قیمت اکستنشن مو بانوان در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه اکستنشن مو بانوان" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به اکستنشن مو بانوان نیاز دارید؟

اکستنشن مو بانوان را به متخصصش بسپار

با اکستنشن مو، می‌توانید زیبایی دو چندانی به موهای خود ببخشید. تفاوتی ندارد موهایتان کوتاه، بلند یا کم پشت است. با اکستنشن مو، به راحتی می‌توانید به هر میزانی که تمایل دارید، بر طول و پرپشتی موهای خود بیفزایید؛ به شکلی که کاملا مانند موهای طبیعی خودتان به نظر رسد. همچنین مانند موهای خود، می‌توانید اکستنشن مویتان را رنگ کنید و زیبایی محصور کننده‌ای ایجاد کنید. برای اکستنشن مو، روش‌های متفاوتی پیش رویتان است. از جلمه این روش‌های می‌توان به اکستنشن مو در خانه، اکستنشن مو با لیزر، اکستنشن مو با گلیس و ... اشاره نمود. با ما همراه شوید تا علاوه بر «قیمت اکستنشن مو چیست» و «بهترین روش اکستنشن مو»، با برترین آرایشگران مو آشنا شوید. 

 

قیمت اکستنشن مو بانوان

اکستنشن مو اکستنشن مو در خانه  قیمت اکستنشن مو چیست

 

 

اکستنشن مو چیست؟

اکستنشن مو، به دسته‌ای مو گفته می‌شود که می‌توانید آن‌ها را به موهای خودتان بیفزایید. جنس اکستنشن مو، متناسب با قیمت اکستنشن مو، متفاوت است. در صورتی که اکستنشن مو ارزان قیمت بخواهید، جنس الیاف آن مصنوعی است و در صورتی که تمایل به استفاده از اکستنشن‌ مو گران قیمت دارید، به صورت معمول از موهای طبیعی برای تهیه آن استفاده می‌شود. 

 

اکستنشن مو، چه کاربردی دارد؟

اکستنشن مو دارای دو کاربرد اصلی است:

  • اکستنشن مو برای افزایش طول مو: تفاوتی ندارد موهایتان کوتاه است یا بلند. گاهی برای بافت مو یا ...، نیاز به افزایش طول موی خود دارید، که به راحتی می‌توانید با اکستنشن مو، طول مورد نیاز را فراهم کنید. 
  • اکستنشن مو برای افزایش پرپشتی مو: برخی خانم‌ها دارای موهای کم‌پشت هستند. در صورت تمایل به افزایش پرپشتی موهایتان، می‌توانید از اکستنشن مو بهره ببرید. 

 

مضرات اکستنشن مو چیست؟

اکستنشن مو در خانه اکستنشن مو با لیزر  مضرات اکستنشن مو

 

اکستنشن مو در خانه - ثبت درخواست در "خدمت از ما"

شما به راحتی می‌توانید با ثبت درخواست خود در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" و با ارسال چندین عکس از موهایتان، از آرایشگران مجرب فعال در "خدمت از ما"، پیشنهاد قیمت دریافت کنید و با بررسی سوابق متخصصین، بهترین فرد را برگزینید. بدین شکل شما می‌توانید از خدمات اکستنشن مو در خانه بهره ببرید. 

همچنین در صورتی که مدنظر دارید خودتان اکستنشن مو در خانه انجام دهید، این کار مقدور است؛ اما احتمال کاهش کیفیت آن به دلیل نبود متخصص و همچنین ابزارهای مختص این کار، هست. 

 

بهترین روش اکستنشن مو چیست؟

روش‌های متفاوتی برای اکستنشن مو پیش روی شما است. برخی از این روش‌ها، به نسبت دیگر روش‌های موجود، دارای قیمت مناسب‌تری هستند؛ و برخی روش‌های اکستنشن مو، با توجه به افزایش کیفیت اکستنشن مو، هزینه بیشتری به همراه دارند.

 

بهترین روش اکستنشن مو

بهترین روش اکستنشن مو

 

یک. اکستنشن موی سرد

در این روش از چسبی به نام کراتین برای چسباندن اکستنشن مو، استفاده می‌شود. این روش، دوان چندانی ندارد و برای یک شب مهمانی رفتن، بسیار عالی است. همچنین این روش مناسب اکستنشن مو در خانه است. 

 

دو. اکستنشن موی گرم

در این روش به وسیله پنسی داغ، چسب کراتین ذوب می‌شود و موجب افزایش استهکام چسبندگی اکستنشن مو به مو می‌شود. 

 

سه. اکستنشن مو با لیزر: بهترین روش اکستنشن مو

بهترین روش اکستنشن، اکستنشن با لیزر است. این روش علاوه بر دوام بسیاری که در طول زمان دارد، معمولا برای اکستنشن‌های طبیعی به کار می‌رود و روش گران‌تری نسبت به باقی روش‌ها است؛ اما اگر به دنبال بهترین روش اکستنشن مو هستید، اکستنشن مو با لیزر، انتخاب شما است. 

 

بهترین روش اکستنشن مو

فواید اکستنشن مو اکستنشن مو مردانه فواید اکستنشن مو  اکستنشن مو تهرانی

 

مضرات و فواید اکستنشن مو

شاید برای شما این سوال پیش آید که اکستنشن مو، به همراه خود چه مزایا و معایبی دارد. در ادامه به شرح فواید اکستنشن مو و مضرات اکستنشن مو می‌پردازیم. 

فواید اکستنشن مو

از مهم‌ترین فواید اکستنشن مو، برای افرادی است که دارای کم پشتی در موهایشان هستند. با بهره از اکستنشن مو، می‌توانید این کم پشتی را به خوبی پوشش دهید. 

از دیگر فواید اکستنشن مو، ایجاد بستری مناسب برای مدل‌های متفاوت مو، به خصوص برای مجالس خاص از جمله عروسی است. با اکستنشن مو لیزی، می‌توانید موی خود را به زیبایی تمام، طراحی کنید. 

 

مضرات اکستنشن مو

بیش از هر چیز، موادی که برای اکستنشن مو توسط آرایشگر استفاده می‌شود، احتمال ایجاد مضرات برای موهای شما را دارد. بدین مفهوم که با انتخاب چسبی نامناسب برای چسباندن اکستنشن به موهایتان، احتمال ایجاد کچلی در آن ناحیه از موهایتان افزایش پیدا می‌کند. 

 

سخن پایانی اکستنشن مو

در صورت تمایلتان به ثبت سفارش اکستنشن مو، به راحتی می‌توانید با لمس یا کلیک بر روی «مشاهده متخصصان اکستنشن مو»، از میان آرایشگران مجرب، برترین فرد متخصص را برگزینید. 

امتیاز دهید

4.87 امتیاز از 61 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
اکستنشن مو بانوان

نظرات

فاطمه کرمی
فاطمه کرمی
4.5
4 خدمت موفق
اکستنشن مو بانوان
ایدا سعیدیان

در کلیه موارد:دقت در انجام کار سر وقت آمدن قیمت مناسب خوش برخوردی

در این شهرها می توانید سفارش اکستنشن مو بانوان را ثبت کنید:

loading