نصب دوربین های امنیتی مداربسته بدون اینترنت

نصب دوربین مدار بسته
شما در حال مطالعه مجله "خدمت از ما" هستید
نصب دوربین های امنیتی مداربسته بدون اینترنت

نصب دوربین‌های امنیتی مداربسته بدون اینترنت ممکن است اما در باور عموم چنین چیزی ممکن نیست. اگر شما بخواهید فیلم‌های دوربین‌های امنیتی را به صورت آنلاین از سیستم یا موبایل خود ببینید حتما به اینترنت نیاز دارید؛ اما اگر می‎‌خواهید که این فیلم‌ها فقط ضبط شوند نیاز به اینترنت نیست. در این مطلب روش نصب دوربین‌های امنیتی مداربسته بدون اینترنت و موارد جالب دیگری درباره دوربین‌های امنیتی می‌خوانیم.

روش نصب دوربین‌های امنیتی مداربسته بدون اینترنت

 • روش‌های برای نصب دوربین‌های امنیتی مداربسته بدون اینترنت وجود دارد در این‌جا یاد خواهید گرفت چگونه از یک دوربین امنیتی برای ضبط فیلم‌هایی استفاده کنید که می‌خواهید آنها را بعداً تماشا کنید. برای نصب دوربین‌‌های امنیتی مدار بسته هم می‌توانید از سیستم آنالوگ استفاده کنید و هم می‌توانید از سیستم دیجیتال(که به آن IP می‌گویند) استفاده کنید.
 • در ابتدا درباره سیستم دیجیتال یا IP سخن می‌گوییم. دوبین‌های IP توسط انژکتور POE)POE مخفف انتقال توان الکتریکی بر بستر کابل شبکه است) تامین می‌شود. انژکتور آن برق را از طریق کابل شبکه ارسال می‌کند و به وسیله لبتاپ یا سیستم فیلم را می‌بینیم.
 • اگر بخواهید از سیستم آنالوگ با اتصال دستگاه خود به کابل شبکه(UTP) باید استفاده کنید، که در این حالت برق مستقیم به دوربین متصل است که در این صورت بدون اینترنت نیز این کار ممکن است.
 • برای ضبط فیلم دوربین‌های امنیتی مداربسته با اینترنت باید از یک رابط بین دوربین و سیستم استفاده کنید که باعث می‌شود تا زمانی که دسترسی به اینترنت دارید بتوانید این فیلم‌ها را ببینید. در این روش شما می‌توانید با کمک NVR فیلم‌ها را ضبط کنید.
 • برای ضبط فیلم دوربین امنیتی مدار بسته بدون اینترنت، فقط لازم است دوربین آنالوگ را به دستگاه ضبطی که DVR نامیده می‌شود وصل کنید تا ضبط فیلم را از دوربین شما شروع کند.

 

انتقال تصویر بر روی موبایل بدون اینترنت

 

انتقال تصویر بر روی موبایل بدون اینترنت

این سیستم به شما کمک می‌کند تا در جایی که به آن دسترسی ندارید نظارت داشته باشید. یکی از روش‌هایی که می‌توانید این کار انجام دهید، استفاده از تکنولوژی وایرلس انتقال تصویر به دوربین مداربسته بدون اینترنت است که محدودیت مسافتی ایجاد می‌کند به عنوان مثال شما می‌توانید تا شعاع ۱۰۰ متر انتقال تصویر دهید. روش دیگر برای انتقال تصویر بدون اینترنت، استفاده از آنتن‌های رادیویی بلند است؛ اما این سیستم نیز محدودیت مکانی دارد ولی در طولانی مدت بسیار مقرون به صرفه است.

 

اتقال تصویر دوربین مدار بسته روی موبایل

 

انتقال تصویر بصورت وایرلس بدون اینترنت

انتقال تصاویر دوربین‌های مداربسته فرآیندی است که طی آن تصاویر دوربین‌ها و یا دستگاه ضبط تصاویر دوربین مداربسته از یک نقطه به نقطه‌ی دیگر برای مشاهده، نظارت انتقال می‌یابد. انتقال تصاویر دوربین تا دستگاه با استفاده از کابل کشی شبکه موجود در مکان مورد نظر با استفاده از دوربین‌های نظارتی به این صورت است که، شبکه کامپیوتری موجود برای انتقال تصاویر دوربین تا دستگاه استفاده می‌شود. در این حالت یا باید حتما دوربین‌ها از نوع دوربین IP باشند و یا باید از ویدئو سرور برای تبدیل داده‌های آنالوگ دوربین‌های غیر IP به داده‌های دیجیتال استفاده نمود تا بتوان این داده‌های دیجیتال را از طریق سیستم شبکه کامپیوتری انتقال داد.

 

تصاویر دوربین مداربسته با موبایل؛ انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل

پس از نصب دوربین‌های مدار بسته جهت انتقال تصاویر دوربین مداربسته برروی موبایل به تجهیزاتی مثل دستگاه DVR یا NVR نیاز است. جهت این کار باید نرم‌افزارهایی انتخاب شود که با دستگاه مربوط هم‌خوانی داشته باشد. برای این کار ابتدا باید با استفاده از کابل DGA و یا HDMI دستگاهه نمایش را به DRV وصل کنیم و بعد از آن باید تنضیمات DVR را انجام دهیم؛ بعد از آن تنظیمات مربوط به روتر دستگاه DVR می‌باشد. برای انتقال تصاویر دوربین مداربسته روی موبایل و دیگر دستگاه‌ها، هیچ‌گونه هزینه اضافی دیگری برای این کار لازم نمی‌باشد.

 

دوربین مدار بسته

 

اتصال dvr به wifi؛ نصب دوربین‌های امنیتی مداربسته بدون اینترنت

برای اتصال DVR به وای‌فای موارد زیر را انجام می‌دهیم:

 1. وارد منوی اصلی DVR می‌شویم.
 2. بعد از آن وارد Netservice می‌شویم.
 3.  سپس وارد قسمت وای‌فای می‌شویم و تیک Enable را فعال می‌کنیم.
 4. دکمه OK را می‌زنیم نا دستگاه DVR ریاستارت شود.
 5. بعد از بالا امدن DVR دوباره وارد قسمت وای فای می‌شویم و کلمه search را میزنیم تمام مدم مورد نظر را انتخاب کرده و دکمه سرچ یا جستجو رده شده و وای فای‌های منطقه مشخص می‌گردید
 6. پسورد وای فای مودم را وارد کرده و اوکی را می‌زنیم.
 7. در آخر ای‌پی وای فای، در قسمت نصب شده مشخص است که ارتباط برقرار شده است.در قسمت وای فای ای‌پی مودم نصب شده نمایش داده می‌شود.

 

مزایای انتقال تصویر دوربین مداربسته

 • افزایش بهره‌وری کارکنان
 •  کنترل دوربین‌های گردان
 • ضبط فیلم یا ذخیره عکس از تصویر آنلاین
 • کاهش سرقت و خراب‌کاری توسط مشتریان و کارکنان
 • بازپخش و پشتیبان‌گیری از تصاویر ضبط شده روی دستگاه
 • امکان چک کردن هشدارهای اشتباه ارسالی توسط سیستم مداربسته

 

آموزش نصب دوربین مدار بسته وایرلس

 

کلام پایانی نصب دوربین‌های امنیتی مداربسته بدون اینترنت

در این‌جا با نصب دوربین‌های امنیتی مداربسته بدون اینترنت، آشنا شدید و روش‌های متفاوت نصب و راه‌اندازی این دوربین‌ها توضیح داده شد. این روزها نصب دوربین مدار بسته به علت افزایش جرم و جنایات تقریبا امری ضروری شده است و معمولا صاحبان مشاغل و خانه‌های لوکس و بزرگ از مشتریان ثابت دوربین‌های مدار بسته می‌باشند. اگر شما نیز می‌خواهید در منزل، شرکت، کارخانه، باغ یا هر محل دیگری دوربین مدار بسته با اینترنت یا بدون اینترنت نصب کنید کافیست سفارش خود را در بازار آنلاین خدمت از ما بگذارید تا با بهترین متخصصین این کار بدون دغدغه، در کوتاه‌ترین زمان و با خیال راحت نصب دوربین‌های امنیتی مداربسته بدون اینترنت و با اینترنت برای شما انجام شود.

4.92 امتیاز از 57 رای

نصب دوربین مدار بسته

برای سرویس نصب دوربین مدار بسته از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با نصب دوربین مدار بسته

مطالب مرتبط با برقکاری

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
banner
loading