بهترین روش اکستنشن مو

ثبت درخواست "اکستنشن مو بانوان"
بهترین روش اکستنشن مو

در این مطلب ما قصد داریم بهترین روش اکستنشن مو را به شما بگوییم و اطلاعات مفیدی راجع به بهترین روش اکستنشن مو در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. امروزه یکی از راه‌های سریع افزایش حجم و طول مو با کمک گرفتن از موی طبیعی یا مصنوعی انجام اکتنشن است. اکستنشن مو دارای دو دسته موهای طبیعی و مصنوعی می‌باشد که موهای طبیعی انسان بسیار گران‌تر از الیاف مصنوعی می‌باشد. اکستنشن مو روشی بدون خطر است و سریع انجام می‌شود به همین دلیل روشی بسیار محبوب در بین بانوان سراسر جهان می‌باشد. همچنین عمل اکستنشن مو به قدری ظریف و هنرمندانه انجام می‌شود که برای آرایش موهایتان نگرانی باقی نمی‌گذارد. اگر قصد اکستنشن موهای خود را دارید بهتر است اول با روش‌های آن آشنا شوید و سپس بهترین روش اکستنشن مو را برای خود انتخاب کنید.

 

روشهای متعددی برای اتصال این موها وجود دارد در زیر با روش های متداول اکتنشن مو و بهترین روش اکتنشن مو آشنا می‌شویم.


اکستنشن مو به روش لیزری

اکستنشن لیزری یا همان اکستنشن گرم به وسیله دستگاه لیزر انجام می‌شود و جزء ماندگارترین روش‌ها می‌باشد. در این روش ابتدا موها به دسته‌های کوچک جدا می‌شود و سپس شانه زده می‌شود تا برای اکستنشن آماده و مرتب باشد. مقداری چسب به دستگاه زده می‌شود سپس مو در قسمت مورد نظر نصب می‌شود. این چسب در زمان کمی خشک می‌شود، خود این مسئله یکی از مزایای اکستنشن لیزری مو است. این روش از ظرافتبالایی برخوردار است و می‌توان برای جاوی سر از آن استفاده کرد. در این نوع اکتنشن برای چسباندن از کراتین و چسب استفاده می‌شود. یکی از مزایای اکستنشن لیزری این است که محل اتصال مو مشخص نمی‌شود. ؛ در حال حاضر روش پیشنهادی اکستنشن مو با لیزر بهترین روش اکستنشن مو از طرف انجمن‌های ترمیم مو و زیبایی مو می‌باشد.

 

بهترین روش اکستنشن مو


عوارض اکستنشن لیزری مو

 در حالت کلی نمی‌توان عوارض خاصی را برای اکستیشن لیزری مو در نظر گرفت اما باید توجه داشت که اگر به مواد خاصی الژی داریم آن را در نظر بگیریم.


روش لاینی اکستنشن مو

اکستنشن مو با روش لاینی یکی از این مدل‌های روز دنیا برای حجیم شدن موها می‌باشد. در این روش می‌توانید به راحتی مو‌های خور را شانه بزنید. ماتدگاری روش لاینی حدودا 4 تا 5 ماه می‌باشد و بعد از آن دوباره باید ترمیم شود. این اکستنشن توسط نخ مخصوص به موی خودتان متصل میشود و به همین دلیل پیاز موهای‌تان توسط هیچ موادی پوشش داده نمیشود  که به مرور زمان از محل اتصال قطع و یا خورد شود موها بصورت یکدست در کل سر به طور یکسان متصل میشود به همین دلیل شاید بتوان گفت که بهترین روش اکستنشن مو روش لاینی است چرا که به پیاز مو آسیب نمی‌زند.

 

اکستنشن مو به روش دوخت

در روش دوخت پس از شستشو و خشک کردن مو یک قسمت کوچک از موهایتان را از اطراف یا فرق سرتان، برای پوشش دادن موهای اکستنشن جدا کنید بقیه موهای طبیعی تان را آفریقایی ببافید و پایین موها را با یک گیره به سرتان وصل کنید. موهای اکستنشن را بالای قسمتی که آفریقایی بافته اید بگیرید تا مطمئن شوید اندازه شان خوب است. اگر لازم بود کمی آن‌ها را کوتاه کنید. موهای اکستنشن را با استفاده از نخ و سوزن مخصوص دوخت اکستنشن به قسمتی از موها که بافته اید بدوزید. کوک های ریز بزنید و برای اینکه مطمئن شوید موها در جای خود سفت شده اند دو یا سه بار دیگر هم روی همان دوخت قبلی را بدوزید و وقتی جای موها ثابت شد، قسمت های اضافی آن را قیچی بزنید. و این کار را تا پایان بافت مو انجام دهید.

 

اکستنشن مو به روش دوختاکستنشن مو با نوار چسب

یکی از بهترین روش اکستنشن مو از لحاظ کمترین آسیب ایجاد شده به مو  اکستنشن به وسیله چسب است. چسب کراتین ماده ای که ساختار مو را تشکیل می دهد نوعی چسب بی ضرر در این نوع اکستنشن وجود دارد که هیچ آسیبی به مو وارد نمی شود و کاملا طبیعی دیده می شود و برای قسمت هایی مثل جلوی سر، موهای کم پشت و نازک بسیار مناسب است.

 

اکستنشن مو با نوار چسب


اکستنشن مو در خانه

شمادر خانه هم می‌توانید اکستنشن‌های دلخواه را روی موهایتان نصب کنید. اکستنشن‌های مورد نظرتان را بخرید. یک ست موی اکستنشن، یک ردیف مو است که با کلیپس لابهلای موی طبیعی شما وصل می‌شود.. هر بار لایه‌ای به اندازه 2/5 سانتی‌متر از موهایی که جمع شده را باز کرده و موها را به آن وصل کنید.موهایتان را به وسیله شانه پوش دهید، تا حجم موها در قسمت ریشه ۲ تا ۳ سانتی‌متر افزایش پیدا کرده و موی اکستنشن، راحت‌تر نصب شود و از لیز خوردن آن، جلوگیری شود. همچنین باعث پوشاندن کلیپس‌ها می‌شود.کلیپس را به قسمت ریشه‌ی موها، بچسبانید؛ البته پس از نصب می‌توانید آن‌ها را کوتاه کنید تا با موهایتان یک دست شود. مراحل گفته شده را تا اتمام اکستنشن، تکرار کنید. در انتها نیز، مجدداً موهایتان را پوش داده و برس بکشید تا نرم شوند. اگر کلیپس‌ها مشخص هستند، موها را مجدداً نصب کنید تا کلیپس‌ها پنهان شوند.

قیمت اکستنشن مو چیست؟

قیمت اکستنشن مو به پارامترهای زیادی وابسته است مثل جنس مو، بلندی وکوتاهی مو، روش نصب اکتنشن و تعداد شاخه ای که استفاده می‌کنید.معمولا در بهترین روش اکستنشن مو قیمت به صورت شاخه‌ای محاسبه می‌شود.


سخن پایانی

در این مطلب ما با بهترین روش اکستنشن مو و مراحل انجام آن آشنا شدیم ولی باید بدانید که اکستنشن مو کار بسیار حساسی است و باید توسط آرایشگر حرفه ای‌ انجام شود. در خدمت از ما شما می‌توانید با آرایشگرهای مجرب وحرفه ای با خیال آسوده کار اکستنشن خود را انجام دهید و بهترین روش اکستنشن مو را امتحان کنید.


 

اکستنشن مو بانوان
برای سرویس اکستنشن مو بانوان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading