اتصال دستگاه تصفیه آب به یخچال

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
اتصال دستگاه تصفیه آب به یخچال

اتصال دستگاه تصفیه آب به یخچال برای تهیه و مصرف آب سالم از کارهایی اسن که این روزها برخی افراد انجام می دهند. همچنین برخی افراد که دستگاه تصفیه آب دارن ترجیح می دهند که آن را به یخچال خود وصل کنند که از آب سرد کن یخچال آب تصفیه شده خنک دریافت کنند. یخ آب تصفیه کرستالی و شفاف است و املاح آن گرفته می شود؛ بنابراین از تجمع املاح در بدن جلوگیری می شود و برای بدن مفیدتر است.

برخی بر این باورند که دستگاه های آب سرد کن و یخ ساز یخچالشان آب را تصفیه می‌کند و دیگر نیازی به اتصال آب تصفیه کن به یخچال نیست، اما فیلترهای موجود در یخچال های ساید بای ساید کربنی ساده است و برای تصفیه آب کافی نیست و آب را به طور کامل تصفیه نمی‌کند. همچنین به دلیل تجمع رسوبات در پشت فیلتر عملکرد آن مختل می شود و باید آن را تعویض کنیم.

روش اتصال دستگاه تصفیه آب به یخچال ساید بای ساید

برای اتصال دستگاه تصفیه آب به ساید بای ساید باید یک انشعاب از دستگاه تصفیه به یخچال متصل کنیم. این کار باید توسط لوله کشی به سمت محلی که یخچال شما قرار دارد وصل شود. برای این کار نیار به شلنگ و یک سه راهه مناسب می باشد. ولی بهترین کار این است که در محل نصب دستگاه تصفیه که معمولا در کنار سینک است یک انشعاب برای یجچال بگذاریم.

برای نصب دستگاه تصفیه باید در ابتدا یک سه راهه به لوله قسمت خرجی دستگاه تصفی وصل کنید سپس یک سمت لوله را به یخچال و یک سمت دیگر آن را به شیر مربوط وصل کنید، پس از نصب می توانید ار آب تصفیه در یخچال استفاده کنید.

 

اتصال آب تصفیه کن به یخچال

 

مراحل اتصال آب تصفیه کن به یخچال

 • در ابتدا باید یخچال را از برق و شیر مربوط به یخچال را قطع کنید.
 • در مرحله بعد شیرهای ورودی مخزن دستگاه را ببندید و سپس فیلتر را پیدا کنید.
 • برشی عمودی در شلنگ مربوط به اتصال ایجاد کنید و به کمک سه راهه به دستگاه متصل کنید و یک سر آن را به ورودی یخچال وصل کنید.
 • در مرحله آخر شیر آب را باز کنید تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

 

اتصال دستگاه تصفیه آب به ساید بای ساید

 

مزیت‌های اتصال آب تصفیه کن به یخچال

 • یخ های تولیدی در یخچال شفاف تر و زلال تر است.
 • آب دریافتی از آب سردکن بسیار سالم تر و با کیفیت تر است.
 • هزینه مربوط به تعویض فیلترهای یخچال حذف می شود.
 • املاح موجود در یخچال کاهش می یابد.

 

نکاتی برای اتصال دستگاه تصفیه آب به یخچال

 1. توجه داشته باشید که حتما شیر قطع کن را نصب کنید.
 2. مخزن تصفیه آب برای حتما باید فشار باد آن تنظیم شود.
 3. سعی کنید فشار مخزن را 15% بیشتر از حد معمول در نظر بگیرید.
 4. هیچ گاه نگذارید مخزن آب تصفیه خالی بماند و همیشه سعی کنید که مخزن پر باشد.
 5. بهتر است از تکنسین مربوطه بخواهید سرعت تولید تصفیه آب به 50% افزایش دهد.

 

اتصال دستگاه تصفیه آب به یخچال

 

سخن پایانی

در این مطلب درباره اتصال دستگاه تصفیه آب به یخچال و مزیت های آن مواردی را به شما گفتیم چنان چه دوست دارید از آب سالم و با کیفیت بهره ببرید و این آب را از طیق یخچال یا شیر آب مصرف کنید می توانید در بازار آنلاین خدمت از ما ثبت سفارش دهید. با ثبت سفارش در سایت و یا اپلیکیشن خدمت از ما می توانید به راحتی با تکنسین های حرفه ای در این زمینه ارتباط برقرار کنید و به رایگان از آن ها استعلام قیمت بگیرید. همچنین با خواندن نظرات سایر کاربران درباره پروژه های قبلی بهترین فرد را برای این کار انتخاب کنید.

تعمیر و نصب دستگاه تصفیه
برای سرویس تعمیر و نصب دستگاه تصفیه از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading