کابینت دو رنگ آشپزخانه

ثبت درخواست "دکوراسیون آشپزخانه"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
کابینت دو رنگ آشپزخانه

کابینت دو رنگ آشپزخانه همان طور که از نامش پیداست، از تلفیق دو رنگ در طراحی کابینت آشپزخانه استفاده می‌کند.کابینت دو رنگ آشپزخانه با هدف تغییر چهره یکنواخت و کسالت آور آشپزخانه و جدا کردن بعضی از قسمت های خاص و مهم آشپزخانه طراحی و به بازار ارائه شده است.ایجاد یک تناقض بین قسمت هایی از آشپزخانه که برای شما مهم تر است با کاربرد کابینت دو رنگ آشپزخانه به راحتی امکان پذیر است. با انتخاب یک رنگ متفاوت برای این قسمت ها، آن ها را در معرض بهتر نمایش قرار دهید.

برای یک کابینت دو رنگ شیک همیشه بیشترین پیشنهاد، کابینت دو رنگ کرم و قهوه ای، کابینت دو رنگ سفید قهوه ای، کابینت دو رنگ ام دی اف و کابینت دو رنگ هایگلاس را در استفاده از طراحی کابینت دو رنگ آشپزخانه دارد، اما به روز ترین رنگ کابینت ، را در حال حاضر برای تناسب با طراحی آشپزخانه خود می توانید در ساخت کابینت دو رنگ آشپزخانه به کار ببرید. کابینت دو رنگ جدید در انواع طرح ها برای سلیقه های مختلف قابل طراحی و عرضه می‌باشد.

 

نمونه ای از کابینت دورنگ هایگلاس

 

در این مطلب به بررسی مزیت استفاده از کابینت دو رنگ در آشپزخانه می پردازیم و موارد مرتبط با این موضوع را بررسی می‌کنیم:

 

دلایل کاربرد کابینت دو رنگ در آشپزخانه

کابینت دو رنگ آشپزخانه با استایل های خاص و متفاوت و رنگ های متنوع طراحی می‌شوند و امروزه استفاده از رنگ ها و طرح های متنوع در دکوراسیون منزل بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. کاربرد کابینت دو رنگ آشپزخانه و استفاده از رنگ های متنوع و آرام بخش در طراحی آن علاوه بخشیدن استایل خاص به آشپزخانه، داشتن یک دکوراسیون متنوع را برای شما راحت تر می‌کند.

 

یک نمونه کابینت دو رنگ آشپزخانه

 

شما با انتخاب رنگ متفاوت برای قسمت های خاصی از آشپزخانه می توانید تنوع و زیبایی به محیط ببخشید. بارز ترین رنگ ترکیبی در کابینت دور رنگ ترکیب رنگ توسی و سفید می‌باشد. هدف طراحی و ساخت کابینت دو رنگ آشپزخانه ایجاد جذابیت و مورد توجه قرار دادن قسمت های کلیدی و اصلی آشپزخانه در کنار ایجاد یک فضای متفاوت و به روز است.

 

انواع طرح های کابینت دو رنگ آشپزخانه

این نوع کابینت بر اساس رنگ ها و ترکیب آنها با هم مدل بندی و طراحی می‌شود، در واقع در این سبک کابینت آشپزخانه؛ تغییر رنگ ها تعیین کننده هستند، و مدل ها بر اساس رنگ ها اسم بندی می‌شوند. در این قسمت متناسب با تنوع رنگ به کار برده شده در کابینت ها آن ها را به دسته های مختلف تقسیم و در مورد هر کدام به اختصار توضیح می دهیم:

1-استایل تقریبا قدیمی (retro)

اگر سبک قدیمی کابینت را دوست دارید بهتر است، در انتخاب رنگ از سلیقه شخصی خودتان استفاده کنید. هارمونی رنگ قرمز و ترکیبات آن در کنار انتخاب شما می‌تواند مناسب باشد؛ می توانید با انتخاب رنگ مورد علاقه محیط آشپزخانه را با روحیه خودتان سازگار کنید.

 

کابینت دو رنگ استایل قدیمی

 

2-ایجاد تناقض و تضاد بین رنگ ها

با انتخاب یک جزیره با رنگ متفاوت به راحتی می‌توانید سبک آشپزخانه تان را از یک محیط رسمی و خشک به محیطی متفاوت تبدیل کنید، با انتخاب یک رنگ روشن برای این قسمت از آشپزخانه محیط را از این رو به آن رو کنید. انتخاب رنگ های تند و گرم فضا را جذاب و پر از هیجان می کند و در کنار آن انتخاب رنگ های آرام و سرد به محیط یک استایل خاص و شیک می دهد و فضا را تجملی می کند. با همسان کردن رنگ های داخل کابینت های شیشه ای با جزیره می توانید یک جلوه ی متفاوت و چشمگیر به آشپزخانه خود ببخشید.

 

ایجاد تضاد رنگ در کابیت دو رنگ

 

3-تنکیک استفاده از نور

استفاده از نور فضای آشپزخانه شما را زنده و شور و نشاط به محیط منتقل می‌کند، اگر به دنبال روشن تر کردن محیط آشپزخانه خود هستید از رنگ چوب و پارچه های سفید استفاده کنید.

 

ایجاد نور در آشپزخانه

 

4- مرتب و دلباز جلوه دادن آشپزخانه

استفاده از آویزها برای نگهداری بعضی وسایل مورد نیاز از راه حل هایی برای مرتب نشان داده آشپزخانه است، از همین آویزها می توانید برای یک متغییر در فضای آشپزخانه خود استفاده کنید. کابینت های دو رنگ را در این خصوص می‌توانید به شکلی طراحی کنید که آویز های متصل به آنها با رنگ های متفاوت و ترجیحا ضد رنگ کابینت ها باشد.انتخاب دو رنگ خنثی که خلسه و هیجان را در کنار هم دارند ظاهر آشپزخانه را آراسته تر می‌کند.

 

مرتب و دلباز نشان دادن آشپزخانه

 

5-طراحی دریایی یا ملوانی

استفاده از دو رنگ آبی نفتی یا سلطنتی و سفید برای کابینت های آشپزخانه، بوجود آورنده یک فضای مشابه با دریا و تزریق آرامشی مشابه آن در فضای آشپزخانه می‌باشد.

 

استفاده از طرح دریایی در کابینت دو رنگ

 

6- فضای رسمی

اما همیشه استفاده از رنگ های تند و روشن برای فضای آشپزخانه مورد سلیقه شما نمی‌باشد، انتخاب رنگ های رسمی و مدل های چوب و این قبیل موارد می‌تواند؛ برای شما دلچسب تر باشد در این حالت انتخاب کابینت های دو رنگ آشپزخانه با رنگ های رسمی یا طرح های چوب پیشنهاد می‌شود.

 

ایجاد استایل رسمی با کابینت دو رنگ

 

7-تلفیق چندین رنگ

اگر تمایل به ایجاد یک فضای متفاوت دارید و سبک خاصی را دنبال نمی کنید، می‌توانید از انتخاب چندین رنگ برای کناره کابینت‌های خود استفاده کنید.

 

تلفیق چند رنگ در کابیت دو رنگ

 

8-طرح کلاسیک

استفاده از رنگ های ساده و متناقض مثل سفید و سیاه برای آشپزخانه شما می تواند نهایت زیبایی و خاص بودن را در کنار هم داشته باشد و علاوه بر آن با انتخاب نگران از مد افتادن رنگ ترکیب آشپزخانه خود نباشید.

 

استفاده از رنگ سفید و سیاه در کابینت دو رنگ

 

چند ایده برای استفاده از کابینت دو رنگ آشپزخانه

1-از قسمت هایی مثل ستون و کناره آشپزخانه برای ایجاد حایل بین رنگ های کابینت استفاده کنید این امر به بهتر دیده شدن کمک می‌کند.

2-سعی کنید رنگ دوم را در کابینت دو رنگ، متضاد انتخاب کنید.

3-استفاده از کابینت دو رنگ در آشپزخانه، کار شما را برای طراحی قسمت های دیگر منزل راحت می کند.

4-هنگام نصب این نوع کابینت برای ایجاد تعادل بین رنگ ها از رنگ سفید استفاده کنید.

5-انتخاب نقاط کانونی و مورد توجه در کابینت های دو رنگ خیلی تاثیرگذار است این قسمت ها را با رنگ تضاد در نظر بگیرید: مثل جزیره در آشپزخانه

6-برای انتخاب رنگ مواردی مثل نشستن گرد و خاک روی رنگ تیره و دیده شدن سریع لکه روی رنگ روشن را در نظر داشته و سپس انتخاب خود را انجام دهید.

 

چند ایده برای کابینت دو رنگ

 

چرا کابینت دو رنگ آشپزخانه؟

تاثیر رنگ ها بر روحیه ما یک اصل غیر قابل انکار است، داشتن چندین رنگ دلخواه در فضایی که بیشترین تایم یک روز را در آن می‌گذرانید، یک پیشنهاد عالی است. انتخاب کابینت دو رنگ برای آشپزخانه می‌تواند یک قدم شما را به داشتن یک آشپزخانه ایده آل نزدیک کند.

دکوراسیون آشپزخانه
برای سرویس دکوراسیون آشپزخانه از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading