کمد دیواری همراه با میز تحریر بخریم یا نه؟

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
کمد دیواری همراه با میز تحریر بخریم یا نه؟

امروزه کمد دیواری به مهم‌ترین ابزار برای دسته‌بندی وسایل و نظم بخشیدن به وسایل تبدیل شده است. کمد دیواری‌ها را معمولا در اتاق خواب طراحی می‌کنند تا بتوانند تمامی لباس‌ها و وسایل موجود را در آن جای دهند. پیشرفت تکنولوژی روی تمامی صنایع از جمله صنعت تولید کمد دیواری تاثیر داشته و امروزه شما شاهد انواع مدل‌های متنوعی از کمد دیواری هستید. استفاده از ایده‌های خلاقانه به شما کمک می‌کند تا بتوانید به اتاق خواب خود نظم بخشید.

کمد دیواری همراه با میز تحریر یکی از جذاب‌ترین ایده‌هایی است که شما می‌توانید آن را در اتاق خواب خود اجرا کنید. این یکی از مدل‌های متنوعی از کمد دیواری است که در سال‌های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته و در فضاهای مختلف اجرا می‌شود. اگر شما هم جز افرادی هستید که در فضای اتاق خواب خود به یک میز تحریر نیاز دارید، کمد دیواری میزتحریردار می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. برای آشنایی بیشتر با این ایده و مدل کمد دیواری، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. 

معرفی کمد دیواری همراه با میز تحریر

کمد دیواری‌ها تجهیزاتی هستند که به دیوار متصل شده و در بخش‌های مختلف خود فرو رفتگی‌های متعددی دارند که می‌توان لباس‌ها و وسایل را درون آن‌ها قرار داد. این کمدها را می‌توان در اتاق خواب‌های کودکان، نوجوانان و زوجین نصب کرد. البته می‌توان این کمدها را در فضاهای دیگر نیز نصب کرد. در این کمدها می‌توان انواع مختلف البسه، رختخواب‌ها، کفش، کیف، اسباب بازی وغیره را قرار داد.

اگر شاغل، دانش آموز و یا دانشجو هستید، می‌توانید کمد دیواری خود را به گونه‌ای طراحی کنید که علاوه بر محل لباس‌ها، یک کتابخانه کوچک و یک میز تحریر داشته باشد. گاهی ممکن است اتاق خواب شما فضای کافی برای قرار دادن یک میز تحریر یا میز کامپیوتر را نداشته باشد؛ بنابراین در این شرایط بهترین انتخاب برای شما کمد دیواری همراه با میز تحریر یا کامپیوتر است. کمد دیواری با میز تحریر تنها از فضای افقی استفاده می کند. بدین ترتیب با اضافه کردن کمد دیواری در بخش‌های بالای میز، می‌توانید از قسمت‌های بالای آن استفاده کنید.

همچنین بهتر است بدانید که می‌توان کمد دیواری همراه با میز کامپیوتر و تحریر را به شکل‌های مختلف اجرا نمود. این ایده علاوه بر کاربردی بودن، می‌تواند فضای اتاق شما را زیباتر جلوه دهد. کمد دیواری با میز تحریر به خصوص برای اتاق‌هایی که فضای کمی دارند، مناسب است.

 

کمد دیواری میزتحریردار

 

انواع کمد دیواری میزتحریردار

همان طور که بیان کردیم کمد دیواری‌های میز تحریردار را می‌توان در مدل‌ها و روش‌های مختلف اجرا کرد. شما می‌توانید بر اساس نیاز خود، مدل مورد نیاز خود را سفارش دهید. از مدل‌های قابل سفارش کمد دیواری با میز تحریر و کتابخانه کوچک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 

کمد دیواری با میز تحریر در گوشه

اگر کمد دیواری شما یکی از دیوارهای شما را به صورت کامل در بر گرفته، می‌توانید طراحی کمد خود را به گونه‌ای انجام دهید که بخش گوشه یا انتهایی کمد را به میز تحریر اختصاص دهید. در این صورت میز کامپیوتر یا تحریر در سمت راست یا چپ کمد دیواری قرار می‌گیرد و دیگر بخش‌ها کمد دیواری قرار دارد.

همچنین شما می‌توانید طراحی کمد دیواری همراه با میز تحریر را طوری سفارش دهید که در وسط آن تخت خواب نیز قرار بگیرد. این امکان برای شما وجود دارد تا تخت خواب متصل به کمد را به صورت تاشو طراحی کنید. در این صورت فضای کمتری از اتاق خواب اشغال می‌شود. در صورتی که اتاق خواب فرزندان شما مشترک است، می‌توانید برای هر یک از آن‌ها در دو گوشه کمد دیواری میز تحریر قرار داد.

 

کمد دیواری میزتحریردار گوشه

 

کمد دیواری با میز تحریر در وسط

گاهی چیدمان اتاق خواب شما به گونه‌ای است که شما باید میز تحریر را در وسط اتاق قرار دهید. در این صورت می‌توانید مدل کمد دیواری همراه با میز کامپیوتر یا میز تحریر را به صورت وسط چین سفارش دهید. همان طور که واضح است در این حالت کمد دیواری در دو طرف کمد قرار گرفته و میز در وسط قرار می‌گیرد. میز تحریرهایی که در وسط قرار گرفته‌اند، می‌توانند به درازای بیشتری طراحی شوند تا دو نفر بتوانند به صورت همزمان از آن استفاده نمایند.

در صورتی که مدل کمد شما، کمد دیواری همراه با میز تحریر در وسط است، می‌توانید بخشی از گوشه کمد را به فضایی برای تخت خواب اختصاص دهید. در چنین طراحی نیز امکان قرار دادن تخت خواب ثابت و تاشو برای شما وجود دارد. نکته مهمی که باید به آن توجه داشت این است هر چقدر به فضای میز تحریر خود اضافه کنید، از اندازه و فضای داخلی کمد شما کمتر خواهد شد.

 

کمد دیواری میزتحریردار در وسط

 

مزایای استفاده از کمد دیواری با میز تحریر و کتابخانه کوچک

اگر شما هم تا به حال به داشتن کمد دیواری همراه با میز تحریر فکر نکرده‌اید، باید بدانید که استفاده از مدل‌های کمد دیواری با میز تحریر می‌تواند مزایای زیادی برای شما به همراه داشته باشد. از مهم‌ترین مزایای کمد دیواری میزتحریردار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 

استفاده بهینه از فضا

همانگونه که در ابتدا بیان کردیم یکی از مهم‌ترین مزیت‌های کمد دیواری با میز تحریر می‌توان به استفاده بهینه از فضا اشاره کرد. با این طراحی شما می‌توانید بهترین استفاده را از فضا داشته باشید. در این صورت دیگر لازم نیست بخش جداگانه‌ای از فضای اتاق را به میز تحریر و میز کامپیوتر اختصاص دهید.

 

طراحی کمد دیواری با میز تحریر و کتابخانه کوچک

 

کاهش هزینه‌ها

از دیگر مزیت‌های استفاده از مدل کمد دیواری با میز تحریر و کتابخانه کوچک می‌توان کاهش هزینه‌ها را نام برد. اگر بخواهید هم برای اتاق خواب خود کمد دیواری و هم میز تحریر سفارش دهید، قطعا باید هزینه زیادی بپردازید. کمد دیواری با میز تحریر می‌تواند از نظر اقتصادی برای شما بسیار مقرون به صرفه باشد.

 

کمد دیواری همراه با میز کامپیوتر

 

تنوع طرح و رنگ

تنوع طرح و رنگ یک مزیت مهم برای این نوع ایده به شمار می‌رود. اگر بخواهید میز تحریرهای جداگانه را با کمد دیواری‌های خود ست کنید، با محدودیت رنگ و طرح مواجه می‌شوید. در واقع ست کردن دو محصول جدا کار دشواری است. این در حالی است که کمد دیواری میزتحریردار، تنوع رنگ و طرح بالایی دارد و تنوع آن می‌تواند تمام سلیقه‌ها را پوشش دهد. هماهنگی طرح و رنگ بین میز تحریر و کمد دیواری به شما کمک می‌کند تا بتوانید در بین عناصر و المان‌های مختلف اتاق خواب همخوانی ایجاد کنید.

 

مزایای اجرای کمد دیواری همراه با میز تحریر

 

بهترین جنس مدل کمد دیواری همراه با میز کامپیوتر

افرادی که قصد اجرای کمد دیواری با میز تحریر و کتابخانه کوچک یا میز کامپیوتر را دارند، معمولا با یک سوال مهم مواجه هستند و آن هم این است که بهترین جنس کمد دیواری همراه با میز کامپیوتر چیست؟ در این خصوص باید بدانید که کمد دیواری‌ها در جنس‌های مختلفی در بازار وجود دارند‌. برای ساخت کمد دیواری‌ها با میز تحریر از متریال‌های مختلفی بهتره می‌برند.

 

جنس کمد دیواری همراه با میز تحریر

 

ام دی اف

می‌توان گفت رایج‌ترین و بهترین جنس برای ساخت این محصولات، ام دی اف است. ام دی اف‌ها در مقایسه با برخی متریال‌های دیگر ماندگاری و طول عمر بالاتری دارند. این متریال‌ها در مقابل آسیب‌های مختلف مقاومت قابل قبولی دارند. همچنین سطح صاف و یکدست آن‌ها موجب شده تا زیبایی فضای اتاق چند برابر شود. به همین علت برای ساخت کمد دیواری میزتحریردار معمولا از این متریال استفاده می‌کنند. از آنجایی که سطح ام دی اف صاف و یکدست است، طراحان می‌توانند روی سطح آن طرح‌های مختلفی را پیاده‌سازی کنند. همچنین این متریال تنوع رنگ بالایی نیز دارد.

 

چوب راش

یکی دیگر از متریال‌هایی که برای تولید کمد دیواری همراه با میز تحریر استفاده می‌شود، چوب راش است. چوب راش در کنار ظاهر زیبا، در برابر ضربه نیز مقاومت بالایی دارد.

 

کمد دیواری همراه با میز کامپیوتر

 

چوب گردو

برای ساخت کمد دیواری و میز تحریر آن، می‌توان از چوب گردو نیز بهره برد. زیبایی این چوب توجه هر ببینده‌ای را به خود را جلب می‌کند. البته باید بدانید چوب گردو در دسته چوب‌های بسیار گران قیمت قرار می‌گیرد؛ زیرا دارای طول عمر و مقاومت بالایی است.

 

چوب روسی

چوب روسی را می‌توان برای تولید کمد دیواری با میز تحریر و کتابخانه مورد استفاده قرار داد. از این چوب معمولا برای بخش‌هایی استفاده می‌کنند که به دیوار چسبیده و وصل هستند. دلیل این امر این است که این چوب وزن بالایی دارد و به راحتی تکان نمی‌خورد.

علاوه بر این موارد متریال‌های مختلف دیگری نیز برای تولید کمد دیواری میزتحریردار استفاده می‌شود که در بین تمام آن‌ها گزینه‌های فوق رایج‌تر هستند.

 

کمد دیواری با میز تحریر و کتابخانه کوچک

کمد دیواری‌ها یکی از بهترین تجهیزاتی هستند که می‌توانند به فضای منزل شما نظم ببخشند. امروزه کمد دیواری‌ها تنوع بالایی دارند و در مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند. یکی از بهترین مدل‌های کمد دیواری، کمد دیواری همراه با میز تحریر است. این نوع کمد دیواری‌ها همان طور که واضح است با میز تحریر طراحی می‌شوند. شما می‌توانید بر اساس سلیقه خود میز تحریر  را در بخشی از وسط یا گوشه کمد دیواری قرار دهید.

سفارش کمد دیواری همراه با میز تحریر می‌تواند مزایای زیادی برای شما به همراه داشته باشد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به کاهش هزینه و استفاده بهینه از فضا اشاره کرد. ما در این مطلب سعی کردیم این مدل کمد دیواری را به شما معرفی کنیم تا بتوانید برای اتاق خود بهترین مدل کمد و میز تحریر را طراحی کنید.


طراحی و ساخت کمد دیواری
برای سرویس طراحی و ساخت کمد دیواری از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین