تعمیر شوفاژخانه

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
تعمیر شوفاژخانه

تعمیر شوفاژخانه یک واژه کلی است. معمولا مواردی که شامل تعمیر شوفاژخانه می‌شوند متعدد هستند (کارهایی مانند هواگیری شوفاژ، رفع ایرادات و تعمیر شوفاژ و یا سرویس شوفاژخانه جزء تعمیرات شوفاژخانه محسوب می گردند). تعمیرات شوفاژخانه توسط افرادی انجام می شوند که به آن ها سرویس کار شوفاژ می‌گویند.
وظیفه یک سرویس کار شوفاژ انجام امور مربوط به شوفاژخانه (مانند تعمیرات شوفاژخانه) و تعمیر موتورخانه (مانند سرویس موتورخانه) می‌باشد. تعمیرات شوفاژخانه خود به چند دسته تقسیم می گردند، تعمیرات شوفاژخانه شامل تنظیم مشعل موتورخانه، تعویض قطعه معیوب در موتورخانه، شستن فیلترها و ... است.

هزینه انجام تعمیر شوفاژخانه بسیار متغیر است زیرا انجام امور تعمیرات شوفاژخانه نیز متغییر است. هزینه انجام تعمیرات شوفاژخانه باید توسط سرویس کار شوفاژ خانه محاسبه گردد (بر اساس قیمت و دستمزد تعیین شده توسط اتحادیه).

 

شوفاژ خانه چیست؟

شوفاژ سیستمی است که برای تولید گرما در ساختمان‌ها استفاده می‌شود. در شوفاژخانه گرمای مورد نیاز ساختمان تولید می‌شود و از طریق رادیاتور و لوله کشی شوفاژ به تمام ساختمان انتقال پیدا می‌کند. در شوفاژخانه یک دیگ بزرگ ( بویلر ) وجود داردکه بر روی آن درجه حرارت و دکمه تنظیم کننده آن نصب شده است.

در شوفاژخانه گرما در بویلر ایجاد می‌شود و هنگام ورود آب به بویلر، آب گرم می‌شود و هنگامی که آب به درجه حرارت تنظیم شده رسید، آن را با لوله کشی‌های انجام شده به ساختمان انتقال میدهد.

 

تعمیر شوفاژخانه

 

راه اندازی، تعمیر و نگهداری انواع سیستم گرمایشی مثل نصب پکیج، رفع عیب و تعمیر پکیج، جایگذاری و نصب رادیاتور شوفاژ، راه اندازی و هواگیری گرمایش از کف و مواردی مشابه هواگیری منبع دوجداره موتورخانه تماما مستلزم رعایت یک سری نکات اصولی در حین نصب موتور خانه و روند و طرز کار موتور خانه است. 

 

تعمیر شوفاژخانه را دست هرکسی نسپارید

تعمیر شوفاژخانه یک کار اصولی و تخصصی میباشد. اگر تعمیر شوفاژخانه را به سرویس کار شوفاژخانه نامرتبط بسپارید، ممکن است در تعمیر شوفاژخانه به مشکل بر بخورید، ولی اگر از همان اول تعمیر شوفاژخانه خود را به یک سرویس کار شوفاژ خانه حرفه‌ای بسپارید دیگر نیازی نیست هزینه اضافی بابت تعمیرات شوفاژخانه بپردازید.

در حین مواجهه با مشکلاتی مثل خاموش شدن ناگهانی که با نیاز به تعمیر مشعل گازی موتورخانه همراه بوده یا ایراداتی که بروز علت گرم نشدن شوفاژ را در برداشته و یا ضرورت اجرای هواگیری موتورخانه شوفاژ در مواقع خاص باید به دنبال فردی کاربلد برای تعمیرات و سرویس این قبیل سیستم گرمایشی باشید. 

روشهایی است که نیاز را به تعمیرکار شوفاژخانه کمتر کند. یکی از این روشها چک کردن دورهای شوفاژخانه توسط تعمیرکار شوفاژخانه و یا سرویس کار شوفاژ خانه می‌باشد. سرویس کار شوفاژ خانه باید به صورت دوره‌ای موارد مربوط به شوفاژ خانه را چک کند تا نیاز به تعمیر شوفاژخانه کمتر گردد.

 


حداقل رساندن هزینه تعمیر شوفاژخانه

اگر میخواهید همیشه شوفاژخانه سالم و بدون هزینه اضافی داشته باشید باید به صورت دورهای به شوفاژخانه (برای تعمیر شوفاژخانه ) سرکشی کنید (میتوانید نگه داری از شوفاژخانه را به یک سرویس کار شوفاژ خانه بسپارید). در صورتی که آیتم‌های موجود در شوفاژخانه به صورت دوره ای بازدید گردند و مواردی که نیاز به شستشو دارند، به صورت دورهای شستشو گردند، میتوانند جلوی تعمیرات اساسی و گران را بگیرند. یک پیشنهاد که شاید در این زمینه مفید باشد این است که با یک مجموعه قرارداد برای انجام کارهای شوفاژخانه قرارداد بست. به طور کلی انجام سرویسهای دورهای در موتورخانه باعث افزایش راندمان موتورخانه میگردد.

 

تعمیر شوفاژ غرب تهران

 

تعمیر شوفاژ غرب تهران

تعمیر شوفاژخانه گاهی اوقات باید به صورت اضطراری انجام گردد. به همین منظور "خدمت از ما" دارای شعبههای متفاوت در سطح تهران میباشد و یکی از این شعب، تعمیر شوفاژ غرب تهران است. هنگامی که شما از غرب تهران برای تعمیر شوفاژخانه با "خدمت از ما" تماس میگیرید، ما نزدیکترین سرویسکار در غرب تهران را برای شما پیدا خواهیم کرد و به محل مورد نظرتان میفرستیم.

 


تعمیرات شوفاژ شرق تهران

تعمیر شوفاژ گاهی اوقات باید به صورت اضطراری انجام گردد. به همین منظور "خدمت از ما" دارای شعبه‌های متفاوت در سطح تهران میباشد و یکی از این شعب، تعمیر شوفاژ شرق تهران است. هنگامی که شما از شرق تهران برای تعمیر شوفاژخانه به "خدمت از ما" درخواست دهید، ما نزدیک‌ترین سرویس کار در شرق تهران را برای شما پیدا خواهیم کرد و به محل مورد نظرتان می‌فرستیم.

 

تعمیر شوفاژ شرق تهران

 

تعمیر رادیاتور شوفاژ

رادیاتور شوفاژ یک قطعه حساس است که نباید به آن ضربه ای وارد شود و یا آن را به دست تعمیرکاران نابلد سپرد. ممکن است احساس کنید رادیاتور شوفاژ در زمستان به خوبی گرم نمی‌شود، اولین کاری که باید انجام شود این است شوفاژ را هواگیری کنید معمولا با این ترفند مشکلات مربوط به گرم نشدن رادیاتور شوفاژ حل می شود.

گاهی ممکن است در تابستان احساس کنید که شوفاژ گرم شده است این مشکل ممکن است از روشن بودن دکمه شوفاژ در پکیج باشد و یا ممکن است از خرابی دکمه روشن و خاموش، شیر سه طرفه یا مواردی مثل (شیر پایین رادیاتور شوفاژ چیست)، برد پکیج و ... باشد. اگر برای تعمیر رادیاتور شوفاژ خود به دنبال یک تعمیرکار حرفه‌ای و کاربلد هستید از "خدمت از ما" درخواست دهید.

 


تعمیر و نگهداری موتورخانه

سرویس تعمیر و نگهداری موتورخانه مخصوص ساختمان‌هایی است که دارای ساکنین زیادی هستند (مانند اداره‌ها و یا مجتمع های سازمانی). در این ساختمان‌ها می‌توان امور مربوط به موتورخانه را به یک شرکت سپرد. وظیفه شرکت انجام تمامی امور مربوط به موتورخانه که شامل ترکیبی از تعمیر موتورخانه و نگهداری موتورخانه (تعمیر و نگهداری موتورخانه) می‌باشد. اگر موتورخانه به صورت دوره‌ای چک شود دیگر شاهد هزینههای گزاف برای تعمیر آن نخواهیم بود و مشکلات بزرگی برای موتورخانه پیش نمی‌آید.

 

تعمیر و نگهداری موتورخانه

 

تعمیر موتورخانه شوفاژ

تعمیر موتورخانه شوفاژ یک کار تخصصی است و دوره‌هایی برای تعمیر موتورخانه شوفاژ وجود دارد. اگر مشکلی برای شوفاژخانه پیش آید یک سرویس کار موتورخانه شوفاژ اول از همه عیب‌یابی را در به صورت سطحی انجام می‌دهد تا با دید بهتری بتواند فرایند تعمیر موتورخانه شوفاژ را انجام دهد. پس از پیدا کردن مشکل در صدد رفع آن قدم بر می‌دارد.


کلام آخر ...

اگر یک شوفاژخانه دارید و نیاز به تعمیر شوفاژخانه و سرویس کار شوفاژ خانه دارید می‌توانید درخواست خود را در "خدمت از ما" ثبت کنید و تعمیرات شوفاژخانه خود را به ما بسپارید و با خیال راحت نظاره گر کارکرد عالی شوفاژخانه خود باشید.

4.5 امتیاز از 3519 رای


نگهداری و تعمیر موتورخانه
برای سرویس نگهداری و تعمیر موتورخانه از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین