سنگ کاری راه پله

ثبت درخواست " سنگ کاری "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
سنگ کاری راه پله

سنگ کاری راه پله نمونه‌ استفاده از انواع سنگ ساختمانی در پوشش کف و دیوار راه پله را در بردارد. سنگ بغل پله، سنگ کف پله در سنگ کاری دیوار راه پله از انواع مختلفی انتخاب می‌شوند. برای تغییر دکوراسیون راه پله و نصب یک کف پوش مستحکم ایده سنگ کاری بسیار کاربردی است. 

سنگ کاری راه پله ها جزو آخرین مراحل از سنگ کاری ساختمان هستند و نقش مهمی در زیبایی و استحکام ساختمان دارند. فرد سنگ کار با ارائه نمونه سنگ پله مناسب کلیه فرآیند اجرای سنگ کاری راه پله را بطور تخصصی انجام می‌دهد. 

ما با ارائه یک طراحی سنگ راه پله منحصر به فرد، سنگ کاری راه پله ساختمان، سنگ کاری داخل ساختمان و سنگ بغل پله شما را به بهترین نحو ممکن انجام می دهیم. با این کار شما دیگر نیازی به بررسی دقیق فیلم نصب سنگ پله، عکس سنگ کاری راه پله و فرمول محاسبه سنگ پله نخواهید داشت.

 

سنگ کاری راه پله با سنگ بغل پله

کاربرد سنگ بغل پله برای سنگ کاری دیوار راه پله یکی از مراحل زیباسازی فضای ساختمان خصوصا در بازسازی و تغییر دکوراسیون است. یکی از کاربردهای سنگ نمای ساختمان نصب این مصالح ساختمانی در کف پله و راه پله است. بیشترین حجم استفاده از سنگ کاری راه پله را می‌توان در نمونه‌های متنهی به سالن در داخل و پله‌های خارج وابسته به نمای ساختمان مشاهده نمود.

 

عکس سنگ کاری راه پله

سنگ کاری راه پله

 

موارد تاثیرگذاری در انتخاب نوع سنگ کاری دیوار راه پله مثل جنس سنگ و ویژگی‌های ظاهری آن وجود دارد. در انتخاب سنگ برای اجرای سنگ کاری دیوار راه پله و کف آن مقاومت، زیبایی و نوع فراوری و حنس سنگ از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

ویژگی های سنگ مناسب برای راه پله 

بدون شک سنگ‌هایی با مقاومت بالا و نفوذ ناپذیر در مقابل رطوبت بهترین نمونه‌های اجرای این تکنیک در دکوراسیون داخلی هستند. 

 

سنگ بغل پله

 

در این قسمت به چندین ویژگی بارز سنگ کاری راه پله به شرح ذیل اشاره خواهیم داشت. 

  • سنگ مناسب برای راه پله باید بدون شیار و خلل و فرج باشد.
  • سنگ راه پله باید در برابر جذب آب مقاوم باشد.
  • سنگی که مقاومت بالایی در برابر مواد شیمیایی و اسیدی داشته باشد.
  • دارای ماندگاری و مقاومت بالا در برابر ضربه باشد.

 

نحوه اجرای سنگ بغل پله


بعد از ساخت راه پله ها یکی از کارهایی که باعث افزایش مقاومت آنها در برابر عوامل خارجی می شو.د سنگ کاری آن است که نصب سنگ در راه پله ها خود مراحل و روشی دارد.

 

سنگ کاری دیوار راه پله

 

در زیر به طور اختصار پنج مرحله کلی سنگ کاری راه پله را بیان می کنیم.

  • مرحله اول : ابتدا عرض و طول سطح پله ها را به طور دقیق اندازه گیری کنید.
  • مرحله دوم : اندازه های گرفته شده از طول و عرض پله ها را با خط کش و با دقت برروی سنگ ها علامت گذاری کنید.
  • مرحله سوم : سنگ ها را با دقت با دستگاه سنگ فلز یا سنگ بر ببرید.
  • مرحله چهارم : با کمک ملات یا دوغاب سنگ ها را بروی راه پله ها بچسبانید.
  • مرحله پنجم : ارتفاع راه پله ها را دقیق اندازه گیری کنید و به همان ترتیب بالا سنگ بغل پله ها را نصب کنید.

 

سنگ های مورد استفاده در سنگ کاری راه پله

از دیگر مواردی که برای انتخاب سنگ بغل پله و سنگ کاری راه پله باید به آن توجه ویژه داشت، نوع سنگ مورد استفاده است. انواع سنگ‌های ساختمانی خاصی با ویژگی‌های ظاهری و کاربردی مناسب برای این کار تولید و عرضه می‌شود.

 

سنگ کاری دیوار راه پله

 

برای مشاهده نمونه‌های پرکاربرد سنگ برای سنگ کاری راه پله مطالعه این بخش را از دست ندهید. 

 

سنگ راه پله گرانیت

این سنگ از استحکام و مقاومت بالایی در برابر خراش ، حرارت ، ضربه و لکه برخوردار است و تنوع رنگی زیادی ( سفید ، خاکستری ، صورتی و... ) دارد و مناسب برای سنگ کاری راه پله ، آشپزخانه ، کفپوش ، سنگ فرش ، روکش دیوارو.... است.

 

سنگ مرمر 

این سنگ به جهت خاصیت انعطاف پذیر و ریبایی طرح های آن برای سنگ کاری داخلی ساختمان استفاده می شوند سنگ مرمر دارای مقاومت بالایی در برابر آتش و ساییدگی است و عمر طولانی تری نسبت به سایر سنگ ها برای سنگ کاری راه پله دارد.

 

سنگ مرمر و گرانیت برای سنگ کاری راه پله

 

سنگ کوارتزیت

این سنگ دارای طیف رنگی خاکستری روشن و تیره با نقره‌ای درخشان است شباهت بسیاری با سنگ گرانیت به لحاظ مقاومت و استحکام دارد اما سنگ کوارتزیت ارزان تر از سنگ گرانیت است و به لحاظ ظاهری بلوری است این سنگ مناسب برای سنگ کاری راه پله ها ، تونل‌ها، پل‌ها و نمای داخلی وخارجی ساختمان ها است.

 

عکس سنگ کاری راه پله

 

 سنگ تراورتن

این سنگ به رنگ های عاج فیل یا قهوه ای طلایی است و به راحتی قابل تعمیر و تعویض و سازگار با محیط زیست است و مناسب برای سرویس بهداشتی، راه پله ها، آشپزخانه و... است.بعد از انتخاب سنگ مناسب، مهم ترین مسئله انتخاب یک سنگ کار مناسب برای سنگ کاری راه پله است.کارشناسان خدمت از ما هم در امر انتخاب سنگ مناسب و هم در انتخاب بهترین سنگ کار ، مشاوران خوبی برایتان هستند.

 

مزیت ثبت سفارش سنگ کاری راه پله از خدمت از ما

سنگ کاران موجود در مجموعه خدمت از ما دارای ویژگی های بارزی هستند که باعث جلب نظر مشتری و درخواست مجدد آنها برای استفاده از تمام خدمات مورد نظر در خدمت از ما شده است که این ویژگی ها به صورت زیر هستند:

1. تشخیص درست و صحیح نوع سنگ مورد نیاز برای هر مکان
2. کارشناسی دقیق مکان و تعیین قیمت منصفانه
3. پشتیبانی و بررسی کار کار فرمایان در تمامی مراحل سنگ کاری
4. پیگیری و رسیدگی به درخواست مشتریان در اسرع وقت

بررسی طرح های مورد نظر مشتری، تهیه سنگ های مناسب با توجه به نظر مشتری و نوع کاربرد آنها، شکستن سنگ ها در اندازه های معین، تهیه ملات یا دوغاب لازم برای نصب سنگ ها و در نهایت پاک کردن ملات اضافی از سطح سنگ ها از سری مواردی بوده که توسط سنگ کار برای اجرای سنگ کاری راه پله باید رعایت شود.

 

میزان قیمت سنگ کاری راه پله

میزان قیمت و هزینه سنگ کاری راه پله ها با توجه به نوع سنگ، متراژکار، راه پله های داخلی و یا خارجی ساختمان متغیر است و زمانی یک سنگ کار به هدف تعیین قیمت برای سنگ کاری راه پله شما به محل موردنظرتان مراجعه می کند. از تمام این فاکتورها برای تعیین قیمت سنگ کاری ساختمان استفاده می کند.

 

میزان قیمت سنگ کاری راه پله

 

کارشناسان خدمات ساختمانی خدمت از ما ، با دقت محل سنگ کاری پله را بررسی و اندازه گیری می کنند و سپس یک قیمت منصفانه و دقیق برای سنگ کاری راه پله شما در نظر می گیرند.

نکات کلی درباره سنگ کاری راه پله 

سنگ کاری یک ایده جالب و زیبا برای راه پله هاست البته زیبایی به تنهایی ملاکی برای انتخاب سنگ به عنوان پوشش پله ها نبوده است سنگ کاری راه پله ها به هدف افزایش مقاومت و مستحکم بودن آن ساخته شده است البته این هدف زمانی به سرانجام می رسد که ابتدا یک سنگ مناسب انتخاب شود و سپس توسط یک سنگ کار حرفه ای انجام شود.

 

نکات کلی درباره سنگ کاری راه پله

 

شما عزیزان اگر به خدمات ساختمانی و سنگ کاری نیاز دارید، می توانید در خواست سنگ کاری در تهران و یا شهر موردنظرتان را در وب سایت یا اپلیکیشن خدمت از ما ثبت کنید.با خدمات سنگ کاری راه پله خدمت از ما، مقاومت و استحکام راه پله ها را افزایش دهید.

 

4.5 امتیاز از 1752 رای


سنگ کاری
برای سرویس سنگ کاری از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین