کارگر نظافت منزل چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

ثبت درخواست "نظافت منزل"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
کارگر نظافت منزل چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

کارگر نظافت منزل با تجربه و مورد اطمینان انتخاب کنید 

آیا کارگر نظافت منزل مجرب و مورد اعتماد برای نظافت منزل می‌خواهید؟ «خدمت از ما» بستری را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید نیروی کارگر نظافت منزل را از شرکت خدماتی نظافتی معتبر درخواست نمایید. استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل از چند لحاظ بهتر از کارگر آقا برای نظافت منزل می‌باشد. دستمزد کارگر نظافت منزل بستگی به میزان ساعت کاری دارد و متغیر است. قیمت نظافت منزل بسته به جنسیت کارگر نظافت منزل نیز متفاوت است. کارگر خانم برای نظافت منزل معمولا دستمزد بیشتری به خود اختصاص می‌دهد.

سرعت عمل کارگر خانم برای نظافت منزل بالا می‌باشد و سبب می‌‍شود در هزینه‌ها صرفه جویی نمایید. بنابراین بسته به نوع نیاز خود می‌توانید در اپلیکیشن نظافت منزل انتخاب کنید که نظافت منزل شما توسط نظافتچی خانم انجام شود و یا توسط نظافتچی آقا انجام گیرد. نیروهای کارگر نظافتچی «خدمت از ما» پس از گذراندن چندین مرحله گزینش و ارائه مدارک لازم، فعالیت خود را شروع کرده‌اند. یعنی با خیال آسوده می‌توانید کارگر نظافت منزل را در «خدمت از ما» درخواست نمایید.

استخدام کارگر نظافت منزل

اگر معتقید کارگر نظافت منزل، نمی‌تواند مثل خودتان به نظافت بپردازد، پیشنهاد می‌شود برای یک بار هم که شده این کار را امتحان کنید. براي تميز كردن خانه از كجا شروع كنيم؟ درصورتی که تصمیم به کمک گرفتن از  کارگر خانم برای نظافت منزل تهران دارید، باید از خدمات نظافت منزل استفاده کنید. خانم‌هایی که چند فرزند دارند و یا شاغل هستند، یا آقایان مجردی که وقت رسیدگی به تمیز کردن منزل را ندارند، بهترین مخاطبان برای استفاده از کارگر نظافت منزل هستند.

 

بیشترین سطح درخواست کارگر نظافت منزل در چه زمینه‌ای است:

 • کارگر نظافت منزل شرق تهران
 • کارگر نظافت منزل در مشهد
 • استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل
 • قیمت نظافت منزل در اصفهان
 • کارگر نظافت منزل در کرج
 • نظافت منزل جنوب تهران
 • لیست قیمت نظافت منزل در شیراز
 • کارگر خانم برای نظافت منزل تهران
 • کارگر خانم برای نظافت منزل مشهد
 • کارگر برای نظافت منزل در شیراز
 • نظافت منزل مرکز تهران
 • اپلیکیشن نظافت منزل
 • نظافت منزل تورنتو
 • نظافت منزل فوری
 • شماره خدمات نظافت منزل

 

سوالات متداول مشتریان در رابطه با استخدام کارگر نظافت منزل

 

کارگر نظافت منزل چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

 1. نظافتچی منزل باید دارای ظاهری مناسب و موجه باشد.
 2. کارگر نظافت منزل باید برای انجام مسئولیت آموزش دیده و مهارت‌های لازم را داشته باشد.
 3. نظافتچی خانم آماده به کار و یا آقا باید مورد اطمینان باشد.
 4. کارگر نظافتچی باید وقت شناس ومسئولیت پذیر باشد.
 5. نظافتچی و کارگر نظافت منزل باید آشنایی کامل با مواد شوینده وموارد استفاده از آن‌ها داشته باشد.
 6. نظافتچی باید به خواسته‌های کارفرما ونیازهای وی توجه داشته باشد.

 

قیمت کارگر نظافت منزل چگونه تعیین می‌شود؟

لیست قیمت کارگر نظافت منزل به دو عامل جنسیت کارگر نظافت منزل و همچنین مقدار ساعتی که کارگر نظافت منزل برای شما کار می‌کند بستگی دارد:

 • یکی از عواملی که روی دستمزد کارگر نظافت منزل تاثیر می‌گذارد، خانم یا آقا بودن نظافتچی است. در واقع اگر شما تمایل به استخدام کارگر خانم برای نظافت خانم داشته باشید باید هزینه بیشتری را نسبت به نظافتچی آقا پرداخت نمایید.
 • یکی دیگر از عواملی که روی قیمت نظافت منزل تاثیر گذار است، ساعت کاری کارگر نظافت منزل از چهار ساعت شروع می‌شود و تا 8 ساعت ادامه دارد.

 

نظافتچی آقا برای انجام چه کارهایی بهتر است؟

شرکت خدمات نظافت، نظافتچی آقا را برای کارهای سنگینی که نیاز به دقت و ظرافت کار ندارند مانند نحوه کاربرد اسپری پاک کننده دیوار برای شست و شوی دیوارها،انتخاب یک لکه بر قوی شیشه و انجام تمیز کردن شیشه‌ دو جداره، شستشوی مشاعات ساختمان، تمیز کردن لوستر برنجی، شستشوی کاغذ دیواری کارهایی که نیاز به استفاده از چهارپایه دارند و موارد مشابه پیشنهاد می‌دهد. پس در صورت تمایل به استخدام کارگر نظافت منزل، بهتر است برای نظافت بخش‌هایی که نیاز به قدرت بندی بالاتری دارد، درخواست نظافتچی آقا را بدهید.


 

کارگر خانم برای نظافت منزل برای چه کارهایی پیشنهاد می‌شود؟

استفاده از کارگر خانم برای نظافت منزل برای کارهایی مانند تمیز و مرتب کردن کمدها، مرتب کردن منزل، گردگیری، انواع تی و جارو کف، شست و شو و تمیز کردن کابینت، نظافت آشپزخانه، از بین بردن بوی بد فرش و لکه بری آن، مرتب کردن وسایل و ... توصیه می‌شود. معمولا خانم‌ها کارهایی را که نیاز به ظرافت عمل دارند را بهتر انجام می‌دهند پس بهتر است این قبیل کارها را به خانم‌ها بسپاریم.

استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل تهران، مانند همه شهرهای دیگر امکان‌پذیر است. نظافتچی خانم معمولا دانش بیشتری در مورد فوت و فن‌های نظافت منزل و نظافت شرکت دارد. مثلا می‌داند بهترین پاک کننده قوی سنگ توالت چیست و یا چگونه باید با ظرافت بیشتری به تمیزکاری جزییات آشپزخانه مثل تمیز کردن سینی فر و اینکه چگونه لکه روغن از روی کابینت پاک کنیم و موارد مشابه می‌پردازد.

 

آیا می‌دانستید کارفرما هم باید نکاتی را در رابطه با نظافتچی در نظر بگیرد؟

نکته اول؛ کارگر خانم برای نظافت منزل: کارفرما باید 30 دقیقه وقت برای نهار کارگر نظافت منزل در نظر بگیرد.

نکته دوم؛ کارگر خانم برای نظافت منزل: هنگام کار کارگر نظافت منزل حداقل یک نفر باید در منزل حضور داشته باشد. اگر درخواست کارگر خانم برای نظافت منزل داده‌اید حداقل یک خانم باید در محل حضور داشته باشد. کارگر خدمات آنلاین نظافت نیز از این قاعده مستثنی نیست.

نکته سوم؛ کارگر خانم برای نظافت منزل: اگر کار نظافت به 8 شب موکول شود باید هزینه برگشت نظافتچی را تقبل کند. این موضوع در مورد کارگر خانم برای نظافت منزل تهران، بیشتر اهمیت پیدا می‌کند.

 

استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل و کارگر خانم برای نظافت منزل تهران

 

کارگر نظافت منزل چه محل‌هایی را باید بیشتر نظافت کند؟

محل‌هایی مانند آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام، پذیرایی، اتاق‌ها و ... که بیشتر استفاده می‌شوند به نظافت بیشتری احتیاج دارند. هرچه محل زندگیمان تمیزتر باشد احساس بهتری خواهیم داشت. کارهایی مثل گردگیری که جزء اصلی‌ترین بخش‌های نظافت منزل است نیز، در مجموعه خدماتی قرار می‌گیرد که کارگر نظافت منزل به خانواده‌ها ارئه می‌دهد. 

 

 • نظافت آشپزخانه به کمک کارگر نظافت منزل:

آشپزخانه محلی است که بیشتر وقت خانم‌ها در آن می‌گذرد و از آنجایی که محل پخت و پز ومحل اجتماع چربی‌ها است باید همیشه به طور کامل تمیز و ضدعفونی شود تا از اجتماع باکتری‌ها در آن جلوگیری شود. شستن دیوارها و کف آشپزخانه، نظافت کابینت‌ها و وسایل آشپزخانه، برای مثال تميز كردن اجاق گاز لعابي، از جمله فعالیت‌هایی است که کارگر نظافت منزل در مورد تمیزکاری آشپزخانه انجام می‌دهد.

اقدامات جزئی مثل از بین بردن رسوب ضخیم کتری و ارائه روشی برای نحوه شستن کاور پلاستیکی وسایل برقی و شیوه کاربرد اسپری سفید کننده وسایل برقی از مواردی است که گاها با نیاز به راهنمایی کارگر نظافت منزل و یک فرد با تجربه در این زمینه همراه است. 

 

 • نظافت سرویس بهداشتی و حمام به کمک کارگر نظافت منزل:

سرویس بهداشتی به دلیل اینکه مکرر در روز استفاده می‌شوند باید حتما با دقت بیشتری تمیز شود. تمیز و خوشبو بودن این مکان‌ها در تمیز به چشم آمدن منزل شما تاثیر بسزایی دارد.

 

 • نظافت پذیرایی به کمک کارگر نظافت منزل:

اگر به لیست کارهای خانه نگاهی بیندازیم، سالن و پذیرایی خانه یکی از در معرض دیدترین قسمت‌های منزل می‌باشد. چون تجمع افراد خانواده وبرگزاری مهمانی‌ها در این مکان صورت می‌گیرد و باید همیشه ظاهری مرتب داشته باشد. از این رو، کمک گرفتن از کارگر نظافت منزل می‌تواند بسیار راهگشا باشد.

 

 • نظافت اتاق‌ها به کمک کارگر نظافت منزل:

اتاق‌ها مکان‌هایی هستند که برای استراحت و آرامش بیشتر وقتمان را در آن سپری می‌کنیم. هیچکس در اتاقی شلوغ و بهم ریخته احساس آرامش نمی‌کند. همچنین کسی نمی‌تواند روی تختی با روتختی‌های کثیف خوابی آسوده داشته باشد. در لیست کارهای خانه تکانی، از جمله کارهایی که هرگز فراموش نمی‌کنیم، نظافت اتاق خواب‌ها است. کمک گرفتن از کارگر خانم برای نظافت منزل تهران و دیگر شهرها، کار شما را برای نظافت اتاق‌ها راحت می‌کند.


 

عوامل موثر بر هزینه کارگر خانم برای نظافت منزل

عوامل متفاوتی بر قیمت تمام‌شده نظافت منزل شما عزیزان اثرگذار است، ازجمله:

 • زمان مورد نیاز برای نظافت منزل توسط کارگر نظافتچی خانم یا آقا
 • تعداد اتاق‌‌های خانه (ازجمله اتاق‌خواب‌ها، لندری، درسینگ روم)
 • تعداد دستشویی و حمام‌ها
 • متراژ خانه مورد نظافت
 • موارد دیگری مانند نظافت پرده، دیوار و پنجره‌های منزل
 • میزان زمانی که فرد نظافتچی به نظافت منزل می‌پردازد.
 • کارگر خانم برای نظافت یا کارگر نظافتچی آقا بودن (معمولاً کارگر خانم برای نظافت منزل هزینه بیشتری دارد).

 

استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل و کارگر نظافت منزل

 

ویژگی‌‌ کارگر خانم برای نظافت منزل

می‌‌توان گفت یکی از مهم‌ ترین ویژگی‌‌های یک نظافتچی منزل، پاک دست بودن و قابل‌ اعتماد بودن اوست. علاوه بر آن کارگر خانم برای نظافت منزل به دلیل نظافت بی‌ نظیرشان که با ظرافتی کم‌ نظیر همراه است، به شما عزیزان می‌تواند احساس آسایش بیشتری اعطا کند. از این رو در هنگام استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل، باید به این نکته توجه کنید.

در کنار موارد ذکر شده توجه کنیم، یک کارگر خانم برای نظافت منزل باید سلامت روحی و جسمی داشته باشد تا با یک کار حرفه‌ای و با کیفیت روبرو شویم. البته «خدمت از ما» تمام این موارد را برای ارسال کارگر آقا یا کارگر خانم برای نظافت منزل در نظر می‌گیرد.

«خدمت از ما» با دارای بودن کارگر نظافتچی خانم و کارگر نظافتچی آقای تأیید صلاحیت شده به شما عزیزان تضمین خدماتی کم‌نظیر با قیمتی مناسب را می‌دهد. از این طریق می‌توانید به کارگر خانم برای نظافت منزل تهران، دسترسی داشته باشید.

در صورت نداشتن رضایت از عملکرد کارگر خانم برای نظافت منزل، با یک تماس با «خدمت از ما» در یک ساعت اول کار، کارشناسان ما برای شما عزیزان کارگر نظافتچی دیگری به درب منزلتان می‌‌فرستد.


 

مواردی که پیشنهاد می‌شود از کارگر نظافتچی آقا بهره ببرید

انتخاب جنسیت کارگر نظافت منزل گاهی اوقات اهمیت پیدا می‌کند. تا به اینجا در بیشتر عنوان‌‌ها به کارگر خانم برای نظافت منزل پرداختیم و درمجموع وظایف یک نظافتچی منزل را بیان نمودیم. حال مواردی نیز هستند که متخصصان نظافت منزل «خدمت از ما» به شما عزیزان پیشنهاد بهره از کارگر نظافتچی آقا را می‌دهند که به شرح زیر است:

 • نظافت شرکت (به دلیل مساحت متفاوت شرکت‌‌ها و البته تراکم پایین لوازم)
 • نظافت راهروهای منازل و یا نظافت راهروهای شرکت‌ها
 • نظافت آسانسورهای منازل و شرکت‌‌ها
 • موارد نظافتی که نیازمند نیروی جسمانی بالایی‌اند
 • نظافت سقف و دیوارها
 • همانظور که نیز گفته شد، کارگر خانم برای نظافت منزل به دلیل آشنایی بیشتری که با منازل دارند، گزینه مناسب‌‌تری برای نظافت باظرافت در منازل هستند.

 

سخن آخر

استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل و کمک گرفتن از کارگر نظافت منزل، از جمله خدماتی است که افراد هنگام احتیاج فوری به نظافت منزل، از آن بهره می‌برند. برای  رسیدگی و نظم بیشتر به منزل، عده‌ای دوست دارند از نیرویی که کاملا از او رضایت دارند، کمک بگیرند. استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل تهران یکی از سرویس‌های پردرخواست در «خدمت از ما» است.  مطلب فوق جهت آشنایی با سرویس‌هایی است که کارگر نظافت منزل به افراد ارائه می‌دهد.

نظافت منزل
برای سرویس نظافت منزل از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading