انجام کفسابی سرامیک و کاشی و نکات آن

ثبت درخواست " کفسابی "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
انجام کفسابی سرامیک و کاشی و نکات آن

نظافت یک ساختمان بدون تمیز کردن کف و کفپوش آن معنایی ندارد. کفسابی سرامیک و کاشی بهترین روش برای تمیز کردن و برق انداختن کف خانه‌ها، فروشگاه‌ها، هتل‌ها، تالارها، مراکز تجاری تفریحی و... است. کفسابی سرامیک در این مکان‌ها توسط کف ساب‌های حرفه‌ای و با استفاده از دستگاه کف ساب سرامیک یا سنگ ساب دستی انجام می‌شود.

کفسابی کردن برای سطوح سرامیکی، به معنی از بین بردن تمام جرم های روی سرامیک و کاشی است که با لایه برداری نازک از سطح سرامیک انجام می شود. این کار توسط دستگاه هایی است که قدرت تمیز کردن سطح را بسیار بیشتر از شوینده ها دارند و پس از ساب زنی، سرامیک یا کاشی به حالت اولیه خود تمیز و براق می شود.

 

 

چرا به کفسابی سرامیک و کاشی احتیاج داریم؟

تقریبا تمام ساختمان‌ها پس از کامل شدن روند ساخت و همچنین بازسازی به کفسابی نیاز دارند که یکی از روش های تمیز کردن سرامیک کف است. کفسابی سرامیک یا کفسابی کاشی فرقی نمی کند. لکه‌های بزرگ گچ، سیمان، چسب، رنگ و مواد دیگر باید قبل از سکونت و استفاده از ساختمان با دستگاه کف ساب سرامیک کاملا تمیز شوند. همچنین در بسیاری از سطوح سرامیک مکان های دیگر نیز کفسلبی موثر است که در ادامه شرح داده ایم.

  • کفسابی تمام ساختمان های تازه تاسیس برای آماده سازی جهت سکونت
  • براق کردن سرامیک های کف برای ساختمان های تجاری، کارگاه و آشپزخانه های صنعتی
  • ساب زدن انواع کاشی و موزاییک کف منزل
  • کفسابی پارکینگ ها که به دلیل رفت و آمد ماشین بیشتر جرم می گیرند


 

نمونه ای از سطح کاشی تمیز کفسابی شده

 

کفسابی سرامیک و همچنین کفسابی کاشی همچنین به‌صورت متناوب در مکان‌های پر رفت و آمد مانند فروشگاه‌ها و هتل‌ها نیز بسیار مهم است. با انجام کفسابی و با استفاده از دستگاه کفسابی سرامیک جرم‌ها و کثیفی‌ها به نحوی موثر، بدون نقص، و با سرعت بالا پاک خواهد شد. علاوه بر تمیز کردن و برق انداختن سرامیک و کاشی، زمانی‌که کفپوش ساختمان تراز نباشد و یا شکسته شده باشد نیز کفسابی سرامیک و کفسابی کاشی انجام می‌شود.

جرمگیری و از بین بردن آثار لکه‌ها خصوصا در فضای آشپزخانه و سرویس بهداشتی به تميز كردن سراميك اشپزخانه ختم نشده و اقداماتی برای محیط حمام و سرویس بهداشتی را در بر می‌گیرد. 

 

قیمت کفسابی سرامیک و ساب زدن انواع کاشی

سوال اصلی این است که قیمت کفسابی سرامیک و قیمت کفسابی کاشی چگونه محاسبه می شود؟ مانند بسیاری از خدمات دیگر، قیمت کفسابی سرامیک یا سطوح کاشی و موزاییک نیز با توجه به نوع دستگاه کف ساب سرامیک  متفاوت است. طبیعتا مدل دستگاه کفسابی با توجه به نوع سرامیک ساختمان و میزان جرم روی آن انتخاب می‌شود. 

حتما برای شما هم پیش آمده که پس از بازسازی ساختمان یا استفاده از مواد شوینده با کف و سرامیک لکه دار یا جداشده مواجه شوید، در این حالت بهترین پیشنهاد انتخاب افراد متخصص و شرکت‌های شاغل در زمینه خدمات کفسابی به صورت تخصصی است.

 

هزینه کفسابی سرامیک و کاشی با توجه به نوع دستگاه و متراژ کف متفاوت است

 

میزان کثیفی، زیاد بودن درزها و گوشه‌ها و ناهمواری سرامیک‌ها نیز در تعیین قیمت کفسابی سرامیک اصفهان، کفسابی سرامیک کرج و به‌طور کلی هزینه کفسابی تاثیرگذار است. البته باید توجه داشت که مساحت محل مورد نظر نیز در هزینه کفسابی سرامیک بی‌تاثیر نیست. هرچه متراژ بالاتر باشد، احتمال کاهش و تخفیف قیمت کفسابی سرامیک نیز بیشتر می‌شود؛ با دسترسی به افراد مطلع در این زمینه بهترین نتیجه را برای کفسابی ساختمان مدنظرتان رقم بزنید.

 

انواع دستگاه و روش های کف سابی سرامیک

دستگاه های ساب زنی سرامیک بر اساس میزان قدرت دستگاه و فرچه به کار رفته در آن تقسیم بندی می شوند که هر کدام برای نوع خاصی از سرامیک و کاشی قابل استفاده است. مهم ترین مدل های این دستگاه ها شامل موارد زیر است:

  1. سنگ ساب دستی: این دستگاه کوچک و قابل حمل برای مکان‌هایی که برق ندارند و یا کوچک هستند به‌کار می‌رود؛ برای مثال درزها و گوشه‌های دیوارها یا سرویس‌های بهداشتی.
  2. دستگاه کفسابی سرامیک تک فاز: کفساب تک فاز همان‌طور که از نامش پیداست با برق تک فاز کار می‌مند و نسبت به سنگ ساب دستی قدرت بیشتری دارد. این دستگاه برای کفسابی سرامیک در فضاهایی مانند ساختمان‌های مسکونی، مراکز تجاری کوچک و... مناسب بوده و انتخاب اول کف ساب‌های حرفه‌ای‌ است. این دستگاه با برق خانگی کار می‌کند و همراه با آب یا به‌ صورت خشک می‌تواند سرامیک‌ها را بسابد، تمیز و براق کند.
  3. دستگاه کفسابی سرامیک سه فاز: این دستگاه قدرتمندترین دستگاه برای انجام کفسابی کاشی در ساختمان‌های بزرگ است. قدرت بالای این دستگاه به‌خاطر استفاده آن از برق سه فاز است. روش سنگسابی سرامیک با این دستگاه مانند دستگاه‌های ذکر شده است، اما مهارت بیشتری می‌طلبد تا روی موزاییک‌ها حفره ایجاد نکرده و لعاب آنها را نبرد.

 

دستگاه های مختلف کفسابی سرامیک با قدرت های مختلف مناسب هر نوع سنگ وسرامیک به کار می رود

 

ساب زنی نانو برای سرامیک

یکی از تکنیک های پیشرفته در ساب زدن، کفسابی نانو یا نانو ساب است. در این روش از مواد خاص نانو در دستگاه استفاده شده و این مواد پس از ساب زدن جذب سرامیک می شود. خاصیت این مواد نانو می تواند برای ضد آب کردن کف و جلوگیری از ماندن اثر لکه روی سرامیک شود.

 

روش کفسابی ایتالیایی سرامیک

در این روش نوع فرچه یا لقمه استفاده شده دستگاه متفاوت است و با دقت بالاتری توسط متخصص انجام می شود. مزایای این روش نسبت به کفسابی معمولی، براق شدن و آینه ای شدن سرامیک است که جلای بسیار زیبایی به سطح می دهد. این روش نسبت به ساب زنی معمولی گران تر است.

 

کف سابی با مواد رزینی

در کفسابی برخی از سرامیک ها ممکن است قسمت هایی از سرامیک یا کاشی کف به مرور زمان کنده شده یا آسیب دیده باشد. در روش ساب زنی رزین، از مواد رزینی مقاوم در دستگاه استفاده میشود که با وارد شدن این مواد به بافت سنگ یا سرامیک، حفره های موجود در کف پر شده و مقاومت سنگ یا سرامیک کف زیاد می شود.

 

کفسابی سرامیک میزان براقیت و مقاومت سطح را بالا می برد

 

تفاوت های کفسابی سرامیک با سایر سنگ ها

مقاومت سرامیک ها نسبت به برخی از سنگ های گرانیت، تراورتن و یا سایر سنگ های ساختمانی کمتر است. به همین دلیل هنگام اجرای خدمات کفسابی برای سطوح سرامیکی، باید دقت و ظرافت بیشتری به خرج داد تا آسیبی به سطح نرسد. به این منظور برای کفسابی سرامیک از دستگاه های سبک تر که فرچه های خیلی ضخیم ندارند استفاده می شود. دستگاه های ساب زن کاشی تک فاز برای سطوح حساس تر مناسب است چون دستگاه های سه فاز عموما قدرت بیشتری دارند. همچنین در صورت ظرافت بالای کاشی یا سرامیک محل از فرچه های پلاستیکی به جای سیمی استفاده می شود.

 

مراحل کفسابی سرامیک و کفسابی کاشی

انجام کفسابی سرامیک، کاشی و موزاییک به صورت کلی مراحل زیر را شامل می‌شود:

  • درصورت وجود ناهمواری، ابتدا باید این مسئله را با صفحه‌های مخصوص ساب زنی رفع کرد. میزان تکرار این عملیات به عمق خراش بستگی دارد.
  • در ادامه روش سنگسابی سرامیک، برای پرکردن درزهای مرحله قبل، پولیش زده می‌شود. در پایان این مرحله پسآب باقی‌مانده قبل از خشک شدن جمع آوری می‌شود تا به سطح نچسبد.
  • در مرحله آخر دستگاه کف ساب سرامیک را به‌صورت زیگزاگی روی کاشی و سرامیک می‌چرخانند تا کاملا تمیز و براق شود.

 

کفسابی سرامیک و کفسابی کاشی به صورت تخصصی باید انجام شود

 

مزایای خدمات کفسابی حرفه‌ای

با وجود انواع مختلف سرامیک، دستگاه کفسابی سرامیک و لقمه‌ها، به‌نظر می‌رسد کفسابی کاشی چیزی از یک هنر کم نداشته باشد. جدا از نوع دستگاه کف ساب سرامیک (و حتی قیمت دستگاه کفسابی سرامیک، بالا یا پایین)، کمک گرفتن از یک کفساب حرفه‌ای برای انجام این کار بسیار مهم است.

کفسابی کردن سطوح سرامیکی و کاشی مزایای بیشتری علاوه بر تمیز کردن کف ساختمان دارد.

چنین افرادی کاملا با ظرافت‌های نحوه ساب زدن سرامیک و روش سنگسابی سرامیک آشنا هستند. برای مثال، آنها به‌خوبی می‌توانند از دستگاه کفساب ایتالیایی استفاده کنند و یک کفسابی شیشه‌ای را برای شما انجام دهند؛ یا اینکه می‌توانند تشخیص دهند که آیا سطح به ضد آب احتیاج دارد یا نه و کفسابی سرامیک با نانو ساب را انجام دهند؛ و نکات ریز و درشت دیگر برای جلوگیری از افتادن حفره روی سرامیک‌های شما و از بین نرفتن لعاب و درخشش آنها.

 

شما تنها با ثبت درخواست برای خدمات کفسابی موردنظر خود در وب‌سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" می‌توانید با متخصصان کفسابی سرامیک و کفسابی کاشی در ارتباط باشید، بهترین قیمت کفسابی سرامیک و کاشی را بدانید و با خیال راحت کارهای کفسابی خود را به آنها بسپارید.

4.5 امتیاز از 1710 رای


کفسابی
برای سرویس کفسابی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین