کانسیلر چیست؟

کانسیلر چیست؟

کانسیلر چیست و چگونه استفاده میشود؛ یک سوال کلی درباره ماهیت کانسیلر است. داشتن اطلاعات درباره کاربردهای کانسیلر در کنار مطلب کانسیلر چیست، بسیار پر اهمیت می‌باشد. کانسیلر یک ابزار در دسترس برای زیرسازی و یک دست کردن پوست قبل از انجام آرایش صورت بوده، و هدف افراد برای داشتن پوستی یک دست و آرایشی تمیز و مناسب را عملی کرده است. در عمده موارد مربوط به کانسیلر چیست، می‌توان به معرفی این ماده آرایشی و موارد کاربرد کانسیلر و همین طور طریقه استفاده از آن اشاره نمود، و همین طور کسب اطلاعات در خصوص نحوه استفاده از کانسیلر برای صورت در کنار موضوع کانسیلر چیست برای کاربران بسیار اهمیت دارد.

در پیرامون موارد استفاده از کانسیلر برای صورت، فرق بین کانسیلر و پرایمر و همین طور معرفی کانتور و کاکنسیلر نیز از مسائل پر اهمیت در شناخت این لوازم آرایشی و طریقه کاربرد آن‌ها می‌باشد.

 

کانسیلر چیست

 

کانسیلر چیست و چگونه استفاده میشود؟

در پاسخ به سوال کانسیلر چیست، می‌توان گفت؛ کانسیلر کرم پودری با غلظت بسیار بالاست که گودی، سیاهی دور چشم، و لکه های روی پوست را می‌پوشاند، و به عبارتی دیگر کرم پودرهای فشرده روشن و رنگی که قابلیت یک دست کردن پوست صورت قبل و بعد از استفاده از کرم پودر را داشته، و اغلب پیشنهاد می شود، بعد از کرم پودر روی صورت استفاده شود. کانسیلر که بصورت مایع و نیمه جامد وجامد در بسته بندی های مختلف قابل دسترسی بوده، علاوه بر یکدستی پوست، به تمیزی آرایش کمک می‌کند. کانسیلر مایع اصولا بهتر است، از کرم پودر مورد استفاده یک درجه روشن تر باشند، اگر خیلی درجه روشن بودن کانسیلر زیاد باشد، از آن بعنوان پوشاننده لکه های صورت استفاده می‌شود.

 

کانسیلر چیست و چگونه استفاده میشود

 

در جمع آوری اطلاعات در خصوص کانسیلر چیست؛ اشاره به این مطلب که کانسیلر در رنگ های مختلف و برای پوشاندن لکه روی پوست های متفاوت طراحی شده و کاربردی می باشد، حائز اهمیت است. در این قسمت به معرفی طیف رنگ مختلف کانسیلر می پردازیم:

  • کانسیلر زرد: این تناژ رنگ کانسیلر برای انواع پوست کاربرد داشته و مناسب برای پوشاندن لکه های اطراف چشم است.
  • کانسیلر نارنجی: مختص افراد با پوست سبزه می باشد.
  • کانسیلر سبز: این کانسیلر برای خنثی کردن لکه های قرمز رنگ روی پوست که ممکن است ریشه مادرزادی داشته باشند مناسب است.
  • کانسیلر بنفش: اگر پوست صورت شما مایل به زرد است؛ پیشنهاد ما به شما استفاده از کانسیلر بنفش برای پوشاندن لکه های روی پوستتان است.

 

قیمت کانسیلر در حال حاضر بر اساس برند، و اندازه و انواع کانسیلر متفاوت بوده و در فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی قابل عرضه است.

 

انواع کانسیلر

 

موارد مصرف کانسیلر چیست؟

 برای سوال چگونه از کانسیلر استفاده کنیم و همین طور موارد مصرف کانسیلر چیست، می توان گفت حال که متوجه شدیم؛ کانسیلر چیست و انواع کانسیلر به چه صورت است؛ بهتر است به سراغ نحوه استفاده از کانسیلر برویم؛ یک نکته در خصوص استفاده از کرم پودر و کانسیلر این است که چون ماهیت کرم پودر به تنهایی برای پوشاندن نوعی از لکه های پوستی کفایت می کند، می‌توانید اول از کرم پودر و سپس در صورت نیاز از کانسیلر استفاده کنید. مراحل استفاده از کانسیلر به صورت زیر است:

  • آماده سازی پوست صورت؛ همیشه قبل از آرایش با استفاده از کرم های آبرسان و نرم کننده‌ها پوست خود را آماده کنید؛ به طور مثال، می‌توانید کمی پرایمر به پوست صورت بزنید.
  • حلقه های تیره زیر چشم را بپوشانید؛ برای پوشاندن لکه های زیر چشم حتما از کانسیلری استفاده کنید، که دو درجه از پوست شما روشن تر است؛ کانسیلر را به اندازه دو مثلث زیر چشم پوشانده و با اسفنج و یا بیوتی بلندر آن را محو کنید.
  • قرمزی دور بینی را محو کنید؛ اگر دور بینی قرمزی دارید با کانسیلر آن را حذف کنید.
  • جای جوش را روی صورت خود با استفاده از کانسیلر بپوشانید، در این مورد به جای استفاده از کرم پودر زیاد، با یک براش کانسیلر جای جوش را روی صورت خود حذف کنید.
  • تثبیت کانسیلر روی پوست؛ روی قسمت هایی از پوست که کانسیلر زدید، با اسفنج مخصوص تثبیت کننده بزنید.

 

موارد مصرف کانسیلر چیست

 

کانسیلر در کنار پوشاندن لکه های پوستی یک تثبیت کننده آرایش و تکنیکی مهم در مخفی کردن بعضی موارد در صورت است، چند نکته کاربردی کانسیلر که می توان جزو موارد مصرف کانسیلر به شمار آورد، جلوگیری از ریزش سایه چشم؛ با استفاده از کانسیلر روی پلک قبل از سایه زدن، حتی پنهان کردن پف چشم با کانسیلر در این مورد امکان پذیر است، رفع تیرگی دور چشم، مخفی کردن اشتباهات آرایشی با محو کردن، جلوگیری از ریزش رژلب با استفاده از کانسیلر برای دور لب، برای تثبیت رژ لب قبل از استفاده کانسیلر روی لب هایتان بمالید. برای شناخت بهترین مارک کانسیلر بهتر است با متخصصان در این حوزه مشورت و یک برند مناسب با پوست خود را انتخاب کنید.

 

موارد استفاده کانسیلر

 

براش کانسیلر چیست؟

قلم مو آرایش که برای مصارف مختلف، انواع متفاوتی دارد، براش نام دارد؛ یکی از موارد بررسی کانسیلر چیست، آشنایی با لوازم کانسیلر مثل براش کانسیلر است؛ یک قلمو باریک، محکم و کمی مخروطی شکل را براش کانسیلر می‌نامند، که از آن برای کاربرد دقیق کانسیلر در جایی که مدنظرمان است استفاده می شود.

 

براش کانسیلر چیست

 

کانتور چیست؟

در بررسی مطلب کانسیلر چیست، ممکن است با لفظ کانتور مواجه شوید، کانتور یک تکنیک آرایشی در زمینه برجسته سازی قسمتی از چهره استفاده از روش های سایه روشن است؛ در اصل کاکنتور کردن به معنای سایه زدن می‌باشد. در این تکنیک آرایشی با استفاده از تیره و روشن کردن قسمت های مختلف اجزای صورت مثل گونه؛ حاشیه فک؛ بینی و اطراف چشم ها در کل چهره تغییرات چشمگیری ایجاد می کنند.

 

کانتور چیست

 

 کانتور و کانسیلر

کانتور و کانسیلر؛ بر اساس کارایی هر دور در زمینه گریم صورت کاربرد داشته با این تفاوت که کانسیلر لکه‌های پوستی را پوشش داده و یک نواختی کرم پودر و آرایش را به دنبال دارد؛ ولی کانتور یک تکنیک در گریم است، که قسمت هایی از صورت را زیبا تر و در نحوه نمایش اجزای صورت تفاوت ایجاد می کند؛ و بیشتر برای عکاسی استفاده می‌شود.

 

کانتور و کانسیلر

 

فرق کانسیلر و پرایمر

شاید خیلی از شما در لفظ تفاوتی برای کانسیلر و پرایمر قائل نباشید، اما خوب است بدانید، آرایش اصولی با پرایمر شروع شده و به کانسیلر ختم می‌شود، با پرایمر چربی پوست گرفته شده و منافذ پوست بسته می شود و متناسب با برند خریداری شده می تواند حاوی ویتامین های A، B و E که بسیار برای پوست مفید است، کانسیلر بعد از استفاده از کرم پودر برای محو کردن لکه های پوست استفاده شده و آرایش چهره را یک دست می کند.

 

فرق کانسیلر و پرایمر

 

در کنار دانستن اینکه کانسیلر چیست، رعایت اصول آرایش و همین طور به کار گیری مواد آرایشی مرغوب در داشتن آرایشی زیبا و پوستی سالم نقش پر رنگی دارد.

در بازار آنلاین "خدمت از ما" برای تمامی خدمات، از چند متخصص به رایگان قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading