نقاشی ساختمان اداری و شرکتی

ثبت درخواست " نقاشی ساختمان "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
نقاشی ساختمان اداری و شرکتی

نقاشی دیوار ساختمان‌ها، یکی از مهم ترین بخش‌های بازسازی آنها است. رنگ دیوارها تاثیر زیادی بر خلق و خو و حتی روحیات افراد می‌گذارد. بنابراین اینکه چه رنگی روی دیوارها اجرا شود، یکی از مهم ترین بخش‌های طراحی دکوراسیون هر اتاقی محسوب می‌شود.

نقاشی ساختمان اداری لوکس با نقاشی یک اتاق خواب فرق دارد. به همین دلیل بهتر است نقاشی ساختمان‌های خود را به شرکت‌های معتبر فعال در این زمینه بسپارید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید. با رعایت کردن نکاتی که در این مقاله به شما معرفی می‌شود می‌توانید زیباترین رنگ ساختمان را اجرا کنید.

اهمیت نقاشی ساختمان اداری و شرکتی

همانطور که افراد زیادی، اطرافیان خود را بر اساس پوشش و ظاهری که دارند مورد قضاوت قرار می‌دهند، درباره ساختمان‌ها نیز می‌توانند همین کار را انجام دهند. به عنوان مثال مردم سعی می‌کنند از افرادی که ظاهر شلخته و کثیفی دارند فاصله بگیرند و به سمت افراد شیک پوش و مرتب جذب می‌شوند.

رئیس شرکت‌ها سعی می‌کنند با شرکت‌هایی قرارداد ببندند که ساختمانی زیبا و شیک دارند. به همین دلیل نقاشی ساختمان تجاری و همچنین نقاشی ساختمان شرکتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. مواردی که غالبا باعث می‌شوند مردم دیوار‌های ساختمان خود را نقاشی کنند عبارتند از:

  • تمیز شدن دیوارهای ساختمان
  • از بین رفتن لکه‌های مرطوب از روی دیوار
  • تاثیر گذاری رنگ‌ها بر روح و روان انسان
  • بالا رفتن اعتماد به نفس کارکنان
  • بیشتر شدن ارزش مالی ساختمان

 

اتاق اداری نقاشی شده

 

بهترین نوع رنگ برای ساختمان ادارات

انواع مختلفی از رنگ وجود دارد که هر بر اساس ترکیبات شیمیایی تشکیل دهنده و البته کاربرد‌هایی که دارند در دسته‌های مختلفی قرار می‌گیرند. رنگ پلاستیکی، روغنی، آکریلیک، نانو، ضد زنگ، مولتی کالر، آستر و... انواع مختلف رنگ‌های ساختمانی هستند.

برای انتخاب کردن مناسب‌ترین رنگ باید ابتدا به وضعیت سطح دیوارها و سطوحی که قصد رنگ آمیزی آنها را دارید دقت کنید، سپس با توجه به آن وضعیت و سلیقه افراد رنگ مناسب آنها را انتخاب کنید. رنگ‌های روغنی بیشتر برای اتاق‌های کودک، آشپزخانه‌ها، سرویس‌های بهداشتی و سایر محیط‌های مرطوب مناسب است.

به همین دلیل شاید برای رنگ آمیزی ادارات در استان‌هایی که رطوبت بالایی دارند، رنگ روغنی انتخاب مناسبی باشد. رنگ‌ پلاستیکی نیز مزایای زیادی دارد که موجب می‌شوند انتخاب مناسبی برای رنگ آمیزی ادارات باشد. رنگ آکریلیک نیز ویژگی‌هایی شبیه به رنگ پلاستیکی و حتی بهتر از آن دارد و انتخابی کاملا ایده‌آل است. چرا که در میان رنگ‌های گفته شده، رنگ آکریلیک از همه با نوع کاربری ساختمان‌های اداری سازگارتر است.

 

ترکیب رنگ‌های ایده‌آل برای نقاشی ساختمان شرکت‌ها

 برای نقاشی ساختمان ادارات و به طور کلی هر ساختمانی توجه داشتن به رنگ‌های مکمل به داشتن دکوراسیونی جذاب کمک شایانی می‌کند. به کار بردن رنگ‌های مکمل در کنار یکدیگر هم زیبایی محیط را بیشتر می‌کند و هم اینکه روحیه افرادی که در آنجا حضور دارند را بهبود می‌بخشد.

سفید یکی از رنگ‌های پرکاربرد برای محیط‌های اداری است که می‌توانید با رنگ‌های قرمز یا سبز ترکیب کنید. به این شکل که سفید رنگ اصلی باشد و از قرمز و سبز برای تزئینات و جزئیات دکوراسیون استفاده شود.

استفاده از رنگ قرمز به طور کلی در کنار سفید یا مشکی ترکیبی زیبا است که در محیط‌های کاری بیشتر برای دفترهای شخصی کاربرد دارد.

 

استفاده از رنگ قرمز در ساختمان اداری

 

ترکیب رنگ سفید که رنگ استخوانی هم شبیه آن است با رنگ‌های طوسی و مشکی ترکیب جالب و زیبایی برای محیط‌های کاری و اداری است.

 

ترکیب رنگ سفید با طوسی و مشکی

 

ترکیب رنگ آبی با رنگ‌های سبز و زرد نیز ترکیب مدرنی بوده و باعث زیبایی دفاتر کار خواهد بود.

 

استفاده از رنگ سبز در ساختمان اداری

 

قهوه‌ای که از پرکاربردترین رنگ‌ها در محیط‌های کاری است با رنگ‌های طلایی و زرد ترکیب بسیار چشم نوازی دارد.

 

رنگ زرد برای نقاشی ساختمان اداری

 

نکات مهم قبل از نقاشی ساختمان اداری

رنگ کردن دیوار گچی در نگاه اول کار بسیار ساده‌ای به نظر می‌رسد در حالی که همین رنگ کردن ساده اگر با انجام دادن نکاتی همراه شود نتیجه‌ای کاملا متفاوت خواهد داشت.  میان کار استاد کاران نقاشی و افراد مبتدی تفاوت‌های زیادی وجود دارد که همگی به رعایت همین نکات مهم بستگی دارند.

اگر می‌خواهید کار نقاشی ساختمان اداری مدرن شما به بهترین نحو انجام گیرد، پیشنهاد می‌کنیم کار را به استادکاران ماهر بسپارید. با این حال به این موارد نیز دقت کنید:

  • تعیین کردن زمانی مناسب برای رنگ آمیزی: بسیاری از مردم فکر می‌کنند هر زمان که بخواهند می‌توانند دیوارهای ساختمان‌های خود را رنگ کنند، با این حال باید گفت که تابستان و بهار بهترین زمان برای این کار است.
  • انتخاب رنگ مناسب: در بخش قبلی انواع رنگ‌های موجود در بازار را به شما معرفی کردیم. برای رنگ آمیزی هر بخش از ساختمان به جنس دیوارها نیز دقت کنید تا بتوانید مناسب‌ترین رنگ را برای آن انتخاب کنید. به عنوان مثال برای آموزش رنگ کردن سرامیک اینجا کلیک کنید.

 

رنگ آمیزی ساختمان اداری

 

  • ترکیب درست رنگ‌ها: اینکه از چه ترکیب رنگی برای رنگ آمیزی و نقاشی اماکن دولتی استفاده شود به سفارش صاحب آن اداره بستگی دارد. بعضی استادکاران، مقداری کمی رنگ ترکیب می‌کنند و برای رنگ کردن باقی دیوارها، بار دیگر ترکیب تازه‌ای درست می‌کنند. یکی از معایب این کار این است که ممکن است درصد رنگ‌ها شبیه هم نشود و رنگ‌ها شبیه هم نباشند. شاید دیده باشید مثلا در نقاشی ساختمان اداری یک طبقه رنگ دیوارهای کنار هم، شبیه یکدیگر نیست.
  • استفاده از ابزار مناسب برای نقاشی: بعضی استادکارها از قلم‌مو برای رنگ کاری استفاده می‌کنند و بعضی دیگر از غلطک. توصیه می‌شود به صورت ترکیبی از هر دوی آنها استفاده شود. معمولا استادکارها خودشان ابزار مورد نیاز برای رنگ کاری را دارند اما ممکن است در بعضی موقعیت‌ها، استادکار به ابزارهایش دسترسی نداشته باشد در این حالت از کارفرما می‌خواهد که ابزار را تهیه کند. لیست ابزارهای مورد نیاز برای رنگ آمیزی به متراژ ساختمان ربطی ندارد و ابزارهایی که برای یک ساختمان استفاده می‌شود با ابزارهای مورد نیاز برای نقاشی ساختمان اداری کوچک یکسان است

 

قیمت نقاشی ساختمان اداری

قیمت نقاشی همه ساختمان‌ها یکسان نیست و به عوامل مختلفی از جمله نوع رنگ، مصالح استفاده در حین کار، میزان کثیفی و خط و خراش‌های دیوار، رنگ ساده یا طراحی شده و دستمزد خود استاد کار بستگی دارد.

به عنوان مثال اینکه رنگ استفاده شده در رنگ آمیزی یک رنگ ساده باشد یا ویژگی‌های مثل ضد حریق و ضد رطوبت داشته باشد، قیمت آن نیز متفاوت است. دستمزد خود نقاش نیز که بر اساس تورم کشور تغییر می‌کند و البته دانش و مهارت آن استاد نیز در مبلغ دستمزد او موثرند.

مصالح و ابزاری که در رنگ آمیزی استفاده می‌شوند مثل مواد زیر سازی یا وسایلی همچون کاردک و... نیز کیفیت و قیمت‌های مختلفی دارند که با توجه به انتظارات شما از ابزار مورد استفاده قیمت کار نیز متفاوت می‌شود. برای اطلاع از قیمت نقاشی ساختمان کلیک کنید.

نقاشی ساختمان‌ها، یکی از مسائل مهم هنگام بازسازی ساختمان‌ها است که حتی در قیمت نهایی آن نیز موثر است. با رنگ آمیزی پستی و بلندی و به طور کلی عیب و ایراداتی که در دیوارها به وجود آمده را می‌پوشانند. به همین دلیل اصول آن باید رعایت شود تا بهترین نتیجه حاصل شود.

به کمک «خدمت از ما» می‌توانید بهترین و متخصص‌ترین افراد در زمینه نقاشی ساختمان را پیدا کنید. همچنین نظرات کاربران و مشتریان قبلی را در خصوص این افراد مطالعه کرده تا بهترین گزینه را برای انجام خدمات خود انتخاب کنید.


نقاشی ساختمان
برای سرویس نقاشی ساختمان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین