آموزش دوخت کاور مبل

ثبت درخواست "دوخت کاور مبل"
آموزش دوخت کاور مبل

دوخت کاور مبل برای مبلمان منزل در بین بانوان بسیار رواج دارد. بعضی ترجیح می‌دهند که دوخت کاور مبل را خیاط بسپارن اما بسیاری تمایل دارند این کار را در خانه و با دانش خیاطی خود و هزینه کمتر کاور مبل را بدوزند. یادگیری دوختن کاور مبل کار دشواری نیست و مهارت زیادی لازم ندارد. دوخت کاور مبل از روش هایی که برای حفاظت از مبلمان منزل است. در این مطلب سعی داریم این به صورت پله پله دوخت کاور مبل را آموزش دهیم. 

 

شاید برایتان جالب باشد که پر جستجوترین مطالب درباره آموزش دوخت کاور مبل چه چیزی می‌باشد:

  • دانلود فیلم آموزش دوخت کاور مبل
  • کتاب آموزش دوخت کاور مبل
  • کانال تلگرام آموزش دوخت کاور مبل
  • دانلود رایگان کتاب آموزش دوخت کاور مبل
  • آموزش دوخت کاور مبل سلطنتی ژله ای
  • آموزش دوخت کاور پلاستیکی مبل
  • آموزش دوخت کاور ژلاتینی مبل سلطنتی
  • فیلم آموزش دوخت کاور پلاستیکی مبل

 


حدود قیمت نصب کاشی و قیمت نصب سرامیک را مشاهده کنید.


 

آموزش مرحله به مرحله دوخت کاور مبل

در ابتدا باید پارچه مناسب را تهیه کنیم. سپس به صورت خیلی دقیق تمام قسمت‌های مبل‌های خود را  اندازه‌گیری می‌کنیم.( طول، عرض، ارتفاع، پشتی مبل، نشیمنگاه، دسته مبل ، قسمت پایینی و ...)

 

دوخت کاور مبل


اندازه‌های گرفته شده را تبدیل به اگو می‌کنیم بهتر است ابتدا الگو بر روی کاغذ کشیده شود بعد روی پارچه آورده شود. (در رسم الگو بهتر است ابتدا قسمت‌های بزرگ را اندازه بزنیم بعد قسمت های کوچک) توجه داشته باشید که اندازه ای که روی پارچه میزنید چند سانت از اندازه واقعی بزرگ‌تر باشد (برای درز).

 

کتاب اموزش دوخت کاور مبل

 

پارچه را به قیچی مناسب ببرید و قسمت‌های بریده شده را روی هم بگذارید و با دقت آن‌ها را با نخ کوک، کوک بزنید. پس از اتمام کوک آن را روی مبل قرار داده و اندازه آن را چک می‌کنیم و جاهایی را که ایراد دارد را با سنجاق مشخص می‌کنیم.

 

کانال تلگرام آموزش دوخت کاور مبل 

 

اگر اندازه بود با چرخ خیاطی محل کوک ها را می‌دوزیم. اگر دوست داشته باشید می‌توانید برای قسمت‌های پایین حاشیه بدوزید یا با توجه به سلیقه خودتان آن را تزیین کنید. هم‌چنین می‌توان برای راحتی برای آن زیپ یا دکمه گذاشت. 

 

آموزش دوخت کاور پلاستیکی مبل

 


بهترین متخصصین نقاشی ساختمان و نقاشی ساختمان تهران را در "خدمت از ما" پیدا کنید.


 

آموزش دوخت کاور مبل سلطنتی ژله ای

درباره دوخت کاور مبل ژله ای آموزش جامع و کاملی در دسترس نمی‌باشد، به این خاطر که تنوع و مدل‌هایی مختلف از مبل وجود دارد وبسیار سخت است برای همه‌ی مدل ها الگو برداری کرد. ولی از طریق ویدیو‌های آموزشی می‌توان روش دوخت را فهمیدو در دوخت کاور مبل ژله ای معمولا از زیپ یا نوار برای دور آن استفاده می‌شود.

 

آموزش دوخت کاور مبل سلطنتی ژله ای

 

آموزش دوخت کاور ژلاتینی مبل سلطنتی؛  آموزش دوخت کاور پلاستیکی مبل

به کاور ژله ای کاور ژلاتینی یا کاور پلاستیکی نیز گفته می‌شود. و آموزش دوختن آن‌ها نیز مثل کاور ژله‌ای است. بهتر است برای تهیه این نوع کاورها نمونه های آماده بازار را استفاده کنید، زیرا دوختن آن دشوار است و ظرافت آن مثل کاور آماده نمی‌شود.

 

آموزش دوخت کاور مبل ژلاتینی

 

کلام آخر 

در این مطلب برای شما آموزش دوخت کاور مبل را داشتیم و نکاتی راجع به دوخت کاور مبل در منزل آموزش دادیم. اگر به هر دلیلی نتوانستید در منزل خودتان این کار انجام دهید اصلا نگران نباشید با ارسال سفارش در خدمت از ما خیاطان حرفه‌ای این کار را  با بالاترین کیفیت برای شما انجام می‌دهند.
 

دوخت کاور مبل
برای سرویس دوخت کاور مبل از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading