سنگ کاری راه پله

سنگ کاری
شما در حال مطالعه مجله "خدمت از ما" هستید
سنگ کاری راه پله

سنگ کاری راه پله ها جزو آخرین مراحل از سنگ کاری ساختمان هستند و نقش مهمی در زیبایی و استحکام ساختمان دارند و فرد سنگ کار با ارائه نمونه سنگ پله مناسب شما کلیه فرایند در خصوص سنگ کاری راه پله شما را به درستی انجام می دهد.

ما با ارائه یک طراحی سنگ راه پله منحصر به فرد ، سنگ کاری راه پله ساختمان ، سنگ کاری داخل ساختمان و سنگ بغل پله شما را به بهترین نحو ممکن انجام می دهیم با این کار شما دیگر نیازی به بررسی دقیق فیلم نصب سنگ پله ، عکس سنگ کاری راه پله و فرمول محاسبه سنگ پله نخواهید داشت.عناوین مهم در خصوص سنگ کاری راه پله

 

 • میزان قیمت سنگ کاری راه پله
 • نحوه برخورداری از خدمات سنگ کاران حرفه ای خدمت از ما
 • روش نصب سنگ راه پله
 • انواع سنگ های مورد استفاده در سنگ کاری راه پله
 • ویژگی های سنگ مناسب برای راه پله 
 • وظایف سنگ کار راه پله
 • چرا باید سنگ کاری راه پله را از خدمت از ما درخواست دهیم؟


میزان قیمت سنگ کاری راه پله


میزان قیمت و هزینه سنگ کاری راه پله ها با توجه به نوع سنگ ، متراژکار ، راه پله های داخلی و یا خارجی ساختمان متغیر است و زمانی یک سنگ کار به هدف تعیین قیمت برای سنگ کاری راه پله شما به محل موردنظرتان مراجعه می کند از تمام این فاکتور ها برای تعیین قیمت سنگ کاری ساختمان استفاده می کند.

کارشناسان خدمات ساختمانی خدمت از ما ، با دقت محل سنگ کاری پله را بررسی و اندازه گیری می کنند و سپس یک قیمت منصفانه و دقیق برای سنگ کاری راه پله شما در نظر می گیرند.

 

سنگ کاری راه پله

 

نحوه برخورداری از خدمات سنگ کاران حرفه ای خدمت از ما


شما عزیزان نیازمند به خدمات ساختمانی و یا هر خدمات دیگری می توانید در خواست موردنظرتان را در اپلیکیشن خدمت از ما ثبت کنید و یا از طریق پرکردن فرم درخواست اینترنتی خدمات ، با کارشناسان ما در میان بگذارید و در اسرع وقت از خدمات با کیفیت ما بهره مند شوید.روش نصب سنگ راه پله


بعد از ساخت راه پله ها یکی از کارهایی که باعث افزایش مقاومت آنها در برابر عوامل خارجی می شود سنگ کاری آن است که نصب سنگ در راه پله ها خود مراحل و روشی دارد که ما در زیر به طور اختصار بیان می کنیم.


مرحله اول : ابتدا عرض و طول سطح پله ها را به طور دقیق اندازه گیری کنید.

مرحله دوم : اندازه های گرفته شده از طول  و عرض پله ها را با خط کش و با دقت برروی  سنگ ها علامت گذاری کنید.

مرحله سوم : سنگ ها را با دقت با دستگاه سنگ فلز یا سنگ بر ببرید.

مرحله چهارم : با کمک ملات یا دوغاب سنگ ها را بروی راه پله ها بچسبانید.

مرحله پنجم : ارتفاع راه پله ها را دقیق اندازه گیری کنید و به همان ترتیب بالا سنگ بغل پله ها را نصب کنید.


 

انواع سنگ های مورد استفاده در سنگ کاری راه پله


1-سنگ راه پله گرانیت : این سنگ از استحکام و مقاومت بالایی در برابر خراش ، حرارت ، ضربه و لکه برخوردار است و تنوع رنگی زیادی ( سفید ، خاکستری ، صورتی و... ) دارد و مناسب برای سنگ کاری راه پله ، آشپزخانه ، کفپوش ، سنگ فرش ، روکش دیوارو.... است.


2- سنگ مرمر : این سنگ به جهت خاصیت انعطاف پذیر و ریبایی طرح های آن برای سنگ کاری داخلی ساختمان استفاده می شوند سنگ مرمر دارای مقاومت بالایی در برابر آتش و ساییدگی است و عمر طولانی تری نسبت به سایر سنگ ها برای سنگ کاری راه پله دارد.


3-سنگ کوارتزیت : این سنگ دارای طیف رنگی خاکستری روشن و تیره با نقره‌ای درخشان است شباهت بسیاری با سنگ گرانیت به لحاظ مقاومت و استحکام دارد اما سنگ کوارتزیت ارزان تر از سنگ گرانیت است و به لحاظ ظاهری بلوری است این سنگ مناسب برای سنگ کاری راه پله ها ، تونل‌ها، پل‌ها و نمای داخلی وخارجی ساختمان ها است.

 

سنگ کاری ساختمان


4- سنگ تراورتن : این سنگ به رنگ های عاج فیل یا قهوه ای طلایی است و به راحتی قابل تعمیر و تعویض و سازگار با محیط زیست است و مناسب برای سرویس بهداشتی ، راه پله ها ، آشپزخانه و... است.


بعد  از انتخاب یک سنگ مناسب ، مهم ترین مسئله انتخاب یک سنگ کار مناسب برای سنگ کاری راه پله است.کارشناسان خدمت از ما هم در امر انتخاب سنگ مناسب و هم در انتخاب بهترین سنگ کار ، مشاوران خوبی برایتان هستند.ویژگی های سنگ مناسب برای راه پله 

 

 • سنگ مناسب برای راه پله باید بدون شیار و خلل و فرج باشد.
 • سنگ راه پله باید در برابر جذب آب مقاوم باشد.
 • سنگی که مقاومت بالایی در برابر مواد شیمیایی و اسیدی داشته باشد.
 • دارای ماندگاری و مقاومت بالا در برابر ضربه باشد.


وظایف سنگ کار راه پله


1. بررسی طرح های مورد نظر مشتری
2. تهیه سنگ های مناسب با توجه به نظر مشتری و نوع کاربرد آنها
3. شکستن سنگ ها در اندازه های معین
4. تهیه ملات یا دوغاب لازم برای نصب سنگ ها
5. پاک کردن ملات اضافی از سطح سنگ هاچرا باید سنگ کاری راه پله را از خدمت از ما درخواست دهیم؟


سنگ کاران موجود در مجموعه خدمت از ما دارای ویژگی هاب بارزی هستند که باعث جلب نظر مشتری و درخواست مجدد آنها برای استفاده از تمام خدمات مورد نظر در خدمت از ما شده است که این ویژگی ها به صورت زیر هستند:


1. تشخیص درست و صحیح نوع سنگ مورد نیاز برای هر مکان
2. کارشناسی دقیق مکان و تعیین قیمت منصفانه
3. پشتیبانی و بررسی کار کار فرمایان در تمامی مراحل سنگ  کاری
4. پیگیری و رسیدگی به درخواست مشتریان در اسرع وقتجمع بندی مطالب 


سنگ کاری یک ایده جالب و زیبا برای راه پله هاست البته زیبایی به تنهایی ملاکی برای انتخاب سنگ به عنوان پوشش پله ها نبوده است سنگ کاری راه پله ها به هدف افزایش مقاومت و مستحکم بودن آن ساخته شده است البته این هدف زمانی به سرانجام می رسد که ابتدا یک سنگ مناسب انتخاب شود و سپس توسط یک سنگ کار حرفه ای انجام شود.


با خدمات سنگ کاری راه پله خدمت از ما ، مقاومت و استحکام راه پله ها را افزایش دهید.

 

4.00 امتیاز از 8 رای

سنگ کاری

برای سرویس سنگ کاری از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با سنگ کاری

مطالب مرتبط با ساختمانی

شیشه بری شریعتی
شیشه بری غرب تهران

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
banner
loading