انواع مدل موی باز

ثبت درخواست " کوتاهی مو "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
انواع مدل موی باز

هیچکس رسیدگی به مو و تاثیر آن را در آراستگی و زیبایی افراد انکار نمی‌کند. به همین خاطر امروز قصد داریم انواع مدل موی باز را بررسی کنیم تا فارق از مدل طبیعی موهایتان بتوانید به راحتی از زیبایی آنها لذت ببرید. انواع مدل موی باز شامل مدل‌های مختلفی‌مثل اسامی مدل موی کوتاه زنانه و موی بلند می شود، از جمله مدل مو باز ساده، مدل موی باز فر، مدل موی باز ساده برای عروسی، مدل موی باز اتو شده و حتی مدل موی باز و بسته و مدل موی نیمه باز مجلسی.

انواع مدل موی باز، چه مدل مو باز ساده و چه مدل موی باز فر، برای فصل‌های سرد انتخاب بسیار مناسبی برای آرایش مو است. البته این به معنای آن نیست که انواع مدل موی باز برای فصلی مانند تابستان مناسب نیستند. تنها لازم است مراقب باشید تعرق ناشی از گرما موی شما را بهم نریخته و موها به بدن و گردنتان نچسبد.

سادگی در مدل دادن، احتیاج به زمان کم و عدم نیاز به وسایل و محصولات زیاد نیز از دیگر مزایای مدل موی باز فر، مدل موی باز ساده برای عروسی و به طور حلاصه انواع مدل موی باز است.

 

مدل مو باز ساده

مدل مو باز ساده یکی از مدل‌های محبوب در میان انواع مدل موی باز است. یگ مدل مو باز ساده نشان‌دهنده آراستگی و زیبایی فرد در عین سادگی اوست؛ مخصوصا به دلیل اینکه معمولا حالت طبیعی مو در مدل مو باز ساده دست نمی‌خورد. این مدل مو همچنین می‌تواند به راحتی یک مدل موی بلند دخترانه مجلسی نیز باشد.

 

انواع مدل موی باز

 

مدل موی باز فر

مدل موی باز فر نیز مطمئنا یکی دیگر از مدل‌های پرطرفدار انواع مدل موی باز است. حتی برخی عقیده دارند هر مدلی جز یک مدل موی فر کوتاه در حالت باز برای انواع موهای فر (از فر ریز تا فر درشت) از زیبایی آنها می‌کاهد. مدل موی باز فر و انواع مختلف آن حالت اصلی مو را مهمترین فاکتور زیبایی در نظر می گیرند و همین مسئله سرزندگی این مدل مو را در انواع مدل موی باز حفظ می‌کند. برای مدل موی باز فر به محصولات و وسایل زیادی نیاز نیست؛ تنها یک شانه و محصولی که حالت طبیعی موی فر را حفظ کند.

البته مدل موی باز فر برای موهای صاف نیز کاربرد دارد و با افزایش حجم و زیبایی آنها، یکی از گزینه‌های پرطرفدار در انواع مدل موی باز برای موهای صاف نیز است. مدل موی باز فر هم به صورت منظم می‌تواند مو را زیبا کند و هم بصورت نامنظم.

 

مدل مو باز ساده

 

مدل موی باز ساده برای عروسی

حالت طبیعی هر چیزی زیبایی آن را در عین سادگی دو چندان می‌کند. این همان موردی است که در یک مدل موی باز ساده برای عروسی در میان انواع مدل موی باز می‌توان دید. شما به راحتی می‌توانید با استفاده از موگیرها و سنجاق‌های زینتی انواع مدل موی باز را به یک مدل موی باز ساده برای عروسی تبدیل کنید.

تنها نکته‌ای که باید به آن توجه کرد این است که یک مدل موی باز ساده برای عروسی را ترجیحا با یک آرایش غلیظ ست نکنید.

 

مدل موی باز فر

 

مدل موی باز صاف

برخی مدل موی باز صاف را دقیقا یک مدل مو در میان انواع مدل موی باز در نظر نمی گیرند، اما اینگونه نیست. موهای صاف، براق و مرتب شده حقیقتا زیبایی اش از انواع مدل موی باز کمتر نیست. این مدل را نیز می‌توان یک  مدل مو باز ساده در میان انواع مدل موی باز و مدل موی بلند دخترانه مجلسی نیز در نظر گرفت.

 

مدل موی باز ساده برای عروسی

 

مدل موی باز و بسته و مدل موی نیمه باز مجلسی

این مدل‌ها نیز به گونه‌ای در گروه انواع مدل موی باز قرار می‌گیرند. مدل موی باز و بسته و مدل موی نیمه باز مجلسی را می‌توان یک مدل مو باز ساده در کنار بافتن یا بستن قسمتی از مو در نظر گرفت. هم مدل موی باز و بسته و هم مدل موی نیمه باز مجلسی مدل‌های بسیار متنوعی دارند و انتخاب‌های بسیار مناسبی برای مدل موی بلند دخترانه مجلسی و مدل موی باز ساده برای عروسی هستند.

 

مدل موی باز صاف

 

مدل موی باز اتو شده

اتو کشیدن مو می‌تواند فاصله شما با یکی از انواع مدل موی باز و همچنین مدل موی باز صاف باشد. مدل موی باز اتو شده به عنوان یک مدل مو باز ساده هم استایل شما را کمی رسمی‌تر می کند، و هم دست شما را هنگام آرایش صورت باز می گذارد. در آینده هر گاه به یک استایل سریع السیر و زیبا نیاز داشتید، مدل موی باز اتو شده را در ذهن داشته باشید.

 

مدل موی باز و بسته

4.5 امتیاز از 1640 رای


کوتاهی مو
برای سرویس کوتاهی مو از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین