تعمیر آبگرمکن برقی

ثبت درخواست "سرویس و تعمیر آبگرمکن"
تعمیر آبگرمکن برقی

یکی دیگر از خدماتی که توسط مجموعه خدمت ز ما ارائه می‌شود تعمیر آبگرمکن برقی است. که توسط خدممت از ما ارائه می شود. تعمیر آبگرمکن برقی جزو آن دسته از خدماتی است که بهتر است توسط یک تعمیرکار آبگرمکن برقی متخصص انجام شود. آبگرمکن‌های برقی معمولا دچار مشکلاتی مانند گرم نشدن آب آبگرمکن، صدای عجیب، گرفتن رسوب، نشتی آب و ... می‌شوند. عیب یابی آبگرمکن برقی دیواری مانند تعمیر آبگرمکن برقی آزمون، عیب یابی ابگرمکن برقی دیوار، تعویض ترموستات آبگرمکن برقی، تست المنت آبگرمکن برقی و همچنین تعمیر آبگرمکن ایستاده باید توسط تعمیرکار آبگرمکن برقی متخصص انجام شود. گاهی اوقات عیوب یک آبگرمکن برقی به درست نبودن روش نصب ترموستات ابگرمکن برقی آن بر می‌گردد. پس ممکن است به تعویض ترموستات آبگرمکن برقی نیاز پیدا کنید.

اگر آبگرمکن برقی شما دچار مشکل شده است درخواست خود را با عنوان "تعمیر آبگرمکن برقی" در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید. تا کارشناسان حاضر در مجموعه "خدمت از ما" برای شما قیمت پیشنهادی خود را ارسال نمایند و شما از بین کارشناسان حاضر هر کدام را خواستید انتخاب می‌کنید.

 

تعویض ترموستات آبگرمکن برقی

 

هنگام حضور تعمیرکار آبگرمکن برقی نیازی نیست نگران چیزی باشید، زیرا در صورت تعویض قطعات تعمیرکار آبگرمکن برقی از بهترین قطعات موجود در بازار استفاده می‌کند و در آخر کار به شما فاکتور ارائه می‌دهد. تمیزی پس از انجام کار را با "خدمت از ما" تجربه کنید. 

استفاده از آبگرمکن‌های برقی دارای مزایایی نسبت به آبگرمکن‌های گازی می‌باشد که در زیر می‌توانید چند مورد از آن‌ها را مشاهده کنید.

  • عدم نیاز به دودکش
  • عدم نیاز به لوله کشی گاز
  • امنیت بیشتر (به علت عدم استفاده از گاز)
  • تمیزی هوا (اکسیژن و رطوبت محیط را از بین نمی‌برد)
  • عیب یابی ساده تر آبگرمکن برقی نسبت به آبگرمکن گازی
  • ابعاد کوچکتر آبگرمکن‌های برقی نسبت به آبگرمکن‌های گازی

 

چرا سرویس تعمیر آبگرمکن برقی را از "خدمت از ما" سفارش دهم؟

"خدمت از ما" همیشه در تلاش است تا بهترین سرویس را به مشتریان ارائه دهد. سرویس تعمیر آبگرمکن برقی نیز از این قاعده مستثنی نیست. "خدمت از ما" با توجه به بازخوردهای مشتریان هر روزه سرویس‌ها را اصلاح کرده تا بتواند بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد.

 

عیب یابی ابگرمکن برقی دیواری

عیب یابی آبگرمکن برقی

 

عیب یابی آبگرمکن برقی

 

1-آبگرمکن برقی روشن نمی‌شود.

راه حل: اگر آبگرمکن برقی شما اصلا روشن نمی‌شود، اول فیوز مدار و سیم‌های متصل به آن را چک کنید. با استفاده از ولت متر جریان ورودی را بررسی کنید تا از بودن یا نبودن جریان مطمئن شوید. تست المنت آبگرمکن برقی

 

2-آب داخل مخزن سرد است.

راه حل: اگر آب داخل مخزن آبگرمکن سرد است ممکن است مشکل از ترموستات آبگرمکن برقی یا المنت حرارتی باشد. می‌توانید جریان المنت حرارتی را بررسی کنید، اگر جریانی در المنت حرارتی وجود نداشت به احتمال زیاد مشکل از ترموستات می‌باشد.

 

3-آبگرمکن صداهای نامشخص تولید می‌کند.

راه حل: آبگرمکن برقی ممکن است صداهای عجیبی تولید کند. این صداها به خاطر سرد و گرم شدن آب است که باعث انقباض و انبساط در مخزن می‌شود. هم چنین در صورت وارد شدن هوا به لوله‌های آب ممکن است از آبگرمکن صداهایی شنیده شود. شیرهای آب را برای نشتی و حباب بررسی کنید، ترموستات را طور تنظیم کنید که مطمئن شوید آب نمی‌جوشد.

 

4-خارج شدن زنگ زدگی همراه با آب گرم

راه حل: اگر با بازشدن شیر آب زنگ زدگی از آن خارج شد، مشکل می‌تواند از زنگ زدن لوله‌ها باشد (که با تعویض لوله کشی درست می‌شود) یا از آب باشد. اگر مشکل از آب بود حتما از فیلتر تصفیه آب در خط اصلی آب ورودی استفاده کنید تا دیگر این مشکل را نبینید.

 

5-آبگرمکن برقی بوی بد می‌دهد.

راه حل: اگر آب گرم یا آبگرمکن برقی بوی بد و عجیبی شبیه به تخم مرغ فاسد می‌دهد، احتمالا مشکل از آب لوله کشی می‌باشد و در آب لوله کشی مقداری گوگرد است. برای رفع این مشکل باید دستگاه تصفیه آب در لوله اصلی ساختمان نصب کنید.

 

تعمیر آبگرمکن برقی به صورت تخصصی

تمامی تعمیرکاران آبگرمکن برقی "خدمت از ما" دارای تخصص در زمینه کاری خود می‌باشند و توانایی تعمیر انواع آبگرمکن برقی را به صورت حضوری و در محل دارند. در صورتی که نیاز به تعمیر آبگرمکن برقی به صورت حضوری و سریع دارید همین الان در خواست خود را در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید.

3.90 امتیاز از 53 رای

سرویس و تعمیر آبگرمکن

برای سرویس سرویس و تعمیر آبگرمکن از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با سرویس و تعمیر آبگرمکن

مطالب مرتبط با گرمایشی

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading