انواع کاشی آشپزخانه شیک و جدید

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
انواع کاشی آشپزخانه شیک و جدید

آشپزخانه قلب هر خانه است. استفاده از سرامیک و کاشی آشپزخانه به دلیل استحکام، دوام، بهداشتی بودن و البته زیبایی، از گزینه‌های اصلی برای حفاظت از سطح آشپزخانه است. سرامیک و کاشی‌های آشپزخانه در طرح، رنگ و سبک‌های متفاوتی یافت می‌شوند که هر کدام از آن‌ها می‌توانند زیبایی آشپزخانه شما را دو چندان کنند. بنابراین سعی کنید هنگام انتخاب مدل کاشی آشپزخانه و نصب آن توجه لازم را داشته باشید.

چرا که انتخاب یک کاشی مناسب جلوه‌ای متفاوت و مدرن را به خانه شما خواهد بخشید. از طرفی دیگر، نحوه نصب و کاشی کاری آشپزخانه هم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. چون یک کاشی زیبا هنگامی که به خوبی نصب نشود، جلوه خود را از دست می‌دهد. اگر برای کاشی کاری آشپزخانه به دنبال کاشی کارهای کاربلد و حرفه‌ای هستید، این مطلب را از دست ندهید.

مدل کاشی آشپزخانه

انتخاب مدل کاشی آشپزخانه به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد.

  • مورد اول محل نصب کاشی است. کاشی آشپزخانه را می‌توان در کف، بین کابینت‌ها، دیوار، کنار گاز، پشت سینک ظرفشویی و حتی روی کانتر استفاده کرد و با استفاده از طرح‌های کوچک و بزرگ به آن‌ها زیبایی بخشید.
  • مورد دیگری که هنگام کاشی کاری آشپزخانه باید مورد توجه قرار گیرد، هماهنگی میان سبک آشپزخانه و سایر قسمت‌های خانه است. با توجه به اینکه اکثر آشپزخانه‌های امروزی به فضای پذیرایی دید دارند و به صورت اوپن ساخته می‌شوند، نمی‌توان سبک متفاوتی از سایر خانه را روی آشپزخانه اجرا کرد. به عنوان مثال اگر خانه طراحی کلاسیک داشته باشد، نمی‌‌توان برای کاشی کاری آشپزخانه از مدل‌های مدرن استفاده نمود.

 

کاشی اشپزخانه

 

مدل و طرح کاشی آشپزخانه در کوچک یا بزرگ نشان دادن فضا تاثیر بسیاری دارد. به کار بردن طرح‌های افقی، پالت‌های رنگ یا دیوارپوش مجزا برای پشت گاز یا سینک، می‌تواند به متعادل شدن فضا کمک کند.

 

کابینت آشپزخانه

 

طرح کاشی آشپزخانه

همانطور که پیش از این گفته شد، انتخاب کاشی با طرح مناسب، می‌تواند در زیباتر شدن خانه شما تاثیر فراوانی داشته باشد. به عنوان مثال اگر آشپزخانه شما به سبک مدرن چیدمان شده باشد، کاشی کاری آشپزخانه با طرح شلوغ گزینه مناسبی برای آشپزخانه شما نخواهد بود.

در انتها باید بگوییم که اگر از بین کاغذ دیواری، سنگ و سرامیک و کاشی تصمیم گرفتید برای تزیین آشپزخانه از کاشی استفاده کنید، سعی کنید همیشه آن را تمیز و پاکیزه نگه دارید. چرا که حتی اگر کاشی آشپزخانه شما زیباترین طرح را هم داشته باشد، وقتی آلودگی و کثیفی روی آن قرار بگیرد زیبایی خود را از دست می‌‌دهد.

 

مدل کاشی آشپزخانه

 

شستشو و نظافت کاشی‌ها کار دشواری نیست و می‌توان به راحتی آن را انجام داد. اما دقت داشته باشید که برای شستشوی کاشی کاری آشپزخانه از شوینده‌های خیلی قوی  استفاده نکنید. چرا که به مرور زمان سبب خورده شدن و پاک شدن طراحی‌های روی کاشی شده و آن‌ها را نابود می‌کند.

 

کاشی آشپزخانه شیک

 

راهنمای انتخاب و خرید کاشی آشپزخانه

در اولین قدم، انتخاب کاشی آشپزخانه به این بستگی دارد که کاشی در کدام قسمت آشپزخانه قرار می‌گیرد. اصول انتخاب و خرید کاشی دیوار با سرامیک کف متفاوت است. البته در آشپزخانه شما یک تم کلی وجود دارد که می‌توانید در انتخاب کاشی و سرامیک آن را مدنظر قرار دهید. نکات دیگری هم وجود دارند که باید برای انتخاب هرکدام به آن توجه کنید.

 

کاشی جدید آشپزخانه

 

سبکی که برای دکوراسیون آشپزخانه مدنظر دارید، رنگ کابینت و جزییات استفاده شده در آشپزخانه، میزان روشنایی فضا، زمانی که برای پاکیزگی محیط می‌گذارید، بودجه‌ای که دارید و کسی که قصد دارید نصب و کاشی کاری آشپزخانه را به او بسپارید، همگی از مواردی هستند که باید در هنگام انتخاب کاشی آشپزخانه مدنظر قرار بگیرند.

البته ممکن است همه این موارد برای شما اهمیت بسیاری نداشته باشند، بنابراین باید براساس اولویت‌بندی خودتان تصمیم نهایی را بگیرید. اگر برخی موارد در انتخاب شما تاثیری ندارند، بهتر است آن‌ها را حذف کرده و معیارهای دیگری را جایگزین کنید.

 

کاشی آشپزخانه جدید

 

کاشی کاری آشپزخانه

 

مدل کاشی آشپزخانه جدید

اگر به مدل‌های کاشی آشپزخانه جدید نگاهی بیاندازید، خواهید فهمید کاشی‌های سه بعدی بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته‌اند. همچنین در میان انواع مدل‌های کاشی کاری آشپزخانه، می‌توانید سرامیک‌های سه تکه را هم مشاهده کنید. این طرح‌ها به شکل پازل‌های سه‌تایی طراحی شده‌اند که با قرار گرفتن در کنار یکدیگر کامل می‌شوند‌.

قطعه اول این پازل کاشی آشپزخانه، طرح کرکره‌ای کلکلته است که به صورت راه راه برجسته بخش پایین دیوار را می‌پوشاند و در ابعاد ۳۰ در ۹۰ تولید می‌شود. پازل دوم در واقع همان طرح اول است اما بدون برجستگی و با ابعاد مربعی ۳۰ در ۳۰ و پازل سوم، کاشی کوچک مستطیلی کم عرض و طرح‌دار است. قطعه سوم معمولا برای پشت گاز و سینک ظرفشویی یا یک دیوار تک مورد استفاده قرار می‌گیرد. ترکیب این سه کاشی برای کاشی کاری آشپزخانه در قسمت پایه دیوار؛ کف و بین کابینت انتخاب بسیار مناسب و شیکی خواهد بود.

 

مدل کاشی آشپزخانه

 

کاشی کاری آشپزخانه

 

مدل کاشی آشپزخانه

 

قیمت کاشی آشپزخانه

کاشی آشپزخانه سرامیکی و کاشی سیمانی، از نظر قیمت تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند. اما هر کدام از آن‌ها در رنگ‌ها و طرح‌های متنوعی در بازار وجود دارند که می‌توانید با استفاده از آن‌ها آشپزخانه‌تان را زیباتر کنید.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر به داشتن یک خانه زیبا با یک طراحی دلنشین و جذاب علاقمندید، به جای خرید گرانترین کاشی‌ها، به تناسب و هارمونی اجزا توجه کنید. خانه شما وقتی زیبا خواهد شد که در تمامی قسمت‌های آن تناسب رعایت شده باشد.

اگر سبک خانه به گونه‌ای باشد که کاشی انتخابی شما با آن تناسب نداشته باشد، حتی اگر بهترین و گرانترین کاشی آشپزخانه در بازار را انتخاب کرده باشید، باز هم نتیجه کار برای شما مطلوب نخواهد بود. سعی کنید هنگام خرید و کاشی کاری آشپزخانه تناسب را رعایت کنید تا در انتها محیط زیباتری داشته باشید.

 

کاشی برای آشپزخانه

کاشی کاری آشپزخانه را به خدمت از ما بسپارید

حالا که با انواع مدل ها و طرح های کاشی آشپزخانه آشنا شدید، باید بگوییم که؛ مجموعه خدمت از ما بهترین مجریان کارهای ساختمانی را در اختیار دارد و هر نوع فعالیت مربوط به ساختمان مثل کاشی کاری آشپزخانه را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت انجام می‌دهد. کارشناسان خدمت از ما پس از تماس شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن، تیم خدمات ساختمانی را به محل موردنظر می‌رسانند. همچنین با بیان قیمت روشن و واضح برای دستمزد نصب کاشی آشپزخانه، شما را از سردرگمی و نگرانی بابت هزینه‌های اضافی نجات می‌دهند.

4.5 امتیاز از 1752 رای


کاشی‌ کاری و نصب کاشی
برای سرویس کاشی‌ کاری و نصب کاشی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین