چگونه بهترین مارک دستگاه تصفیه آب را تشخیص دهیم؟

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
چگونه بهترین مارک دستگاه تصفیه آب را تشخیص دهیم؟

بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی چیست؟ دستگاه تصویه آب خانگی به ما کمک میکند که املاح و مواد مضر را که دیده نمی‌شوند، مانند شن‌های بسیار ریز، نیترات، آرسنیک، آلومینیوم و ... را که در آب شهری وجود دارد، می‌گیرد و آبی خاص بدون  هر ماده دیگری را به شما می‌دهد. آب لوله‌کشی با ادغام با آب‌های زیرزمینی داراری آلاینده و املاح شده است؛ این املاح ممکن است مشکلات را برای بدن شما به وجود آورند همچنین آب آشامیدنی شهری  با وجود زنگ لوله گالوانیزه که در لوله های آب وجود دارد نمی‌تواند کیفیت مناسب را برای سلامت بدن انسان را تضمین کند و برای استفاده از آبی سالم و خالص بهترین راه استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی می‌باشد. در این مقاله قصد داریم بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی را به شما معرفی کنیم، با ما همراه باشید.

 

بهترین مارک دستگاه تصفیه آب

 

 

چه دستگاه تصفیه آبی بخریم؟ بهترین مارک دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب خانگی مدل‌های مختلفی دارند. مثل مدل های سر شیری، مدل کلمنی، رومیزی و اسمزی و ... که بسته به نیاز باید تصمیم بگیرید که چه دستگاه تصفیه آبی به درد منزل شما می‌خورد. انتخاب دستگاه تصفیه آب با توجه به متدهایی که هر کدام از این دستگاهها دارند کمی دشوار است؛ بنابراین شما یا با توجه به شیوه زندگی و بودجه خود باید دستگاه را انتخاب کنبد یا با توجه به میزان آلودگی آب منطقه خود انتخاب بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی را انجام دهید. توجه داشته باشید، هر چه فیلترهای دستگاه زیادتر باشد آلاینه‌های زیادتری نیز از آب حذف می‎شوند.

 

دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس یا RO

روش اسمز معکوس یکی از متداول‌ترین روش‌ها برای تصفیه آب می‌باشد که در این روش تصفیه آب از یک غشای نیمه تراوا با فشار بالایی عبور میکند و به این طریق آلاینده‌های آن فیلتر شده و آبی که از فیلتر عبور می‌کند، تا حدودی آلودگی‌های خود را از دست می‌دهد. مکانیزمی که برای اعمال این فشار استفاده می‌شود به فیلتراسیون معروف است که مولکول‌های درشت در یک سمت غشا و آب تصفیه شده در سمت دیگر غشا قرار می‌گیرد. این روش باعث می‌شود که آلاینده‌های آب به حداقل برسد  و به خاطر این مکانیسم دستگاه‌های اسمزی از کیفیت بسیار بهتری نسبت به دستگاه‌های دیگر برخوردار است.

 

قیمت بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی

 

 

قیمت بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی

قیمت از سری مسائل مهم برای انتخاب بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی برای خریداران می‌باشد که به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. برای تهیه و خرید دستگاه تصفیه آب بهتر است به کیفیت آن توجه کنید تا قیمت آن چرا که رابطه مستقیم با سلامتی ما دارد.

 

دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل؛ برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی

 برندهای معتبر تصفیه آب تایوانی جزو بهترین برندها محسوب می‌شوند که برای سال‌ها مورد اعتماد مردم قرار گرفته‌اند. برندهایی مانند آکوا، سی سی کا و سافت واتر سال‌ها است که مورد استفاده هستند و به عبارتی امتحان خود را به خوبی پس داده‌اند.

 

 

قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی cck

 

 

قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی cck

یکی از حرفه‌ای‌ترین برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی، دستگاه تصفیه آب cck با سیستم تصفیه اسمز معکوس، قلیایی و مینرال می‌باشد که با تکنولوژی RO سختی آب و نیترات و نیتریت را کامل از بین می‌برد. قیمت این دستگاه بستگی به تعداد فیلترها و نوع تکنولوژی آن متفاوت است.

 

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

بهتر است همیشه قبل از خرید هر کالایی تحقیقاتی راجع به آن انجام دهید تا با چشمانی باز انتخاب کنید که بعدا دچار مشکل نشوید. برای خرید بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی باید به نکاتی توجه داشت. اول اینکه دستگاه‌ها با چندین عمل‌کرد متفاوت وجود دارند مثل دستگاه‌های وابسته به فیلتراسیون، دستگاه‌های مجهز به تکنولوژی RO، دستگاه‌های تبادل یونی و ... . مور دیگری که راجع به دستگاه تصفیه آب خانگی باید بدانید نوع فیلترهای ان است که در تکنولوژی RO از نوع ممبران است. باید توجه داشته باشید که دستگاههای فیلتراسیون 6 مرحله را بجای 6 مرحله RO به شما نفروشند. و اگر می‌خواهید تصفیه کاملی داشته باشید بهتر است دستگاه تصفیه RO تهیه کنید.

 

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

 

 

نکات پایانی

در این مطلب سعی کردیم نکاتی راجع به بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی را به شما بگوییم تا تشخیص و خرید راحت‌تری داشنه باشید. برای تصمیم‌گیری بهتر در خرید بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی به چند نکته زیر نیز توجه کنید.

  • برای فهمیدن اصل بودن دستگاه به تک تک اجزا دقت کنید اگر یک مارک نبود به اصل بودن آن شک کنید.
  • به دنبال کیفیت بالا باشید تا قیمت پایین چرا که این دستگاه به طور مستقیم با سلامت شما رابطه مستقیم دارد.
  • دقت کنید که اتصالات دستگاه تایوانی باشند و اتصالات چینی و بی‌کیفیت نباشند.
  • دستگاه‌های تصفیه آب معمولا توسط خود فروشندگان گارانتی می‌شوند و بهتر است قبل از خرید از وضعیت گارانتی آن مطمئن شوید.
  • شیر برداشت باید در آلیاژ آن سرب نباشد و کروم باشد و مغزی آن قابل تعویض باشد.
  • برای راحت خودتان دستگاهی را انتخاب کنید که فیلترهایش در بازار به راحتی یافت شود و هزینه فیلترهایش نیز مناسب باشد.

4.5 امتیاز از 1525 رای


تعمیر و نصب دستگاه تصفیه
برای سرویس تعمیر و نصب دستگاه تصفیه از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین