیر را در فضای وب دنبال می‌کنند.

  • عیب یابی آبگرمکن دیواری بوتان
  • هواگیری آبگرمکن دیواری بوتان
  • تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان b3115
  • اموزش رایگان تعمیر ابگرمکن دیواری بوتان
  • آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان pdf
  • هواگیری آبگرمکن دیواری بوتان b3115
  • پیچ تنظیم شعله آبگرمکن دیواری بوتان
  • علت کم بودن شعله آبگرمکن دیواری
  • نحوه تعویض دیافراگم آبگرمکن دیواری بوتان


عیب یابی آبگرمکن دیواری بوتان: بخش اول

ابتدا به سوال مربوط به دیافراگم آبگرمکن دیواری بوتان می‌پردازیم:

دیافراگم در واقع نقطه اتصال بخش مربوط به آب و بخش گاز آبگرمکن است. این دیافراگم آبگرمکن است که دستور روشن شدن به آبگرمکن و گرم شدن آب را می‌دهد. اسم دیافراگم نباید شما را بترساند. دیافراگم یک واشر پلاستیکی با عمر محدود است و بعد از مدتی نیاز به تعویض دارد. گاهی ممکن است موقع عیب یابی آبگرمکن دیواری بوتان و چک کردن دیافراگم متوجه خرابی آن نشوید. اما اگر به آبگرمکن دقت کنید شاید علت گرم نشدن آب ابگرمکن دیواری همین دیافراگم باشد. قطعه‌ای که راحت قابل خرید و تعویض است.عیب یابی آبگرمکن دیواری بوتان: بخش دوم

علت گرم نشدن آب ابگرمکن دیواری می‌تواند موارد متعددی باشد. گاهی رسوب گرفتگی مبدل‌های حرارتی اجازه انتقال حرارت را نداده و در نتیجه آب دمای کافی دریافت نمی‌کند. رسوب گیری و جرم زدایی از آبگرمکن، لوله‌های و قسمت‌هایی که احتمال رسوب گرفتگی دارند این مشکل را حل می‌کند. برای این مورد از عیب یابی آبگرمکن دیواری بوتان باید حتما از یک متخصص کمک بگیرید.

 

تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان

 

عیب یابی آبگرمکن دیواری بوتان: بخش سوم

علت خاموش شدن آبگرمکن یا روشن نشدن شمعک آبگرمکن می‌تواند موارد متعددی باشد. گاهی ایراد از واشر دیافراگم آبگرمکن دیواری بوتان است. گاهی افت فشار گاز اجازه مشتعل شدن را به شمعک نمی‌دهد. موارد دیگری مثل ایراد در ترموکوپل، نقص در مشعل و گاهی ارتفاع بالای شمعک از دلایل روشن نشدن شمعک آبگرمکن است.عیب یابی آبگرمکن دیواری بوتان: بخش چهارم

علت جرقه زدن آبگرمکن و روشن نشدن آن را می‌توان رایج ترین مشکل در عیب یابی آبگرمکن بوتان دانست. امکان دارد مشکل مربوط به رسوب گرفتگی سر الکترود باشد. گاهی ایراد به سنسور جریان گاز دچار مشکل شده باشد. گاهی اوقات نقص در لوله کشی ساختمان و جابجاشدن شیر آب سرد و گرم می‌تواند این ایراد را ایجاد کند. حتما از درست بودن جای شیرها مطمئن شوید. گاهی دلیل ساده‌ای مثل باز نبودن شیر گاز منجر به جرقه نزدن می‌شود.عیب یابی آبگرمکن دیواری بوتان: بخش پنجم

گاهی حرارت آبگرمکن ثبات ندارد و نوسانان درجه حرارت ممکن است کار آبگرمکن را دچار اختلال کند. یک نکته که در عیب یابی آبگرمکن دیواری بوتان مهم است اینست که دقت کنید، گاه دلایل ساده‌ای پشت مشکلات آبگرمکن است. در مورد این ایراد، برخی از مواقع فشار کم آب ورودی به آبگرمکن باعث می‌شود که درجه حرارت نیز ثبات خوبی نداشته باشد. مثلا کم و زیاد شدن ورودی آب منجر به خاموش و روشن آبگرمکن و نهایتا نوسانات دمایی آن می‌گردد. هر چند وقت یکبار فیلترهای آبگرمکن را چک کنید و از تمیزی آن‌ها مطمئن شوید.


با خیالی راحت تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان را به ما بسپارید

دیافراگم آبگرمکن دیواری بوتان

 

عیب یابی آبگرمکن دیواری بوتان: بخش ششم

عدم تنظیم شدن دمای آبگرمکن می‌تواند دلیل دیگری برای عیب یابی آبگرمکن دیواری بوتان باشد. این روزها آبگرمکن‌ها به دلیل دارا بودن سنسور حرارتی این قابلیت را دارند که دما را در یک سطح مشخص و تنظیم شده نگه دارند. گاهی این سنسور دچار خرابی شده و باید تعمیر شود. مبدل حرارتی یک بخش دیگر از آبگرمکن است که ایجاد حتی چند ترک ریز روی آن می‌تواند عملکرد آن را مختل کند. در بعضی اوقات اجسام خارجی داخل محفظه احتراق افتاده و جریان گاز را مسدود می‌کنند و اجازه احتراق کامل را نمی‌دهد. فشار آب و گاز ورودی به آبگرمکن را کنترل نمایید.

3.92 امتیاز از 1137 رای

سرویس و تعمیر آبگرمکن

برای سرویس سرویس و تعمیر آبگرمکن از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با سرویس و تعمیر آبگرمکن

رسوب زدایی آبگرمکن دیواری
تعمیرکار آبگرمکن

مطالب مرتبط با گرمایشی

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading