انواع پرده اتاق خواب

ثبت درخواست "دکوراسیون اتاق خواب"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
انواع پرده اتاق خواب

پرده اتاق خواب

پرده اتاق یکی از عوامل موثر در دکوراسیون و زیبایی ظاهری می‌باشد،انواع پرده اتاق خواب در حال حاضر طراحی و تولید می‌شوند که هر فردی با هر سبک سلیقه‌ای می‌تواند مناسب ترین نوع را انتخاب کند، انواع پرده اتاق خواب بر اساس رنگ و مدل لوازم اتاق خواب شما می‌تواند متفاوت باشد. در این مطلب درباره انواع پرده اتاق خواب و سبک و رنگ‌های مختلف آن صحبت می‌کنیم.

انواع پرده اتاق خواب علاوه بر جلوگیری از ورود نور زیاد در روز و همین طور نفوذ سرما و گرما در فواصل مختلف می‌تواند، در بهتر نشان دادن دکوراسیون اتاق خواب موثر باشد.

 

مدل جدید اتاق خواب

انواع پرده اتاق خواب

 

انواع پرده اتاق خواب

اوصولا آخرین چیزی که برای تکمیل شدن اتاق خواب به سراغ آن می‌روند، انتخاب پرده اتاق می‌باشد. با توجه به شکل گیری کامل دکوراسیون اتاق خواب و چیده شدن وسایل، انتخاب رنگ و طرح مناسب از انواع پرده اتاق خواب برای شما آسان می‌شود. شرایط اتاق خواب به گونه‌ای است که حتما باید از نظر نوری متناسب باشد. و نیاز به نور در آن ممکن است، در طول ساعات مختلف شبانه روز تغییر بکند. اتفاقا بر همین اساس است که مدل پرده ای که در اتاق خواب به کار گرفته می‌شود. از نظر طراحی و نوع پارچه پرده بسیار تعیین کننده خواهد بود. 

 

مدل پردهای جدید اتاق خواب 2017

انواع پرده اتاق خواب

 

انواع پرده اتاق خواب بر اساس سبک اتاق شما می‌تواند، سلطنتی، سنتی، مدرن، ساده و یا اسپرت باشد. تنوع در انواع پرده اتاق خواب امروزه آنقدر زیاد شده است، که هر کسی با هر سبک و سلیقه‌ای می‌تواند، به راحتی خرید مدنظر خود را انجام دهد. در این قسمت چند نمونه از انواع پرده اتاق خواب متناسب با سبک اتاق معرفی می‌گردد.

 

1-پرده با پارچه ضخیم و سلطنتی

اگر فضای اتاق خواب شما به سبک سلطنتی و با سرویس خواب و کمدهای چوبی و طرح سلطنتی می‌باشد. انتخاب شما در این حالت بهتر است، پرده‌های سنگین دو لایه سلطنتی با یک چوب پرده و والان مناسب باشد. این نوع پرده برای افرادی که از نفوذ نور در اتاق خواب اذیت می‌شوند، مناسب است. توجه داشته باشید این مدل پرده برای اتاق خواب برای کودکان مناسب نمی‌باشد.

 

مدل پردهای جدید اتاق خواب 2019

پرده با پارچه ضخیم و سلطنتی

 

2-پرده اتاق خواب سنتی و پنجره پوش‌ها

اگر در دکوراسیون اتاق خود از لوازم سنتی و سبک‌های قدیمی استفاده کرده‌اید، انواع پرده اتاق خواب سنتی بهترین انتخاب برای تزیین اتاق خواب شما می‌باشد. پنجره پوش‌ها هم بر اساس رنگ و طرح اتاق شما می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. این پنجره پوش‌ها بر اساس نامشان به پنجره متصل شده و کل آن را می‌پوشاند.

 

مدل پردهای جدید اتاق خواب 2016

پرده اتاق خواب سنتی و پنجره پوش ها

 

3- پرده اتاق خواب ساده و حریر

در صورتی که دکوراسیون اتاق شما ساده و رنگ‌های یکدست در لوازم اتاق شما به کار برده شده است، انواع پرده اتاق خواب ساده و زیبا طراحی شده است. که می‌توانید بهترین و مناسب ترین آن را برای اتاق خود انتخاب نمایید. استفاده از پرده‌های پارچه ای حریر در این نوع پرده اتاق خواب پر کاربرد می‌باشد.

 

مدل پردهای جدید اتاق خواب 2018

 پرده اتاق خواب ساده و حریر

 

4-پرده اتاق خواب مدرن و اسپرت

سبک‌های مدرن در حال حاضر خیلی پر طرفدار هستند، اگر اتاق شما مدرن و اسپرت است. با انتخاب یک پرده مناسب با رنگ اتاق زیبایی آن را تکمیل نمایید.

 

پرده اتاق خواب مدرن و اسپرت

 

5-پرده‌های کرکره ای و نورگیر‌ها

نورگیر و پرده کرکره‌ای نوع قدیمی نصب پرده می‌باشد، در قدیم بیشتر برای پوشش پنج دری‌ها و پنچره‌های بزرگ استفاده می‌شد. در حال حاضر طرح‌ها و رنگ‌های جدیدی از پرده کرکره‌ای و نورگیر‌ها تولید می‌شود، که از انواع مختلف پرده اتاق خواب می‌توان به این مدل هم اشاره کرد.

 

مدل پردهای جدید اتاق خواب پسرانه

پرده های کرکره ای و نورگیر‌ها

 

مدل پرده‌های جدید اتاق خواب‌های مختلف

 استایل و چهره اتاق خواب بر اساس روحیات و سن و جنس افراد می‌تواند متفاوت باشد، اتاق خواب دخترانه، پسرانه و کودکانه هر کدام سبک چیدمان و رنگ‌های مختلفی دارد. بنابراین انواع پرده اتاق خواب هم در این مورد باید متفاوت باشد.

 

مدل پرده ای اتاق خواب کودک

در اتاق خواب کودک بر اساس جنسیتش، می‌تواند از رنگ‌های آبی و یا صورتی استفاده شود. اما رنگ‌های دیگر هم متناسب با سلیقه افراد قابل انتخاب می‌باشد. طرح‌های کودکانه و کارتونی بهترین طرح انواع پرده اتاق خواب برای کودکان است.

 

والان اتاق خواب

مدل پرده ای اتاق خواب کودک

 

مدل پرده ای جدید اتاق خواب دخترانه

طرح و سبک‌های مختلفی از انواع پرده اتاق خواب برای اتاق خواب‌های دخترانه وجود دارد، رنگ استفاده شده در لوازم و طرح‌های به کار برده شده در کاغذ دیواری و رنگ اتاق و کف می‌تواند عوامل مهم در انتخاب پرده اتاق باشد. رنگ‌های دخترانه و ملیح و همین طور طرح‌های مناسب با روحیه و سلایق دخترانه در این نوع پرده‌ها وجود دارد.

 

مدل پردهای جدید اتاق خواب دخترانه

مدل پرده ای جدید اتاق خواب دخترانه

 

مدل پرده ای جدید اتاق خواب پسرانه

مدل پرده اتاق خواب پسرانه بر اساس سبک و تیپ به کار رفته در تخت خواب و لوازم به کار برده شده در اتاق می‌تواند متفاوت باشد، رنگ‌های اسپرت مناسب ترین رنگ و طرح برای این نوع پرده‌ها می‌باشند.

 

مدل پرده ای جدید اتاق خواب پسرانه

 

والان اتاق خواب چیست؟

والان پرده، پارچه ای کوتاه است که برخلاف کل پرده که تمام فضای مقابل پنچره را می‌پوشاند، تنها روی چوب پرده قرار می‌گیرد. و هدف اصلی آن پوشاندن چوب پرده است. والان بر اساس پرده می‌تواند سبک مختلفی داشته باشد. والان پرده اتاق خواب هم به همین صورت است.

 

والان اتاق خواب چیست؟

 

مدل‌های مختلف پرده اتاق خواب در سال‌های اخیر

انواع پرده اتاق خواب در سال‌های اخیر، بر اساس طرح و رنگ‌ای سال و رنگ‌های متنوع بسیار پیشرفت داشته است. مهم ترین موردی که در این نوع پرده‌ها تاثیر فراوان داشت کاربرد رنگ سال در طراحی این پرده‌ها می‌باشد. در این قسمت معرفی مدل‌های مختلف پرده در چند سال اخیر می‌پردازیم.

 

مدل پرده ای جدید اتاق خواب 2019

استفاده از رنگ‌های مدرن و طرح‌های چاپی زیبا در انواع پرده اتاق خواب در سال 2019 دیده شد. مدل‌های مختلفی در این سال در بازار ارائه گردید.

 

مدل پرده ای جدید اتاق خواب 2018

رنگ‌ها و طرح‌های سال و استفاده از مدل‌های مختلف متناسب با پیشرفت در دوخت و طراحی در این سال بسیار دیده شد.

 

مددل پرده ای جدید در سال 2019 ، 2018

 

 مدل پرده ای جدید اتاق خواب 2017

 یک مدل از انواع پرده اتاق خواب در سال 2017 در تصاویر زیر قابل ملاحظه می‌باشد.

 

مدل پرده ای جدید اتاق خواب 2016

مدل‌های مختلف پرده در سال‌های مختلف تقریبا بر اساس سلیقه افراد و توجه بیشتر آن‌ها به زندگی مدرن در تغییر است، این امر را در مقایسه مدل‌های سال 2016 .2019 به راحتی متوجه می‌شویم.

 

مدل پرده ای جدید اتاق خواب 2016 , 2017

 

مدل جدید اتاق خواب

مدل‌های جدید اتاق خواب، بر اساس دکوراسیون‌های مختلف و به روز در حال تغییر هستند، استفاده از پرده مناسب در دکوراسیون اتاق خواب امری بسیار تاثیرگذار است. بنابراین از عوامل خیلی مهم، طراحی اتاق خواب‌های جدید؛ نصب انواع پرده اتاق خواب مد روز و هماهنگ با دکوراسیون اصلی اتاق است.

 

مدل جدید اتاق خواب

 

انواع پرده همان طور که در این مطلب دیدیم در مرتب و زیبا نشان دادن محیط اتاق خواب و همین طورتبدیل کردن فضای اتاق به یک محل آرام و دوست داشتنی بسیار تاثیر دارد، در انتخاب پرده اتاق از معجزه رنگ در تغییر روحیه و هماهنگی آن با محیط اتاق غافل نباشید.

دکوراسیون اتاق خواب
برای سرویس دکوراسیون اتاق خواب از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading