آشنایی با ساخت کانکس ویلایی و نحوه سفارش آن

ثبت درخواست " ساخت سوله و کانکس "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
آشنایی با ساخت کانکس ویلایی و نحوه سفارش آن

ساخت ویلا با کانکس امروزه یکی از آسانترین راههای دستیابی به مکانی شیک و زیبا همراه با بیشترین امکانات یک منزل و کمترین هزینه ممکن می‌باشد. سرعت بالای ساخت و هزینه بسیار کم از جمله مزایای منحصر به فرد ویلاهای کانکسی است، که موجب محبوبیت بالای این سازه شده است.

این روزها ساخت ویلا با کانکس در باغ‌ها و مناطق اطراف شهر به دلیل سهولت بالای اجرای آن بسیار رایج شده است. اگر قصد سفارش ساخت کانکس را دارید؛ این مطلب از مجله اینترنتی "خدمت از ما" را جهت آگاهی از جزئیات بیشتر آن از دست ندهید.

ساخت ویلا با کانکس چگونه صورت می‌گیرد؟

 شما می‌توانید تمامی امکانات لازم برای یک زندگی مرفه را در ویلاهای کانکسی برای خود فراهم کنید. تنها تفاوتی که این سازه با واحدهای مسکونی سنتی دارد، نوع مصالح به کار رفته در ساختار آن می‌باشد. به یاد داشته باشید که این مصالح استفاده شده در ساختار ویلاها به دلیل سبک بودن، مزایای زیادی را برای ساکنین خود فراهم خواهد کرد.

ساخت کانکس ویلایی به دو صورت انجام می‌گیرد؛ در حالت اول مصالح در ابتدا به محل سازه برده می‌شوند و سازه در آن محل نصب خواهد شد. اما در حالت دوم ساز می‌تواند به طور کامل در کارخانه ساخته شود و پس از آن به محل مورد نظر برده شده و در آنجا قرار داده شود. حالت دوم علاوه بر سرعت بالا موجب کاهش هزینه‌های کلی نیز برای مصرف کننده خواهد شد. 

 

 نحوه سفارش ساخت کانکس

ویلاهای کانکسی بر اساس فضای مورد نظر، کاربرد، اقلیم مکان انتخاب شده و سلیقه مشتری طراحی و تولید می شوند. لازم به ذکر است که شما می‌توانید سفارش ساخت کانکس خود را در هر ابعادی داشته باشید؛ اما محدودیتی که باعث رعایت نکات اصولی و در نظر گرفتن ابعاد استاندارد در ساخت آن‌ها می‌شود، مربوط به شرایط حمل آن‌ها خواهد بود.

اگر سازه ای با ابعاد بزرگ را در نظر داشته باشید، برای نصب آن اجزای جداگانه را در محل اجرا به یکدیگر متصل کنند یا آن‌ها را به صورت کانکس‌های جداگانه ابتدا در کارخانه می‌سازند و سپس بعد از حمل و مستقر کردن آن‌ها در محله اجرا کانکس های دوقلو یا چندقلویی را به یکدیگر متصل کنند .

جهت سفارش ساخت کانکس مانند هر بنای دیگری لازم است چند مرحله طی شود؛ که اولین مرحله آن طراحی سازه بر اساس نظر مشتری، مکان مورد نظر، محاسبات و بررسی‌های فنی می‌باشد. در بسیاری از کارخانه‌ها ساخت کانکس، انواعی از نمونه های  از پیش طراحی و ساخته شده جهت تحویل به مشتری قرار دارند.

 اما توصیه می شود که در صورت ساخت ویلا با کانکس حتماً از طراح بخواهید که طراحی را با توجه به شرایط جغرافیایی مکان مورد نظر انجام دهد؛ تا از محل قرارگیری پنجره ها نورگیرها و مصالح مورد استفاده مناسبه آب و هوای آن منطقه، اطمینان حاصل کنید. 

 

نحوه سفارش ساخت کانکس

 

 مزایای ساخت ویلا با کانکس

  • سرعت بالا در اجرا و ساخت
  •  قابلیت جابجایی آسان
  • تنوع در طراحی
  • مقاومت بالا در برابر زلزله
  • قابلیت سفارش ساخت کانکس در ابعاد دلخواه
  • مزیت نصب و اجرا در هر مکانی با هر مدل آب و هوا
  •  کاهش هزینه ساخت ویلا با روش و مصالح سنتی 
  •  ساخت سازه در مدت زمان بسیار کوتاه
  •  قابلیت عایق بندی، جهت افزایش کیفیت آن

 

 مصالح مورد استفاده در ساخت کانکس ویلایی

 مصالح مورد استفاده با توجه به طراحی اولیه، شکل ظاهری آن، مسائل فنی، آب و هوای منطقه موردنظر و بودجه فرد درخواست کننده متغیر خواهد بود. اما یکی از رایج‌ترین مصالحی که در ساخت اکثر آن‌ها استفاده می‌شود، ساندویچ پانل یا پانل های آماده می باشد. این پانل‌ها نوعی ورق فولادی گالوانیزه شده هستند؛ که به صورت افقی فرم خمیده به خود گرفته‌اند و در برخی از مناطق به این مدل پنل ها سایدینگ نیز گفته می‌شود.

در اسکلت این سازه‌ها از شاسی تیرآهن و پروفیل های آهنی استفاده می شود و طراحی فای داخلی آن با توجه به سلیقه مشتری می‌تواند از انواع کاغذ دیواری یا چوب کاری‌ها استفاده شود. برای کف ویلاهای کانکسی محدودیتی در استفاده از سرامیک، لمینت، تخته ضد آب یا انواع کفپوش وجود ندارد؛ اما به یاد داشته باشید که استفاده از سرامیک برای هنگام حمل و جابجایی سازه، موجب افزایش وزن آن خواهد شد.

 

مزایای ساخت ویلا با کانکس

 

جابه جایی ویلاهای کانکسی

تنها وجود یک دستگاه تریلی با کفی مخصوص، در کنار یک دستگاه جرثقیل می‌تواند به حمل و جا به جایی ویلاهای کانکسی بپردازد. به این صورت که کانکس توسط جرثقیل برداشته شده و بر روی تریلی قرار داده می‌شود و پس از آن توسط تریلی به مقصد مورد نظر منتقل خواهد شد.

نکته مهمی که لازم است در این جابه جایی به خاطر داشته باشید گرفتن مجوز حمل بار از پایانه ترافیکی، در صورت بیشتر بودن ابعاد سازه از 2.5 در 3.5، در کنار چک کردن تریلی از نظر داشتن بارنامه قانونی و بیمه بار می‌باشد. بررسی مسیری که قرار است تریلی به همراه سازه طی کند، در صورت بزرگ بودن ابعاد سازه از جهت داشتن محدودیت حمل آن در هنگام عبور از پل‌ها و تونل‌ها نیز بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

جمع بندی

اگر قصد دارید در مکانی به ساخت ویلا با کانکس بپردازید؛ حتما با فردی متخصص و باتجربه جهت سفارش ساخت کانکس خود مشورت کنید. چرا که طراحی نصب و اجرای این سازه برای داشتن بیشترین بازده و فراهم آوردن رفاه برای مصرف کنندگان لازم است اصولی و دقیق انجام گیرد.

بازار آنلاین "خدمت از ما" با هدف آسان‌تر کردن دسترسی شما به مجرب‌ترین متخصصان، ساخت کانکس ویلایی امروز در این زمینه در حال فعالیت است. به همین منظور شما می‌توانید همین الان با ثبت درخواست خود در اپلیکیشن یا وب سایت آن، به رایگان از قیمت ساخت این سازه مطلع شوید. سپس با خواندن نظرات مشتریان سابق هر متخصص، بهترین را جهت اطمینان خاطر خود انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1064 رای


ساخت سوله و کانکس
برای سرویس ساخت سوله و کانکس از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین