تعمیر و سرویس کولر گازی سامسونگ

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
تعمیر و سرویس کولر گازی سامسونگ

کولر گازی سامسونگ یکی از برندهای محبوب در بین افراد است. شما هر مدل و نوع از کولر گازی و اسپیلت سامسونگ را که داشته باشید، می‌توانید از متخصصین فعال در "خدمت از ما"  برای سرویس و تعمیر کولر گازی سامسونگ کمک بگیرید.

سرویس کولر گازی سامسونگ، یکی از کارهایی است که می تواند هوای گرم و طاقت فرسای تابستان را به هوایی خنک و دلچسب تبدیل کند و عملکرد این دستگاه را بهتر کند؛ پس از سرویس دوره ای آن غافل نشوید. 

در صورتی که شما از این برند استفاده می کنید، برای اینکه این کولر گازی عملکرد درستی داشته باشد، باید قبل از شروع فصل گرم سال تعمیر و سرویس کولر گازی سامسونگ انجام شود. البته نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی سامسونگ از جمله خدماتی هستند که باید به دست متخصصین ماهر و یا نمایندگی سامسونگ سپرده شود تا به درستی انجام شود و هزینه های اضافی و بالایی برای شما نتراشد.

 

تعمیر کولر گازی سامسونگ، توسط تعمیرکاران حرفه‌ای

عوامل متعددی می توانند سبب خرابی و ارور کولر گازی سامسونگ شوند. از مهمترین عامل هایی که نیاز به تعمیر کولر گازی سامسونگ را زیاد می‌کنند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  عدم رسیدگی و سرویس به موقع کولر گازی سامسونگ
 • نصب غیر اصولی و اشتباه اسپیلت
 • استهلاک ناشی از کارکرد طولانی و پیوسته اسپلیت سامسونگ 
 • همچنین نوسانات الکتریکی 

 

به یک تعمیرکار متخصص و ماهر برای تعمیر کولر گازی خود نیازدارید؟ به فکر راه هایی جهت افزایش بازده کولر گازی سامسونگ خود هستید؟ برای تعمیر و سرویس کولر گازی سامسونگ، بهتر است که از یک متخصص کاربلد و ماهر که به تمامی بخش ها و ارورهای اسپلیت سامسونگ تسلط دارد، کمک بگیرید. در ادامه مطالب همراه ما باشید تا با هرآنچه که لازم است در خصوص سرویس و تعمیر اپیلت سامسونگ بدانید آشنا شوید.

 

تعمیر کولر گازی سامسونگ

 

بهترین زمان برای سرویس کولر گازی سامسونگ چه زمانی است؟

برخی بر این باورند که کولر گازی سامسونگ به جهت کیفیت و کارایی مثبت آن نیازی به سرویس ندارد و پرداخت هزینه برای سرویس کولر گازی را کاری بیهوده می دانند. این افراد اگر می دانستند که عدم توجه به سرویس سالیانه کولر گازی چه خسارات و خرابی هایی در آن به وجود می آورد قطعا در نظر و باور خود در خصوص سرویس کولر گازی سامسونگ تجدید نظر می کردند.

از آنجایی که اکثر افراد از کولر های گازی سامسونگ، هم برای سرمایش و هم گرمایش استفاده می‌کنند، پس بهتر است که سالی دوبارف پیش از شروع فصل گرما و زمستان، سرویس اپلیت را انجام دهید.

اما اگر فقط  به عنوان یک وسیله سرمایشی از آن استفاده می‌کنید، بهترین زمان برای سرویس کولر گازی سامسونگ از نظر فنی سالی یک بار و قبل از شروع فصل گرما است؛ البته سالی یک بار برای کولر گازی هایی که سالم هستند و خرابی در آنها مشاهده نمی شود.

 

تعمیر کولر گازی سامسونگ شامل چه خدماتی است؟

تعمیر کولر گازی سامسونگ، می‌تواند شامل بررسی و تعمیر بخش ها و قطعات مختلفی در این دستگاه باشد. متخصصین "خدمت از ما" تمامی این خدمات را به صورت دقیق و درست انجام می‌دهند. این خدمات شامل:

 • تعمیر و یا تعویض کمپرسور
 • تعمیر ترموستات کولر گازی
 • تعمیر سیستم برق رسانی و تعمیر برد کولر گازی سامسونگ
 • تعمیر کندانسور و بخش سرمایشی کولر گازی
 • آب ریزی داشتن کولر گازی سامسونگ
 • عیبی یابی و رفع ارور کولر گازی سامسونگ
 • تعمیر کولر گازی اینورتر سامسونگ
 • تعمیر کولر گازی پرتابل سامسونگ
 • تعمیر و سرویس کولر گازی پنجره ای سامسونگ

 

سرویس کولر گازی سامسونگ

 

خدماتی که در سرویس کولر گازی سامسونگ ارائه می‌شود

سرویس اسپلیت سامسونگ، همانطور که از اسمش پیداست به منظور بررسی و چک کردن بخش های مختلف دستگاه توسط سرویسکار است؛ تا از سلامت دستگاه پیش از روشن کردن آن مطمئن شوید. از جمله مهمترین خدمات آن، چک کردن سلامت درب کولر گازی، شارژ گاز کولر گازی در صورت نیاز، تمیز کردن فیلتر هوا و بدنه خود اسپیلت سامسونگ، هواگیری کولر گازی، چک کردن صحت عملکرد کندانسور کولر گازی، چک کردن میزان شارژ گاز کولر گازی در نهایت تعمیر و تعویض قطعات در صورت خراب بودن می باشد.

 

سرویس کولر گازی سامسونگ چه مزایایی دارد؟

برای اینکه به اهمیت سرویس دوره ای کولر گازی پی ببرید در زیر چند مورد از مزایای آن را بررسی کرده ایم. شما برای سرویس کولر گازی سامسونگ، می‌توانید از طریق سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" در کوتاهترین زمان به نزدیکترین متخصص متصل شوید.

 • سرویس به موقع، مانع خراب شدن کمپرسور کولر می شود.
 • با سرویس به موقع، نشتی در دستگاه به راحتی قابل تشخیص است.
 • سرویس و بررسی بخش های مختلف اسپلیت، از یخ زدن کولر گازی در تابستان و زمستان جلوگیری می‌کند.
 • با سرویس به موقع، فیلتر ها همیشه تمیز هستند و هوای تمیز و مطبوعی را تجربه می کنید و دیگر شاهد باد گرم کولر نیستید.
 • مصرف برق دستگاه به شدت کاهش پیدا می کند. به شکلی که در قبض برق تغییر چشم گیری مشاهده می کنید.

 

مشکلاتی که منجر به تعمیر اسپلیت سامسونگ می‌شود

همیشه خرابی و نیاز به تعمیر در کولر های گازی یا اسپلیت، با نشانه ها و علائمی همراه است. پیش از خراب شدن کامل دستگاه و قطعات داخلی آن، لازم است که با مشاهده این موارد، از یک تعمیرکار برای تعمیرات اسپلیت سامسونگ کمک بگیرید. اما رایجترین مشکلات و سوالاتی که برای افراد در ارتباط با کولر گازی های سامسونگ پیش آمده است و علت هر کدام را، در زیر با هم بررسی می‌کنیم.

 

تعمیرات اسپلیت سامسونگ

 

چرا کولر گازی سامسونگ باد گرم می‌زند؟

یکی از مواردی که با مشاهده آن باید به سرعت به عیب یابی و تعمیرات کولر اسپلیت سامسونگ بپردازید، همین پرتاب باد گرم از کولر می‌باشد. این مشکل می‌تواند به دلایل مختلفی پیش بیاید، که بعضی از آنها، در ارتباط با خرابی قطعات مهم و گران قیمت کولر گازی سامسونگ می‌باشد. از جمله دلایل آن :

 • کثیف بودن فیلترهای اسپلیت و مسدود شدن سوراخ های داخلی آن
 • خراب بودن و نیم سوز شدن کمپرسور کولر گازی
 • خراب و نیمسوز بودن موتور کولر گازی
 • کولر به اندازه کافی گاز ندارد
 • خراب بودن برد کولر گازی 

 

چرا اسپلیت سامسونگ، با سر و صدای زیاد کار می‌کند؟

صداهای ناهنجار، هنگام روشن بودن کولر های گازی سامسونگ، در اکثر مواقع از فن هایی است که در دستگاه وظیفه خنک کردن بعضی از قطعات را دارند. گاهی اوقات می تواند به دلیل جابه جا شدن و حرکت این فن‌ها در اثر تکان خوردن و جابه جایی کولر باشد و گاهی اوقات به دلیل خراب شدن فن، به دلیل نیم سوز شدن آن باشد. یکی از مهترین بخش های سرویس کولر گازی سامسونگ، همین بررسی و چک کردن فن های دستگاه می‌باشد.

 

تعمیر کولر اسپیلت سامسونگ به دلیل روشن نشدن

یکی از سوالات رایج در ارتباط با کولر گازی سامسونگ این است که، کولر گازی ما روشن نمی‌شود. شما برای عیب یابی و رفع این مشکل بهتر است قبل از کمک گرفتن از یک متخصص، مواردی از جمله، سالم بودن ریموت کنترل دستگاه، چک کردن برق ورودی اسپلیت و بررسی فیوز را بررسی کنید و در صورتی که مشکل برطرف نشد. از یک متخصص برای عیب یابی و تعمیر کولر گازی سامسونگ کمک بگیرید.

از جمله دلایل روشن نشدن کولر گازی سامسونگ، موارد زیر می باشد:

 • برد کولر گازی سوخته است؛ برد وظیفه تجزیه و تحلیل فرمان و ارسال آن به قطعات مورد نظر را دارد، حال خرابی و ایراد در هر قطعه برد باعث روشن نشدن دستگا می‌شود.
 • خراب و معیوب بودن خازن های کولر گازی
 • مشکل در ترموستات و تنظیم نبودن آن. اگر ترموستات درست تنظیم نباشد، در زمان اشتباه و دمای نادرست خاموش می‌شود و مانع روشن شدن دستگاه می‌شود.  (برای تنظیم ترموستات کولر گازی، به محتوای مربوطه مراجعه کنید)

 

تعمیر کولر گازی اسپلیت سامسونگ

 

مفهوم خطاها و ارور کولر گازی سامسونگ

در صورتی که برای کولر گازی سامسونگ‌تان موردی پیش آمده و در حال ارور یا خطا دادن است، با کمک لیست زیر می‌توانید علت خطا را تشخیص دهید و برای رفع و تعمیر کولر اسپیلت سامسونگ خود، از متخصصین ما کمک بگیرید. در ادامه لیست خطاها به همراه شرح مختصر آن‌ها را مشاهده می‌کنید. 

ارور های کولر گازی سامسونگ

نوع خطا علت خطا
E475 خطای فن
E154 خطای فن داخلی
E162 خطای EEPROM
E554 خطای نشتی گاز کولر
E221 خطای سنسور دمای خارجی
E121 خطای حسگر دمای داخلی
E201 خطای متصل نبودن یونیت داخلی
E101 خطای ارتباطی بین یونیت داخلی و پنل
E122 خطای سنسور لوله اوپریتور ورودی یونیت داخلی
E123 خطای سنسور لوله اوپریتور خروجی یونیت داخلی

​​​

عدم سرویس اسپلیت سامسونگ چه مشکلاتی دارد؟

 • مدت زمان تعمیر کولر گازی سامسونگ طولانی تر می شود.
 • مصرف برق کولر گازی سامسونگ به طور چشم گیری افزایش پیدا می کند.
 • در عملکرد صحیح کولر گازی سامسونگ اختلال ایجاد می شود و کولر گازی سریع تر خراب می شود.
 • فیلترهای کولر گازی دچار گرفتگی خواهند شد و گردش هوا به درستی صورت نمی گیرد.
 • خرابی های جزیی شناسایی نمی شوند در نتیجه خرابی های بزرگ تر و غیر قابل تعمیر ایجاد می شوند.

 

تعمیر کولر گازی اسپلیت سامسونگ

 

میزان هزینه تعمیر کولر گازی سامسونگ چقدر است؟

هزینه تعمیر اسپیلت سامسونگ به عوامل مختلفی بستگی دارد به همین دلیل نمی‌توان برای آن قیمت مشخصی تعیین کرد. از جمله، تعداد قطعاتی که نیاز به تعمیر دارد، هزینه قطعات کور گازی سامسونگ برای تعویض، نیاز به شارژ گاز کولر گازی، انجام خدمات جانبی مثل تمیز کردن فیلتر ها و دستمزد تعمیرکار.

اما "خدمت از ما" بستری فراهم نموده است که شما به راحتی می‌توانید با پاسخ دادن به سوالات ابتدایی پیرامون نوع خدمات مورد نیاز خود هنگام ثبت سفارش، از 5 متخصص در نزدیکی محل زندگی خود، قیمت سرویس و تعمیرات کولر گازی سامسونگ را دریافت کنید. 

شما می‌توانید با بررسی سوابق هر 5 متخصص و همچنین قیمت پیشنهادی آن‌ها، بهترین فرد را انتخاب کنید.

از چه طریق درخواست تعمیرات اسپلیت سامسونگ داشت؟

تعمیرکاران فعال در بستر "خدمت از ما" در تمامی روزها فعالیت می‌کنند؛ و شما می توانید از طریق کلیک برروی همین لینک فرم درخواست اینترنتی و ثبت سفارش بصورت اینترنتی در سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" به متخصصین متصل شوید.

به این صورت که بعد از ثبت سفارش و پاسخ دادن به سوالات ابتدایی، پس از گذشت چند دقیقه از ثبت سفارش مدنظرتان، 5 متخصص با توجه به توضیحاتی که ثبت کرده‌اید، به شما پیشنهاد قیمت را می‌دهند. حالا کافی است به پروفایل هر متخصص بروید و با بررسی سوابق، میزان مهارت و خواندن نظرات کاربران قبلی، بهترین فرد را برای تعمیر کولر اسپلیت سامسونگ انتخاب کنید.

 

در این محتوا به بررسی تمامی موارد مربوط به سرویس، عیب یابی و تعمیر کولر گازی سامسونگ پرداختیم، امیدواریم که توانسته باشیم به شما در حل مشکلتان کمک کرده باشیم.

تعمیر کولر گازی و اسپلیت
برای سرویس تعمیر کولر گازی و اسپلیت از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading