سرویس و تعمیر آبگرمکن

علت گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری

علت گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری

شاید شما برای تعمیر آبگرمکن منزل خود به دنبال علت گرم نشدن آب آبگرمکن مخزنی، علت سرد و گرم شدن آب آبگرمکن دیواری، علت گرم نشدن آب در آبگرمکن دیواری بوتان، علت کم شدن فشار آب گرم در آبگرمکن دیواری، علت کم بودن فشار آب گرم، علت کم بودن شعله آبگرمکن دیواری، کم بودن شعله آبگرمکن، علت سرد و گرم شدن آب آبگرمکن دیواری بوتان و ... باشید. تمامی مشکلات آبگرمکن شما، توسط تعمیرکاران متخصص ما برطرف خواهد شد. اگر برایتان سوال است که  علت کم شدن فشار آب گرم در آبگرمکن دیواری چیست؟ در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

رفع علت گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری

در ابتدای صبح یا بعد از یک روز پر مشغله کاری، یکی از چیزهایی که ما را سر حال می‌کند، یک دوش آب گرم است. اما گرم نشدن آب از چالش‌هایی است که هر کس می‌تواند با آن روبرو شود. در این مواقع به فکر تعمیر کار پکیج یا آبگرمکن میفتیم. اما بد نیست خودمان بتوانیم تا حدی با نحوه کار ابگرمکن دیواری آشنا شویم و بتوانیم عیوب کوچک آن را برطرف کنیم.3 علت گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری چیست؟

در ادامه به شرح علت‌های گرم نشدن آب آبگرمکن، علت کم بودن شعله آبگرمکن دیواری و علت کم شدن فشار آب گرم در آبگرمکن دیواری پرداخته‌ایم. برای آگاهی بیشتر در ادامه همراه باشید.

 

 علت کم بودن شعله آبگرمکن دیواری

 

گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد:

1. یکی از این موارد رسوب گرفتن مبدل مصرفي است که باعث بروز اين مشكل شود. بيشتر سردوش حمام رسوب می‌گيرد و باعث اين مشكل میشود، كه شما با رسوب ‌زدایی میتوانيد اين مشكل را حل كنيد. هم چنین رسوب گرفتن خود آبگرمکن دیواری می‌تواند یکی از دلایل آن باشد. به راحتی نیمی از مشکلات آبگرمکن‌های دیواری که این روزه در بسیاری از منازل استفاده می‌شود ناشی از رسوب گرفتن و جمع شدن رسوبات در این نوع از آب گرمکن‌هاست. این مورد به صورت طبیعی و با توجه به آب مصرفی در ایران به صورت طبیعی اتفاق می‌افتد، و هرچند مدت یکبار بسته به آبگرمکن و آب مصرفی شما احتیاج به رسوب زدایی دارید.2. روشن نشدن شمعک یا خاموش شدن آن هم می‌تواند علت گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری باشد. خاموش شدن خود به خود شمعک آبگرمکن نیز ممکن است به دلیل افت فشار گاز اتفاق بیفتد که با تنظیم صحیح پیچ شمعک، برطرف خواهد شد. همچنین خرابی ترموکوپل، شل بودن مهره ترموکوپل و خراب بودن شیر مغناطیسی نیز موجب خاموش شدن شمعک می‌شوند. از طرفی بسته بودن شیر پروانه‌ای و گرفتگی صافی شمعک و مجرای نازل شمعک نیز می‌توانند باعث روشن نشدن شمعک شوند. یا اینکه شمعک روشن می‌شود ولی مشعل روشن نمی‌شود یا دیر روشن می‌شود، در این‌جا باید شیر احتراق اهسته کنترل و تنظیم گردد. از دیگر دلایل روشن نشدن مشعل می‌شود به پاره شدن یا خراب شدن واشر دیافراگم اشاره کرد.3. اشكال در لوله‌كشي ساختمان هم می‌تواند علت گرم نشدن آب ابگرمکن دیواری باشد كه برطرف كردن آن به مهارت لوله‌ كشی و ابزار آن نياز دارد.

دودكش‌های غيراستاندارد نيز مي‌توانند آب گرم را از شما بگيرند. یک دودکش استاندارد ویژگی هایی دارد که می‌توانید آن را از یک متخصص بپرسید.

3.67 امتیاز از 129 رای

سرویس و تعمیر آبگرمکن

سرویس و تعمیر آبگرمکن

ثبت رایگان سفارش

مطالب مرتبط با سرویس و تعمیر آبگرمکن

رسوب زدایی آبگرمکن دیواری
تعمیرکار آبگرمکن

مطالب مرتبط با گرمایشی

علت روشن نشدن پکیج
تعمیر بخاری آبسال
تمیز کردن بخاری

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading