قیمت اکستنشن مو در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه اکستنشن مو" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به اکستنشن مو نیاز دارید؟

اکستنشن مو را به متخصصش بسپار

با اکستنشن مو می‌توانید زیبایی دو چندانی به موهای خود ببخشید. تفاوتی ندارد موهایتان کوتاه، بلند یا کم پشت باشد؛ با اکستنشن مو به‌راحتی می‌توانید به هر میزانی که تمایل دارید بر طول و پرپشتی موهای خود بیفزایید؛ به شکلی که کاملا مانند موهای طبیعی خودتان به نظر برسد. همچنین مانند موهای خود، می‌توانید اکستنشن مویتان را رنگ کنید و زیبایی مسحورکننده‌ای ایجاد کنید.

برای اکستنشن مو روش‌های متفاوتی پیش رویتان است. از جمله این روش‌های می‌توان به اکستنشن مو در خانه، اکستنشن مو با لیزر، اکستنشن مو با گلیس و ... اشاره نمود. با ما همراه شوید تا علاوه بر هزینه و قیمت اکستنشن مو و بهترین روش اکستنشن مو، با برترین آرایشگران مو آشنا شوید.

 

قیمت اکستنشن مو چیست

 

 

اکستنشن مو چیست؟

اکستنشن مو به دسته‌ای مو گفته می‌شود که می‌توانید آن‌ها را به موهای خودتان بیفزایید. جنس اکستنشن مو، متناسب با قیمت اکستنشن مو، متفاوت است. در صورتی که اکستنشن مو ارزان قیمت بخواهید، جنس الیاف آن مصنوعی است و در صورتی که تمایل به استفاده از اکستنشن‌ مو گران‌قیمت دارید، به صورت معمول از موهای طبیعی برای تهیه آن استفاده می‌شود. 

 

عوامل موثر بر قیمت اکستنشن مو چیست؟

اگر به دنبال خدمات اکستنشن مو باشید، مطمئنا مایل هستید بدانید حدود هزینه اکستنشن مو در بازار چقدر است و عوامل موثر بر قیمت اکستنشن مو چیست. در ادامه عوامل موثر بر این خدمت محبوب را یک به یک برشمرده‌ایم:

 

تاثیر نوع بر قیمت اکستنشن مو

در ابتدای مطلب اشاره کردیم که اکستنشن مو به یک روش انجام نمی‌گیرد. هرکدام از روش‌های این خدمت، تعرفه مخصوص به خود را دارد. قیمت اکستنشن مو به روش کلیپسی معمولا هزینه متعادل‌تری دارند، چرا که انجام آن ساده‌تر است (البته ماندکاری کمتری هم دارد). از طرف دیگر، هزینه اکستنشن مو به روش لیزری به دلیل تخصصی بودن آن بیشتر است؛ اما مزایایی مانند ماندگاری بالاتر را ارائه می‌دهد.

 

تاثیر موی مورد استفاده بر هزینه اکستنشن مو

نوع مو (طبیعی یا غیرطبیعی بودن)، حجم و ارتفاع آن نیز بر قیمت اکستنشن مو تاثیر می‌گذارد. موی طبیعی خود گران‌تر است و موهایی با حجم و ارتفاع زیاد میزان کار متخصص را بیشتر می‌کند. البته اگر از موی طبیعی استفاده کنید، درست است که هزینه اکستنشن مو بیشتر می‌شود، اما می‌توانید با آنها مانند موهای خودتان رفتار کنید؛ مثلا آنها را رنگ کنید و غیره.

توجه داشته باشید که خود موی طبیعی نیز می‌تواند قیمت‌های مختلفی داشته باشد؛ باتوجه به اینکه رنگ شده است یا نه، دکلره دارد یا نه؛ موخوره دارد یا نه، چقدر یکدست است و چنین مواردی.

علاوه بر این دو مورد سابقه، تجهیزات و کیفیت خدمات مرکز زیبایی نیز می‌توان روی قیمت اکستنشن مو تاثیر بگذارد. چنانچه می‌خواهید از هزینه اکستنشن مو به‌طور دقیق مطلع شوید، کافیست درخواست‌تان را در اپ یا وب‌سایت «خدمت از ما» ثبت کنید و به رایگان از متخصصان قیمت بگیرید؛ بدون نهایی کردن سفارش‌تان.

 

اکستنشن مو در خانه

 

اکستنشن مو چه کاربردی دارد؟

اکستنشن مو دارای دو کاربرد اصلی است:

  • اکستنشن مو برای افزایش طول مو: چه موهایتان کوتاه باشد و چه بلند، گاهی برای بافت مو، شینیون مو، فر دائم مو یا ...، نیاز به افزایش طول موی خود دارید، که به راحتی می‌توانید با اکستنشن مو طول مورد نیاز را فراهم کنید. 
  • اکستنشن مو برای افزایش پرپشتی مو: برخی خانم‌ها دارای موهای کم‌پشت هستند. در صورت تمایل به افزایش پرپشتی موهایتان می‌توانید از خدمات اکستنشن مو بهره ببرید. 

 

اکستنشن مو در خانه با ثبت درخواست در «خدمت از ما»

شما به راحتی می‌توانید با ثبت درخواست خود در سایت و یا اپلیکیشن «خدمت از ما» و ارسال چند عکس از موهایتان، از آرایشگران مجرب فعال در این پلتفرم به رایگان قیمت اکستنشن مو را دریافت کنید، و با بررسی سوابق متخصصان، بهترین فرد را برگزینید. بدین شکل شما می‌توانید از خدمات اکستنشن مو در خانه بهره ببرید. 

در صورتی که مدنظر دارید اکستنشن مو در خانه را انجام دهید، باید بگوییم که این کار مقدور است؛ اما احتمال کاهش کیفیت آن به دلیل عدم امکان شبیه‌سازی کامل مرکز زیبایی و تجهیزات آن در خانه وجود دارد.

 

بهترین روش اکستنشن مو چیست؟

روش‌های متفاوتی برای اکستنشن مو وجود دارد. قیمت اکستنشن مو در برخی از این روش‌ها نسبت به دیگر روش‌ها مناسب‌تر است؛ و برخی روش‌های اکستنشن مو، با توجه به افزایش کیفیت اکستنشن مو، هزینه بیشتری به همراه دارند.

 

بهترین روش اکستنشن مو با لیزر

 

اکستنشن موی سرد

در این روش از چسبی به نام کراتین برای چسباندن اکستنشن مو، استفاده می‌شود. این روش، دوام بالایی ندارد و برای یک شب مهمانی رفتن بسیار عالی است. همچنین این روش مناسب اکستنشن مو در خانه است.

 

اکستنشن موی گرم

در این روش به وسیله پنسی داغ، چسب کراتین ذوب می‌شود و موجب افزایش استحکام چسبندگی اکستنشن مو به مو می‌شود. بیشتر متخصصان اکستنشن مو با کراتین را نسبت به اکستنشن با گیره و رینگ و یا چسب بسیار بهتر می‌دانند؛ به دلایل زیر:

  • هنگام باز کردن اکستنشن به این روش نیازی به استون نیست. چسب کراتین با ریموورهای خاص به راحتی باز شده و آسیبی به مو و ریشه آن وارد نمی‌کند.
  • چسب کراتین حاوی کراتین است و در مقایسه با نوار چسب معمولی برای مو مفیدتر است.
  • برخلاف اکستنشن مو با رینگ هنگام خواب فرد را اذیت نکرده و درد ایجاد نمی‌کند.
  • به راحتی شانه می‌شود و عنلا اصلا مشخص نیست که موها اکستنشن شده‌اند.

 

اکستنشن مو با لیزر؛ بهترین روش اکستنشن مو

بهترین روش اکستنشن، اکستنشن مو با لیزر است. این روش علاوه بر دوام بالایی که دارد، معمولا برای اکستنشن‌های طبیعی به‌کار می‌رود و روش گران‌تری نسبت به باقی روش‌هاست؛ اما اگر به دنبال بهترین روش اکستنشن مو هستید، اکستنشن مو با لیزر انتخاب شما است.

 

فواید اکستنشن مو مردانه

 

مضرات و فواید اکستنشن مو

در کنار قیمت اکستنشن مو، شاید برای شما این سوال پیش بیاید که اکستنشن مو به همراه خود چه مزایا و معایبی دارد. در ادامه به شرح فواید اکستنشن مو و مضرات اکستنشن مو می‌پردازیم:

 

فواید اکستنشن مو

مهم‌ترین فواید اکستنشن مو برای افرادی است که موهای کم‌پشتی دارند. با بهره از اکستنشن مو، می‌توان این کم پشتی را به خوبی پوشش داد. یکی دیگر از فواید اکستنشن مو ایجاد بستری مناسب برای مدل‌های متفاوت مو، به خصوص برای مجالس خاص از جمله عروسی است. با اکستنشن مو لیزی، می‌توانید موی خود را به زیبایی تمام طراحی کنید.

 

مضرات اکستنشن مو

بیش از هر چیز، موادی که برای اکستنشن مو توسط آرایشگر استفاده می‌شود، احتمال ایجاد آسیب برای موهای شما را دارد. با انتخاب چسبی نامناسب برای چسباندن اکستنشن به موهایتان، احتمال ایجاد کچلی در آن ناحیه افزایش پیدا می‌کند. البته این مشکل با مراجعه به مراکز معتبر تقریبا هرگز پیش نخواهد آمد.

 

انتخاب بهترین متخصص اکستنشن مو

در صورت تمایل‌تان به ثبت سفارش اکستنشن مو، به راحتی می‌توانید با لمس یا کلیک بر روی «مشاهده متخصصان اکستنشن مو»، از میان آرایشگران مجرب برترین فرد متخصص را برگزینید. می‌توانید از نظرات و امتیازات مشتریان قبلی هر متخصص نیز برای تصمیم‌گیری بهتر کمک بگیرید.

4.5 امتیاز از 1635 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
اکستنشن مو

نظرات

آسمانه کسائی
آسمانه کسائی
5.0 (از 11 نظر)
31 خدمت موفق
اکستنشن مو
رویا کیانی

به موقع آمدند بسیار خوش اخلاق بودند کارشون بسیار حرفه ای بود و قیمتی که دریافت کردند بسیار منفصانه بود و ایشون رو بسیار توصیه می کنم

پروانه احمدی
پروانه احمدی
5.0 (از 29 نظر)
42 خدمت موفق
اکستنشن مو
الناز ترشیژیان

perfect من ندیدم از ایشون بهتر چون خیلی جاها هم اکستنشن کرده ببودم وقیمتاشون عالیه .اخلاق عالی ...جنس مو هم که تعریفشو هرچی کنم کم کردم . مطمئن با شید پشیمون نمیشید .

در این شهرها می توانید سفارش اکستنشن مو را ثبت کنید:

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله "خدمت از ما"