جدیدترین انواع مدل کمد دیواری با میز آرایش 2023

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
جدیدترین انواع مدل کمد دیواری با میز آرایش 2023

با نگاهی به سبک‌های مختلف دکوراسیون داخلی، می‌توانیم ببینیم که همیشه راه‌حلی برای کاربردی‌تر کردن فضا وجود دارد. یکی از ایده‌های بسیار جذاب استفاده از انواع مدل کمد دیواری با میز آرایش در اتاق خواب‌های کوچک است.با این کار کمد دیواری‌های بزرگی دارید و یک میز آرایش نقلی و کاربردی در میان کمد به چشم می‌خورد.

احتمالا این سوال برای شما هم پیش آمده است که چگونه می‌توان در اتاق‌های کوچک، از فضا بهترین استفاده را کرد؟ ما در این مطلب به شما انواع مدل‌ کمد دیواری با میز آرایش را معرفی می‌کنیم، تا با سلیقه خود زیباترین مدل را انتخاب کنید. اگر دوست دارید تا با مدل‌های جدید کمد دیواری و میز آرایش آشنا شوید، تا پایان این مقاله همراه ما باشید. 

انواع مدل کمد دیواری با میز آرایش

شاید در ابتدا فکر کنید که محدودیت مدل کمد دیواری با میز آرایش، باعث می‌شود تا با هر دکوراسیونی متناسب نباشد؛ اما این تفکر کاملا اشتباه است. تنوع مدل‌های جدید کمد دیواری میز آرایش دار به اندازه‌ای زیاد بوده که برای هر خانه با هر دکوراسیون داخلی، مدل مناسب وجود دارد.

 

کمد لباس چند منظوره

طراحی یک کمد لباس چند منظوره به همه لوازم شما نظم و ترتیب می‌دهد. در چنین کمدی فضای کافی برای لباس‌های رسمی دارید، کفش و کیف‌ها منظم هستند و آینه برای آرایش دارید. با این کمد می‌توانید در فضا صرفه جویی کرده و با انتخاب رنگ مناسب، آن را هماهنگ با دکور اتاق خواب خریداری کنید.

 

کمد لباس چند منظوره با میز آرایش

 

کمد دیواری چوبی

اگر به گردوخاک حساس هستید، به جای مدل قبلی کمد دیواری چوبی با در مناسب شما است. به جای اینکه لباس‌ها و اکسسوری‌ها نمایش داده شوند، همگی پشت درب‌های بسته قرار دارند. این مدل را می توانید با چوب و با MDF سفارش دهید. به دلیل طرح چوب بدنه، برای اکثر خانه‌ها و دکورها مناسب است و با یک میز آرایش پایه کوتاه، این ترکیب کامل خواهد شد.

 

کمد دیواری چوبی با آینه

 

کمد لباس هوشمند

زندگی و خانه مدرن، نیازمند راه حل‌های مدرن است. این مدل کمد دیواری جدید با میز آرایش، به یک سنسور متصل است. هر زمان که بخواهید جلوی آیینه آماده شوید، لامپ‌ها روشن شده و نور کافی را برای شما ایجاد می‌کند. در این مدل کمد لباس بهتر است از رنگ‌های روشن و چوب‌ ساده استفاده کنید.

 

کمد لباس هوشمند با چراغ و آینه

 

کمد و میز آرایش هنری

برخلاف مدل قبلی که کاملا مدرن و مینیمال بوده، این طرح بسیار هنری و رنگارنگ است. حکاکی‌های زیبا، الگوهای چشمگیر و ترکیب رنگ‌های مختلف می‌تواند به بخشی از اتاق خواب شما روح زندگی بدهد. اگر مانند تصویر، طرح روی درب‌ها را گل‌دار انتخاب می کنید، حتما فریم آن را ساده بگیرید تا بیش از اندازه شلوغ نشود.

 

کمد و میز آرایش هنری

 

کمد لباس قابل تنظیم

این مدل کمد دیواری جدید با میز آرایش بسیار زیبا و ترند است. بخش‌های مختلف این کمد قابل تنظیم هستند، بنابراین می‌توانید بر اساس نیاز خود آن را تغییر دهید. همچنین از بخش کناری کمد می‌توانید به عنوان میز مطالعه استفاده کنید فقط باید عرض طاقچه آن کمی بیشتر باشد.

 

کمد لباس قابل تنظیم با میزآرایش

 

کمد دیواری بلند با میز آرایش

ارتفاع این مدل کمد دیواری تا سقف می‌رسد و ظاهر آن کاملا یکپارچه است. داخل کمد می‌تواند به بخش‌های مختلفی تقسیم شده و ارتفاع آن قابل تغییر است. این مدل کمد‌ها معمولا داخل دیوار پیچ می‌شوند تا در هنگام زلزله روی ساکنین سقوط نکند. استفاده از یک میز آرایش در انتهای کمد، کاربری آن را تکمیل کرده است.

 

کمد دیواری بلند با میز آرایش

 

کمد شلف‌دار با میز آرایش

مدلی که در تصویر مشاهده می‌کنید برای افرادی که علاقه‌مند به داشتن فضای شخصی یا کودک خردسال در خانه هستند، مناسب است. دلیل آن این بوده که همه بخش‌ها با درب بسته می‌شوند و نگرانی از بابت ریخته شدن وسایل و لوازم به بیرون ندارید.

 

کمد شلف دار با میز آرایش

 

نیم دیوار کمد و میز آرایش

مدلی که نیمی از دیوار کمد و کتابخانه و نیم دیگر آن میز آرایش است، علاوه بر ذخیره فضا؛ جلوه‌ای بسیار شیک به اتاق می‌دهد. اگر به دنبال طرحی مدرن هستید توصیه می‌کنیم تا میز آرایش را بدون پایه در نظر بگیرید. همچنین چوبی که برای میز آرایش و کتابخانه استفاده می‌شوند باید با کمدها متفاوت باشند.

 

کمد دیواری میز آرایش دار

 

کمد لباس کشویی

اگر فضای اتاق بیش از اندازه کوچک بوده، می‌توانید از در‌های کشویی استفاده کنید. این مدل در‌ها فضای بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

کمد دیواری اتاق خواب با میز ارایش

 

مخفی کردن میز آرایش در کمد لباس

یک مدل کمد دیواری با میز آرایش به این صورت بوده که میز داخل کمد مخفی باشد. در طراحی این مدل معمولا از شیشه استفاده می‌کنند تا فضای اتاق را کوچک نکند. این میزها معمولا در مرکز کمد لباس قرار می‌گیرند.

 

میز آرایش داخل کمد دیواری

 

کمد لباس دو منظوره

این کمد دارای میز آرایش تاشو بوده که تنظیمات آن به شما امکان می‌دهد تا برای فعالیت‌های مختلف، اندازه آن را تنظیم کنید. این کمد برای اتاق‌های کوچک گزینه بسیار مناسبی است.

در این حالت آینه و میز آرایش در مواقعی که به آن نیاز ندارید، بسته میشود و از روی آن به عنوان میز کار میتوانید استفاده کنید.

 

کمد لباس چند منظوره

 

نکات کاربردی هنگام انتخاب مدل کمد دیواری با میز آرایش

هنگام انتخاب طرح و مدل کمد دیواری با میز آرایش باید چند نکته را در نظر داشته باشید. رعایت این نکات اتاق شما را زیباتر و کاربردی‌تر می‌کند.

  • اگر اتاق کوچکی دارید، از رنگ‌های روشن استفاده کنید؛
  • سعی کنید از چوب در ترکیب میز یا کمد استفاده کنید تا فضا کمی گرم‌تر شود؛
  • از طرح‌های شلوغ و رنگ‌های تیره به صورت سرتاسری خودداری کنید؛
  • حتما اندازه اتاق را با یک طراح در میان بگذارید تا کمدها را به درستی طراحی کند؛
  • اگر مایل باشید، علاوه بر میز آرایش می‌توانید تخت خواب و کمدها را نیز ادغام کنید؛

 

ضرورت استفاده از کمد دیواری میز آرایش دار

با کوچک‌تر شدن خانه‌ها در کشورهای اروپایی و آسیای شرقی، به ایجاد فضای بیشتر در داخل خانه نیاز بود. به همین دلیل ایده ادغام کمد دیواری و میز آرایش بسیار جذاب شد.

از آن جایی که پیاده کردن این ایده هزینه زیادی داشت، بیشتر در خانه افراد ثروتمند به چشم می‌خورد. به آهستگی از ایده میز آرایش داخل کمد دیواری استقبال شد و به خانه افراد متوسط جامعه کشیده شد. در حال حاضر در بسیاری از خانه‌ها، به خصوص اتاق خواب‌های کوچک برای استفاده بهینه از فضا، به سراغ این مدل کمدها می‌روند.

البته علاوه بر استفاده بهینه از فضای اتاق خواب، در دکورهای مدرن می‌توانیم انواع مدل کمد دیواری با میز آرایش را مشاهده کنیم. همچنین برخی طراحان در کلوزت‌ها از این ایده استفاده می‌کنند.

 

ضرورت استفاده از کمد دیواری میز آرایش دار

 

مزایای قرار دادن میز آرایش داخل کمد دیواری

اگر به تازگی به منزل جدیدی نقل مکان کرده‌اید یا قصد دارید تا دکور داخلی خانه را تغییر دهید، می‌توانید از ایده قرار دادن میز آرایش داخل کمد دیواری استفاده کنید. ترکیب میز آرایش و کمد دیواری با هم مزایای زیادی دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

 

ترند در دنیای دکوراسیون داخلی  

مدل کمد دیواری با میز آرایش در دکوراسیون داخلی ترند بوده و در خانه‌های زیادی از این مدل استفاده می‌شود. با یک جستجو در اینترنت می‌توانید مدل‌های زیادی از ترکیب میز و کمد را مشاهده کنید.

البته این ترند تنها به اتاق زوج‌ها اختصاص ندارد بلکه در اتاق کودکان و نوجوانان به چشم می‌خورد. البته در فضایی که قرار است یک نوجوان یا خردسال زندگی کند، نیاز به انجام برخی تغییرات وجود دارد.

 

مناسب برای اتاق‌های کوچک

اگر اتاق خوابتان کوچک بوده، باید طراحی آن را به شکلی انجام دهید که برای المان‌های مهم فضای کافی وجود داشته باشد. به همین دلیل شاید نتوانید کمد،‌ تخت خواب و میز آرایش را جداگانه قرار دهید. در این صورت یا به اجبار باید برخی وسایل اتاق خواب را حذف کنید که امکان پذیر نیست، یا باید به شکلی آن‌ها را با هم ادغام کنید.

یکی از ایده‌ها این است که کمد دیواری و میز آرایش سر هم باشند. در این صورت فضای کمتری را در اتاق اشغال می‌کنند و امکانات ضروری را در دسترس خود خواهید داشت.

 

پرداخت هزینه کمتر

با ترکیب کمد دیواری اتاق خواب با میز ارایش هزینه کمتری پرداخت می‌کنید؛‌ زیرا نیاز به خرید دو سری وسیله جداگانه نیست. می‌توانید یک بار هزینه کنید و کمد دیواری در اتاق خواب نصب شود و همراه آن یک میز آرایش و صندلی داشته باشید. اگر از ابتدا قصد چنین تغییری را دارید، می‌توانید به یک نجار مراجعه کنید تا طرح اولیه را دلخواه شما اجرا کند.

 

مزایای میز آرایش کمد دار

 

استفاده مفید از فضا

یکی دیگر از مزایای قرار دادن میز آرایش داخل کمد دیواری، این است که فضای اتاق را می‌توانید به چیزهای دیگری اختصاص دهید. می‌توان یک میز مطالعه کوچک در گوشه اتاق قرار داد.

همچنین اگر اهل مطالعه هستید یک مبلمان کوچک با یک آباژور کنار اتاق می‌تواند فضای مطالعه بسیار خوبی برای شما باشد. این کار در خانه‌های کوچک و متوسط تنها در صورتی ممکن است که برخی وسایل را با هم ادغام کرده باشید.

در این مقاله به معرفی انواع مدل کمد دیواری با میز آرایش پرداختیم تا بتوانید اتاق خود را به شکل زیبایی دکور کنید. میز آرایش داخل کمد دیواری ایده‌ای کاربردی برای خانه‌هایی با فضای محدود است.

در خانه‌های بزرگ و متراژ بالا هم از این طراحی در کلوزت یا همان اتاق لباس استفاده می‌کنند. در این فرایند توصیه می‌کنیم با یک طراح حرفه‌ای مشورت کنید تا با توجه به متراژ و نقشه اتاق، کمد و میز آرایش را به زیباترین شکل ممکن طراحی کند.


طراحی و ساخت کمد دیواری
برای سرویس طراحی و ساخت کمد دیواری از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین