دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

ثبت درخواست "دکوراسیون اتاق خواب"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

شاید انتخاب دکوراسیون اتاق خواب پسرانه کمی ساده‌تر باشد، اما نکاتی را نیز باید در آن رعایت کرد. اتاق خواب بچه‌ها موردعلاقه‌ترین بخش خانه برای آنهاست. بازیگوشی، خلاقیت و ایده‌یابی، تفریح با دوستان، مطالعه و... همه در اتاق خواب آنها اتفاق می‌افتند. دقیقا به همین دلیل است که طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه، از دکوراسیون اتاق خواب پسرانه نوجوان تا دکوراسیون اتاق خواب پسرانه کودک، با ایده‌های جالب اهمیت زیادی دارد. فرقی نمی‌کند به دنبال چه ایده‌هایی برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه هستید، از دکوراسیون اتاق خواب پسرانه ساده گرفته تا اتاق خواب پسرانه لاکچری یا دکوراسیون اتاق خواب پسرانه فوتبالی، ایده‌های زیر به شما برای طراحی یک اتاق خواب رویایی پسرانه کمک خواهد کرد.

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه ساده

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه با وسایل ساده یکی از ایده‌های محبوب هم در میان والدین و هم در میان کودکان و نوجوانان است. یکی از بهترین ایده‌ها در طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه ساده، استفاده‌ از تم‌های محبوب آنهاست؛ برای مثال دکوراسیون اتاق خواب پسرانه فوتبالی یا اتاق‌هایی با تم هوانوردی و فضا. یکی دیگر از راه‌های پیدا کردن تم و یا رنگ مناسب برای دکوراسیون اتاق خواب پسرانه ساده، رجوع به علاقمندی‌های صاحب اتاق است! آیا او همواره خود را در دریا می‌بیند؟ عاشق جغرافیا و جهانگردی است؟ آیا رنگ خاصی را دوست دارد؟ و غیره.

 

[مطلب مرتبط: دکوراسیون اتاق خواب دختران]

 

اگر بتوانید دکوراسیون اتاق خواب پسرانه را با حال و هوای کلی خانه هماهنگ کنید، یک کار بی‌نقص انجام داده‌اید. اما حواس‌تان باشید که چیزی را در دکوراسیون اتاق خواب پسرانه ساده به او تحمیل نکید. در ادامه برخی از وسایل ضروری برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه با وسایل ساده را ملاحظه می‌کنید:

  • سرویس خواب (تخت خواب، تشک، پتو، رو تختی، بالش) و ساعت زنگ‌دار
  • میز تحریر، صندلی، کتاب و مجله، دفترچه یادداشت
  • لامپ (رومیزی، دیواری یا آویز)، چراغ مطالعه
  • تلویزیون، لپ‌تاپ یا دی وی دی
  • اسباب بازی و تجهیزات ورزشی
  • آینه، کمد لباس و قفسه کتاب
  • تابلو اعلانات، گچ یا ماژیک
  • آثار هنری، پوستر و تابلو

 

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه ساده

 

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه دونفره

طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه نوجوان یا دکوراسیون اتاق خواب پسرانه کودک لزوما برای یک نفر نیست. با توسعه زندگی آپارتمانی، دکوراسیون اتاق خواب پسرانه دونفره بیشتر از هر زمان دیگری در اینترنت جستجو می‌شود. اما جای نگرانی نیست. راهکارهایی وجود دارد که با کمک آنها می‌توان دکوراسیون اتاق خواب پسرانه دونفره را به بهترین شکل طراحی کرد و چید.

اولین قدم در دکوراسیون اتاق خواب پسرانه دونفره (مخصوصا اگر فرزندان‌تان همسن هستند)، استفاده از تخت‌خواب‌های دونفره است. یک ایده مناسب دیگر برای دکوراسیون اتاق خواب پسرانه دونفره، استفاده از سبک‌های مینیمال و ساده است. این سبک از دکوراسیون اتاق خواب پسرانه ساده به شما کمک می‌کند تا وسایل بیشتری را در اتاق جای دهید، اما از سادگی آن کم نشود. اگر فرزندتان علایق متفاوتی دارند، می‌توانید دکوراسیون اتاق خواب پسرانه را به 2 قسمت تقسیم کنید، و در هر قسمت وسایل مرتبط با علایق آنها را قرار دهید.

 

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه دونفره

 

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه 2020

درست است که اکنون در سال 2020 هستیم، اما دکوراسیون اتاق خواب پسرانه 2019 و دکوراسیون اتاق خواب پسرانه 2018 نیز ایده‌های جالبی برای اجرا در دکوراسیون اتاق خواب پسرانه نوزاد یا دکوراسیون اتاق خواب پسرانه کودک و نوجوان دارند. ایده‌ها و پیشنهادات دکوراسیون اتاق خواب پسرانه 2019 بیشتر حول مدل‌های مدرن و مینیمال می‌گردد. برای مثال، تخت خواب‌های چندکاره (شامل کشو و قفسه) یکی از لوازم مهم در دکوراسیون اتاق خواب پسرانه 2020 است.

همچنین، در بسیاری از طراحی‌های دکوراسیون اتاق خواب پسرانه نوجوان مشاهده می‌کنیم که با استفاده از پرده یا متریال‌های دیگر، بخش‌های حریم خصوصی در اتاق قرار داده شده است. بچه‌ها می‌توانند در این قسمت با اسباب‌بازی‌های خود بازی کنند؛ نوجوانان هم می‌توانند در این فضا به مطالعه بپردازند. بنابراین اگر بخشی از اتاق بهم ریخته باشد، از دید افراد پنهان خواهد بود.

 

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه با وسایل ساده

 

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه لاکچری

علاوه بر دکوراسیون اتاق خواب پسرانه ساده، اتاق خواب پسرانه لاکچری هم طرفداران خود را دارد. اگر فضای کافی در اختیار دارید و دوست ندارید یک دکوراسیون اتاق خواب پسرانه با وسایل ساده داشته باشید، می‌توانید سراغ اتاق خواب پسرانه لاکچری بروید.

طراحی اتاق خواب پسرانه لاکچری فضای زیاد و خلاقیت بالایی می‌طلبد. یکی از نکات مهم در این سبک این است که در صورت قرار دادن وسایل زیاد در اتاق، آنها را در یک سبک و تم انتخاب کنید. هنگام دکوراسیون اتاق خواب پسرانه کودک، می‌توانید برای او یک شهر بازی کوچک بسازید. اما برای مثال برای دکوراسیون اتاق خواب پسرانه نوجوان، می‌توانید فضای فیلم مورد علاقه او را در اتاق ایجاد کنید.

علاوه بر موارد بالا، چوب نقش مهمی در لاکچری کردن اتاق کودک ایفا می‌کند. در چیدمان دکوراسیون اتاق خواب پسرانه نوجوان نیز می‌توانید از لوازم لوکس برای دکور و تزیین اتاق استفاده کنید.

 

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه لاکچری

 

نکات طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

ایده‌های کلی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه را بررسی کردیم. اکنون به نکات ریزتر چیدمان یک اتاق خواب رویایی پسرانه می‌پردازیم:

 

1. کاغذدیواری در دکوراسیون اتاق خواب پسرانه ساده

بهتر است در دکوراسیون اتاق خواب پسرانه کودک از رنگ‌های شاد در کنار یکدیگر استفاده کنید. انتخاب رنگ‌های روشن نیز باعث بزرگ دیده شدن اتاق می‌شود که برای اتاق‌های کوچک بسیار ایده‌آل است.

 

2. فرش و دکوراسیون اتاق خواب پسرانه نوجوان

هنگام خرید فرش حتما به محدوده سنی فرزند خود توجه کنید. اگر فرزند شما هنوز خردسال است و روی زمین بازی می‌کند، از خرید فرش پرزدار خودداری کنید. زیرا ممکن است برای او مشکل ایجاد کند .همچنین، رنگ و طرح فرش را هم مطابق با سایر وسایل دکوراسیون اتاق پسرانه انتخاب کنید تا زیبایی فضا را تکمیل کنید.

 

3. پرده و دکوراسیون اتاق خواب پسرانه کودک

پرده اتاق خواب پسرانه نیز مانند فرش باید مطابق تم رنگی اتاق خواب، متراژ، و متناسب با سبک کلی دکوراسیون باشد. برقراری تناسب بین وسایل مختلف همیشه زیبایی فضا را چند برابر کرده، و شما را به اتاق خواب رویایی پسرانه نزدیک‌تر می‌کند.

 

4. نقش بودجه در طراحی اتاق خواب پسرانه

با توجه به این که پسرها رشد سریعی دارند، تغییرات ظاهری آنها در سن رشد زیاد است، و جثه و قد آنها در هر ماه تغییر می‌کند، بهتر است از تخت‌خواب و وسایلی برای آنها استفاده کنید که تا چند سال بتوانند از آن استفاده کنند و مجبور به خرید مداوم و تعویض آنها نباشید.

دکوراسیون اتاق خواب
برای سرویس دکوراسیون اتاق خواب از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading