تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت

امروزه با وجود امکان تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در محل، رفع مشکلات مختلف دستگاه‌های این برند از همیشه ساده‌تر شده است. متخصصان تعمیرات لباسشویی ایندزیت در زمانی که شما بخواهید در خانه شما حضور پیدا می‌کنند، و کار تعمیر لباسشویی ایندزیت را در حضور شما انجام می‌دهند.

شاید با مطالعه چند مقاله با موضوع آموزش تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت و بررسی دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت تصمیمی بگیرید خودتان دستگاه را تعمیر کنید. اما اگر تجربه و زمان کافی را ندارید، توصیه می‌کنیم حتما از یک متخصص برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت کمک بگیرید.

روند تعمیرات این دستگاه همانند دیگر موارد مشابه مثل تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال، عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی ارج و سایر برندها امری تخصصی بوده که باید تحت نظارت افراد مطلع صورت گیرد.در ادامه درباره پروسه تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی ایندزیت بیشتر صحبت می‌کنیم.

تعمیرات لباسشویی ایندزیت در محل

بالاخره همان آخر هفته‌ای که همیشه منتظرش بودید تا کارهای عقب‌افتاده‌تان را انجام دهید از راه رسیده است. لباس‌های کثیف را در ماشین لباسشویی می‌ریزید و دکمه استارت را می‌زنید. اتفاقی نمی‌افتد. دستگاه را ریست می‌کنید، اما باز هم اتفاقی نمی‌افتد. به نظر می‌رسد به عیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت نیاز دارید.

خوشبختانه به کمک اپلیکیشن "خدمت از ما" می‌توانید سریعا با متخصصان نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندزیت و تعمیرگاه‌های مجاز آن ارتباط برقرار کنید. ثبت درخواست، بررسی قیمت‌های پیشنهادی از طرف متخصصان تعمیر لباسشویی ایندزیت در تهران (یا شهری که ساکن آن هستید)، و انتخاب یکی از آنها تنها کارهایی هستند که باید انجام دهید.

 

ریست لباسشویی ایندزیت

اگر مشکل دستگاه شما تنها ارور دادن و هنگ کردن آن است، در اغلب اوقات ریست لباسشویی ایندزیت می‌تواند آن را برطرف کند. برای ریست لباسشویی ایندزیت مراحل زیر را انجام دهید:

  1. دستگاه را از پریز برق جدا کنید.
  2. دکمه روشن و خاموش دستگاه را فشار دهید.
  3. دستگیره تنظیم زمان را روی حالت صفر بگذارید.
  4. دستگاه را به پریز برق بزنید، و آن را روشن کنید.
  5. وقتی چشمک چراغ‌های نمایشگر را دیدید، دوباره دستگاه را خاموش کنید.

ریست لباسشویی ایندزیت شما با موفقیت انجام شد. دستگاه را روشن و از آن استفاده کنید. امیدواریم مشکل آن رفع شده باشد.

 

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندزیت

 

چند نکته قبل از تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

ممکن است برخی مشکلات جزئی ماشین لباسشویی را خودتان بتوانید رفع کنید. اگر دستگاه‌تان به مشکلی برخورده است، ابتدا چند مورد زیر را بررسی کنید:

  • پیش از شروع تعمیر لباسشویی ایندزیت باید برق آن را بررسی کرد. شما باید ببینید آیا برق دستگاه وصل است یا خیر.
  • پس از بررسی برق‌رسانی، پیش از تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت باید شیر متصل به آب در دستگاه را بررسی کرد.
  • پس از دو مورد قبل باید بسته بودن درب دستگاه، صحیح بودن بارگیری البسه و تمیز بودن قسمت فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی را چک کرد.

اگر مشکل پیش آمده ناشی از موارد بالا نباشد، باید عیب یابی ماشین لباسشویی ایندزیت را به قطعات داخلی آن معطوف کرد. در این حالت بهتر از افراد باتجربه در حوزه تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت کمک بگیرید.

 

عیب یابی و تعمیر لباسشویی ایندزیت

اگر هیچ‌یک از نکات بالا شما را از تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت بی‌نیاز نکرد، باید با عیب یابی تخصصی قطعات ماشین لباسشویی ایندزیت را بررسی کرد تا بخش معیوب مشخص شود. هر یک از ایرادات رایج لباسشویی‌های ایندزیت معمولا دلیل مشخصی دارد که در ادامه با آنها آشنا می‌شویم:

 

تعمیر لباسشویی ایندزیت برای بسته نشدن درب

این مشکل دو دلیل عمده دارد: معیوب بودن زبانه داخلی درب و یا وجود ایراد در میکروسوئیچ درب. برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در این حال باید قطعه معیوب را تعویض کرد.

 

تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت برای صدا و لرزش زیاد

صدا و لرزش زیاد دستگاه هر کسی را نگران می‌کند. دو مشکل اصلی است که می‌تواند باعث ایجاد صدا و تکان‌های عجیب شود. یک مورد خراب شدن بلبرینگ‌های زیر دیگ لباسشویی است. درصورت خرابی بلبرینگ‌ها دیگ به دیواره‌های  دستگاه برخورد و صدای بلندی تولید می‌کند که همین امر ضرورت تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی و تعمیر کمک فنرها را در جریان تعمیر لباسشویی ایندزیت به دنبال دارد.

 

چشمک زدن چراغ لباسشویی ایندزیت

چشمک زدن چراغ لباسشویی ایندزیت به شما می‌گوید که چرخه جستجو ناقص مانده است و مشکلی وجود دارد. دلایل اصلی چشمک زدن چراغ لباسشویی ایندزیت وجود مشکل در تامین آب، و یا سنگین بودن دیگ دستگاه است.

 

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران

 

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت برای نچرخیدن دستگاه

مورد ساده‌ای که می‌تواند این مشکل را ایجاد کند، بارگیری اشتباه و نامتعادل لباس‌ها در دستگاه است. مدل‌های جدید ماشین لباسشویی ایندزیت سیستمی دارند که درصورت نامتعادل بودن بار از چرخش اسپین جلوگیری می‌کند. اگر مشکل از نحوه بارگیری نبود، با یک متخصص برای عیب یابی ماشین لباسشویی ایندزیت و تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت تماس بگیرید.

اگر هم دستگاه شما در میانه شستشو متوقف می‌شود، باید چندتا از قطعات مثل تسمه ماشین لباسشویی ایندزیت و دیگر تجهیزات را برای پیدا کردن مشکل بررسی کرد. زیرا مشکلات زهکشی و تخلیه آب، مسدود شدن پمپ و یا خرابی واشرها می‌تواند علت این مشکل باشد.

 

تعمیرات لباسشویی ایندزیت برای مشکلات تخلیه

متخصصان برای تعمیر لباسشویی ایندزیت در صورت تخلیه نشدن آب آن سراغ دو بخش از دستگاه می‌روند. یکی شلنگ‌ها و دیگری پمپ تخلیه و ایراد در طریقه نصب شلنگ تخلیه لباسشویی . مسدود شدن شلنگ‌ها با اشیا خارجی و سوختگی پمپ از جمله مواردی هستند که در روند تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت برطرف می‌شوند.

 

عیب یابی ماشین لباسشویی ایندزیت برای برق بدنه

تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت به دلیل برق دادن آن را اصلا نباید به تعویق انداخت. آبریزی ماشین لباسشویی، سوختن موتور و وجود اتصال در سیستم سیم‌کشی می‌تواند علت این مشکل باشد. اگر متوجه شدید بدنه دستگاه‌تان برق می‌دهد، برای جلوگیری از خطر برق‌گرفتگی سریعا از یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت کمک بگیرید.

 

تعمیرات لباسشویی ایندزیت برای حل نشدن پودر

اگر بعد از شستشو لک پودر روی البسه باقی می‌ماند، احتمالا دستگاه نمی‌تواند پودر را به‌خوبی حل کند. برای تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در این حالت باید نرسیدن آّب به محفظه جاپودری لباسشویی را بررسی کردو البته اضافه کردن بیش از حد پودر هم از عوامل این مشکل است.

نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در تهران و سایر شهرها

تعمیر لباسشویی ایندزیت تنها به موارد بالا ختم نمی‌شود. نداشتن آب گرم، مشکلات خشک‌کن و ... نیز از جمله موارد نیاز به تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت است. اگر هر مشکلی برای دستگاه شما پیش آمد و به عیب یابی ماشین لباسشویی ایندزیت نیاز داشتید، روی کمک "خدمت از ما" حساب کنید.

با اپلیکیشن "خدمت از ماگ می‌توانید بهترین متخصصان حوزه تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در کنار دیگر خدمات تعمیر لوازم آشپزخانه مثل تعمیر یخچال ارج، یافتن علت دود زدن اجاق گاز و موارد مشابه را در چند مرحله کوتاه پیدا کنید.

4.5 امتیاز از 1144 رای


تعمیر ماشین لباسشویی
برای سرویس تعمیر ماشین لباسشویی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین