سرویس و تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان b3115

ثبت درخواست "سرویس و تعمیر آبگرمکن"
سرویس و تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان b3115

یکی از محبوب‌ترین آبگرمکن‌های بوتان، آبگرمکن دیواری b3115 است. یکی از دلایل محبوبیت این آبگرمکن قیمت مناسب به همراه قطعات آبگرمکن دیواری بوتان b3115 است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. با توجه به استفاده گسترده از این مدل، خدمات اختصاصی برای تعمیر آبگرمکن بوتان b3115 و هواگیری آبگرمکن دیواری بوتان b3115 ارائه می‌شود.

 

مشخصات آبگرمکن دیواری بوتان مدل b3115

آبگرمکن دیواری بوتان مدل b3115 مناسب واحدهای مسکونی، تجاری و اداری با مساحتی کمتر از 150 متر مربع است. یکی از توصیه‌های شرکت بوتان، نصب این آبگرمکن در محلی است که دورترین شیر آب گرم نسبت به آن، 8 متر فاصله دارد. مواردی مثل پایداری آب گرم، فشار مناسب و همچنین مدت زمان مورد نیاز برای گرم شدن آب، از جمله دلایل این پیشنهاد هستند.

قطر دودکش این آبگرمکن 15 سانتی متر است؛ و در هنگام نصب آبگرمکن، حتما نکات ایمنی و استاندارد را در نظر داشته باشید. این آبگرمکن دارای رده انرژی D است؛ و تمامی استانداردهای ایران و اروپا (CE) را گذرانده است.

حداکثر فشار آب گرم خروجی b3115، یک دهم بار (bar)؛ و توانایی گرم کردن 5 تا 12 لیتر آب را در هر دقیقه دارد. ابعاد این آبگرمکن 24.8 در 74 در 36 سانتی متر است و در اکثر بالکن‌ها، آشپزخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی قابل نصب است. وزن تقریبی این آبگرمکن، 13 کیلو گرم (Kg) است.

 

ویژگی‌های قطعات آبگرمکن دیواری بوتان b3115

همان طور که برای شما گفته شد، از جمله نکات برجسته این مدل، قطعات به کار رفته در آن است. در ادامه، چندین ویژگی برجسته این آبگرمکن را برای شما آورده‌ایم.

 • تنظیم دستی شعله آبگرمکن
 • تنظیم اتوماتیک شعله توسط آبگرمکن
 • بدنه استیل و مقاوم در برابر زنگ زدگی
 • امکان تنظیم فشار و دما آب خروجی با شیر تنظیم
 • تامین سریع آب گرم (مدت زمان بسیار کم گرم شدن آب)
 • تامین آب گرم فوری، دائم و فراوان
 • دارای فندک پیزوالکتریک ضربه‌ای
 • سه سال ضمانت شرکت بوتان
 • دارای شمعک دائمی

 

تعمیر آبگرمکن بوتان b3115

 

سرویس و تعمیر آبگرمکن بوتان b3115

طبیعی است که هر آبگرمکنی هر ساله نیاز به سرویس داشته باشد؛ تفاوتی ندارد قطعات به کار رفته در آبگرمکن چقدر با کیفیت است. در صورت بی‌توجهی به سرویس سالانه، مواردی مثل رسوب گیری و احتمال خرابی آبگرمکن افزایش پیدا می‌کند.

پیشنهاد ما، سرویس آبگرمکن دیواری بوتان b3115 به صورت سالیانه است. بدین شکل، در فصول سرد سال، رسوب شکل گرفته در آبگرمکن منجر به آن نخواهد شد که میزان دمای آب، کمتر از حد انتظار شما باشد. در کنار سرویس، تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان b3115 در مواقعی مثل سوراخی مخزن آبگرمکن، خرابی مشعل، خرابی شمعک و ... مورد نیاز است. 

شما می‌توانید در خدمت از ما، به رایگان قیمت سرویس و تعمیر را دریافت کنید و با بررسی سوابق متخصصین، بهترین سرویسکار آبگرمکن دیواری بوتان b3115 را انتخاب کنید. 

به این مورد توجه داشته باشید قیمت ارائه شده تقریبی است و با توجه به افزایش یا کاهش قیمت قطعات بوتان b3315، تغییر خواهد نمود.

 

هواگیری آبگرمکن دیواری بوتان b3115

آیا آبگرمکن دیواری شما آب را به خوبی گرم نمی‌کند؟ آبا آبگرمکن دیواری آب را طبق دمای دلخواه شما گرم نمی‌کند؟ آبگرمکن دیواری افت فشار دارد؟ شوفاژها به صورت نیمه گرم هستند؟ گرمایی در شوفاژها احساس نمی‌کنید؟

هواگیری آبگرمکن دیواری بوتان b3115 مقداری با هواگیری شوفاژ تفاوت دارد. اگر مشکلات بالا برای شما آشناست یا با آن‌ها دست و پنجه نرم می‌کنید، کافی است درخواست خود را با عنوان "هواگیری آبگرمکن دیواری" ثبت کنید.

 

عوامل موثر بر قیمت تعمیر آبگرمکن

تمامی ساختمان‌ها از جمله خانه، محل کار، دفاتر اداری و … برای مصارف مختلف نیاز به آبگرمکن دارند، اما ممکن است به دلایل مختلف برای آبگرمکن ساختمان مشکل پیش بیاید و آب سرد باشد، در چنین مواقعی نیاز است شما با یک تعمیرکار آبگرمکن هماهنگ کنید. آبگرمکن‌ها در انواع مختلفی تولید می‌شوند که با توجه به نیاز و تعداد نفرات خانوار می‌توانید آن را تهیه و نصب نمایید، اما اگر آبگرمکن شما به خوبی کار نمی‌کند، می‌توانید برای تعمیر آن روی ما حساب کنید.

 

معایب آبگرمکن دیواری بوتان مدل b3115

در کنار تمام مزیت‌هایی که برای این مدل از آبگرمکن بوتان گفتیم، این آبگرمکن، دارای برخی معایت نیز هست. از جمله این معایت می‌توان به:

 • تنظیم نبودن آب گرم خروجی
 • نوسان درجه حرارت در آبگرمکن بوتان b3115
 • خاموش شدن شمعک
 • خراب شدن جرقه زن

اشاره کرد.

سرویس و تعمیر آبگرمکن
برای سرویس سرویس و تعمیر آبگرمکن از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading