دلایل خرابی ماشین لباسشویی پاکشوما

ثبت درخواست "تعمیر ماشین لباسشویی"
دلایل خرابی ماشین لباسشویی پاکشوما

خرابی ماشین لباسشویی پاکشوما با یک سری علائم و نشانه‌های خاص همراه بوده که بیانگر بروز مشکل در یک بخش از این وسیله است. مشاهده خطای لباسشویی پاکشوما در هنگام فعالیت و همین طور اختلال در روند شستشوی لباس اصلی ترین نشانه‌های خرابی ماشین لباسشویی پاکشوماست.

خطاهای ماشین لباسشویی پاکشوما که در دفترچه راهنما از آنها بعنوان کد خطای ماشین لباسشویی پاکشوما یاد شده در تشخیص صحیح علت خرابی این دستگاه نقش بسزایی دارند. در حالت کلی هر کد خطای لباسشویی پاکشوما حامل یک پیغام و هشدار در مورد عملکرد ماشین لباسشویی می‌باشد. شناخت این علائم و هشدارها در اصلاح خطا و رفع خرابی ماشین لباسشویی پاکشوما نقش تاثیر گذاری دارند.

 

در این مطلب از مجله خدمت از ما سعی داریم با تشریح کامل کد خطای لباسشویی پاکشوما نحوه تشخیص علت خرابی ماشین لباسشویی پاکشوما از این طریق را مورد بررسی قرار دهیم.

 

ارور cl ماشین لباسشویی پاکشوما

 

دلایل خرابی ماشین لباسشویی پاکشوما

مشکلاتی مثل ماشین لباسشویی روشن میشه ولی کار نمیکنه، آبگیری نکردن ماشین لباسشویی و همین طور دیگر اختلالات ایجاد شده در روند کار این دستگاه خرابی ماشین لباسشویی پاکشوما را به دنبال دارند. اصلی ترین دلایل خرابی این دستگاه پرکاربرد نداشتن اطلاعات کافی در خصوص خطای لباسشویی پاکشوما و تاخیر در تعمیر ماشین لباسشویی می‌باشد.

برطرف کردن مشکلات جزئی ماشین لباسشویی با بررسی کد خطای آنها از بروز مشکلات بزرگتر و مصرف انرژی بیشتر و هزینه بالاتر جلوگیری می‌کند. بنابراین در هنگام مواجهه با خرابی ماشین لباسشویی پاکشوما یافتن روش‌های شناخت سریع ایرادات و رفع آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

خطاهای ماشین لباسشویی پاکشوما

 

با معرفی کد خطای ماشین لباسشویی پاکشوما و علت رویت هر کدام از این خطاها بیشتر مشکلات افراد در خصوص تشخیص نادرست مشکل لباسشویی حل می‌شود. با ما همراه باشید تا در کنار تشریح مفهوم کد خطای لباسشویی پاکشوما اطلاعات تکمیلی درباره هر کد خطا را دریافت کنید.

 

کد خطای لباسشویی پاکشوما چیست؟

مفهوم کد خطای ماشین لباسشویی پاکشوما در حالت کلی یک سری حروف انگلیسی بوده که هر کدام در کنار اعداد خاصی یک پیغام سیستمی را انتقال می‌دهند. خواندن کد خطای ماشین لباسشویی پاکشوما نیاز به تخصص خاصی نداشته و تنها با مطالعه دفترچه راهنما می‌توانید معانی این علائم را دریافت کنید.

نمایش کد خطای ماشین لباسشویی پاکشوما بر روی نمایشگر این دستگاه تشخیص مشکل و علت از کار افتادن این وسیله را راحت تر می‌کند. تنظیمات ماشین لباسشویی بگونه‌ای طراحی شده که در هنگام بروز اختلال علائم آن در قالب یک کد بر روی پنل کاربری ماشین لباسشویی پاکشوما ظاهر شود.

 

ارور fe لباسشویی پاکشوما

 

اطلاعات کسب شده از خطاهای ماشین لباسشویی پاکشوما در برخی مواقع نیاز به اعزام کارشناس و یا درخواست تعمیرکار برای رفع خرابی ماشین لباسشویی پاکشوما را برطرف می‌کند. همین نکته در کاهش هزینه تعمیرات لباسشویی پاکشوما و بهینه سازی مصرف انرژی تاثیر زیادی دارد.

 

معرفی کد خطاهای ماشین لباسشویی پاکشوما

پس از آشنایی کامل با مفهوم کد خطای لباسشویی پاکشوما و تاثیر مثبت آن در تشخیص سریع علت خرابی ماشین لباسشویی پاکشوما به ضرورت شناخت این کدها پی بردیم. در این بخش به معرفی کاملی از انواع کد خطای ماشین لباسشویی پاکشوما و دلیل بروز آنها می‌پردازیم.

 

کد خطای ماشین لباسشویی پاکشوما

علت مشاهده این خطا

PE

خرابی هیدروستات در ماشین لباسشویی پاکشوما

OE

ایراد در پمپ تخلیه تحت تاثیر مشکل برد الکترونیکی

DE

خرابی میکروسوئیچ درب لباسشویی پاکشوما

CL

قفل کودک فعال شده است.

E00

هیچ خطایی ثبت نشده است.

E10

آب بیش از اندازه نیاز در مخزن جریان دارد.

E11

مقدار آب در حالت‌های Start, Prewash, Error, Pause بیش از اندازه مجاز است.

E12

اخطار برای جلوگیری از سرریز شدن آب

E20

مشاهده ایراد در پمپ تخلیه ماشین لباسشویی پاکشوما

E21

عدم تخلیه آب لباسشویی پاکشوما و قفل نشدن درب ماشین لباسشویی

E31

قفل درب ماشین لباسشویی مشکل دارد.

E33

سنسور سطح آب با مشکل مواجه است.

E36

نشاندهنده‌ی خطای شکستکی المنت در لباسشویی پاکشوما

E3C

خرابی المنت

E3D

هشدار نرمال نبودن نوسان برق

E40

ایراد ایپروم (برنامه شستشو لباسشویی از حافظه لباسشویی پاک شده است.)

E41

ایراد ایپروم در تشخیص خطا نیاز به تنظیم مجدد برنامه ماشین لباسشویی پاکشوما

E60

خرابی موتور لباسشویی

E61

عدم تشخیص سرعت دور موتور

E62

خطای نا به هنگام سرعت سنج

E63

سرعت موتور در 3 دقیقه بدون ارسال هیچ سیگنالی به صفر رسیده است.

E70

ارتباط بین پنل اصلی و برد دستگاه لباسشویی پاکشوما قطع و دکمه‌های پنل لباسشویی پاکشوما کار نمی‌کنند.

E80

برد اصلی لباسشویی پاکشوما خراب شده است.

 

با مطالعه جدول ارائه شده در این بخش به راحتی می‌توانید خطاهای ماشین لباسشویی پاکشوما را مدیریت کنید. این امر در رفع هر چه سریعتر خرابی ماشین لباسشویی پاکشوما نقش موثری داشته و عمر استفاده از این دستگاه را افزایش می‌دهد.

توجه داشته باشید رفع خرابی ماشین لباسشویی پاکشوما امری کاملا تخصصی است. بنابراین بهترین اقدام در این حالت درخواست اعزام کارشناس و تعمیرکار ماشین لباسشویی پاکشوما در محل است.

تعمیر ماشین لباسشویی
برای سرویس تعمیر ماشین لباسشویی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading