معرفی کارگر خوب برای نظافت منزل

ثبت درخواست " نظافت منزل "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
معرفی کارگر خوب برای نظافت منزل

آیا شما هم به دنبال یک کارگر خوب برای نظافت منزل خود هستید؟ آیا نظافتچی‌های خانمی که می شناسید همین حالا در دسترس نیستند و یا شما اصلا کسی را برای امور نظافتی نمی شناسید؟ «خدمت از ما» بستری را برای شما فراهم کرده است تا شما به راحتی، بدون نیاز به پرس و جو و در کمترین زمان استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل را انجام دهید.

بنابراین بسته به نوع نیاز خود می‌توانید در اپلیکیشن نظافت منزل یا در سایت خدمت از ما ثبت درخواست کنید و در کمترین زمان ممکن، به چندین متخصص متصل و قیمت خدمات را دریافت کنید. نیروهای کارگر نظافتچی «خدمت از ما» پس از گذراندن چندین مرحله گزینش و ارائه مدارک لازم، فعالیت خود را شروع کرده‌اند. 

شاید برای شما هم سوال باشد که، یک نظافتچی خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد یا برای استخدام  کارگر نظافت منزل ، باید به چه مواردی توجه کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید، در ادامه با ما همراه باشید تا به این سوالات پاسخ دهیم:

 

چه زمانی اقدام به استخدام کارگر نظافت منزل کنیم؟

اگر معتقدید که حتی با استخدام کارگر خوب برای نظافت منزل، باز هم محیط و وسایل آنطور که خودتان تمیز می‌کنید، تمیز نمی‌شود، پیشنهاد می‌کنیم برای یک بار هم که شده متخصصین "خدمت از ما" را امتحان کنید و از خدمات نظافت منزل استفاده کنید.

 • خانم‌هایی که چند فرزند دارند و فرصت تمیزکردن خانه را ندارند.
 • خانم ها و آقایانی که شاغل هستند و زمان زیادی برای تمیزکاری دقیق و اصولی ندارند.
 • آقایان مجردی که وقت رسیدگی به تمیز کردن منزل را ندارند
 • زمانی که شما مهمان دارید و تمامی کارها را باید خودتان انجام دهید.
 • نزدیک به عید است و نیاز به کمک برای خانه تکانی دارید.
 • اگر در آپارتمان زندگی می‌کند و کسی را برای تمیز کردن پارکینگ، مشاعات و حیاط ندارید.

همچنین زمان‌هایی که به تازگی اسباب کشی کرده اید و جا دادن همه وسایل به تنهایی و تمیز کردن محیط برایتان سخت است، استخدام یک کارگر خانم برای نظافت منزل یا یک کارگر آقا، می تواند در سریعتر و بهتر انجام شدن کارها کمک کند.

(مطلب پیشنهادی: براي تميز كردن خانه از كجا شروع كنيم)

 

کارگر نظافت منزل چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

قبل از استخدام کارگر جهت نظافت منزل، بهتر است یک سری از ویژگی های مهمی که هر نظافتچی باید داشته باشد را در نظر بگیرید. برای همین ما در ادامه یک لیست از این ویژگی‌های مهم را آورده‌ایم، که با توجه به آنها، تجربه ای شیرین از کارگر خدماتی داشته باشید.

 • باید دارای ظاهری مناسب، موجه و مرتب باشد.
 • نظافتچی باید آموزش دیده و مهارت‌های لازم را داشته باشد.
 • نیروی خدماتی خانم یا آقا باید مورد اطمینان و قابل اعتماد باشد.
 • کارگر نظافتچی باید وقت شناس ومسئولیت پذیر باشد.
 • لازم است که آشنایی کامل با مواد شوینده وموارد استفاده از آن‌ها را داشته باشد.
 • نظافتچی باید به خواسته‌های کارفرما ونیازهای وی توجه داشته باشد.
 • باید با انواع ترفندها برای تمیز کردن بخش های مختلف آشنایی کامل داشته باشد.

 

قیمت کارگر نظافت منزل چگونه تعیین می‌شود؟

دستمزد کارگر نظافت منزل باید بر اساس چند عامل محاسبه شود، به همین دلیل شما نمی‌توانید یک قیمت مشخص برای همه افراد در نظر بگیرید. عوامل موثر بر دستمزد کارگر نظافتی عبارت است از:

 • جنسیت کارگر : یکی از عواملی که روی دستمزد کارگر نظافتی تاثیر می‌گذارد، خانم یا آقا بودن نظافتچی است. در واقع اگر شما تمایل به استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل داشته باشید باید هزینه بیشتری را نسبت به نظافتچی آقا پرداخت نمایید.
 • میزان ساعت : میزان ساعتی که نظافتچی برای شما کار می‌کند ( میانگین از 4 ساعت تا 8 ساعت ادامه دارد ) هر چه بیشتر باشد، بالطبع هزینه و دستمزد متخصص هم بیشتر می‌شود. 
 • خدمات اضافی: اگر خدمات اضافی که شامل وظایف یک کارگر باشد را درخواست کنید، طبیعتا هزینه دستمزد نظافتچی افزایش پیدا می کند.
 • تعداد اتاق‌‌های خانه (ازجمله اتاق‌خواب‌ها، لندری، درسینگ روم)
 • تعداد دستشویی و حمام‌ها
 • متراژ خانه مورد نظافت
 • موارد دیگر: مانند نظافت پرده، دیوار و پنجره‌های منزل

 

کارگر خوب برای نظافت منزل

 

چرا درخواست برای استخدام کارگر خانم جهت نظافت بیشتر از آقا است؟

دلیل افراد برای تمایل بیشتر به استخدام نظافتچی خانم نسبت به نظافتچی آقا، سرعت، دقت بالا و حوصله زیاد خانم‌ها در تمیز کردن بخش های مختلف است، همین دقت و حوصله زیاد باعث نتیجه بهتر و رضایت کارفرما از نتیجه نهایی می‌شود.

اما نکته مهم در استخدام کارگر منزل، توجه به نوع کار است، به همین منظور برای یک سری از کارها، نظافتچی آقا و برای یک سری کارهای دیگر نظافتچی خانم بهتر است، به همین دلیل ما در ادامه این مورد را بررسی کرده ایم.

 

نظافتچی آقا برای انجام چه کارهایی بهتر است؟

شرکت خدمات نظافتی، نظافتچی آقا را برای کارهای سنگینی که نیاز به دقت و ظرافت کار ندارند مانند شست و شوی دیوارها، شستشوی راهرو مشاعات ساختمان و کارهایی که نیاز به استفاده از چهارپایه یا قدرت بدنی بالایی دارند، پیشنهاد می‌دهد.

پس در صورت تمایل به استخدام کارگر نظافت منزل، بهتر است برای نظافت بخش‌هایی که نیاز به قدرت بندی بالاتری دارد، درخواست نظافتچی آقا را بدهید.

 

چه کارهایی نیاز به استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل دارد؟

استفاده از کارگر خانم جهت نظافت در منزل برای کارهایی مانند تمیز و مرتب کردن کمدها، مرتب کردن منزل، گردگیری، تی و جارو کف، شست و شو و تمیز کردن کابینت، نظافت آشپزخانه، تمیز کردن فرش و لکه بری آن، مرتب کردن وسایل و ... توصیه می‌شود. معمولا خانم‌ها کارهایی را که نیاز به ظرافت عمل دارند را بهتر انجام می‌دهند، پس بهتر است این قبیل کارها را به خانم‌ها بسپاریم.

استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل تهران، مانند همه شهرهای دیگر امکان‌پذیر است. نظافتچی خانم معمولا دانش بیشتری در مورد فوت و فن‌هایتمیزکاری خانه و نظافت شرکت دارد. مثلا می‌داند بهترین مواد شوینده، برای پاک کردن هر قسمت از خانه چیست و یا چگونه باید با ظرافت بیشتری به تمیزکاری جزییات آشپزخانه مثل تمیز کردن سینی فر و موارد مشابه بپردازد.

 

آیا می‌دانستید کارفرما هم باید نکاتی را در رابطه با نظافتچی در نظر بگیرد؟

نکته اول: کارفرما باید 30 دقیقه وقت برای نهار خورد متخصص در نظر بگیرد.

نکته دوم: هنگام کار، حداقل یک نفر باید در منزل حضور داشته باشد. اگر درخواست کارگر خانم داده‌اید حداقل یک خانم باید در محل حضور داشته باشد.

نکته سوم: اگر کار نظافت به 8 شب موکول شود، کارفرما باید هزینه برگشت نظافتچی را تقبل کند. این موضوع در مورد کارگر خانم، بیشتر اهمیت پیدا می‌کند.

 

کارگر نظافت منزل

 

کارگر نظافت منزل چه وظایفی دارد؟

هرچه محل زندگیمان تمیزتر باشد احساس بهتری خواهیم داشت. موارد زیر، جزء کارهای نظافت منزل است و در مجموعه خدماتی قرار می‌گیرد که متخصص به خانواده‌ها ارئه می‌دهد.:

 • تمیز کردن آشپزخانه و تمام کارهای مرتبط با آن
 • تمیز کردن سرویس بهداشتی و حمام
 • تی کشیدن و جارو کشیدن پذیرایی، اتاق‌ها و ... دیگر بخش های خانه، که بیشتر استفاده می‌شوند
 • گردگیری سطوح مختلف (برای آشنایی ترفندهای گردگیری  خانه، می توانید محتوای مربوطه را مطالعه کنید)
 • تمیز کردن دیوارها
 • تمیز کردن راه پله و مشاعات توسط کارگر خدماتی

 

نظافت آشپزخانه به کمک کارگر خدماتی

آشپزخانه محلی است که بیشتر وقت خانم‌ها در آن می‌گذرد و از آنجایی که محل پخت و پز ومحل اجتماع چربی‌ها است باید همیشه به طور کامل تمیز و ضدعفونی شود تا از اجتماع باکتری‌ها در آن جلوگیری شود. شستن دیوارها، کف آشپزخانه، تمیز کردن کابینت‌ها و وسایل آشپزخانه، برای مثال تميز كردن اجاق گاز ، از جمله فعالیت‌هایی است که توسط متخصص انجام می‌شود.

اقدامات جزئی مثل از بین بردن رسوب ضخیم کتری و یا از بین بردن چربی روی وسایل برقی از مواردی است که گاها نیاز به راهنمایی یک فرد با تجربه دارد.

 

نظافت سرویس بهداشتی و حمام

سرویس بهداشتی به دلیل اینکه مکرر در روز استفاده می‌شوند باید حتما با دقت بیشتری تمیز شود. تمیز و خوشبو بودن این مکان‌ها در تمیز به چشم آمدن منزل شما تاثیر بسزایی دارد.

 

نظافت پذیرایی به کمک کارگر نظافتی

سالن و پذیرایی خانه از جمله بخش‌هایی هستند که بیشتر در معرض دید می‌باشند. چون تجمع افراد خانواده وبرگزاری مهمانی‌ها در این مکان صورت می‌گیرد و باید همیشه ظاهری مرتب داشته باشد. از این رو، کمک گرفتن از کارگر نظافت منزل می‌تواند بسیار راهگشا باشد.

 

نظافت اتاق‌ خواب‌ها

اتاق‌ها مکان‌هایی هستند که برای استراحت و آرامش بیشتر، وقتمان را در آن سپری می‌کنیم. هیچکس در اتاقی شلوغ و بهم ریخته احساس آرامش نمی‌کند. همچنین کسی نمی‌تواند روی تختی با روتختی‌های کثیف خوابی آسوده داشته باشد.

در لیست کارهای خانه تکانی، از جمله کارهایی که هرگز فراموش نمی‌کنیم، نظافت اتاق خواب‌ها است. کمک گرفتن از کارگر خانم برای نظافت منزل تهران و دیگر شهرها، کار شما را برای نظافت اتاق‌ها راحت می‌کند.

 

استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل و کارگر نظافت منزل

 

ویژگی‌‌ کارگر خانم برای نظافت منزل

می‌‌توان گفت یکی از مهم‌ ترین ویژگی‌‌های یک نظافتچی منزل، قابل‌ اعتماد بودن اوست. علاوه بر آن کارگر خانم برای نظافت منزل به دلیل نظافت بی‌ نظیرشان که با ظرافتی کم‌ نظیر همراه است، به شما عزیزان می‌تواند احساس آسایش بیشتری اعطا کند. از این رو در هنگام استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل، باید به این نکته توجه کنید.

در کنار موارد ذکر شده توجه کنیم، یک کارگر خانم باید سلامت روحی و جسمی داشته باشد تا با یک کار حرفه‌ای و با کیفیت روبرو شویم. البته «خدمت از ما» تمام این موارد را برای ارسال کارگر آقا یا کارگر خانم برای نظافت منزل در نظر می‌گیرد.

 

«خدمت از ما» با دارای بودن متخصصین تأیید صلاحیت شده به شما عزیزان، تضمین خدماتی کم‌نظیر با قیمتی مناسب را می‌دهد. در صورت نداشتن رضایت از عملکرد کارگر خانم برای نظافت منزل، با یک تماس با «خدمت از ما» در یک ساعت اول کار، کارشناسان ما برای شما عزیزان متخصص دیگری می‌‌فرستند.


 

مواردی که پیشنهاد می‌شود از کارگر نظافتچی آقا بهره ببرید

انتخاب جنسیت کارگر نظافت منزل گاهی اوقات اهمیت پیدا می‌کند. مواردی نیز هستند که متخصصان «خدمت از ما» به شما عزیزان پیشنهاد انتخاب نظافتچی آقا را می‌دهند که به شرح زیر است:

 • نظافت شرکت (به دلیل مساحت متفاوت شرکت‌‌ها و البته تراکم پایین لوازم)
 • نظافت راهروهای منازل و یا نظافت راهروهای شرکت‌ها
 • نظافت آسانسورهای منازل و شرکت‌‌ها
 • موارد نظافتی که نیازمند نیروی جسمانی بالایی‌اند
 • نظافت سقف و دیوارها

همانظور که نیز گفته شد، کارگر خانم برای نظافت منزل به دلیل آشنایی بیشتری که با منازل دارند، گزینه مناسب‌‌تری برای نظافت بخش هایی است که نیاز به ظرافت و دقت دارند.

سخن آخر

استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل و کمک گرفتن از یک فرد حرفه‌ای، به افراد در بهینه و باکیفیت انجام شدن کارها، به خصوص کارهایی فوری کمک می‌کند، زیرا برای رسیدگی و نظم بیشتر به منزل، عده‌ای دوست دارند از نیرویی که کاملا از او رضایت دارند، کمک بگیرند.

مطلب فوق جهت آشنایی با سرویس‌هایی است که کارگر نظافت منزل به افراد ارائه می‌دهد. در صورتی که می خواهید به بهترین متخصص دسترسی داشته باید، کافی است با چند کلیک ساده از طریق سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" اقدام کنید.

4.5 امتیاز از 3463 رای


نظافت منزل
برای سرویس نظافت منزل از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین