انواع سنگ آنتیک برای پشت تلویزیون

ثبت درخواست "سنگ کاری"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
انواع سنگ آنتیک برای پشت تلویزیون

سنگ آنتیک برای پشت تلویزیون یکی از پر استفاده ترین موارد نصب سنگ آنتیک در دکوراسیون داخلی منازل است. انواع سنگ انتیک برای پشت تلویزیون با رنگ‌ها و اندازه‌های مختلف متناسب با دیگر عناصر به کار رفته در طراحی منزل در نظر گرفته می‌شوند.

نصب سنگ آنتیک برای پشت تلویزیون با ورود نسل جدید تلویزیون و امکان نصب آنها بر روی دیوار جریانی دکوراتیو و خاص به خود گرفت. تزیین دیوار پشت تلویزیون با سنگ آنتیک و استفاده از سنگ آنتیک پشت ال سی دی از سری موارد رایج کاربرد این سنگ است.

 

در کنار دیگر متریال‌های جدید مثل کناف، انواع کاغذ دیواری و همین طور پنل‌های سه بعدی نصب سنگ آنتیک برای پشت دیوار تلویزیون نظرات زیادی را به خود جلب کرده است. نمای پشت تلویزیون با سنگ آنتیک از دیگر مصارف کاربردی سنگ آنتیک در دکوراسیون داخلی است.

 

نمای پشت ال سی دی با سنگ انتیک

 

کاربرد سنگ آنتیک برای پشت تلویزیون

یکی از مصارف پرکاربرد سنگ در دکوراسیون داخلی نمای سنگ آنتیک پشت lcd و تزیین دیوار پشت تلویزیون با سنگ آنتیک است. در کنار دیگر استفاده‌های سنگ آنتیک مثل نصب در پشت دیوار شومینه و بیت کابینت‌های آشپزخانه نصب سنگ آنتیک پشت تی وی از طرفدارن زیادی برخوردار است.

 

مدل سنگ انتیک پشت تلویزیون

 

چند نمونه از موارد تزیین دیوار پشت تلویزیون با سنگ آنتیک با توجه به دکوراسیون داخلی منزل و نوع تلویزیون در چند آیتم زیر به اشتراک می‌گذاریم.

 

نمای سنگ انتیک پشت تلویزیون

 

مدل سنگ آنتیک پشت تلویزیون

اجرای سنگ آنتیک در پشت تلویزیون با توجه به نوع و رنگ سنگ آنتیک و همین طور نوع تلویزیون مدل بندی می‌شود. مدلهای سنگ آنتیک پشت تلویزیون با ایده‌ها و تلفیق دیگر متریال دکوراتیو مثل کناف و ام دی اف در طرح‌های مدرن ارائه و انجام می‌شوند.

 

مدل سنگ انتیک برای پشت تلویزیون

 

وابسته به دکوراسیون منزل و نحوه چیدمان لوازم می‌توانید بهترین و متناسب ترین مدل سنگ آنتیک پشت تلویزیون را انتخاب کنید. استفاده از سنگ آنتیک برای پشت تلویزیون از رایج ترین روش‌ها برای ایجاد تفاوت در بخشی از دکوراسیون پذیرایی و نشیمن است. 

 

مدل سنگ انتیک پشت تلویزیون

 

عکس سنگ انتیک پشت تلویزیون

برای تزیین دیوار پشت تلویزیون با سنگ آنتیک نیاز به مشاهده چندین مدل و مقایسه آنها با دکوراسیون و محیط داخلی منزل و نوع تلویزیون می‌باشد. امروزه آلبوم‌های زیادی در خصوص طرح‌های اجرای سنگ آنتیک در دیوار پشت تلویزیون در قالب عکس‌های مختلف تهیه و در دسترس می‌باشند.

 

عکس سنگ انتیک پشت تلویزیون

 

مشاهده نمونه عکس کاربرد انواع سنگ آنتیک برای پشت تلویزیون بعنوان یک راهنما دید شما را برای انتخاب بهتر طرح سنگ آنتیک پشت تلویزیون بهبود می‌بخشد.

 

طرح سنگ آنتیک پشت تلویزیون

 

طراحی پشت تلویزیون با سنگ انتیک

طرح سنگ آنتیک پشت تلویزیون با مشاهده نمونه پروژه‌های انجام شده در این زمینه و بررسی متناسب ترین طرح با دیگر قسمت‌های سالن انتخاب می‌شود. امروزه طراحی پشت تلویزیون با سنگ آنتیک از نمونه‌های پر کاربرد اجرای سنگ در دکوراسیون داخلی ساختمان می‌باشد.

 

طراحی پشت ال سی دی با سنگ آنتیک

 

دکور پشت تلویزیون با سنگ انتیک

تعبیه جای تلویزیون با سنگ آنتیک در سیستم منازل دکور شده با سنگ‌های زینتی از جمله موارد خاص در طراحی و دکوراسیون‌های مدرن است. دکور پشت تلویزیون با سنگ آنتیک فضای داخلی سالن را با زیبایی و نظم خاصی همراه می‌کند.

 

دکوراسیون پشت تلویزیون با سنگ انتیک

 

انواع سنگ انتیک برای پشت تلویزیون

تا به این قسمت به تفصیل در خصوص کاربرد سنگ آنتیک در دکوراسیون داخلی منازل خصوصا تزیین دیوار پشت تلویزیون با سنگ آنتیک صحبت کردیم. علاوه بر این طرح‌ها، مدل‌ها و نوع استفاده از سنگ آنتیک برای دیوار پشت تلویزیون را با ارائه عکس مورد بررسی قرار دادیم.

 

دکوراسیون تلویزیون با سنگ آنتیک

 

در این میان توجه به انواع سنگ آنتیک انتخابی در دکور پشت تلویزیون با سنگ آنتیک امری مهم بوده که باید به آن توجه ویژه داشت.

 

مدلهای سنگ آنتیک پشت تلویزیون

 

سنگ آنتیک طبیعی برای نمای پشت تلویزیون

سنگ‌های طبیعی آنتیک اغلب از سنگ تراورتن صیقل نشده با رگه‌های متنوع رنگ ایجاد می‌شوند. این قبیل سنگ‌ها با ترکیب رنگ مختلف برای نمای پشت تلویزیون بسیار کاربردی می‌باشند.

 

سنگ آنتیک طبیعی برای نمای پشت تلویزیون

 

در برخی سبک‌های معماری از این قبیل سنگ آنتیک در کنار دیگر سازه‌ها مثل کناف، ام دی اف برای تزیین دیوار پشت تلویزیون استفاده می‌شود.

 

سنگ آنتیک مصنوعی برای تزیین پشت تلویزیون

سنگ آنتیک مصنوعی با دیگر نوع سنگ‌های مصنوعی مانند کورین و کوارتز متفاوت است. سنگ آنتیک مصنوعی تشکیل شده از یک لایه پی وی سی با طرح سنگ آنتیک رنگ شده در رنگ های روشن و تیره است.

 

سنگ آنتیک مصنوعی

 

از این قبیل سنگ‌ها برای نمای سنگ آنتیک پشت تلویزیون با تنوع رنگ بالا و امکان ست شدن با انواع دکوراسیون داخلی استفاده می‌شود.

 

مدل میز تلویزیون دیواری با سنگ انتیک

کاربرد سنگ آنتیک برای دیوار پشت تلویزیون تنها به این مورد ختم نشده و در موارد خاص و پیشرفته تر با ساخت انواع و مدل‌های مختلف میز تلویزیون دیواری با سنگ آنتیک همراه است. میز تلویزیون دیواری با سنگ آنتیک وابسته به نوع تلویزیون بستگی داشته که می‌تواند ال سی دی، ال ای دی در ابعاد مختلف باشد.

 

میز تلویزیون با سنگ آنتیک

 

میز تلویزیون های کناف، ام دی اف و سنگ آنتیک 

میز‌های تلویزیون به دلیل قرار گرفتن در سالن منزل و جلب توجه افراد در دکوراسیون داخلی از اهمیت بالایی برخوردارند. امروزه استفاده از کناف، ام دی اف و دیگر متریال‌های دکوراتیو در کنار سنگ آنتیک برای ساخت انواع میز تلویزیون رایج شده است.

 

میز تلویزیون های کناف، ام دی اف و سنگ آنتیک 

 

مدل‌های خاصی از میز تلویزیون دیواری با سنگ آنتیک برای استفاده در طراحی‌های داخلی مختلف ارائه می‌شود.

 

میز تلویزیون دیواری با سنگ آنتیک

 

میز تلویزیون سنگ آنتیک

علاوه بر کاربرد سنگ آنتیک پشت tv و تزیین دیوار پشت تلویزیون با سنگ آنتیک استفاده از این متریال در حالت طبیعی و مصنوعی برای ساخت میز تلویزیون یک ایده جذاب و خاص می‌باشد. ست کردن دیوار پشت تلویزیون با میز دیواری آنتیک تلویزیون از موارد پر کاربرد و منحصر به فرد در طراحی داخلی منزل است.

 

میز تلویزیون سنگ آنتیک

 

استفاده از رنگ‌های تضاد بین دیوار و میز یا هارمونی رنگی خاص در بین کف پوش و سنگ آنتیک به کار رفته در میز تلویزیون از دیگر ترفند‌های کاربرد سنگ آنتیک در این دکوری‌هاست.

 

میز تلویزیون سنگ آنتیک با سنگ آنتیک برای شومینه

 

تلفیق سبک کاربرد سنگ آنتیک برای شومینه و میز تلویزیون دیواری از مدل‌های جدید استفاده از این سنگ در دکوراسیون‌های داخلی است. 

مزایا و معایب اجرای سنگ آنتیک پشت تلویزیون

از سری مزایای نمای سنگ آنتیک پشت تلویزیون می توان به ویژگی‌هایی مثل استحکام بالا، زیبایی منحصر به فرد و طبیعی، هماهنگی با انواع نور پردازی هالوژن، نوارهای نورانی رنگی، ال ای دی، ماندگاری بالا، از یکنواختی در آمدن خانه با دیوارهای سفید گچی، اجرای تمیز و سریع و راحتی در تمیز کاری اشاره داشت.

اما در بین این موارد خسته کننده بودن نمای کرم قهوه‌ای آن و همین طور عدم امکان تغییر دکوراسیون به دلیل ثابت بودن محل نصب تلویزیون در بین افراد نارضایتی‌هایی را به دنبال داشته است.

علاوه بر این موارد هزینه بالا، تیز بودن لبه های سنگ آنتیک به دلیل صیقل نخوردن آن ها، ضرورت نصب تلویزیون به دیوار و عدم استفاده از میز تلویزیون و عدم امکان سیم کشی مخفی از سری عیوب اشاره شده درباره نصب سنگ آنتیک در پشت تلویزیون است.

سنگ کاری
برای سرویس سنگ کاری از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading