سرویس و تعمیر آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان مدل b3115

تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان مدل b3115

بوتان یکی از شرکت های ارائه دهنده سیستم های گرمایشی می باشد. یکی از مدل های محبوب آبگرمکن بوتان مدل b3115 می باشد. از آن جایی که مدل b3115 یکی از محبوب ترین مدل های آبگرمکن دیواری بوتان می باشد، سرویس تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان مدل b3115 توسط خدمت از ما ارائه می شود.

سرویس تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان مدل b3115 در خدمت از ما با قیمت منصفانه ارائه می شود. تعمیرکاران آبگرمکن دیواری خدمت از ما در کار خود بسیار با تجربه و دقیق هستند و برای تعویض قطعات در صورت نیاز، از قطعات با کیفیت استفاده می کنند و پس از انجام کار به شما فاکتور ارائه می دهند. تمیزی بعد از انجام کار از ویژگی های تعمیر آبگرمکن توسط تعمیرکار آبگرمکن می باشد.مشخصات آبگرمکن دیواری بوتان مدل b3115

آبگرمکن دیواری بوتان مدل b3115 مناسب واحد های تجاری، اداری و مسکونی می باشد. حداکثر طول لوله مورد توصیه تا دورترین شیر آب گرم برای مدل b3115 هشت متر (8 متر) می باشد. قطر دودکش مورد نیاز برای این مدل 15 سانتی متر است.


ویژگی های آبگرمکن دیواری بوتان مدل b3115

 • تامین آب گرم فوری، دائم و فراوان
 • بسیار کم‌فشار
 • سه سال ضمانت
 •  دارای کلیه استانداردهای داخلی و استاندارد کیفیت اروپا CE
 • دارای رده انرژی D
 • دارای شیر تنظیم دما و مقدار آب خروجی
 • امکان تنظیم شعله به صورت ولومی و پیوسته
 • مجهز به سیستم های ایمنی شیر اطمینان و کلید حرارتی روی مبدل
 • کنترل هوشمند شعله و بهره گیری از سیستم ماژولار
 • دارای شمعک دائمی
 • دارای فندک پیزوالکتریک ضربه ای
 • قابلیت کارکرد با گاز شهری و گاز مایع


تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان b3115

آیا آبگرمکن دیواری بوتان مدل b3115 شما با اختلال روبرو شده است؟ آبگرمکن دیواری شما آب را به خوبی گرم نمی کند؟ آبگرمکن دیواری شما افت فشار دارد؟

اگر مشکلات بالا و هر نوع مشکل دیگر با آبگرمکن دیواری بوتان مدل b3115 دارید، می توانید در سامانه آنلاین درخواست خدمات خدمت از درخواست " تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان مدل b3115 " را ثبت کنید. پس از ثبت درخواست شما کارشناسان ما با توجه به اطلاعاتی که از شما گرفته اند، نزدیک ترین و بهترین تعمیرکاران آبگرمکن را به شما معرفی می کنند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که منتظر آمدن تعمیرکار آبگرمکن شوید.

 

تعمیر آبگرمکن بوتان مدل b3115


هواگیری آبگرمکن دیواری

آیا آبگرمکن دیواری شما آب را به خوبی گرم نمی کند؟ آبا آبگرمکن دیواری آب را طبق دمای دلخواه شما گرم نمی کند؟ آبگرمکن دیواری افت فشار دارد؟ شوفاژ ها به صورت نیمه گرم هستند؟ گرمایی در شوفاژ ها احساس نمی کنید؟

هواگیری آبگرمکن دیواری مقداری با هواگیری شوفاژ تفاوت دارد. اگر مشکلات بالا برای شما آشنا است یا با آن ها دست و پنجه نرم می کنید، کافی است  درخواست خود را با عنوان " هواگیری آبگرمکن دیواری" ثبت کنید.قطعات آبگرمکن دیواری بوتان

هنگامی که تعمیرکار آبگرمکن برای تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان مدل b3115 به محل شما اعزام شد نیازی نیست نگران نبود قطعات آبگرمکن دیواری بوتان باشید. اگر در امر تعمیرات آبگرمکن دیواری بوتان نیاز به قطعات آبگرمکن دیواری بوتان شد، تعمیرکار آبگرمکن از بهترین و با کیفیت ترین قطعات موجود در بازار برای تعمیر آبگرمکن دیواری شما استفاده خواهد کرد.


عوامل موثر بر قیمت تعمیر آبگرمکن

تمامی ساختمان ها از جمله خانه، محل کار، دفاتر اداری و … برای مصارف مختلف نیاز به آبگرمکن دارند، اما ممکن است به دلایل مختلف برای آبگرمکن ساختمان مشکل پیش بیاید و آب سرد باشد، در چنین مواقعی نیاز است شما با یک تعمیرکار آبگرمکن هماهنگ کنید. آبگرمکن ها در انواع مختلفی تولید می شوند که با توجه به نیاز و تعداد نفرات خانوار می توانید آن را تهیه و نصب نمایید، اما اگر آبگرمکن شما به خوبی کار نمیکند، می توانید برای تعمیر آن روی ما حساب کنید.

4.20 امتیاز از 15 رای

سرویس و تعمیر آبگرمکن

سرویس و تعمیر آبگرمکن

ثبت رایگان سفارش

مطالب مرتبط

تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان مدل b3115

تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان مدل b3115

بوتان یکی از شرکت های ارائه دهنده سیستم های گرمایشی می باشد. یکی از مدل های محبوب آبگرمکن بوتان مدل ...
loading